Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Pažintinė kelionė į Meksiką  07.05.2019

 Pazintine kelione i Meksika

Kelionės datos:

2019 09 05 - 2019 09 18
2019 10 08 - 2019 10 21
2020 01 16 - 2020 01 29
2020 02 13 - 2020 02 26

Kelionės trukmė: 14 dienų / 12 naktų

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Senovės majų ir actekų civilizacija alsuojančios šventyklos, plaukiojimas didžiausiame Meksikos kanjone, nuo uolų kraštų ir aptrupėjusių šventyklų sienų krintančios lianos - tai meksikietiškas laukinis rojus, apribotas tik šilkinių Karibų paplūdimių ir vandenyno, pilno banglentininkų, skrodžiančių krištolinį vandens paviršių. Viską pamiršę leiskitės vingiuotais ir egzotiškais nuotykių keliais Meksikoje. Estravel kelionių ekspertai parengė profesionaliai suplanuotą pažintinę kelionės Meksikoje programą, kurios metu pažinsite šalį nuo Meksiko miesto iki Kankuno!

Meksika - tai šalis, kurią patirti ir išvysti nors kartą gyvenime reikia kiekvienam keliautojui. Tai šalis, įsiskverbianti į sielą ir širdį. Todėl visai nesvarbu, ar vyktumėte į Meksiką pamatyti garsaus majų civilizacijos lobyno, ar spalvingų miestų, ar tiesiog pailsėti puikiuose Meksikos įlankos ar ramiojo vandenyno paplūdimiuose - Jūs grįšite kupini nuostabių prisiminimų, kurie Jus lydės visą gyvenimą.

PATOGŪS SKRYDŽIAI +  8 N. PAŽINTINĖ PROGRAMA NUO MEKSIKO IKI KANKUNO SU PROFESIONALIU GIDU (SU GRUPE) + 4 N. POILSIS KANKUNE + PERVEŽIMAI NAUJAIS AUTOBUSAIS + PROGRAMOJE NUMATYTAS MAITINIMAS

Kelionės kaina:

nuo 3290 eur/asm., keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje

KELIONĖS PROGRAMA:

Kelionės
diena
Maršrutas  Dienos programa
   1d.     Vilnius - Meksikas   
Skrydis Vilnius - Meksikas (su tarpiniu persėdimu). Atskridus pasitiks priimančios kompanijos atstovas, kuris nuveš iki viešbučio Meksiko mieste. Nakvynė Meksike.
   2d.     Meksikas Apžvalginė ekskursija po Meksiko miestą: Nacionalinis Antropologijos muziejus, ekskursija į Teotihuacano piramides, priešactekinių laikų paminklai: Saulės piramidė, Mėnulio piramidė, Dievo Quetzalcoati Šventykla, Šv. Mergelės Gvadelupės Bazilika ant Tepeyako kalvos. Nakvynė Meksike.
     3d.
 Meksikas - Puebla - Oachaka  Kelionė link Pueblo miesto - istorinės kolonijinės miesto dalies, kuri priklauso UNESCO paveldui. Vėliau kelionę tęsite link Oachaka. Nakvynė Oachaka.
4d. Oachaka - Monte Albanas - Tehuantepekas Ekskursija į Monte Albaną - miestą, įsikūrusį 2000 m. virš jūros lygio. Atvykimas į Tehuantepeko miestą.
 5d. Tehuantepekas - San Kristobal de las Kasas  Vykimas į didžiausią Meksikoje kanjoną - Sumidero. Pasiplaukiojimas valtimis po kanjoną: egzotiniai augalai, olos, altarai. Vėliau kelionė tęsiasi link San Kristobal de las Kasas - buvusios Čiapaso provincijos sostinės, kurioje galima rasti daugiausia išlikusios indėniškos kultūros paveldo.
 6d. San Kristobal de las Kasas - Palenkė Ekskursija po San Kristobal de las Kasas, čiabuvių turgus. Čia susirenka vietiniai gyventojai iš aplinkinių kaimų, siūlydami įvairius gaminius, daržoves ir vaisius. Čiabuvių kaimų Zinacatan ir San Juan Chamula aplankymas. Atvykimas į Palenkė miestą. Nakvynė.
 7d.  Palenkė - Kampečė Palenkė - vienas iš didžiausių Majų civilizacijos archeologijos centrų. Šis miestas-galerija talpina akmeninius žyniuonių ir Imperatoriaus Pakal II portretus, Saulės ir Kryžiaus šventyklas, Imperatoriaus Pakal sarkofagą. Miestas-paslaptis įsikūręs Čiapaso provincijos džiunglėse ir lijanose. Po ekskursijos kelionė palei vaizdingą Meksikos įlanką į Kampečės miestą - 17 a. tvirtovę. 
 8d. Kampečė - Ušmalis - Merida Kelionė į Ušamalį - nepakartojamą Puuk archeologijos centrą, kuriame rasite Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus su 365 lietaus dievo Čaak kaukių, Lietaus aikštę, Vėžlių šventyklą ir t.t. Atvykimas į Meridos miestą. Nakvynė.
 9d. Merida - Čičen Ica - Ek Balamas - Kankunas Po pusryčių išvykimas į Čičen Icą - vieną žymiausių ir įspūdingiausių Lotynų Amerikos majų ir toltekų kultūrų paminklų. Aplankysite garsiąją Kukulkan piramidę, Karių šventyklą. Vėliau ekskursija į Ek Balamą - archeologinį centrą. Archeologinė zona įtraukia Akropolį su neseniai atrastu slaptuoju kambariu, Temaskalį, observatoriją. Atvykimas į Kankuną.
 10-12d.  Kankunas Poilsis Kankune RIU grandinės viešbutyje.
 13-14d.  Kankunas - Vilnius Skrydis į Vilnių iš Kankuno oro uosto, su tarpiniu persėdimu. 

KELIONĖS NUOTAIKA:

Pazintine kelione i Meksika

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Ar reikalinga viza kelionei į Meksiką?

Lietuvos piliečiams keliaujantiems į Meksiką vizos nereikia. Su savimi būtina turėti LR piliečio pasą, kuris galiotų ne mažiau nei 6 mėnesius nuo grįžimo iš kelionės datos. Vera žinoti, kad prieš atvykdami į Meksiką turite užpildyti FMT (turisto kortelę) ir bagažo deklaracijos formą, kurios pateikiamos oro uoste arba lėktuve.

Ar keliaujant į Meksiką yra privalomų skiepų?

Privalomų skiepų keliaujant į Meksiką nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Pilną rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Meksikoje?

Meksikos valiuta - pesas. Kartais Meksikoje galite rasti prekių kainas, kurios pažymėtos raidėmis  NP - tai reiškia naujieji pesai. Euro ir peso kursą sužinosite paspaudę nuorodą.

Kada geriausia keliauti į Meksiką?

Oras Meksikoje jūrinis ir labai švelnus. Lietingasis periodas trunka nuo gegužės iki rugpjūčio. Sezonas Kankune tęsiasi spalio - kovo mėnesiais, kuomet vidutinė mėnesio temperatūra dieną būna 28 laipsniai, naktį nenukrinta žemiau 19 laipsnių, vidutinė vandens temperatūra apie 26 laipsnius šilumos. Norintiems sutaupyti rekomenduojame į Meksiką skristi prieš prasidedant sezonui.

Ką veikti poilsio Kankune metu?

Jeigu mėgstate laiką leisti saulės voniose, turėsite galimybę mėgautis nuostabiais baltojo smėlio paplūdimiais. Ekstremalių pojūčių ieškantys galės nardyti, išbandyti įvairias vandens pramogas. Vakarais kurorte užverda naktinis gyvenimas.

Kaip patogiausia keliauti Kankune?

Norint pasidairyti po Kankuno kurortą verta išsinuomoti automobilį, dviratį arba motorolerį. Norėdami pamatyti daugiau leiskitės į ekskursijas Kankune. Jei norite užsakyti papildomas ekskursijas Kankune, kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką vertėtų žinoti prieš keliaujant į Meksiką?

Meksiką drąsiai galima vadinti amžinos vasaros šalimi - orai visus metus saulėti ir šilti. Atostogaujant Kankune ir visos pažintinės kelionės Meksikoje metu rekomenduojame odą tepti kremu nuo saulės.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Meksikoje?

Kankune rasite vietinių amatininkų suvenyrų: pelerinų, pončų, sombrerų, actekų ritualinių suvenyrų, kaukių, tekilos, majų kalendorių, medžio, odos, keramikos, onikso, sidabro dirbinių.

Ką rekomenduojate paragauti Meksikoje?

Meksikietiškoje virtuvėje vyrauja aštrūs, įvairių skonių kupini patiekalai. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti tradicinių meksikietiškų patiekalų: Kesadilijų, Enchiladų, Tostados tortilijų su skirtingais įdarais, meksikietiškų sumuštinių Tortų, Frijoles pupelių. Gvakamolės ir Salsos padažai Meksikoje fantastiški! Būtinai paragaukite tikros meksikietiškos tekilos ir meksikietiško alaus Cerveza.

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • skrydžiai Vilniaus - Meksikas; Kankunas - Vilnius, su tarpiniu persėdimu;        
 • visi kelionės programoje numatyti pervežimai naujausiais autobusais;
 • 8 n. pažintinė programa nuo Meksiko iki Kankuno su nakvynėmis 4* viešbučiuose su pusryčiais;
 • profesionalių anglakalbių arba rusakalbių gidų paslaugos pažintinio turo metu;
 • 4 n. Kankune 4* viešbutyje su "viskas įskaičiuota" maitinimu.              
 • rekomenduojame apsidrausti sveikatos ir kelionės draudimu (dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės
  į Estravel kelionių konsultantą);
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai vairuotojui ir gidams;
 • priemoka už vienvietį kambarį (~450 EUR/asm.);
 • ekskursijos Kankune.
 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius