Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2017/18 žiemos sezonas
2018 vasaros sezonas
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 



Auksinis Indijos trikampis  13.09.2016

Kelionės periodas (8 dienos) planuojamas individualiai, teiraukitės kelionių konsultanto

Pardavimas kol yra laisvų vietų

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

Jei tai Jūsų pirma kelionė į Indiją - siūlome rinktis būtent šį maršrutą, nes kelionė nėra per daug ilga, o įspūdžių bus išties gausu! Pažintinio turo metu "Auksinis trikampis" pamatysite bene svarbiausius kultūros paminklus Indijoje. Patys pamatysite, kodėl Džaipūras laikomas vienu tobuliausiai suplanuotų miestų pasaulyje!

1005,00 Eur su apgyvendinimu 3* viešbučiuose
1138,21 Eur su apgyvendinimu 4* viešbučiuose

  


8 D. KELIONĖS "AUKSINIS INDIJOS TRIKAMPIS" PROGRAMA

Diena

Maršrutas

Programa

1

Vilnius – Delis

Skrydis Vilnius-Europos miestas-Delis.

2

Delis

Atvykimas į Delį. Naujame ir tviskančiame Delio oro uoste jus asmeniškai pasitiks Estravel American Express atstovas ir nuveš į viešbutį. Laisvalaikis Delyje. Jei vakare planuosite keliauti savarakiškai, rekomenduojame paprašyti viešbučio administratoriaus pagalbos – jie mielai jums sustabdys gatvėje rikšą ar motorinę rikšą jei vyksite dar toliau ir suderės jums tinkamą kainą. Delyje turgūs dirba iki vėlumos, tad dar spėsite ir apsipirkti. Nepamirškite, kad nuo pasakytos prekeivio pirmos kainos iškarto prašykite 50-60 proc. nuolaidos ir tada derėkites. Jei kainos nenuleis, tuomet pradėkite tiesiog eiti (pamirškite mandagius žodžius "man riekia pagalvoti", "as sugrįšiu")... Jie jus pasiviję sutiks su jūsų siūloma kaina.

3

Delis

Šiandien pasiruoškite visos dienos ekskursijai po Senąjį ir Naująjį Delį. Aplankysite Qutb Minar - 72,5 m. aukščio bokštą pastatyta beveik prieš tūkstantį metų induistų. Iš šio bokšto buvo stebimos žvaigždės, o jei pakiltumėte aukštyn virš bokšto į dangų, pamatytumėte, kad bokšto plano forma kaip lotoso žiedo... Taip pat aplankysime ir UNESCO paveldo paminklą Humayun kapavietę, pravažiuosite pro Indijos vartus, milžiniškus Prezidento rūmus, Vyriausybės rūmus esančius Naujojo delio centre (žiūrėkite vaizdo įrašą apie šiuos objektus čia), bei aplankysime Senojo musulmoniškojo Delio Jama Masjid mečetę - didžiausią ir svarbiausią Indijoje bei UNESCO saugomą Raudąjį fortą (Red Fort). Naktis viešbutyje.

4

Delis – Džaipūras

6 valandų kelionė su gidu egzotiška Indijos žeme (260 km). Atvykus - laisvas laikas Džaipūre. Nakvynė viešbutyje. Džaipūras yra vienas tobuliausiai suplanuotų senųjų miestų. Architektai kurdami miestą paskliovė žvaigždėmis ir nustatė tinkamus kvartalus prekybai, amatams, rūmams... Tikėtina, kad jie buvo teisūs, nes dar ir dabar tose gatvėse prekeiviai sėkmingai prekiauja egzotiškomis gėrybėmis...

5

Džaipūras

Šiandien išvyksite į ekskursiją ir aplankysite Amber Fort– pilį kalnuose, apsuptą sienų, primenančių didžiąją Kinijos sieną. Pilyje klaidžiodami atrasite ir senąją karalių virtuvę, akmeninę vonią pasakų bokštelyje ir kitų pasakiškų stebuklų. Antros dienos pusėje leisitės į pažintinį turą aplankydami Miesto rūmus ir observatoriją (žiūrėkite vaizdo įrašą apie šiuos objektus čia). Naktis viešbutyje.

6

Džaipūras – Agra

Kelionė su gidu nuo Džaipūro iki Agros (240 km). Pakeliui aplankysite Fathepur Sikri. Atvykimas į Agrą ir apsistojimas viešbutyje.

7

Agra

Šią dieną aplankysite Tadž Mahalą (žiūrėkite virtualų turą čia) ir Agros fortą. Po ekskursijų Agroje išvyksite į Delį. Ekskursinės programos pabaiga, nuvežimas į viešbutį ar oro uostą Delyje.

8

Delis - Vilnius

Skrydis Delis-Europos miestas-Vilnius arba papildoma nakvynė (jei pasirenkamas akcijos skrydis) ir skrydis kitą dieną.


KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI:
 • skrydžiai Vilnius-Europos miestas-Delis ir atgal;
 • pasitikimas Delio oro uoste ir nuvežimas į viešbutį, pasibaigus ekskursinei programai nuvežimas į viešbutį Delyje;
 • 6 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose vienam asmeniui dviviečiame kambaryje;
 • maitinimas: 6 pusryčiai, 5 vakarienės;
 • pažintinis turas su grupe ir ekskursijos automobiliu su kondicionieriumi;
 • rusiškai kalbantis gidas.
 • Indijos viza 104,26 Eur;
 • draudimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • priemoka už vienvietį kambarį;
 • nakvynė turo pabaigoje (jei reikalinga).     

 

TURISTINĖ KLASĖ: viešbučiai 3* KOMFORTO KLASĖ: viešbučiai 4-5*
 • Delyje (Gurgaon): Cross Roads (2 nakvynės)
 • Džaipūre: Libra (2 nakvynės)
 • Agroje: Amar/Taj Resorts (1 nakvynė)
 • Delyje (Gurgaon): Lemon Tree (2 nakvynės)
 • Džaipūre: Lemon Tree (2 nakvynės)
 • Agroje: Clarks Shiraz (1 nakvynė)

EKSPERTO KOMENTARAS:

 

 • Pažintinio turo metu "Auksinis trikampis" pamatysite bene svarbiausius kultūros paminklus Indijoje.
 • Net ir didžiausi populiariojo turizmo skeptikai, išvydę savo akimis garsųjį Taž Mahalą aikteli! Tai išties nepaprasto grožio pastatas, kurio visas balto marmuro fasadas inkrustuotas pusbrangiais ir brangiais akmenimis atrodo kaip juvelyrinė dėžutė sukurta mirus mylimai valdovo žmonai. Šis pastatas tituluojamas gražiausiu islamo architektūros paminklu pasaulyje. Beje, Taž Mahalo fasado inkrustavimo techniką sėkmingai pritaikė Jungtinių Arabų Emyratų didžiausios mečetės statyboje Abu Dabyje (pastatyta XXI a., praėjus beveik 300 metų nuo Taž Mahalo statybos).
 • Neišdildomą įspūdį palieka ir Džaipūras - laikomas vienu tobuliausiai suplanuotu miestu pasaulyje, kurio tarsi šachmatų lenta sudėliotos gatvės žymi kvartalus sėkmingus verslui, prekybai, amatams, valdymui, mokslui, karybai ir t.t. Astronomijos mokslai dar prieš 300 metų čia buvo labai plėtojamas, o astronomijos kompleksas atrodo kaip modernių skulptūrų parkas! Tiesiog negalima nesižavėti!
 • Jei tai jūsų pirma kelionė į Indiją, tai būtų išties geras pasirinkimas, nes kelionė nėra per daug ilga, o įspūdžių bus išties gausu.

Taigi, kviečiu keliautojus, ieškančius ryškesnių, sodresnių spalvų, kvapesnių kvapų, aštresnių skonių ir norinčių pažinti turtingą Indijos istoriją ir kultūrą.


 

 

Kaina 100 Lt/ 28,96 Eur

Kelionių gidas LONELY PLANET INDIA (anglų k.)






 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius