Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 15 d. pažintinė kelionė po lemūrų namus - Madagaskarą  05.01.2019

KELIONĖS PERIODAS:                             

Kelionių konsultantas: +370 5 2125805 

2019 03 01 - 2019 05 31

2019 09 01 - 2019 10 31

 

 

 

 

PATOGUS SKRYDIS IŠ VILNIAUS + PAŽINTINĖ PROGRAMA AUTOBUSU + 14 N. 3-4* VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS

Kaina:

nuo 2890 EUR asmeniui, keliaujant dviese

nuo 2450 EUR asmeniui, keliaujant keturiese

nuo 2350 EUR asmeniui, keliaujant šešiese ir daugiau

Vienintele lemūrų šalimi tituluojama Madagaskaro sala – tikras unikalios gamtos, tik šiai salai būdingos augalijos ir nepaprastai įvairios gyvūnijos lopšys! Kur pažvelgsite – kraštovaizdžiai kvapą gniaužiantys: pursloti kalnų kriokliai, karštosios versmės, gausybė kalnų ir kalnelių bei įvairiausių kelių ir keliukų. 4-toji pagal ploto dydį pasaulio sala nustebins Jus savo svetingumu,  tik Madagaskare gyvenančiomis gyvūnų rūšimis, stulbinančio aukščio baobabais ir kitais savo stebuklais!
   

Kelionės programa:

 

Maršrutas

Programa

 

1-2 d.

 

Vilnius - Antananarivo 

 Patogus skrydis (su persėdimu Europoje) iš Vilniaus į Ivato oro uostą Antananarivo mieste. Kelionės vadovas pasitiks Jus oro uoste ir kartu su grupe vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

 

3 d.

 

 

 

Antananarivo - Ampefy

Pailsėję viešbutyje, kelionę Madagaskaro saloje pradėsite vaizdingu kalnų maršrutu, važiuodami į salos vakarinę dalį. Stabtelėsite apsilankymui žaviųjų lemūrų parke, kuriame gyvena net 9 lemūrų rūšys, o teritorijos plotas siekia 5 hektarus! Po apsilankymo lemūrų parke, vyksite į nedidelį Madagaskaro salos kaimelį, kuriame pamatysite, kaip vietiniai gyventojai konstruoja nedidelius automobiliukus iš perdirbtų skardinių ir kitų medžiagų. Vėliau važiuosite įspūdingu vulkaniniu maršrutu ir atvyksite į  Ampefy miestą, kuris garsėja ežerais ir kriokliais. Nakvynė jaukiame viešbutyje, įsikūrusiame šalia Kavitahos ežero.

 

4 d.

 

Ampefy - Analavory

Trečiąją kelionės dieną pradėsite nuo apsilankymo garsiosiose Ampefy apylinkių krioklių prieigose, šalia kurių, per vulkaninį reljefą, teka Lily upė. Kelionę tęsite pasivaikščiojimu šalia nepaprastos išvaizdos natūraliai susiformavusių Analavory geizerių. Po ekskursijų – grįšite į viešbutį nakvynei šalia Kavitahos ežero

 

 

5 d.

 

 

Ampefy - Antsirabe

Pažintinę kelionę Madagaskaro saloje tęsite kelione iš Ampefy miesto į Antsirabe regiono apylinkes, kurios laikomos viena šalčiausių kalnuotųjų vietų visoje saloje. Į kitą kelionės tikslą vyksite visai šviežiai renovuotu keliu Soavinandriana – Faratsiho, kuris veda į purvo taką, besijungiantį su garsiuoju nacionaliniu 7-tuoju keliu, vedančiu į Sambaino miestą. Šio miesto apylinkėse išvysite daugybę smaragdinio žalumo ryžių laukų bei šlaitų. Po pasakiškai vaizdingo maršruto, atvyksite vandens miestą – Antsirabę. Ekskursijos Antsirabėje metu aplankysite gausybę karštųjų versmių bei 2 kraterinės kilmės ežerus.  Nakvynė viešbutyje.

 

 

6 d.

 

 

Antsirabe - Ranomafana

Po pusryčių viešbutyje, Jūsų atostogos Madagaskaro saloje tęsis kelione į Ranomafaną – nacionalinį parką, kurio teritorija padengta tropiniais miškais. Pakeliui į Ranomafaną trumpam stabtelėsite Ambositros mieste, kur aplankysite  žymiuosius medžio drožinėjimo namus. Atvyksite į viešbutį, įsikursite ir keliausite į naktinį pasivaikščiojimą, kurio metu išvysite keletą naktinių Madagaskaro gyvūnų rūšių! Nakvynė viešbutyje.

 

 

7 d.

 

 

Ranomafana - Fianarantsoa

Rytą pradėsite 40 tūkstančių hektarų ploto Ranomafano nacionaliniame parke, kuris tapęs namais daugeliui Madagaskaro gyvūnų rūšių: įvairiems lemūrams, daugiau nei 100-ui paukščių rūšių, chameleonams. Čia taip pat išvysite gausybę Madagaskarui būdingos augalijos: unikalių medicininių augalų, įvairiausių orchidėjų rūšių, tad neabejojame, kad čia bus į ką pažiūrėti! Pasivaikščiojimas truks apie 3-4 valandas. Po jo keliausite į Fianarantosos miestą - Betsileo genties sostinę. Nakvynė viešbutyje.

 

  8 d.

 

Fianarantsoa - Ranohira

 Anksti ryte keliausite į Ranohiros miestą, pakeliui sustosite Amalavo mieste, kur aplankysite Antemoro popieriaus gamyklą, kurioje rankomis gaminamas ir įvairiausiais ornamentais dekoruojamas, iš Avohos medžio pagamintas, popierius. Kita stotelė – pasivaikščiojimas Anja parke, stebint lemūrų gyvenimą natūralioje aplinkoje. Nakvynė viešbutyje Ranohiroje.

 

 

9 d.

 

 

Ranohira

  Viešnagę Ranohiroje pradėsite Isalo Nacionaliniame parke, kuriame keletą valandų praleisite vaikščiodami  šiek tiek kalnuotais, šiek tiek drėgnais keliukais bei Isalo kalnų masyvais. Išvyste gausybę čia augančių alijošių ir tukvių. Prieš kelionę atgal į viešbutį galėsite atgauti jėgas ir pasimaudyti natūraliame kalnų baseine.

 

10 d.

 

Ranohira - Tulear - Ifaty

 Aukštais krūmynais, miškais ir Mahafalų gentainių išdidžiai dekoruotais paminklais apsuptomis pakelėmis keliausite į Tulearo miestą. Pakeliui aplankysite Arboretum miestą, kuriame gausu įvairiausių nykstančių augalų rūšių. Vėliau keliausite į Ifaty paplūdimį. Nakvynė viešbutyje.

 

 

11 - 14 d.

 

 

Ifaty

Pasimėgauti Ifaty paplūdimio malonumais galėsite net 3 dienas! Rekomenduojame tingiai poilsiauti, atsigauti po įspūdžių kupinų ekskursijų Madagaskare, išbandyti vandens pramogas. Jeigu gulėti nuostabiame paplūdimyje pabos – aplankykite baobabų juosiamas apylinkes. Nakvynės viešbutyje.

 

15 d.

 

Ranohira - Tulear - Ifaty

Po nerūpestingo poilsio Ifaty paplūdimyje, grįšite į Tulearo miestą ir iš oro uosto skrisite į Antananarivo miestą.  Oro uoste Jus pasitiks kelionės vadovas ir palydės į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

16-17 d.

 

Ifaty - Antananarivo

siregistravimas iš viešbučio, pervežimas į oro uostą. Patogus skrydis (su persėdimu Europoje) iš Ivato oro uosto Antananarivo mieste į Vilnių.

KELIONĖS NUOTAIKA:

 

 DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Madagaskarą?

Keliaujant į Madagaskarą būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris po grįžimo iš kelionės galiotų ne mažiau nei 6 mėnesius, su trimis tuščiais puslapiais ir atgalinės kelionės bilieto partvirtinimu. Būtina su savimi turėti paso originalą, rekomenduojama pasiimti ir fotokopiją.  Taip pat pateikimui į šalį būtina viza, kuri galiotų ne mažiau nei 30 dienų buvimui Madagaskare. Turistinę vizą galima gauti Bė salos oro uoste, atvykus. Jei turite daugiau klausimų dėl kelionės dokumentų, reikalingų keliaujant į Magaskarą, rekomenduojame kreiptis į Estravel kelionių konsultantus arba susipažinti su informacija, kuri nurodyta oficialiame URM puslapyje.

Ar vykstant į Madagaskarą yra privalomų skiepų?
Privalomų skiepų vykstant į Madagaskarą nėra, tačiau yra rekomenduojamų skiepų, į kuriuos rekomenduojame atkreipti dėmesį. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta galiu atsiskaityti Madagaskare?
Oficiali Madagaskaro valiuta – Madagaskaro Ariatas. Rekomenduojame su savimi turėti tiek vietinės valiutos, tiek eurų.

Ką verta paragauti viešint Madagaskare?
Madagaskare populiaru išbandyti įdaryto ungurio (Smalona), kraujinių dešrų (Sesika) įvairių gruzdintų užkandžių, madagaskarietiškų keptų ryžių, jautienos patiekalų, įvairių daržovių patiekalų, desertui rekomenduojame paragauti karamele aplietų kokosų gabalėlių. Aperityvui rekomenduojame paragauti iš ličio vaisių pagaminto gėrimo, namų gamybos romo, ir ryžių vandens (Ranovola).

Ką parvežti lauktuvėms iš Madagaskaro?
Madagaskaras garsėja milžiniškais baobabų medžiais, tad lauktuvėms simboliškai galite parvežti baobabų sėklų, vietinių gyventojų gaminamų įvairių vaisių džemų, rankomis gaminto popieriaus, ličių medaus ar kavos.

Kur galėčiau rasti daugiau informacijos apie Madagaskaro salą?
Jeigu norite daugiau pasidomėti Madagaskaro sala, rekomenduojame pasižvalgyti oficialiame Madagaskaro turizmo puslapyje.

 

ĮSKAIČIUOTA:

 • Patogūs skrydžiai Vilnius – Madagaskaras – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • 14n. apgyvendinimas turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
 • pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • visi kelionės programoje nurodyti pervežimai;
 • įėjimo mokesčiai į parkus ir rezervatus (Ranomafana, Anja, Ranohira, Arboretum);
 • vietinių gidų ekskursijų paslaugos pagal programą;
 • apsilankymas Ambohimangoje ir rankdarbių turguje.
 
PAPILDOMAI:
 • Rekomenduojame keliauti apsidraudus kelionių ir sveikatos draudimu. Juo pasirūpinti padės Estravel kelionių konsultantai;
 • viza į Madagaskarą (galima gauti oro uoste atvykus, būtinas minimalus 30-čiai dienų leidimas būti šalyje. Kaina 35 Eur/asm.);
 • skrydis Tulear –Antananarivo (~250 eurų/asm.);
 • priemoka už aukštesnės klasės viešbučius  - 650 eur/asmeniui dviviečiame kambaryje;
 • pramogos ir ekskursijos Ifaty mieste;
 • maitinimas, kuris nenurodytas programoje;
 • asmeninės išlaidos
 
 
 
 
 
 
 
 
 Estravel Solveiga
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius