Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Išankstiniai 2019 metų vasaros kelionių pardavimai  03.09.2018

 

Kol mokytojai sudarinėja pamokų tvarkaraščius, kelionių ekspertai dėlioja atostogų planus. Šiandien pradedame išankstinius 2019 metų vasaros kelionių pardavimus. Estravel partneris Novaturas skelbia keliones užsakomaisiais reisais populiariausiomis atostogų kryptimis: TURKIJA, GRAIKIJA ir BULGARIJA.

Pirmieji įsigiję keliones moka mažiausiai, renkasi iš geriausių pasiūlymų ir naudojasi išankstinių pardavimų privalumais:

✔️ Pradinė imoka 50 eurų.
Pirmoji įmoka už kelionę Jums kainuos TIK 50 eurų asmeniui. Kitą kelionės kainos dalį turėsite sumokėti ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.

✔️ Mažiausios kainos garantija.
Mažiausios kainos garantija suteikia galimybę įsigyti poilsinę kelionę lėktuvu už geriausią siūlomą kainą. Kelionių organizatorius įsipareigoja grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinktą kelionę sezono metu „Novaturas" siūlytų už mažesnę kainą nei išankstinio pirkimo metu.

✔️ Didžiausia viešbučių ir kelionės datų pasiūla. 
Užsakinėdami kelionę iš anksto turite žymiai didesnę pasirinkimo laisvę - renkatės iš plačiausios viešbučių bei kelionės datų pasiūlos, o ne tik iš to, kas liko

✔️ Auksinė galimybė keisti kelionę.
Auksinė galimybė jums suteikia teisę keisti kelionės planus visiškai nemokamai. Galėsite koreguoti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar kelionės kryptį likus 14 d. iki numatyto išvykimo dienos.


Populiariausi 2018 m. viešbučiai TURKIJOJE, BULGARIJOJE ir GRAIKIJOJE:
(dėl kitų viešbučių pasirinkimo nurodytomis kryptimis teirautis kelionių konsultanto)

ŠEIMOS SVAJONIŲ KELIONĖ Į TURKIJĄ

Keliaukite į lietuvių numylėtą Turkiją, kur visi Jūsų norai yra įskaičiuoti. Pasinerkite į atostogų malonumus 5* Rixos Premium Tekirova viešbutyje su ultra viskas įskaičiuota maitinimu. Mėgaukitės prabanga, aukštos klasės paslaugų lygiu ir nemokamu apsilankymu naujame kvapą gniaužiančiame teminiame pramogų ir poilsio parke The Land of Legends. Tai džiaugsmas vaikams ir tobulos atostogos suaugusiems!

 


 

LĖTAS IR RAMUS POILSIS BULGARIJOJE

Juodosios jūros skalaujama Bulgarija lepina lankytojus švelniu ir maloniu klimatu, nedidelėmis kainomis ir kokybiškomis paslaugomis. Čia itin komfortiškai jausis keliautojai kuriems rusų kalba yra lengviau susikalbėti nei anglų. Pasinerkite į paplūdimio malonumus vienoje gražiausių Bulgarijos kurortinių vietų, ant jūros kranto esančiame 4* Sol Nessebar Bay viešbutyje su viskas įskaičiuotu maitinimu. Aplankykite senovinį, į UNESCO paveldą įtrauktą Nesebaro miestelį, paragaukite bulgariškos virtuvės patiekalų bei leiskitės į vandens pramogų pasaulį viešbučiui priklausančiame vandens parke.

 

GRAIKIŠKŲ ATOSTOGŲ ŽAVESYS KRETOJE

Kreta - labiausiai lankoma Graikijos sala ir visai ne be reikalo. Atverkite graikiškų atostogų rojų 5* Aldemar Royal Mare viešbutyje su viskas įskaičiuotu maitinimu. Kreta pavergs Jūsų širdį magiškais peizažais ir švelniu Viduržemio jūros klimatu. Kompaktiška, bet turtinga lankytinais objektais sala yra sutverta derinti poilsį su pažinimu. Aplankykite jaukius miestelius, pažinkite unikalų šalies kultūros ir meno pasaulį bei pasinerkite į skonio malonumų kelionę ragaudami nuostabių graikiškos virtuvės valgių. Kreta pavers Jūsų poilsį nesibaigiančiu malonumu.
 
 
Kada geriausia planuoti atostogas?
Atostogauti Turkijoje galima jau nuo balandžio mėnesio,  Graikijoje nuo gegužės pradžios, o Bulgarija kviečia mėgautis saule ir šiluma nuo gegužės vidurio. Estravel kelionių ekspertai atkreipia Jūsų dėmesį, keliautojai kur kas aktyviau atostogauja per šventes, o šeimos keliaujančios su mažais vaikais planuoja keliones per moksleivių atostogas. Derindami keliones su šventinėmis dienomis gaunate dvigubą naudą - tai dar daugiau nuostabių įspūdžių ir galimybė prailginti kelionės trukmę. Norėdami rinktis iš geriausių datų ir viešbučių pasiūlos aktyviausiu laikotarpiu, rekomenduojame rezervuoti kelionę iš anksto.

2019-aisiais metais ilgieji savaitgaliai nusimato šių švenčių metu:
-2019 04 21 - 04 22 - Šv. Vėlykos
-2019 06 24 - Joninės
-2019 05 01 - Tarptautinė darbo diena
-2019 05 01 - Motinos diena
-2019 08 15 - Žolinė.

Moksleivių atostogos:
- 2019 04 23 - 04 26 - pavasario (Velykų) atostogos
- 2019 05 27 - 05 31 - pradinių klasių moksleivių atostogos.

Daugiau informacijos apie moksleivių atostogas rasite čia. 

Sakoma, kas pirmesnis, tas gudresnis. Norint užsitikrinti 2019 m. vasaros atostogas pageidaujama data, reikia tik skambučio į Estravel kelionių centrą ir 50 eurų pradinės įmokos asmeniui!

 

Ieškote sau tinkamo kelionės pasiūlymo - susisiekite,  padėsime rasti geriausią sprendimą!
Skambinkite: 8 5 212 5805   |   Rašykite: sales[@]estravel.lt 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius