Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kelionių naujienos: 19-ta sav.  06.05.2019

Estravel kelioniu idejos ir naujienos

Ar žinote kad šią savaitę, prieš daugiau nei 500 metų Kristupas Kolumbas išplaukė ieškoti Naujojo Pasaulio? O kokias džiugias naujienas turime 19-tą šių metų savaitę? Svarbiausios kelionių aktualijos, idėjos ką veikti Lietuvoje šį savaitgalį ir dar daugiau - Estravel savaitės naujienų apžvalgoje.

Geros žinios keliautojams - nuo šiol į Tailandą keliausime be vizų! Mažiau laiko dokumentų tvarkymui, daugiau laiko poilsiui! Visą naudingą informaciją apie kelionę į Tailandą be vizų Jums paruošė Estravel kelionių ekspertai.

Estravel kelionės į Tailandą

kelionė į Tailandą

Ar girdėjote, kad jau prasidėjo išankstiniai 2019-2020 m. rudens-žiemos sezono pardavimai? Pristatome naujo sezono krypčių kalendorių - Jums lieka tik išsirinkti kur ir kada keliauti! Geriausios pirkimo sąlygos ir mažiausios kainos garantija tik iki gegužės 31d. 

Estravel kelionės išankstiniai kelionių pardavimai

Išankstiniai kelionių pardavimai
Svajojate pamatyti žymiausius JAV nacionalinius gamtos parkus rudenį, garsiosios Rokfelerio centro eglutės įžiebimą žiemą ir dar daugiau? Planuokite keliones į JAV dabar, nes iki gegužės 17d. skrydžiams į JAV galioja akcija - įsigykite skrydžių bilietus internetu 24/7!   
 
Estravel skrydžiai į Ameriką

  skrydziai i amerika
Keliaujate su "Lufthansa" avialinijomis? Aviakompanija "Messenger" platformoje pristatė naują paslaugą (angl. chatbot). Ši paslauga teikiama anglų kalba ir užtikrins dar greitesnius ir patogesnius sprendimus keliautojams dėl skrydžių trikdžių. Išbandykite! 
 
Lufthansa aviakompanijos naujienos

    lufthansa naujienos

Naujienos iš Turkijos verslo klasės keleiviams - naujasis Stambulo oro uostas ir Stambulo modernaus meno muziejus kviečia pasigrožėti turkiško modernaus meno kolekcija verslo klube. Kolekciją sudaro 38 meno darbai, kurie bus keičiami naujais kas 3 mėnesius.

Estravel kelionės į Turkiją
 
kelionė į Turkiją Stambulą

Mokslo metų pabaiga visai čia pat, o vaikams ji reiškia tik viena - atostogos prasideda! Nustebinkite atžalas poilsiu populiariausioje vasaros atostogų šalyje - Turkijoje. Atrinkome 3 puikaus kainos ir kokybės santykio viešbučius su "Ultra viskas įskaičiuota" maitinimu šeimoms!

Estravel kelionės į Turkiją

estravel kelione i turkija

Neapsisprendžiate kokioje Kanarų saloje atostogauti? Aplankykite net 4 Kanarų salas ir Madeirą 1 kelionės metu! 7n. kruizas su įskaičiuotais skrydžiais ir "viskas įskaičiuota" maitinimu "MV Ocean Majesty" laivu dabar tik nuo 789 €/asm!

Estravel kruizas po Kanarų salas ir Madeirą

 

kruizas po kanaru salas

 

Jeigu ieškote idėjų atostogoms - pasižvalgykite po gerų kainų skrydžių pasiūlymus į Afriką, Pietų Ameriką, Aziją! Atrinkome puikių kainų skrydžių pasiūlymus į įvairius pasaulio kampelius: Dubajus, San Paulas, Mumbajus, Rio de Žaneiras ir dar daugiau įdomių miestų laukia Jūsų! Kainos galioja kol yra laisvų vietų. 

Estravel skrydžiai į Aziją, Afriką, Pietų Ameriką

  skrydžiai į afriką, aziją, pietų ameriką

Šeštadieniais svajojate apie keliones? Mūsų kelionių konsultantai padės jas suplanuoti - susisiekite su mumis el. p. sales@estravel.lt, tel. nr. +37052125805 (darbo dienomis) ar atvykite konsultacijai į Estravel biurą adresu Konstitucijos pr. 26, Vilniuje. 

Estravel kelioniu agentura

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius