Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 KEIČIASI VEŽĖJAS. Informacija keliaujantiems užsakomaisiais reisais  29.11.2018

DĖMESIO! Informuojame, kad nuo 2018.11.29 d. avialinijų kompanijos "Small Planet Airlines" veiklos licencija sustabdyta. Tai reiškia, kad nuo šiol skrydžiai su Small Planet Airlines lėktuvais nebus vykdomi. Estravel kelionių centro ekspertai pateikia svarbiausią aktualią informaciją apie skrydžių tvarkos pasikeitimus. 

Skrydžiai. Skrydžiai bus vykdomi "GetJar Airlines" kompanijos lėktuvais. 

Skrydžių laikas. Skrydžių laikas, kuris nurodytas skrydžių tvarkaraštyje - nesikeičia ir bus toliau vykdomi kaip suplanuota. Tai galioja tiek įsigijusiems kelionių paketus, tiek ir vien skrydžio bilietus įsigijusiems keleiviams. 

Kelionės dokumentai. Kelionės dokumentus reikia atnaujinti - tuo už Jus pasirūpins Estravel kelionių konsultantai. Atnaujintus dokumentus atsiųs kelionės konsultantas, juos būtina atsispausdinti iš naujo.

Registracija į skrydžius. Kurį laiką registracija į skrydžius bus vykdoma tik oro uoste.Tai truks iki tol, kol bus įdiegta internetinė registracija. 

Rezervuotos vietos lėktuve. Klientams, kurie jau yra užsisakę pasirinktas vietas, jos bus suteikiamos kaip ir buvo užsakyta. Jei dėl orlaivio konfigūracijos pasikeitimo nebūtų galimybės suteikti užsakytos vietos keleiviui, už šią paslaugą bus grąžinti pinigai.

Papildomos paslaugos. Dėl papildomų paslaugų užsakymo skryžių metu (maitinimo, sveikinimų ir kt.) kreipkitės į Jūsų kelionių konsultantą, likus ne mažiau kaip 1 (vienai) darbo dienai iki skrydžio. 

Užsakomo maisto meniu. Jeigu iš anksto buvote užsakę maistą savo skrydžio metu, užsakytas meniu nesikeis. Jei bus kitų pasikeitimų - papildysime informaciją.

Sportinės įrangos gabenimas. Sportinės įrangos gabenimo sąlygos ir taisyklės nesikeičia. 


Jeigu turite papildomų klausimų, rekomenduojame susisiekti su Estravel kelionių konsultantais, kurie paaiškins svarbiausius pasikeitimus ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Linkime lengvų skrydžių! 
 
 

 


 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius