Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 4 sostinės 3 laivais: Talinas-Helsinkis-Stokholmas-Ryga!   04.03.2019

  Estravel keturiu sostiniu kruizas

Kelionės datos:                    

2019 04 19 - 2019 04 23
2019 04 30 - 2019 05 04
2019 05 17 - 2019 05 21

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

  Susisiekti su kelionių konsultantu:

8 5 2125805

 

 Išplaukimas iš Talino galimas kiekvieną dieną.

Pristatome įspūdingą išvyką po Baltijos jūrą net trimis kruiziniais laivais! Aplankykite 4 šiaurės Europos sostines – viduramžišką Taliną, baltose naktyse paskendusį Helsinkį, karališkąjį Stokholmą ir Hansos pirklių miestą Rygą.
KELIONĖ 3 KRUIZINIAIS LAIVAIS + NAKVYNĖ TALINE SU PUSRYČIAIS + PRAMOGOS KRUIZINIUOSE LAIVUOSE + KELIONĖ AUTOBUSU

 

Kelionės kaina asmeniui, keliaujant keturiese:
nuo 290 140 €
vidinėse B klasės kajutėse;
nuo 325 160 €
išorinėse A klasės kajutėse su langu;

Kelionės kaina asmeniui, keliaujant dviese:
nuo 330 180 €
vidinėse B klasės kajutėse;
nuo 365 210 €
išorinėse A klasės kajutėse su langu;

 4 sostiniu kruizas

KELIONĖS PROGRAMA:

Dienos
Maršrutas
Programa
1 d.
Vilnius-Talinas
Išvykimas iš Vilniaus. Nuvykimas iki Talino naktiniu autobuso reisu. Nakvynė autobuse.
2 d. Talinas

Ryte atvykimas į Taliną. Diena Taline. Rekomenduojame laisvą laiką skirti pažinčiai su miestu ir jo įžymybėmis. Nakvynė viešbutyje.    

3 d.
Talinas-Helsinkis
Ryte išplaukimas iš Talino į Helsinkį. Diena Helsinkyje. Vakare išplaukimas į Stokholmą. Nakvynė laive.
 4 d.
 Helsinkis-Stokholmas
 Ryte atplaukimas į Stokholmą. Diena Stokholme, laisvas laikas. Vakare išplaukimas iš Stokholmo į Rygą. Nakvynė laive.
 5 d.  Ryga-Vilnius  Ryte atplaukimas į Rygą. Diena Rygoje, laisvas laikas. Vakare kelionė autobusu į Vilnių.

 

APIE LAIVUS:  

Pažadinkite savyje keliautoją ir vienos kelionės metu aplankykite Estiją, Suomiją, Švediją bei Latviją. 4 sostinės, 3 kruizai – tegul nuotykiai prasideda! Pradėkite kelionę jūra iš Talino į Helsinkį visiškai nauju, greitu keltu Megastar, kuris pastatytas 2017 m., patogiu Star arba didžiausiu Baltijos jūroje laivu – Silja Europa. Helsinkyje apsilankykite keliautojų mėgstamose vietose ir leiskitės į tolimesnę kelionę su Silja Symphony arba Silja Serenade laivais, kurių promenados sužavės ir nepaliks abejingų. Mėgaukitės karališkuoju Stokholmo žavesiu bei Švedijos grožiu. Keliaudami iš Stokholmo mėgaukitės poilsiu ir pramogomis laivuose Isabelle bei Romantika.
   
 

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
  • nakvynė 3* viešbutyje Taline su pusryčiais;
  • kruizas Talinas-Helsinkis – sėdimos vietos Star class, trukmė - 2 val.;
  • kruizas Helsinkis-Stokholmas pasirinktoje kajutėje;
  • kruizas Stokholmas-Ryga pasirinktoje kajutėje;
  • autobusų bilietai Vilnius-Talinas, Ryga-Vilnius.
  • sveikatos ir kelionės draudimas;
  • maitinimas laivuose: vieni pusryčiai nuo 12eur/asm., viena vakarienė - nuo 34eur/asm.;
  • ekskurinė programa Stokholme rusų kalba – 20eur/asm.
EKSPERTO KOMENTARAS:

TALINE

Talino televizijos bokštas yra aukščiausias pastatas visoje Estijoje: viešbutis yra 314 m aukštyje, iš kurio atsiveriantis vaizdas yra unikalus ne tik Taline, bet ir visoje šiaurinėje Europoje. Greitasis liftas vos per 49 sekundes pakels Jus į aukščiausią Estijos tašką. Lifto durims atsidarius atsivers nuostabi Talino panorama, Baltijos jūra ir platūs miškai, kurie iš visų pusių supa Taliną. Tiems, kurie nebijo aukščio, rekomenduojame užlipti ant stiklinių grindų ir išvysti kvapą gniaužiantį vaizdą.

Maloniai kviečiame į Miia-Milla-Manda muziejų – žaidimų, žaislų ir gerų draugų pasaulį! Miia-Milla-Manda yra maža ir labai smalsi mergaitė, kuriai patinka užduoti daugybę klausimų, tirti aplink save esančius daiktus ir ją supantį pasaulį. Laimei, atsiranda mažas geltonas namukas, kuris galėtų atsakyti į visus klausimus, klausytis, žiūrėti, tyrinėti, mokytis ir padėti įsisavinti naujų žinių bei dalykų. Muziejuje su dideliu džiaugsmu laukiami vaikai, jų tėveliai ir visi, kurie širdyje vis dar jaučiasi lyg maži, smalsūs vaikai.

Lottemaa. Didžiausias Baltijos šalių teminis parkas  Lotės žemė yra įsikūręs Gudručių kaime – gražiame, jūros pakrantėje esančiame miške. Lotės žemėje galėsite susitikti su Lote, Bruno, Albertu ir kitais Gudručių kaimo gyventojais. Parke laukia daugiau negu 100 pramogų, teminių namų, skanių patiekalų, suvenyrų parduotuvių ir žavingas paplūdimys. Atradimų, idėjų ir nepaprastų nuotykių visai dienai pakaks ir vaikams, ir suaugusiems.

 

HELSINKYJE

EKSKURSIJA „PAŽINTIS SU HELSINKIU“. Geriausias būdas pažinti, pajusti bei patirti Helsinkį yra leistis į ekskursiją keliaujant dviaukščiu autobusu. Jus nuveš į Senato aikštę, Temppeliaukio bažnyčią, Olimpinį stadioną, Turgaus aikštę, Nacionalinį muziejų, Parlamento rūmus, muzikos centrą ir daugelį kitų populiarių vietų. Įsigykite 24 valandų bilietą, kuris veikia „hop-on/hop-off“ (įlipti/išjungti) principu ir pamatykite miestą iš visų pusių. Eksursijos metu galite naudotis audio gidu net 10 skirtingų kalbų.

Atrakcijonų parkas Linnanmäki. Viena iš labiausiai lankytinų vietų Helsinkyje yra atrakcionų parkas Linnanmäki, kur kiekvienas ras sau patinkančią pramogą. Linnanmäki yra didelė pramogų ir poilsio vieta visai šeimai. Daugybė įvairiausių pramogų, žaidimų, jaukių restoranų ir kavinių – galite būti tikri, kad laikas, praleistas su šeima bus įsimintinas.

Sea life. Netoli Linnanmäki pramogų parko yra įsikūręs jūros pasaulio muziejus Sea Life. Pasinerkite į tropinius vandenis arba tyrinėkite Šiaurės jūros gyventojus. Skaidrus stiklinis tunelis leis tyrinėti jūrų fauną su visu jos grožiu ir įvairove. Sea Life vandens muziejus turi daugiau nei 30 akvariumių, kuriuose laikoma apie 100 skirtingų rūšių jūros gyventojų. Aplankykite šį nuostabų pasaulį ir patirsite nepamirštamas emocijas!

Zoologijos sodas Korkeasaari. Saloje esančame Korkeasaari Helsinkio zoologijos sode galėsite keliauti aplink pasaulį – iš arktinės tundros iki tropinių atogrąžų miškų, nuo kalnų su didžiulėmis pelkėmis ir lygumomis. Kelionės metu atrasite daugiau nei 150 gyvūnų ir 1000 augalų rūšių iš Suomijos ir kitų šalių. Siekiant išsaugoti natūralią gamtą ir jos įvairovę, zoologijos sodo darbuotojai rūpinasi saugomų rūšių priežiūra ir veisimu.

 

STOKHOLME

Ekskursija po Stokholmą kasdien. Kviečiame jūs vykti į ekskursiją po Stokholmą kartu su gidu. Ekskursijos metu pamatysite ambasados rajoną, svarbiausius Stokholmo kvartalus, miesto centrą ir senamiestį, taip pat kitas gražias ir žymias Švedijos sostinės vietas. Turėsite galimybę pasimėgauti puikia miesto panorama, atsiveriančia iš Fjällgatan, ir sužinoti daug įdomių dalykų apie miestą bei jo istoriją ir švedų kasdienybę.

Nemokami Stokholmo muziejai. Nemokamas įėjimas į 14 Stokholmo muziejų: Architektūros ir dizaino, Armijos, Rytų Azijos, Etnografijos, Hallwylska, Jūrų, Karališkųjų brangenybių, Šiuolaikinio meno, Nacionalinį, Istorijos, Viduržemio jūros, Švedijos gamtos istorijos, taip pat į Karališkąją monetų saugyklą ir Skoklosterio pilį. Keliaukite į Švediją ir apsilankykite paslaptingame, nepaprastame ir žinių kupiname muziejų pasaulyje!

Ocean Bus ekskursija. Ocean Bus yra autobusas-amfibija. Jis leis Jums pažinti kitokį Stokholmą: aplankykite svarbiausius sostinės objektus važinėdami miesto gatvėmis ir plaukiodami jo kanalais. Jus apims iki tol nepatirti jausmai, kai įspūdingas autobusas įvažiuos į vandenį ir prasidės įdomioji kelionės dalis. Ocean Bus nuotykio įspūdžius papildys įdomūs gido pasakojimai ir anekdotai.

Vikingų muziejus Vikingaliv. Šiame muziejuje pamatysite Švedijos Geležies amžiaus istoriją iš legendinių vikingų požiūrio perspektyvos. Sužinosite  apie paslaptingą ir mitais apipintą to laikotarpio gyvenimą bei išsiaiškinsite, kas yra tiesa, o kas tik filmais ir istorijomis grįsti mitai. Susitiksite su tikru vikingu, kuris yra suformuotas atsižvelgus į archeologinių kasinėjimų metu rastus DNR pavyzdžius, tyrinėsite kasdienį vikingų šeimos gyvenimą interaktyvioje parodoje Ragnfrids Saga.

VASA muziejus. Stokholmo Vasa muziejus yra vienintelis pasaulyje išlikęs 17 a. laivas: vienas žymiausių turistų lankytinų objektų pasaulyje. Tik išplaukęs jis nuskendo jūros gelmėse, o iš jūros laivas buvo iškeltas tik po 333 metų.

Karaliaus rūmai. Su savo 608-iais kambariais, Stokholmo Karališkieji Rūmai yra didžiausi pasaulyje iš vis dar naudojamų valstybės galvų rezidencijų. Rūmuose rasite Stokholmo įžymybes: karališkus apartamentus, Valstybės Menę, Ordino Kambarį, Iždą, Trijų Karūnų (Tre Kronor) muziejų, Ginklų Kambarį ir Gustavo III antikvarų muziejų.

Technikos muziejus. Technikos muziejuje atrasite įdėjų kaip vystyti mažus ir didelius projektus. Muziejus ypatingai įdomus vaikams – visiems žinomus eksperimentus jie gali išbandyti patys.

SKYVIEW Apžvalgos aikštelė. Viena iš naujausių pramogų Stokholme yra apžvalgos aikštelė SkyView. Apžvalgos aikštelė yra prie daugiafunkcinės arenos Ericsson Globe, kuri laikoma ne tik viena populiariausių sporto ir įvairių renginių vietų, bet ir didžiausiu pasaulyje sferiniu pastatu. Ericsson Globe arenos kupolas yra 130 m aukštyje, iš kurio atsiveria nuostabi miesto panorama ir garsieji salų archipelagai.

 

RYGOJE

Latvijos nacionalinė opera ir baletas (LNOB) žiūrovus pasitinka sėkmingais klasikinių operų pastatymais, moderniais operos ir baleto šedevrais, vaikų opera ir originaliais latvių kūriniais. Operos mėgėjus ypač džiugina momentai, kai į gimtinės sceną žengia visame pasaulyje žinomos latvių operos žvaigždės. Leiskitės į ekskursiją po unikalų XIX a. architektūros paminklą! Lydint gidui galima pasivaikščioti po šį pastatą ir sužinoti teatro istoriją, susipažinti su jo kasdienybe ir užkulisiais.

Karo uosto kalėjimas „Kampinis namas“ arba Lygatnės bunkeris. Karo uosto kalėjime galėsite apžiūrėti apie 1900 m. statyto kalėjimo kameras ir karcerį. Lygatnėje pamatysite slaptą požeminį bunkerį, kuris buvo įrengtas XX a. devintajame dešimtmetyje ir kilus atominiam karui iš čia turėjo būti valdoma visa šalis.

Praeities liudijimų ieškokite Latvijos etnografiniame muziejuje po atviru dangumi, kuriame įrengtos latvių valstiečių, amatininkų ir žvejų sodybos. Muziejuje sutiksite amatininkus ir galėsite atšvęsi latvių kalendorines šventes.

Keliaukite į alaus dirbtuvę „Aldara alus darbnīca“ paragauti naminio alaus ir sužinoti jo gamybos paslapčių. Savo šeimą palepinkite „Laimos“ šokolado muziejuje, kuriame galėsite paragauti šio skanėsto.
 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius