Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Pažintinė 8 d. kelionė į Albaniją  05.01.2019

Pažintinė kelionė į Albaniją

KELIONĖS DATOS:                             

Kelionių konsultantas: +370 5 2125805 

2019 07 02 - 2019 07 09
2019 07 30 - 2019 08 06
2019 08 27 - 2019 09 03

 

 

 

TIESIOGINIS SKRYDIS IŠ VILNIAUS + PAŽINTINĖ PROGRAMA SU LIETUVIŠKAI KALBANČIU GIDU AUTOBUSU + 7 N. 3-4* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS

Kaina: 639 EUR asmeniui, gyvenant standartiniame dviviečiame kambaryje

Pasakiškai žydrais vandenimis ir nepakartojama gamta apsupta Albanija - gana nauja, tačiau sparčiai tarp poilsiautojų populiarėjanti Estravel kelionių agentūros siūloma kryptis ir poilsinei, ir pažintinei kelionei. Čia grožėsitės didingai stūksančiomis Albanijos Alpėmis, mėgausitės pėdas glostančiu paplūdimių smėliu ir neskubėdami gurkšnosite kvapnią albanišką kavą.  

Šioje pažintinėje kelionėje išvysite gausybę unikalių architektūrinių ir gamtinių objektų bei UNESCO organizacijos saugomo paveldo. Neabejojame, kad poilsis Albanijoje turės kuo Jus nustebinti: patrauklios ir nedidelės poilsio bei pramogų kainos, erdvūs platūs balto smėlio paplūdimiai, kuriuose nėra tokio didelio turistų srauto kaip kitose Viduržemio jūros šalyse, šviežios jūra kvepiančios viduržemio virtuvės gėrybės, istoriniai šimtmečius skaičiuojantys architektūriniai paminklai, neįprastas vietinių gyventojų svetingumas ir šalies saugumas - visa tai patirsite išskirtinėje pažintinėje kelionėje viename iš Europos perlų - Albanijoje. Per šią nuostabią šalį keliausite autobusu, o dar geriau pažinti Albanijos įžymybes padės ekskursijų metu autobuse lietuviškai kalbantys gidai.
 Lankytinos vietos pažintinė Albanija  

Kelionės programa:

 

 

Maršrutas

Programa

1 d.

Vilnius - Tirana 

Tiesioginis skrydis į Albanijos sostinę Tiraną iš Vilniaus oro uosto.  Atvykus į Tiraną - pervežimas į viešbutį. Įsikūrus viešbutyje - laisvas laikas, vakarienė, nakvynė viešbutyje.

2 d.

Kruja – Ardenica - Fieris

Antrosios dienos rytą gardžiai ir gausiai papusryčiavę keliausite į istorija ir tradicijomis turtingą Krują, kurios paslaptis padės įminti lietuviškai istorijas pasakojantys gidai. Ekskursija Krujoje atvers duris į garsaus Albanijos didvyrio Skanderbego Baltąją pilį ir ten įsikūrūsį etnografijos muziejų. Vėliau aplankysite vieną iš seniausių Albanijos turgaviečių, kur galėsite įsigyti vietinių meistrų gamybos produktų sau atsiminimui ar lauktuvėms. Po pirmųjų nuotykių - laisvalaikis Krujoje. 

Po savarankiško Krujos senamiesčio pažinimo tęsite kelionę autobusu į Ardenicos miestą, kuri garsėja įspūdingo grožio Dievo Motinos gimimo vienuolynu, kurį puošia nuo XVIII a. išlikusios freskos. Pasigrožėję jomis vyksite į Fierį, kuriame aplankysite garsųjį Apolonijos archeologijos centrą ir vietą, kur kadaise mokėsi Romos imperatorius Augustas. Neabejojame, kad šios ekskursijos Fieryje metu bent trumpam atsidursite lyg senovės Romoje. Po ekskursijos - vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 d.

Vliorė - Karaburno pusiasalis

Ryte keliausite į Vliorę. Tai vienas didžiausių Albanijos miestų turinčių dailią balto smėlio pakrantę, kurią skalauja žydri Adrijos ir Jonijos jūrų vandenys. Čia pamatysite ne tik įspūdingą kraštovaizdį, bet ir istoriškai itin svarbią vietą albanams, kurioje paskelbta šalies nepriklausomybė. Pasivaikščiosite ir miesto centro gatvėmis: aplankysite vėliavų aikštę, pamatysite nepriklausomybės paminklą, XVI a. Murato mečetę. 

 
Po istorinių įžymybių keliausite į tikrą rojų žemėje - Karaburno pusiasalį, kur mėgausitės visos dienos kruizu. Ekskursijos kruize metu neįpareigojančiai poilsiausite, grožėsitės Albanijos gamtos stebuklais. Po ekskursijos laivu Jūsų lauks vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

4 d.

Zvernec – Porto Palermo - Sarandė

Po kruizo pailsėję viešbutyje autobusu keliausite į Vliorės šiaurėje esančią Nartos įlanką, kur šiltus saulės spindulius gaudo skaidrūs Jonijos jūros vandenys. Vėliau aplankysite Zvernec miestą, kuris įsikūręs užburiančių pušynų apsuptoje saloje, į kurią veda net 270 m. ilgio medinis tiltas. Išvysite dar XVIII a. statybos Mergelės Marijos vienuolyną. 

 
Vėliau mėgausitės kelione vaizdingu marštrutu per garsiąją Llogaro kalnų perėją, esančią daugiau kaip 1000 metrų aukštyje ir pažvelgsite į kvapą gniaužiančią Zvernec miesto panoramą. Ekskursiją tęsite autobusu į Porto Palermo, kur aplankysite vieno iš Albanijos istorinių veikėjų Ali Pašos tvirtovę iš kurios pamatysite kvapą gniaužiantį vaizdą į Jonijos jūrą ir turėsite laisvo laiko pasivaikščioti pajūriu.   

5 d.

Mesopotamas – Butrintas - Syri I Kalter

Pirmoje dienos pusėje apsilankysite Mesopotamo vietovėje, kuri garsėja įspūdinga XVIII a. Šv. Mikalojaus bažnyčia, o po to - pasiruoškite gausiems architektūriniams įspūdžiams! Keliausite į Butrintą, antikinį uostamiestį, dar vadinamą „Balkaniškąja Pompėja", kuri įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Aplankysite romėniškų pirčių griuvėsius, agorą (turgaus aikštę), amfiteatrą, Asklepijo šventyklą, ceremonijų alėją ir Minervos šventyklą. 

 
Antroje ekskursijos dalyje - kelionė autobusu į Syri I Kalter, krištolo tyrumo versmę, kuri vadinama „Žydrąja akimi". Ši vieta laikoma viena gražiausių visoje Albanijoje! Vėliau - vakarienė, nakvynė viešbutyje. 

 d.

Girokasteris – Cobo vynuogynas

Ryte autobusu keliausite į UNESCO saugomą miestą Girokasterį, buvusio Albanijos diktatoriaus Envero Hodžos akmeninį miestą. Aplankysite vieną iš seniausių pilių Balkanų regione, lankysite muziejų, kurį supa tvirtos pilies sienos. Vėliau pasivaikščiosite po žavų Girokasterio senamiestį, kuriame stūkso nedideli akmeniniai namukai. Prieš kelionę į Cobo vynuogyną turėsite laisvo laiko Skenduli namuose - tradiciniame albanų name su gausybe eksponatų. 

 
Po įspūdingo akmeninio miesto Jūsų lauks kelionė į garsųjį Cobo vynuogyną, kur pamatysite kaip gaminamas tikras vietinis albaniškas vynas. Ekskursijos pabaigoje - gardžių vietinių vynų degustacija.  

7 d.

Beratas – Tirana

Kelionę per Albaniją tęsite vadinamajame „tūkstančio langų" mieste, kuris, kaip ir Girokasterio akmeninis paveldas, yra įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Čia pasivaikščiosite tikra Bizantijos laikų Berato tvirtove, apsilankysite nacionaliniame ikonografijos Onufrijaus muziejuje. Taip pat aplankysite istorinius Magalemo ir Goricos rajonus, kur galėsite detaliau apžiūrėti namelių fasadus ir kitas albaniškas architektūrines įžymybes. 

 
Po garsiojo tūkstančio langų miesto Berato, stabtelėsite paskutinei ekskursijai Albanijos sostinėje Tiranoje. Tai miestas, kur susipynusios senovinė ir moderni kultūros. Čia gausu kalbančių angliškai, tad nesunkiai galėsite susikalbėti su vietiniais gyventojais ar miesto svečiais. Tiranoje aplankysite nacionalinio didvyrio Skanderbego aikštę, kur šiam herojui pastatytas monumentas. Taip pat išvysite XIX a. stebėjimo bokštą, Prezidento rūmus, XVIII a. maldos namus - mečetę. Prieš kelionę į viešbutį aplankysite vieną iš, ko gero, lankomiausių Tiranos traukos vietų - šaltojo karo laikų bunkerį, kuriame įrengtas muziejus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 d.

Tirana - Vilnius

Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė iš viešbučio į Tiranos oro uostą. Tiesioginis skrydis iš Tiranos oro uosto į Vilnių.

KELIONĖS NUOTAIKA:

Lankytinos vietos pažintinė Albanija

 Lankytinos vietos pažintinė Albanija

ĮSKAIČIUOTA:
• Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;

• tiesioginis skrydis Vilnius-Tirana-Vilnius;
• 7 n. apgyvendinimas 3*-4* viešbučiuose;
• ekskursinė programa su lietuviškai kalbančiais gidais;
• maitinimas viešbučiuose (pusryčiai + vakarienės).                                                                                                           

 PAPILDOMAI:

• rekomenduojame keliauti apsidraudus kelionės ir sveikatos draudimu. Estravel kelionių konsultantas gali pasiūlyti keletą variantų - pritaikysime Jums labiausiai tinkantį.
• Įėjimo mokesčiai (~110 eur.): įėjimo bilietai į lankytinus objektus, vietiniai gidai, vyno degustacija.
• Asmeninės išlaidos.

 

 

 DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Dažniausiai kelionių ekspertui užduodami klausimai: 
 
Kada rekomenduojama vykti į Albaniją?
Į Albaniją rekomenduojame vykti birželio - rugpjūčio mėnesiais bei rugsėjo pradžioje. Šiuo laikotarpiu iš Vilniaus oro uosto vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Tiranos oro uostą, tad išvengsite nepatogumų skubant persėsti į kitą lėktuvą.
 
Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi vykstant į Albaniją?
Vykstant į Albanija būtina su savimi turėti pasą, kuris privalo galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Taip pat svarbu atminti, kad Albanijoje be vizos galima būti ne ilgiau kaip 90 dienų. Daugiau informacijos apie tai skaitykite čia
 
Ar į Albaniją rekomenduojama vykti su vaikais? 
Taip, į Albanija vykti su šeima, vaikais itin patogu - čia gana ramu, nėra didelės masės turistų, o pati Albanija itin saugi ir svetinga tiek pavieniams keliautojams, tiek šeimoms su vaikais. 
 
Kokia valiuta galima atsiskaityti Albanijoje? 
Albanijos valiuta - Albanijos lekas, tačiau daugelyje vietų galima atsiskaityti eurais. Estravel kelionių konsultantai pataria Albanijoje, kur galite, dėrėtis, kad gautumėte geriausią kainos pasiūlymą.
 
Kaip savarankiškai galiu pasiekti rekomenduojamus lankytinus objektus Albanijoje?
Šioje pažintinėje kelionėje per vienus gražiausių Albanijos kampelių, Jūs kasdien leisitės į ekskursines programas, kurios padės geriau pažinti ir labiau pasimėgauti kokybišku poilsiu Albanijoje, tad dėl savarankiško lankytinų objektų pasiekimo galite nesirūpinti - pervežimai ir gidų paslaugos įskaičiuotos į kelionės kainą. 
 
Ką verta paragauti Albanijoje? 
Albanijoje rekomenduojame paragauti šviežių jūrų gėrybių patiekalų, įdarytos paprikos, keptos mėsos patiekalų. Ieškantiems egzotikos rekomenduojame paragauti Tarator šaltos sriubos, o mėgstantiems saldumynus - tradicinio albaniško deserto Kurabie. Pilnamečiams keliautojams taip pat verta paragauti tradicinės Albanijos degtinės - Rakijos. 
 
Ką parvežti lauktuvėms iš Albanijos?
Albanijoje lauktuvėms perkami rankų darbo kilimai, vietiniai saldumynai, vynas ir brendis. Jei turite galimybę lengvai transportuoti - galite lauktuvėms parvežti metalo dirbinių. 
 
Ar yra galimybė pratęsti atostogas Albanijoje po pažintinės kelionės? 
Taip, tokia galimybė yra, pasirenkant poilsį Diureso kurorte. Dėl konkrečių kainų kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą. Jeigu Jus domina tik savarankiškas poilsis be ekskursinės programos - siūlome įsigyti poilsinę kelionę į Albaniją čia
 
Kur dar daugiau galėčiau sužinoti apie Albaniją? 
Jeigu norite detaliau susipažinti su šia šalimi, pateikiame naudingų nuorodų:
• Į UNESCO paveldą įtraukti Albanijos objektai - spauskite čia.
• Oficialus Albanijos turizmo puslapis - spauskite čia.
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius