Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Prabangus poilsis Maldyvuose Dhigali Maldives Luxury Resort 5* viešbutyje  05.02.2019

Kelionės datos:

2019 04 02 - 2029 04 11
2019 04 28 - 2019 05 07
2019 05 02 - 2019 05 11 - mažiausia kaina
2019 05 10 - 2019 05 19 - mažiausia kaina

Trukmė: 7 n./10 d.  

Dėl kitų datų teirautis Estravel konsultanto.

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.  

Kelionių konsultantas: +370 5 2125805
Jei svajojate apie prabangias atostogas Maldyvuose, kurių metu bus pasirūpinta visapusišku Jūsų komfortu ir nepakartojamomis akimirkomis - poilsiaukite prabanga spindinčiame 5* Dhigali Maldives Luxury poilsio komplekse!  
 
Šis rojaus kampelis alsuoja išpuoselėta prabanga: gyvensite labai prabangioje paplūdimio viloje, nuo kurios vos keli žingsniai iki kristalo žydrumo vandenyno, mėgausitės gardžiai pusryčiais ir gurmaniškomis vakarienėmis, kurios jau įskaičiuotos į kelionės kainą, galėsite nardyti koraliniuose rifuose, esančiuose visai šalia salos. Mėgausitės individualiu poilsio komplekso personalo dėmesiu ir svajonių atostogomis!
 
+370 5 212 5805

SKRYDIS IŠ VILNIAUS + POILSIS 5* LUXURY VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS IR VAKARIENĖMIS  + PERVEŽIMAI

Kaina nuo 2599 1999 eur asmeniui, gyvenant paplūdimio viloje (Beach Bungalow) su įskaičiuotais pusryčiais ir vakarienėmis

KELIONĖS PROGRAMA:

Diena Maršrutas   Programa
 1 - 2 diena   Vilnius - Malė Skrydis Vilnius - Malė su tarpiniu persėdimu Stambule. Atvykimas į Maldyvų oro uostą ir pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.
 3 - 8 diena   Maldyvai

Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje gyvenant stilingoje paplūdimio viloje (Beach Bungalow) prie pat vandens. 

Koraliniame rife tyrinėkite Maldyvų povandeninį pasaulį, mėgaukitės poilsiu privačiame balto smėlio paplūdimyje ir atverkite SPA malonumus viešbutyje.

Atostogaujant Maldyvuose Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti nardytojų ypatingai mėgstamus koralinius rifus, kur galite pamatyti įspūdingus povandeninio pasaulio darinius, augaliją bei įvairiaspalves žuvis. Išbandykite banglenčių sportą, plaukite kajakais ar vandens motociklais bei kitas vandens pramogas.

Rekomenduojame leidžiant laiką poilsio oazėje susipažinti su kitomis Maldyvų salomis. Maldyvų sostinėje Malėje pamatysite iš koralų pastatytą Hukuru Miskiiy mečetę, Nacionalinį muziejų ir Sultono parką, apsipirksite Malės žuvies, vaisių bei daržovių turguje. Verta apsilankyti vienoje iš daugelio negyvenamų salų, kur galėsite žvejoti iš laivo, laimikį kepti ant laužo, o naktį praleisti po žvaigždėtu dangumi.

Grįžę į viešbutį pasinerkite į SPA teikiamus malonumus: masažai, grožio ir kitos paslaugos.

Nakvynės ir maitinimas viešbutyje.

 9 - 10 diena   Malė - Vilnius Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Malės oro uostą ir skrydis namo su tarpiniu persėdimu Stambule.

APGYVENDINIMAS:

DHIGALI MALDIVES LUXURY RESORT 5*, RAA ATOLAS. Apgyvendinimas prabangioje paplūdimio viloje (Beach Bungalow) su pusryčiais ir vakarienėmis.

Pasinerkite į malonumus ir patirkite rojų žemėje "Dhigali Maldives Luxury Resort" viešbutyje gyvendami prabangioje ir stilingoje paplūdimio viloje. Mėgaukitės prabanga ir tobula ramybe. "Dhigali Maldives Luxury Resort" poilsio kompleksą vandens lėktuvu nuo Malės oro uosto pasieksite per 45 min. Iš Jūsų vilos kambario atsivers nuostabus vaizdas į paplūdimį ir žydrą vandenyną. Išėję iš vilos įžengsite į savo "privatų paplūdimį" su gultais ir skėčiais, o vakarais galėsite klausytis vandenyno bangų mušos pro Jūsų kambario langą.

Paplūdimio viloje yra patogios king size lovos bei erdvus ir stilingas vonios kambarys, įrengtas tarp lauko ir kambario zonos su gilia vonia ir lauko dušu po atviru dangumi.

"Dhigali Maldives Luxury Resort" dienomis galėsite mėgautis paplūdimio malonumais. Poilsio kompleksą supa didelis koralinis rifas, išsidriekęs už lagūnos leis tyrinėti Maldyvų povandenio pasaulio grožį, išbandyti paviršinį ir giluminį nardymą. Atotogaudami Raa atole galėsite išmėginti burlenčių sportą bei įvairias kitas vandens pramogas. Atsipalaiduosite raminančiame vešliame atogrąžų sode esančiame SPA centre, pasimėgausite autentiškomis terapijomis ir gydamosiomis procedūromis bei painersite į gurmanišką kelionę viešbučio restoranuose.

DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kokia temperatūra Maldyvuose rudenį?
Orai Maldyvuose lepina šiluma visais metų laikais. Oro temperatūra visais mėnesiais nenukrinta žemiau 25 laipsnių ir nepakyla aukščiau 32 laipsnių karščio.
 
Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Maldyvus? 
Keliaujant į Maldyvus trumpalaikiam vizitui iki 30 dienų reikalinga viza, kurią gausite atvykimo dieną. Vizai gauti būtini: pasas, galiojantis 6 mėnesius po kelionės, atgalinio skrydžio bilietas, pakankamas lėšų kiekis kelionės trukmei, dokumentas, įrodantis apie apsistojimą viešbutyje Maldyvuose, medicininių išlaidų draudimas. Daugiau informacijos rasite čia. 

Ką veikti Maldyvuose?
Kelionė į Maldyvus - tai poilsio, paplūdimių ir vandens sporto rojus. Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti HP arba Bananų rifus, kur atsivers nuostabus povandeninis pasaulis, išbandykite banglenčių sportą, plaukite kajakais, vandens motociklais bei išbandykite kitas vandens pramogas. Alankykite sostinę Malę ir kitas gyvenamas ar negyvenamas salas. Ilsėdamiesi viešbutyje pasinerkite į SPA teikiamus malonumus.  Daugiau apie Maldyvus teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Maldyvų puslapyje.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Maldyvuose? 
Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Maldyvuose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Maldyvuose suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti poilsinę kelionę?   
Taip, galite pratęsti atostogas Maldyvuose. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pasidomėti kitomis kelionėmis Indijos vandenyno regione, leiskitės į 15 dienų kruizą po Maldyvus, Šri Lanką ir Indiją. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.
 
Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Maldyvų?
Populiariausios lauktuvės iš Maldyvų - įvairūs suvenyrai, kurių įsigysite specialiose parduotuvėse arba Malės turguje. Parvežkite lauktuvių egzotiškų tropinių salų vertybių - rankdarbių iš kriauklių, tekstilės gaminių, sarongų arba įsigykite vietinių prieskonių.
 
Ar rekomenduojate į Maldyvus keliauti su vaikais? 
Taip, rekomenduojame atostogauti Maldyvuose su vaikais. Ši kryptis orientuota į poilsį, o dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ar žaidimų kambarius, kuriuose mažieji bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti keletą valandų poilsiui atskirai nuo atžalų.

Rekomenduokite, ką paragauti Maldyvuose?
Maldyvuose didžiulė jūros gėrybių įvairovė, todėl nenuostabu, jog didžiausia dalis patiekalų yra iš salas supančio vandenyno. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti nuostabaus tuno kario, egzotinės Garudiyja, bei niekada anksčiau nematytų neragautų vaisių, kurie įneš naujų spalvų į jūsų poilsio Maldyvuose laiką. 

Kaip patogiausia keliauti Maldyvuose?
Saloje, kurioje mėgausitės poilsiu , bus patogu keliauti paplūdimio automobiliais. Jeigu norėsite keliauti po kitas Maldyvų salas, rekomenduojame rinktis vandens transportą. Tai pigiausia kelionės forma šioje salų valstybėje. Pageidaujantiems didesnio patogumo kita alternatyva - vandens lėktuvai. Jums pageidaujant Estravel ekspertai pasirūpins papildomomis pervežimo paslaugomis ir ekskursijomis poilsinės kelionės metu.

Kokia valiuta Maldyvuose?  
Oficiali valiuta Maldyvuose - rufija (MVR, Rf), kuri dalijama į 100 larių. Daugelis kurortų priima JAV dolerius.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Maldyvus? 
Keliaujant į Maldyvus, Lietuvos piliečiams privalomų skiepų nėra. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite sekdami nuorodą. 

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Maldyvus?
Skrydis į Maldyvus neprailgo. Iš lėktuvo įžengi į reklamos brošiūrą. Jausmas atvykus į salą kažkoks nežemiškas. Viskas suorganizuota, valtis jau laukia, geriamasis vanduo paruoštas. Viešbutyje mus nuo lieptelio į registratūrą nugabeno su paplūdimio automobiliu, nors eiti pėsčiomis būtų ne daugiau kaip 3 minutės. Trumpai tariant, komfortas, aptarnavimas, jūs tik ilsėkitės ir nieko nedarykit. Ačiū Estravel už nuostabią kelionę! 
 
KELIONĖS NUOTAIKA: 


ĮSKAIČIUOTA:

  • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
  • skrydžiai ekonomine klase: Vilnius - Malė, Malė - Vilnius su tarpiniu persėdimu ir įskaičiuoti oro uosto mokesčiai; 
  • įskaičiuotas bagažas: registruojamas iki 23 kg/asm. ir rankinis iki 8 kg/asm.;
  • pervežimai: oro uostas - viešbutis, viešbutis - oro uostas apie 40 min lėktuvu;
  • 7 n. 5* viešbutyje;
  • Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė. 

PAPILDOMAI: 

  • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
  • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
  • galimybė sustoti ir pažinti Stambulą;
  • asmeninės išlaidos.

 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius