Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kur atostogauti rudenį, žiemą ir pavasarį?  31.08.2018

   Vasara baigėsi, tačiau nusiminti tikrai neverta, nes naujas sezonas optimistiškai dvelkia naujais kelionių vėjais. Sveikindami Jus su nauja mokslo metų pradžia dalinamės kelionių patarimais iš profesionalų lūpų: kur keliauti per naujus mokslo metus, kad jie būtų prasmingi bei kupini naujų atradimo džiaugsmų kiekvienam keliautojui.  

 

Kur atostogauti rudenį, žiemą ir pavasarį?

     

 
 
Rugsėjis žavingoje Barselonoje
 
Rugsėjį pratęskite vasarą skrendant iš Vilniaus tiesiai į Barseloną. Šiuo metu Ispanijoje dar vyrauja maloniai šilti orai, kurie leis pasimėgauti paplūdimio poilsio teikiamais malonumais ir pasinerti į pažintį su viena žaviausių Europos sostinių atslugus turistų antplūdžiui. Susipažinkite su ekscentriška Gaudžio architektūra, užsukite į gotikinį kvartalą, pasimėgaukite jūros gėrybėmis ir gaivios sangrijos gėrimu, praeidami pro senojo uosto krantinę aplankykite Barselonos akvariumą (L'Aquarium de Barcelona), vakare, keliaukite pasižiūrėti įspūdingo šokančių fotanų pasirodymo. O gal norėsite užkeliauti bohemišką Katalonijos regioną.
 

  Spalis Heidės ir Serengečio parkuose, Vokietijoje
 
Spalį pasisemkite adrenalino dozės ir nuotykių kelionėje į didžiausius ir populiariausius parkus Vokietijoje. Serengečio parke atraskite Afriką Europoje. Specialiu autobusiuku leiskitės į safarį po laukinės gamtos karalystę. Pamatykite riaumojančius liūtus, ilgakakles žirafas ir nenustygstančias vietoje beždžionėles. Išsidūkite ir pasisemkite geriausių emocijų Heidės pramogų parke. Jei keliausite spalio gale turėsite galimybę sudalyvauti Heidės parko organizuojamoje Helovyno šventės pasiruošime.
     
 
Lapkritis egzotiškoje Balio saloje
 
Kai Lietuvoje įsivyraus gilus ruduo, malonių įspūdžių saulės ir šilumos pasisemti keliaukite į egzotišką ir keliautojų išliaupsintą Balio salą. Pamatykite tūkstančio šventyklų kraštą, kalnų šlaituose žaliuojančias ryžių terasas, snaudžiančius ugnikalnius, skroskite vandenyno bangas su banglente, išmokite šypsenos meditacijos meno, ilsėkitės puikiuose Balio kurortuose ir atsiduokite poilsio malonumams SPA rojuje ir ramybės uoste!
 
 
 
 
     

  Gruodis kruize po JAE ir Omaną
 
Gruodis puikus metas kelionėms į šiltus kraštus. Mėgstantiems komfortą rekomenduojame pasisemti saulės, šilumos bei energijos užpildo kruizinėje kelionėje po saulėtus JAE ir Omano uostus. Pamatykite iš dykumos išnyrančius modernius miestus, ilsėkitės tviskančiais dangoraižiais nusėtose pakrantėse ir pasinerkite į nuotykius Abu Dabyje viename didžiausių ir įspūdingiausių pasaulyje šeimos pramogų parke Ferrari World. Keliaukite patogiausiu būdu ir mėgaukitės kruizo patogumais.
 
Išskirtinis pasiūlymas! Vaikai iki 18 metų kruizu keliauja nemokamai.
     
 

Sausis po karšta Egipto saule

Sausį tiesioginiais skrydžiais keliaukite pasišildyti po Egipto saule, Hurgadoje. Tai geriausias laikotarpis pabėgti nuo lietuviškų šalčių ir pasinerti į pažintį su Egiptu.  Atraskite margaspalvio povandeninio pasaulio grožį, leiskitės tyrinėti Egipto piramidžių bei lepinkitės  atostogomis be rūpesčių puikiame 4+* "Pickalbatros Jungle Aqua Park" viešbutyje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA maitinimu bei linksmybėmis, neturinčiomis amžiaus limito viešbučiui priklausančiame vandens pramogų parke!
 


     
 

Vasaris amžino pavasario Tenerifėje

Vasarį rekomenduojame keliauti į Tenerifę, amžino pavasario salą. Švelni Kanarų saulė ir lengvas brizas pavers Jūsų poilsį nesibaigiančiu malonumu. Apsistoję Tenerifės pietvakarinėje dalyje Plaja de Las Americas kurorte įsikūrusiame Bitacora viešbutyje galėsite mėgautis paplūdimio poilsio malonumais. Mažieji keliautojai puikiai laiką leis viešbučiui priklausančiame pramogų parke, o apsilankymas garsiajame Loro parke - papūgų, delfinų, orchidėjų ir pingvinų rojuje - padovanos nepamirštamus įspūdžius tiek mažiems, tiek dideliems.  

     
 
Kovas snieguotoje Laplandijoje
 
Kiekvienas patyręs keliautojas žino, kad Laplandiją lankyti pavasarį tikrai verta, nes žiemišką šaltį ir speigą keičia lengvas minusas ir saulėtos dienos, turistų srautai ir paslaugų kainos mažėja, tačiau vis dar galima slidinėti bei mėgautis žiemos pramogomis. Pratęskite slidinėjimo sezoną, išbandykite safarius haskių kinkiniais, poledinę žūklę, o jei pasiseks gal net pamatysite įspūdingą gamtos reiškinį - Šiaurės pašvaistę. Tai puikus sprendimas ieškantiems pramogų, nuotykių ir mėgstantiems baltus sniego patalus!

     
   
Balandis žydinčioje Madeiroje
 
Balandžio mėnesį skriskite tiesioginiu reisu į Madeirą. Ar žinojote, kad pavasarį Madeiros sala atsiskleidžia visu žavumu ir kvapniais gėlių žiedais. Leiskitės į nuotykius levadų takais, išsimaudykite salos vulkaniniuose baseinuose ir nerkite į Madeiros gėlių festivalio ir pavasario švenčių sūkurį labiausiai keliautojų pamėgtoje Europos saloje.
 
 
 
 
     
 

Gegužė šiluma dvelkainčioje Turkijoje

Gegužės mėnesį tiesioginiais skrydžiais keliaukite į lietuvių numylėtąją Turkiją, kur saulės bus daug daugiau nei Lietuvoje. Poilsinė kelionė į pasaulinio lygio pripažinimą turintį Rixos Tekirova viešbutį Turkijoje su ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA leis mėgautis prabanga, aukštos klasės paslaugų lygiu ir nemokamu apsilankymu naujame kvapą gniaužiančiame teminiame pramogų ir poilsio parke The Land of Legends.
 
 

"Pasaulis yra knyga ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį."Ieškote sau tinkamo kelionės pasiūlymo - susisiekite, padėsime rasti geriausią sprendimą!
Skambinkite: 8 5 212 5805 | Rašykite: sales[@]estravel.lt
 
 


 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius