Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kur keliauti 18/19 metų žiemą?  19.08.2018

Vasara baigiasi rugpjūtį tik Lietuvoje ir Estravel ekspertai tikrai žino, kur reikia keliauti, norint mėgautis šiluma ištisus metus. Rinkitės keliones patogiais tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus į šiltus kraštus. Žiemą kviečiame atostogauti išskirtiniame Egipto kurorte Marsa Alame, gamtos įvairove garsėjančioje Gran Kanarijoje bei vandens sporto mėgėjų dievinamoje Fuerteventūroje, o pavasaris bus kaip niekad ryškus ir spalvingas, jei atostogausite žydinčioje ir kvepiančioje Madeiroje. 

Įsigijus kelionę iki rugpjūčio 31 d., mokėsite tik 50 Eur pradinę įmoką asm., keliaujant šeimoms su vaikais bus taikomos nuolaidos iki 50%, turėsite galimybę pasinaudoti garantijų paketu. 
Iš ko susidaro garantijų paketas:

1) Žemiausios kainos garantija. Išankstinių žiemos atostogų pardavimų metu garantuojame Jums žemiausią kainą. Jeigu po rezervacijos rasite identišką pasiūlymą žemesne kaina, kai vis dar tęsis išankstiniai žiemos atostogų pardavimai, grąžinsime Jums skirtumą. Žemiausios kainos garantija nesuteikia teisės keisti rezervacijos į paskutinės minutės keliones ar kitus akcijinius pasiūlymus.

2) Nemokama rezervacijos pakeitimo garantija. Garantuojame nemokamą vienkartinį rezervacijos pakeitimą iki 2018-09-30. Galite pakeisti išvykimo datą, trukmę, kryptį, viešbutį, kambario ir maitinimo tipą į bet kurį kitą tiek pat arba daugiau kainuojantį 2018-2019 m. žiemos sezono pasiūlymą iki nurodyto laikotarpio. Pakeitimai atliekami pagal rezervavimo dieną galiojančias kainas. Garantija negalioja pakeitimams į pigesnę kelionę.

3) Nemokama kelionės dalyvių pakeitimo garantija. Garantuojame nemokamą keliaujančių asmenų duomenų keitimą, bet ne vėliau nei 30 kalendorinių dienų iki numatytos kelionės pradžios.

4) Nesikeičiančios kainos garantija. Garantuojame, kad rezervuotos kelionės kaina nesikeis iki išvykimo dienos. Oro uosto, transporto išlaidų ir kitų mokesčių padidėjimas neturės įtakos rezervuotos kelionės kainai.


Estravel kelionių ekspertai dalinasi rekomendacijomis, kada geriausia keliauti ir kurią kryptį pasirinkti. Taip pat norėtume atkreipti Jūsų dėmėsį į populiariausias kelionių datas švenčių ir moksleivių atostogų metu.

  ŽIEMOS SEZONO KELIONIŲ KRYPTYS:

  Ieškote sau tinkamo kelionės pasiūlymo - susisiekite,  padėsime rasti geriausią sprendimą!

Skambinkite: 8 5 212 5805   |   Rašykite: sales[@]estravel.lt 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius