Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 NAUJIENA: kelionė po Portugaliją traukiniais  05.04.2019

kelionė į portugaliją traukiniu

Kelionės datos:

2019 04 24 - 2019 05 01

2019 05 02 - 2019 05 10

2019 05 21 - 2019 05 29

2019 06 18 - 2019 06 26 

Trukmė: 8 n. / 9 d. 

Pardavimas tol, kol yra laisvų vietų.   

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Turime gerų žinių ieškantiems vis naujų patirčių ir atradimų bei svajojantiems aplankyti Portugaliją! Estravel kelionių ekspertai pristato naujieną - kelionę po Portugaliją traukiniais. Kelionę suplanavome kruopščiai: įskaičiuoti skrydžiai, traukinių bilietai, visi pervežimai, ekskursijos, nakvynės 4* viešbučiuose. Keliaudami įspūdingu maršrutu grožėsitės vynuogynais, alyvmedžių giraitėmis bei uolėtomis pakrantėmis. O ką jau kalbėti apie portugališkus malonumus: visame pasaulyje vertinamą portugališką vyną, šviežias jūros gėrybes, apsipirkimą šimtametėse parduotuvėlėse ir poilsį auksiniuose paplūdimiuose..

Kelionės kaina nuo 1450 € asmeniui, keliaujant dviese

SKRYDŽIAI  + TRAUKINIŲ BILIETAI + PERVEŽIMAI + 8 N. 4* VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS + EKSKURSIJOS

kelionė į portugaliją traukiniu

KELIONĖS PROGRAMA:

Data

Maršrutas Programa
1 d.

Vilnius - Lisabona

Skrydis į Lisaboną iš Vilniaus oro uosto.  Kelionė į Lisaboną prasidės pervežimu iš oro uosto į viešbutį. Įsikūrus viešbutyje - laisvas laikas Lisabonoje. Nakvynė viešbutyje.


2 d.

Lisabona - Evora

Antrą kelionės Lisabonoje dieną pradėsite pusryčiais viešbutyje, o po jų Jūsų lauks pervežimas iš viešbučio į Gare do Oriente traukinių stotį. Prieš pietus atvyksite į Evoros miestą. Pervežimas į viešbutį Evoroje iš traukinių stoties. Po piet Jūsų laukia privati ekskursija į Monsaraz pilį Evoroje. Nakvynė viešbutyje.3 d.


Evora  - Lisabona

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas nuostabiame Evoros mieste. Aplankykite Se Katedrą, Capela dos Ossos, o po šių objektų lankymo - laisvas laikas Evoroje. Antroje dienos pusėje - pervežimas iš viešbučio Evoroje į geležinkelio stotį, iš kurios traukiniu keliausite atgal į Lisaboną. Į Gare do Oriente stotį Lisabonoje atvyksite apie pusę 9 vakaro.  Pervežimas iš traukinių stoties į viešbutį Lisabonoje. Nakvynė viešbutyje.
4 d.Lisabona

Pusryčiai žaviojoje Lisabonoje. Skirkite keletą valandų pažinčiai su šiuo miestu. Ekskursija Lisabonoje prasidės kelione link Belemo rajono, kuriame išvysite keletą monumentų, skirtų atminti portugalų vandenų kelionėms, kurios buvo labai svarbios dar XV-XVI amžiuje.  Vėliau stabtelėsite ir Torre de Belem XVI amžiaus tvirtovėje, kuri saugoma UNESCO. Taip pat aplankysite Padao dos Descobrimentos paminklą, šalia kurio minimos 500-tosios Portugalijos princo Henrio mirties metinės. Toliau keliausite link  Jeronimo vienuolyno, kuris taip pat saugomas UNESCO bei tikro Manuelinų architektūros šedevru laikomo Belem bokšto. Vėliau aplankysite Karietų muziejų, kuriame saugomos brangiausios ir svarbiausios pasaulio karietų kolekcijos. Šios vietos pirmadieniais uždarytos, tad jei nepavyks jų aplankyti - keliausite lankyti Ajuda Rūmų, Medeiros ir Almeida foundation.

Toliau keliausite šalia Tago upės ir aplankysite Alfama - charizmatišką rajoną kupiną turtingos istorijos ir jaukių amatininkų parduotuvėlių. Aplankę šiuos objektus keliausite į Morques de Pombal aikštę, apžiūrėsite Praca do Comercio, Rossio monumentus bei Avenida da Liberdae - pgr. Lisabonos alėją. Po šios ekskursijos - laivas laikas Lisabonoje arba grupinė ekskursija po Sintrą/Carcais/Estoril
(už papildomą mokestį).

5 d. Lisabona - Koimbra

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas iš viešbučio į Gare do Oriente traukinių stotį Lisabonoje ir kelionė traukiniu į Koimbrą. Atvykus į Koimbrą - pervežimas į viešbutį. Po pietų - panoraminis turas po Koimbrą.  Laisvas laikas, nakvynė viešbutyje.


6 d.

Koimbra

Laisva diena Koimbros mieste. Rekomenduojame užsisakyti ekskursiją į Serra da Estrela ir Belmone žemes (Brazilijos atradėjo Pedro Alvares gimtinę).  Taip pat aplankysite svarbiausią Portugalijoje žydų bendruomenės rajoną. Nakvynė viešbutyje.

7 d. Koimbra - Porto

Pusryčiai viešbutyje.Po jų -pervežimas į traukinių stotį Koimbroje. Traukiniu keliausite į Porto miestą (Campanha stotį). Atvykus - pervežimas į viešbutį. Laisva popietė Porto mieste. Nakvynė viešbutyje.
8 d.Porto

Pusryčiai viešbutyje ir visa diena Porto mieste. Tyrinėkite vieną seniausių Europos miestų, kuris pilnas istorijos ir kultūrinio palikimo. Unikalus ir nepamirštamas pasivaikščiojimas Bairro da Se - Porto miesto širdyje, menančių dar viduramžių laikus. Šį nuostabų turą pabaigsite vyninėje, istorinėj Vila Nova de Gaia vietoje, kuri nukels Jus į praeitį.  Popietę - laisvas laikas Porto mieste arba ekskursija už papildomą mokestį į Aveiro, dar kitaip vadinamą Portugališkąją Veneciją. Nakvynė viešbutyje.

 9 d.  Porto - Vilnius
Pusryčiai viešbutyje ir pervežimas į Porto oro uostą. Skrydis į Vilnių iš Porto oro uosto.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI KELIONIŲ EKSPERTUI:

Ar reikalinga viza kelionei į Portugaliją?

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia, tačiau pravartu žinoti, kad Lietuvos Respublikos piliečiai, viešintys Portugalijoje ilgiau kaip 90 dienų, turi užregistruoti savo gyvenamą vietą atitinkamoje valdžios institucijoje.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Portugaliją?

Keliaujant į Portugaliją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi rekomenduojama turėti pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Portugaliją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Portugaliją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Kokia valiuta Portugalijoje? 

Oficiali valiuta Portugalijoje euras (EUR), todėl skrendant į Portugaliją nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Portugalijoje?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas poilsio Portugalijoje metu, tačiau į šį kelionės pasiūlymą jau įskaičiavome ir privačias, ir grupines ekskursijas. Jeigu pageidaujate papildomų ekskursijų - kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks daugiau informacijos apie ekskursijas Portugalijoje. 

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?
 
Taip, galite pratęsti atostogas Portugalijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti savarankiška kelione po Portugaliją automobiliu arba poilsiu Algarvėje bei Madeiros saloje. 
 
Ką rekomenduojate paragauti Portugalijoje?
 
Portugališka virtuvė labai spalvinga: šviežios turtingo skonio jūros gėrybės ir daržovės ant grilio. O kur dar nuostabūs desertai, priversiantys nusikalsti net besilaikančius griežčiausios dietos, pavyzdžiui gardusis pastei de nata pyragėlis su kiaušinių kremu. Paragaukite garsiojo Potveino, gardžios mėsos ir paukštienos. Vien menkę portugalai gali paruošti 300 būdų. Atmintyje ilgam išliks sodrių vynų ir burnoje tirpstančių saldumynų skonis, įspūdį paliks ir uždarame inde kartu su žuvim troškinta mėsa cataplana.
 
Ką parvežti lauktuvėms iš atostogų Portugalijoje?

Lauktuvėms iš atostogų Portugalijoje parvežkite potugališkų vynų, keramikos, gaminių iš kamštinės medžiagos, tradicinių amatininkų dirbinių, šalies simbolį – gaidelį, kuris šalyje labai gerbiamas dėl legendos apie Barcelos miestelio gaidį.
KELIONĖS NUOTAIKA:
kelionė į portugaliją traukiniu
kelionė į portugaliją traukiniu
ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • profesionaliai suplanuota kelionės progama ir kruopščiai atrinktas kelionių maršrutas;
 • prie kelionės programos priderinti skrydžiai: Vilnius - Lisabona; Porto - Vilnius, su tarpiniais persėdimais
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 7 kg;
 • registruotas bagažas iki 23 kg;
 • 8n. 4* viešbučiuose su pusryčiais;
 • pervežimai pagal programą Lisabonoje, Evoroje, Koimbroje ir Porte;
 • pusės dienos grupinis pažintinis turas Lisabonoje;
 • pusės dienos individuali pažintinė ekskursija į Monsarazą
 • pusės dienos individuali pažintinė ekskursija Koimbroje;
 • pusės dienos grupinis pažintinis turas po Portą ir vynų degustacija;
 • 1-os klasės traukinių bilietai maršrutu Lisabona - Evora - Lisabona ir Lisabona - Koimbra - Portas.
 • rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio pasiūlymo teiraukitės kelionių konsultanto;
 • Lisabonos pagalvės mokestis (1 eur dienai/asmeniui, mokama tiesiogiai viesbučiui);
 • maitinimas kelionės metu;
 • asmeninės išlaidos.
 • 3 ekskursijų paketas - kaina 240 eur/asmeniui: (pusės dienos grupinė ekskursiją į Sintrą ir Estorilį, visos dienos individuali ekskursija į Sierra da Estrela ir Belmontą, usės dienos grupinė eskskursija į Aveirą. 

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius