Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Akcija - išankstiniai kelionių pardavimai 2019 m. vasara!   17.12.2018

 

Dar yra galimybė palankiausiomis sąlygomis pasirūpinti, kad 2019 m. vasaros atostogos būtų tokios, kokių norėjote, tiksliai tuo metu kai planavote ir už pačią geriausią kainą. Iki spalio 31 d. įsigiję keliones moka mažiausiai, renkasi iš geriausių pasiūlymų ir naudojasi išankstinių pardavimų privalumais: 
- pradinė imoka 50 eurų;
- mažiausios kainos garantija;
- didžiausia viešbučių ir kelionės datų pasiūla;
- auksinė galimybėkeisti kelionę.

Su Estravel kelionių centru planuoti viską daug lengviau ir paprasčiau.

Populiariausi 2018 m. viešbučiai TURKIJOJE, BULGARIJOJE ir ALBANIJOJE:
(dėl kitų viešbučių pasirinkimo nurodytomis kryptimis teirautis kelionių konsultanto.Visas 2019 m. vasaros sezono kryptis rasite paspaudę čia.

ŠEIMOS SVAJONIŲ KELIONĖ Į TURKIJĄ

Keliaukite į lietuvių numylėtą Turkiją, kur visi Jūsų norai yra įskaičiuoti. Pasinerkite į atostogų malonumus 5* Rixos Premium Tekirova viešbutyje su ultra viskas įskaičiuota maitinimu. Mėgaukitės prabanga, aukštos klasės paslaugų lygiu ir nemokamu apsilankymu naujame kvapą gniaužiančiame teminiame pramogų ir poilsio parke The Land of Legends. Tai džiaugsmas vaikams ir tobulos atostogos suaugusiems!

 


 

LĖTAS IR RAMUS POILSIS BULGARIJOJE

Juodosios jūros skalaujama Bulgarija lepina lankytojus švelniu ir maloniu klimatu, nedidelėmis kainomis ir kokybiškomis paslaugomis. Čia itin komfortiškai jausis keliautojai kuriems rusų kalba yra lengviau susikalbėti nei anglų. Pasinerkite į paplūdimio malonumus vienoje gražiausių Bulgarijos kurortinių vietų, ant jūros kranto esančiame 4* Sol Nessebar Bay viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu. Aplankykite senovinį, į UNESCO paveldą įtrauktą Nesebaro miestelį, paragaukite bulgariškos virtuvės patiekalų bei leiskitės į vandens pramogų pasaulį viešbučiui priklausančiame vandens parke.

 Estravel Albanija KERINTIS POILSIS ALBANIJOJE

Jūsų laukia tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Tiraną, patogus pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir Išsvajotas atostogų poilsis 4* Sandy Beach Resort viešbutyje. Čia Jūsų lauks "viskas įskaičiuota" tipo maitinimas, 2 jaukūs restoranai, 3 barai ir net 2 erdvūs lauko baseinai su patogiais paplūdimiogultais! Jeigu spės pabosti viešbučio siūlomos pramogos -poilsiaukite visai šalia esančiame stulbinamo grožio Adrijos jūrospaplūdimyje, išbandykite vandens pramogas netoli įsikūrusiameDiuresouostear leiskitės į žygį Albanijos kalnų takais.

Estravel Albanija

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius