Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kelionių naujienos: 23 sav.   07.06.2019

Estravel kelioniu patarimai ir naujienos

Kelionių istorijoje 1 birželio sav. pažymėti svarbūs įvykiai - pirmasis ir, ko gero, populiariausias keleivinis "Orient Express" traukinys pradėjo kelionę iš Paryžiaus į Stambulą ir įvyko pirmas skrydis oro balionu! Šių metų 1 birželio savaitė naujienų ir gerų kainų pasiūlymų kelionių entuziastams taip pat nepagailėjo. 

Kur ieškoti neatrastų vietų Vilniuje? Kur poilsiui 5* viešbutyje galioja 40% nuolaida? Kaip įveikti baimę keliauti vienam? Kaip Lietuvoje aplankyti "Černobylio" seriale filmuotas vietas Lietuvoje?  

Visi atsakymai ir kelionių patarimai - 23-ios savaitės naujienų apžvalgoje - linkime malonaus skaitymo ir įsikvėpti kėlionėms!

KELIONIŲ NAUJIENOS LIETUVOJE

Planuojate atostogos prie Baltijos jūros? Penktadieniais ir šeštadieniais keliaukite į Klaipėdą ir Nidą "Pajūrio ekspreso" traukiniais iš Vilniaus! Šiuolaikiški erdvūs traukiniai su pramogomis vaikams, kondicionieriais, įkrovimo stotelėmis išmaniems įrenginiams jau nuo 06.07 leidžia mėgautis patogia kelione į pajūrį. "Pajūrio ekspresas" į sostinę sugrįžta sekmadieniais.

Keleivinis traukinys, nuotraukos autorius AB Lietuvos geležinkeliai
Gintarinis savaitgalis Palangoje

Naujienos iš sostinės - pristatytas naujas 4,5 km. maršrutas pasivaikščiojimams po įdomiausias ir neatrastas Vilniaus senamiesčio vietas. Maršrutas ypatingas tuo, kad keliaujate po miestą naudodamiesi #walk15 mobiliąja programėle, kuri padės įminti maršruto paslaptis. Beje, programėlė skaičiuoja nueitus žingsnius - įgyvendinus savo tikslą - laukia staigmenos!  

 

Ar jau matėte Lietuvą spėjusį išgarsinti serialą "Černobylis"? Jeigu esate serialo fanai, keliaukite aplankyti uždarytos Ignalinos atominės elektrinės! Čia galėsite leistis į 2 ekskursijas informacijos centro erdvėje (nemokama) bei reaktorių salėje (mokama). Skubėkite užsiregistruoti į ekskursijas, nes norinčiųjų čia patekti - eilės!


Jeigu domitės kino turizmu, kviečiame paklausyti diskusijos apie tai, ko reikia Lietuvai, kad čia būtų išvystytas stiprus kino turistų srautas. Diskusijoje dalyvavo turizmo ir kino ekspertai: Estravel Vilnius direktorė Žydrė Gavelienė, gidė Lina Dusevičienė, "Go Vilnius" vadovė Inga Reomanovskienė ir Lietuvos Kino biuro vadovė Jūratė Puzikaitė.

GERIAUSI SAVAITĖS KAINŲ PASIŪLYMAI
Jau vasara, o Jūs dar nesumedžiojote gerų kainų skrydžių bilietų savo atostogoms? Laiko dar yra - įsigykite vasaros skrydžius į populiarius Europos miestus su akcija! Bilietai internetu - 24/7! Akcija galioja iki 06.10.
 


Svajojate apie poilsį Maldyvuose? Jeigu vertinate prabangų ir labai kokybišką poilsį, kviečiame ilsėtis naujame, kiek daugiau nei prieš savaitę duris atvėrusiame, 5* viešbutyje RIU Palace Maldivas. Atidarymo proga galioja 40% nuolaida "viskas įskaičiuota 24/7" poilsiui!

 
 
Ar žinote, kodėl dabar yra pats geriausias metas planuoti rudens-žiemos atostogas? Nes vyksta išankstinių pardavimų II etapas! Labai geros kelionių įsigijimo sąlygos: nedidelis pradinis įnašas, auksinė galimybė keisti kelionę Jums panorėjus ir dar daugiau!
 
 
Kuo ypatingas Andalūzijos regionas? Populiariausia Ispanijos kryptis žavi stulbinančiais kraštovaizdžiais, maurų palikimu, ispanų virtuve, garsiuoju Gibraltaro sąsiauriu, Alhambros rūmais Granadoje ir labai kokybišku poilsiu Marbeljos kurorte. Iki 06.10 poilsiui Andalūzijoje galioja akcija!
 

ESTRAVEL KELIONIŲ EKSPERTŲ PATARIMAI

Kokybiškai kelionei reikia draugijos? Mitas! Patyrusi keliautoja ir Estravel talentas - Vitalija Navickaitė, mėgaujasi keliaudama viena: jos kelionių bagaže jau 53 aplankytos šalys, kelionėse nesijaučia vieniša, mėgaujasi laisve būti savimi ir savo laiko šeimininke bei nukrypti nuo maršruto. Norite, bet nedrįstate keliauti vieni? Kelionių ekspertė išsklaido mitus ir dalina patarimus solo keliautojams.

Po kelionių ekspertės patarimų ir pasidalinimo patirtimi keliauti vienam atrodo drąsiau? Turime 2 puikius kelionių pasiūlymus solo keliautojams! Jau šią vasarą keliaukite pažinti tolimosios Aliaskos, kurią Vitalija įvardina kaip vieną geriausių savo gyvenimo kelionių ir patirčių, arba leiskitės į pažintinę kelionę Albanijos keliais - saugi, istorija turtinga šalis, kuri nepaliks abejingų.


 
 

Savaitgalis - puikus laikas svajoti apie keliones, o pirmadienį - pradėti jas planuoti. Reikia patarimo ar konsultacijos? Mūsų kelionių konsultantai visuomet pasiruošę Jums padėti! Susisiekite su mumis el. paštu sales@estravel.lt, tel. nr. +37052125805 (darbo dienomis) ar atvykite konsultacijai (darbo dienomis) į Estravel biurą adresu Konstitucijos pr. 26, Vilniuje.

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius