Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Madagaskaras (kelionė su grupe)
Mianmaras (Birma) - kelionė sielai
Auksinis Indijos trikampis
Meksika
Seišeliai: atostogos rojaus kampelyje
Mauricijus: poilsis rojuje
Meksika - pažintinė kelionė

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

  »  Kelionių idėjos   »  NOT USED Tolimos kelionės

Tolimos kelionės


Patirtis rodo, kad kelionės į tolimus kraštus tampa ne egzotika, o praktika dažnam lietuviui bent kartą per metus. Europinės kryptys virsta savaitgalio, trumpų atostogų tikslu, o kelionės į egzotines šalis - iššūkiu ilgesnėms atostogoms. Populiarėja kelionės į tolimuosius rytus - Kiniją, kur žmogaus rankų darbo šedevrai pavergia dydžiu, moderniausi miestai prikausto akis šviesomis, Japoniją - vis dažniau atrandamą keliaujant moderniais traukiniais (Japan Rail maršrutais).

Tuo pačiu metu keliautojo sąmonėje keičiasi ir naujai formuojasi prabangios kelionės apibūdinimas. Vis dažniau mąstome apie tai, kaip apie iš anksto suplanuotą pirkinį - keliones žiemą planuojame vasarą ir atvirkščiai. Prabangi kelionė - ne būtinai reiškia labai brangi. Žinoma, tikėtis, kad kainos 5* viešbutyje bus tokios pat kaip ir 2* - kiek nerealu. Tačiau pasinaudojus išankstiniais pasiūlymais, tikrai galima sutaupyti, nelaukiant, kol už tą patį viešbutį sezono metu teks sumokėti mažiausiai tris kartus didesnę sumą.

Prabangios poilsinės kelionės taip pat vis aktualesnės jaunavedžiams, vestuvių metines švenčiančioms poroms. Ne paslaptis, kad seniai baigėsi "taurių, staltiesių, lovatiesių" ir kitų namų apyvokos daiktų teikimo įvairiomis progomis metas. Atėjus amžiui, kai patys aprūpiname savo buitį, giminės, draugai ir artimieji tai įvertindami mieliau padeda įgyvendinti tikras svajones, kurios siejasi su pažinimu, naujais įspūdžiais, iššūkiais - kelionėmis į tolimas, nepažintas šalis, neatrastus kraštus.

Vienas iš sparčiai populiarėjančių keliavimo būdų, kalbant apie tolimas keliones, - kruiziniai laivai. Racionalus sprendimas tiems, kurie taupo laiką ir vertina komfortą. Nakties laiku, kol patogiai ilsėsitės, laivas Jus perkels į visiškai kitą vietą, o personalas pasiūlys itin detaliai parinktas ir apgalvotas ekskursijas, kuriose per trumpiausią laiką galite artimai susipažinti su žymiausiais objektais, vietos kultūra, įpročiais ar virtuve. Keliavę kruizu, greičiausiai, sutiks, kad ir pats laivas - lyg atskiras pramogų miestas. Kelionių kryptys priklauso nuo sezoniškumo, tačiau itin populiarūs tolimieji kruizai po Indonezijos salas, Rytines Azijos ar Australijos pakrantes, Pietų Ameriką ir Karibų salas.

Kelionė - geriausia investiija į šeimą ir save! Pasinerkite į įspūdžių jūrą ir pasitikite tikrus gyvenimo nuotykius! 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius