Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Akcija skrydžiams į JAV, Aziją ir Tolimuosius Rytus!  25.03.2019
Estravel akcijos skrydziu bilietams

Puikios žinios tiems, kurių svajonių sąraše yra JAV, Azijos ir Tolimųjų Rytų kryptys! Estravel kelionių ekspertai kviečia pasinaudoti gerų kainų skrydžių pasiūlymais ir nepraleisti progos nukeliauti į vieną seniausių Kinijos miestų – Pekiną,  didžiausią pasaulyje Čongčingą, vieną brangiausių – Singapūrą ar filmuose regimus JAV miestus:  išvyskite garsųjį Harvardo universitetą Bostone, filmų industrija garsėjantį Los Andželą bei geltonųjų taksi miestą – Niujorką! Šiuos tolimus miestus verta aplankyti nors kartą gyvenime, o dabar tai padaryti tikrai puiki proga, nes galioja ypatingai geros kainos skrydžių bilietams.

  Laisvos vietos tokiomis puikiomis kainomis labai greitai tirpsta, tad nedelskite ir įsigykite skrydžių bilietus jau dabar! Kainos galioja kol yra laisvų vietų, iki balandžio 1 d. (pirmadienio) 15:00 val.!

 

 
AZIJA IR TOLIMIEJI RYTAI
   

Kelionės periodas: nuo 2019 m. balandžio 24 d. iki 2019 m. gegužės 31 d.; nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2019 m. gruodžio 10 d.  
PEKINAS
 431
HONGKONGAS
 468
BANKOKAS
 478
GANGŽAU
 480
ČONGČINGAS
 498
SINGAPŪRAS
 499
SEULAS
 519
Papildomos sąlygos: perkant skrydžių bilietus internetu - aptarnavimo mokestis 5 /asm. Perkant aviabilietus per kelionių konsultantus, aptarnavimo mokestis 20€/asm. Visos kainos nurodytos eurais. Visos kainos nurodytos į abi puses. Aviabilietų kainos gali nežymiai keistis dėl valiutos kursų svyravimų. Minimali kelionės trukmė – savaitgalis arba 3d., maksimali – 1 mėnuo. Į kainą įskaičiuotas rankinis bagažas (iki 8 kg.) ir registruojamas (iki 23 kg.) bagažas. Bilietai nekeičiami ir negrąžinami.

Estravel kelionių centre galite įsigyti ne tik skrydžių bilietus, bet ir kitas kelionių paslaugas - jeigu įsigijus skrydžių bilietus, pageidausite pervežimo, apgyvendinimo ar kitų paslaugų - kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus, kurie mielai padės suplanuoti Jūsų keliones!

 Kodėl verta aviabilietus įsigyti Estravel kelionių agentūroje?

 

  • Patikima ir saugu, nes Estravel yra akredituota IATA (Tarptautinės oro vežėjų asociacijos) bei atitinka visus kelionių organizatoriui keliamus Turizmo departamento reikalavimus ir finansinius įsipareigojimus.
  • Estravel turi teisę parduoti daugiau nei 600 aviakompanijų bilietų. 
  • Gausite profesionalią ekspertų pagalbą ir konsultacijas užsakant skrydžių bilietus ir kitas paslaugas.
  • 24/7 pagalba kelionės metu. 
  • Jeigu nesate tikri dėl kelionės planų, galime pasiūlyti kelionės išlaidų draudimą, kuris padės sumažinti nuostolius, jeigu Jūsų kelionės planai pasikeistų.
  • Pasirūpinsime papildomų paslaugų užsakymu - viešbučiais, pervežimais, ekskursijomis ir kt. ​​​​​​​

 


 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius