Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 15-os savaitės kelionių naujienos!  12.04.2019

 Estravel kelionių naujienos

Savaitgalį pradėkite turiningai - su kelionių naujienomis! Estravel ekspertai primena, kad smagiausia laukti atostogų, kai  kelionės yra suplanuotos iš anksto, tad dalinasi 15-os savaitės kelionių aktualijomis ir geriausiais pasiūlymais!

 

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Dar yra vietų nepamirštamoms Velykų atostogoms! Estravel ekspertai rekomenduoja  gražiausią pavasario šventę pasitikti 6 keliautojų pamėgtuose kraštuose. Suskubkite, kol dar yra laisvų vietų smagioms atostogoms su šeima!

Estravel kelionių naujienos
 

 

Ar žinojote, kad prasideda atostogų prie Viduržemio jūros sezonas? Štai 4 kryptys, kuriose  mėgausitės atostogomis su dar daugiau saulės, daugiau potyrių ir nepamirštamų įspūdžių keliaujant! Derinkite poilsį su pažinimu - šiomis šalimis verta ne tik pasigrožėti, bet ir pilnai jas iškeliauti!

 
Estravel egzotines kelionės

 

Estravel egzotinės kelionės
Ar žinote, kad vasara - pats tinkamiausias laikas pamatyti nuostabius Šiaurės Europos kampelius? Tai padaryti galite vienos kruizinės kelionės metu po Norvegijos fiordus ir Islandiją! Pamatykite  ne tik šias šalis, bet ir Airiją, Angliją, Olandiją ir Belgiją! Kruizo išplaukimai - tik trys šiais metais, o norinčių juo keliauti - daugybė. Suskubkite, kol yra laisvų vietų!

 

Estravel kruizinė kelionė
 
  Estravel kruizinė kelionė po Islandiją

Naujiena - didinamas skrydžių į Islandiją skaičius, todėl šią nuostabią šalį pasieksite daug patogiau ir pigiau: platesnis datų ir skrydžių laikų pasirinkimas! Du geriausi būdai iškeliauti ir pažinti šią šalį - pažintinė arba savarankiška kelionė automobiliu. Profesionaliai parengtoms kelionėms  į Islandiją dabar taikomos nuolaidos!

Estravel kelionės į Islandiją

 

Estravel kelionės į Islandiją

 

Vasarą Islandija nuostabi: savarankiškos kelionės automobiliu metu pamatykite plaukiojančius banginius, besiveržiančius geizerius ir kitus šalies stebuklus - aplankykite kitais metų laikais nepravažiuojamas vietas! 

  Estravel kelionės į Islandiją

Jei norite būti tikri dėl saulės, egzotikos ir kokybiško poilsio - rekomenduojame išskirtines atostogas Tailande, prabangiame „Robinson Club Khao Lak" viešbutyje, kuris idealiai tinka ne tik porų ar šeimos poilsiui, bet ir ieškantiems ramaus kampelio individualioms atostogoms. Iki 2019.04.15 17:00 val. kelionei taikoma ypatinga kaina! 

 

Estravel kelionė į Tailandą
 
Estravel kelionė į Tailandą
Džiugi žinia - „Turkish Airlines" plečia skrydžių geografiją ir nuo rugsėjo mėn. pradės vykdyti skrydžius į gražiausią kampelį Karibuose - Kankuną!  Paruošėme du labai kokybiškus, profesionaliai suplanuotus kelionės variantus: pažintinę ir poilsinę keliones! 

Išskirtinės atostogos derinant poilsį „RIU" grandinės viešbutyje Kankune su Jukatano pusiasalio pažinimu ir atgaiva Karibų paplūdimiuose - kas gali būti geriau?

 

EStravel kelionės į Meksiką

 

Estravel kelionė į Meksiką
 
 
Pažintinė 14 d. kelionė per šalį nuo Meksiko miesto iki Kankuno: profesionaliai parengta kelionės programa, kompetetingi gidai-istorikai, plaukiojimas didžiausiame Meksikos kanjone, Teotihuacano, Saulės ir Mėnulio piramidės, o po pažintinės programos - poilsis Kankune! Mes jau mintimis  krauname lagaminus, o Jūs?
 
EStravel kelionės į Meksiką

Svajojate apie nepamirštamą kelionę? Mes padėsime ją suplanuoti!

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius