Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.


Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Misija Lietuva 100

Miusija Lietuva 100 | Estravel

"Misija Lietuva 100" - pasaulio lietuvius vienysianti kelionė per pasaulį: Jūs irgi galite tapti jos dalimi!

Kvietimas - kiekvienam

2016-2020 m. vyks kelionė automobiliais per pasaulį, kokios dar nebuvo. Artėjant Lietuvos Respublikos 100 metų sukakčiai, Gintauto Babravičiaus vadovaujama keliautojų komanda ir ESTRAVEL rengia precendento neturinčią ekspediciją.
ESTRAVEL padės kiekvienam tapti šios istorinės, bene daugiausiai tautiečių vienysiančios ir daugiausia šalių aprėpsiančios kelionės dalimi. Jūs, kada panorėję, Jums patogiu metu, kuriame tik geidžiate Žemės pakraštyje galėsite prisijungti prie "Misija Lietuva 100" grupės. ESTRAVEL Jus konsultuos, parūpins Jums skrydžio bilietus, užsakys nakvynės vietas, seks Jūsų nuotykius ir suteiks pagalbos bet kuriuo metų laiku, bet kuriuo paros metu.

3 metai, 200 000 km, 100 valstybių

Per trejus metus truksiančią ekspediciją numatyta aplankyti 100 valstybių, iš viso įveikti 200 tūkstančių kilometrų, o apie 40 tūkstančių iš jų - tai simbolinis atstumas aplink Žemę per pusiaują - sunkiai pravažiuojamais nuošaliais keliais ir bekelėmis.
Kelionės maršrutas, prie kurio galėsite prisijungti ir Jūs, drieksis aplink Baltijos jūrą, per Kaukazo, Pamyro ir Tianšanio kalnynus, per bekraštes Šiaurės Amerikos lygumas, vienišas Gobio, Atakamos, Namibijos ir Australijos dykumas, per Brazilijos džiungles, Andus, per atšiaurią Rusijos tundrą, Beringo sąsiaurį ir Aliaskos upes bei daugybę kitų laukinių ir iki šiurpų jaudinančių planetos vietovių. Keliautojai net ir kituose žemynuose, atokiuose kaimuose, kalnų gilumoje, tolimose salose ieškos ir nuotykių, ir Lietuvos - iš gintaro šalies kilusių ar emigravusių žmonių.
Ekspedicijos dalyviai kurs filmus ir reportažus, rašys kelionės dienoraščius, su pasauliu dalysis savo patirtimi bei įamžintais unikaliais kadrais ir pažinties su autentiškomis tradicijomis ar gamtos didybe (o gal rūstybe) momentais, kartu - ragins žmones Lietuvoje pažinti svetimas šalis, nykstančių tautų ar svarbias permainas išgyvenančių kraštų problemas, suvokti Žemės gyventojų ir kultūrų įvairovę. Jūs irgi galite tapti įdomiausių reiškinių, didelių ir mažų įvykių, ekstremalių ir jaukių akimirkų, egzotiško gyvenimo ir besikeičiančio pasaulio liudininkais.

Gintautas Babravičius, kelionės per pasaulį "Misija Lietuva 100" vadovas

"Pasaulis sparčiai keičiasi, globalėja. Kyla natūralus klausimas - ar, tapusi laiva ir nepriklausoma, lietuvių tauta nepradings globalaus pasaulio malūno girnose? Ar grėsmės išnykti šiandien mažesnės nei vakar, nei prieš 50 ar 20 metų? Mūsų ekspedicijos tikslas - ne tik apvažiuoti Žemę, susitikti su mums netikėčiausiuose planetos kampeliuose įsikūrusiomis lietuvių bendruomenėmis, bet ir įkvėpti pasklidusius po kitus kraštus tautiečius palaikyti ryšius su Lietuva, gyvenantiems svetur padėti iš naujo atrasti Lietuvą ir lietuvybę, o naujos kartos emigrantams - jos neprarasti".

DAUGIAU PASIŪLYMŲ ADVENTUR METU ->>

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius