Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

  »     »     »  

Autentiška Kuba - skrisk ir važiuok!   13.09.2018

Kelionės periodas:  

2018 09 01 - 2018 11 31  

Dėl tikslių datų teirautis kelionių konsultanto. 

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

 

Į Kubą būtina keliauti, kol ji yra unikali, stebinanti ne tik gamtos vaizdiniais, bet ir savo kultūra, stiliumi, retro automobiliais, romu, cigarais, ore plazdančiais muzikos garsais. Tai tarsi kitas pasaulis, kuriame reikia pamiršti mums įprastą gyvenimą ir visą laiką tikėtis ko nors netikėto. Geriausias būdas pažintį šį unkalų kraštą - kelionė po Kubą automobiliu pagal iš anksto sudarytą maršrutą.   

sales@estravel.lt

SKRYDIS +  ĮDOMI SAVARANKIŠKO PAŽINIMO PROGRAMA + 7 NAKVYNĖS + AUTOMOBILIO NUOMA
Kaina:
nuo 1899 EUR asmeniui, keliaujant keturiese vienu automobiliu;
nuo 2099 EUR asmeniui, keliaujant dviese vienu automobiliu.

KELIONĖS PROGRAMA:
Diena  Maršrutas Programa
1 d. Vilnius Havana Skrydis: Vilnius – Europos miestas – Havana. Atvykus sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus. Privatus pervežimas iš Havanos oro uosto į privačius namus Havanoje. Nakvynė Havanoje.
2 d.
Havana Ryte vyksite pasiimti nuomojamą automobilį. Diena skirta pažinčiai su Havana. Galėsite aplankyti Morro Cabanos apžvalgos aikštę, pamatyti Ginklų aikštę, Ofisijos gatvę, Šv.Pranciškaus aikštę. Kubietiško romo muziejuje susipažinsite su šio gėrimo gamybos procesu, jo degustacija. Pasivaiksčiosite po Senąją aikštę. Toliau tęsite ekskursiją po šiuolaikinę Havaną, Revoliucijos aikštę bei Universiteto kalną. Vakare už papildomą mokestį siūlome pamatyti pramoginį pasaulinio lygio spektaklį „Tropikana“, kuriame groja ir šoka daugiau kaip 200 artistų ir skamba 50-ųjų metų muzika: nuo Cha-Cha-Cha, Mambo, Son bei temperamentingos Salsos. 
3 d.
Hemingvėjaus pėdomis (~50 km) Ryte siūlome vykti iki San Francisco de Paula, kur gyveno žinomas JAV rašytojas Ernestas Hemingvėjus. Gyvendamas Havanoje jis parašė garsiuosius kūrinius: „Senį ir jūrą“ ir „Kam skamba varpai“? Grįžę į Havaną galite aplankyti Abos Mundos viešbutyje, 501 kambarį, kuriame gyveno rašytojas. Visai netoli viešbučio yra ir kelios mėgstamiausios Hemingvėjaus kubietiškų kokteilių gėrimo vietos - La Bodeguita del Medio“ baras, kuriame rasite Hemingėvjaus ranka užrašytą  „Mano mojito La Bodegitoje, mano dakiris – El Floriditoje“ užrašą. El Floriditos bare Hemingvėjus kartu su baro savininku sukūrė legendinį daqiri kokteilį.
4 d.
Havana – Pinar del Rio – Vinales (190 km) Po pusryčių vaizdingu keliu vyksite į Vinjaleso slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje. Į lietuvių kalbą išvertus Vinjales reiškia vynuogynų slėnį. Tai karstinis slėnis vakarų Kuboje, apsuptas Sierra de los Organos kalnų, kuriuose gausu olų, urvų, karstinių įgriuvų. Aplankysite tabako fabriką Kandelariją, sustosite fermoje „El Paraiso“, kur pamatysite iš arčiau tabaką auginančių paprastų valstiečių gyvenimo būdą, įvertinsite jų svetingumą ir nuoširdumą.  Nustebsite sužinoję, kad tabakas pasirodo gali būti vaistu! Galėsite nusipirkti vietinių gaminamų cigarų ir išmokti juos teisingai rūkyti.  Toliau apžiūrėsite Indėno urvą. Plauksite valtimi požemine upe. Vyksite prie Priešistorinės sienos – senovinių uolų su piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą žemėje. Kilsite į  “Los Jazmines“ apžvalgos aikštelę, kur Vinjaleso slėnio vaizdas atsiveria visu savo gražumu.  Nakvynė Vinjales apylinkėse.
5 d.
Vinales – Soroa – Las Terrazas (135 km) Ryte vyksite į orchidėjų botanikos sodą Soroa miestelyje, kur galėsite pamatyti net 350 įvairių orchidėjų rūšių. Toliau vyksite į UNESCO saugomą biosferos rezervatą Las Terrazas bei apsilankysite kavos plantacijose. Pasivaikščioję po Siera del Rosario kalnus, galėsite pailsėti ir išsimaudyti San Juan upės natūraliuose baseinuose.  Nakvynė Las Terrazas.
6 d.
Las Terrazas – Guama – Cienfuegos (290 km) Pakeliui į Sienfuegosą, sustosite Guamoje, laiveliu plauksite iki Tresoro lagūnos, garsėjančios nuostabiais vaizdais. Po pietų atvyksite į Sjenfuegosą – „šimto liepsnų“ miestą. Dėl prancūziškos kilmės Sjenfuegosas napanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosite po Marti parką, apžiūrėsite Del Valle rūmus, „Tomas Terry“ teatrą, kultūros vertybių namus ir Nekalto prasidėjimo Mergelės katedrą, užburiančią nuostabiais prancūziškais vitražiniais langais. Nakvynė Sienfuegose.
7 d.
Cienfuegos – Santa Clara – Sancti Spiritus – Sugar Mill Valley - Trinidad Vykstant į Trinidadą, sustosite Santa Claros miestelyje, prie Che Guevarai memorialo. Jo atvaizdas tapo Vakarų populiariosios kultūros fetišu, o pats revoliucionierius – maištaujančio jaunimo stabu. Pakeliui dar užsuksite į plantacijas „Manaca Iznaga“, sustosite apžvalgos aikštelėje pasigrožėti Cukraus malūnų slėnio panorama. Atvykus Jūsų laukia pažintis su UNESCO pasaulio paveldo saugomu Trinidadu. Trinidadas žymus savo unikaliu kolonstinių laikų architektūros paveldu. Išlikusios akmenimis grįstos gatvės, barokinės architektūros, pastelinių spalvų pastatai, aikštės ir rūmai. Seniau šis miestas buvo svarbiu cukranendrių platancijų valdymo centru.  Aplankysite pagrindinę aikštę, grafo Kantero rūmus, pagrindinę Trejybės parapijos bažnyčią su įspūdingai puoštu altoriumi. Degustuosite kokteilio „Canchanchara“ to paties pavadinimo bare.
8 d.
Trinidad – Havana
Laisvas laikas savarankiškam pasivaikščiojimui po miestą. Per pietus išvyksite į Havaną. Atvykę grąžinsite nuomotą automobilį. Skrydis: Havana – Vilnius.
9 d.
Havana Vilnius
 Atvykimas namo.
 

DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:  

Kada geriausia skristi į Kubą?
Palankiausias metas kelionei į Kubą - nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Tai puikus metas išmainyti vėsius lietuviškus orus į saulėtą vasarą Karibuose, kur vidutinė oro temperatūra siekia 25 laipsnius šilumos.

Ką verta aplankyti Kuboje?
Nuskridę į Kubą aplankykite Varaderao Ambrosio olą, nacionalinį Varadero parką, Santisima Trinidad de Kuba, Pinar del Rijo, Siera de los Organos, Havanos ir Santjago miestus, leiskitės į cukraus gamyklų slėnį, apžiūrėkite Sjenfuegoso senamiestį, plaukite požemine El Indio upe, apsilankykite Trovos muzikos namuose, kur vyksta patys smagiausi salsos vakarai. 

Ką veikti Kuboje?
Keliaujant po Kubą rekomenduojame išbandykite vandens pramogas: stebėkite muzikos ir šokio spektaklius vandenyje, išbandykite nardymą, banglentes, žvejybą atviroje jūroje, jėgos aitvarus, plaukiojimą su delfinais ir kt.
  
Ar galima kelionės metu užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Kuboje?
Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas lankytinose Kubos vietose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto. 
  
Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Kuboje?
Iš atostogų Kuboje rekomenduojame parvežti tikrų kubietiškų cigarų Cuba totalmente a mano ir Habanos, gero romo butelį - vienas populiariausių Havana Club, puiki dovana bus kubietiška kava - Sleita, Arabica Serano Washed ar Turquino. Lauktuvėms puikiai tiks saldumynai ir egzotinių vaisių marmeladas. 
  
Ką rekomenduojate paragauti Kuboje?
Atostogaudami Kuboje paragaukite tradicinių Asado ant griliaus keptos kiaulienos arba vištienos su ryžiais ir daržovėmis, Ajiaco česnakinio mėsos ir daržovių troškinio, Empanadas de carne pyragėlių su mėsa. Desertui pasimėgaukite gardžiais ledais, keptu kremu, saldžiomis spurgomis ar kitais saldumynais, kuriuos dievina kubiečiai. Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti E. Hemingvėjaus išgarsintus barus Bodeguita del Medio ir Floridita, kur galėsite paragauti daugiau vietinių patiekalų ir atsigerti gaivinančių kokteilių su kubietišku romu. 
  
Kokia valiuta Kuboje?
Kuboje galima atsiskaityti Kubos pesais CUP ir Kubos konvertuojamaisiais pesais CUC. Turistai Kuboje įprastai atsiskaito būtent CUC, kurio vienas konvertuojamasis pesas lygus 1 JAV doleriui.

Ar reikalinga viza kelionei į Kubą?
Lietuvos piliečiams, vykstantiems trumpalaikiam, ne ilgesniam kaip 30 dienų, turistiniui vizitui į Kubą, viza nereikalinga. Prieš vykstant į šalį reikia įsigyti Turistinę kortelę ir įsitikinti, kad Jūsų pasas galioja ne trumpiau kaip 6 mėn nuo kelionės pradžios.  
 

KELIONĖS NUOTAIKA:

poilsis estravel

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • skrydžiai: Vilnius(VNO) - Havana (HAV) - Vilnius(VNO) (persėdimas viename iš Europos miestų);
 • rankinis bagažas (iki 8kg/asmeniui);
 • registruojamasis bagažas (1 vienetas iki 23 kg/žmogui);
 • ekonominės klasės automobilio nuoma, pvz.Peugeot208;
 • apgyvendinimas pas vietos gyventojus su bendrais patogumais;
 • pervežimai: oro uostas - privatūs namai Havanoje.
 • kelionės ir sveikatos draudimas;
 • Kubos turistinė kortelė;
 • priemoka už apgyvendinimą ekonominės klasės viešbučiuose - 270 EUR/asmeniui;
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma;
 • parkavimo išlaidos;
 • poilsis Kuboje po pažintinės programos;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.
EKSPERTO KOMENTARAS APIE KUBĄ:  
 • Havanoje pro akis tikrai nepraslys karštas pietiečių temperamentas, dainomis ir šokiais aidinčios gatvės ir skersgatviai, spalvingai pasipuošusios damos, vos dantyse nulaikančios rankos storumo cigarus. Galiu garantuoti, įspūdžiai patirti Havanoje, privers pamiršti mums įprastą žiemos šaltį, kuklumą ir susivaržymą. Šis miestas išlaisvins Jūsų sielas gavalingai puotai.
 • Havanos naktinis gyvenimas, garsėjantis linksmybėmis ir malonumais, kasdien privilioja daug muzikos ir kino žvaigždžių bei turistų. Vedado kvartale yra didžioji dalis miesto klubų, o Playa kvartalas garsėja kabaretais ir „nepadoriomis" diskotekomis. Drąsiai galima sakyti, kad Havana yra europitieškas Amsterdamas.
 • Kuboje beveik nepamatysite mūsų akiai normalių, modernių ir šiuolaikinių automobilių. Užtat automobilių klasikos gurmaną maloniai džiugins retro automobilių gausa ir įvairovė. Jų spalvingumas papildo saulėje apšviestus daugiaspalvius pastatus ir sudaro vientisą kvapų, garsų ir jausmų vienovę. Nesuklyskite, šie automobiliai tik iš išorės atrodo senoviniai, bet važiuoja greičiau nei vėjas. Galėsite save pamaloninti pasivažinėjimais šiais automobiliais ar pasigrožėti senamiesčiu arklių traukiamose karietose.
 • Nors spalvoto Kubos miesto įvaizdį turi Havana, tačiau realybėje šis titulas turėtų būti skiriamas Trinidadui. Kruopščiai atrinktų pastelinių atspalvių pastatai suteikia gatvėms Wes Anderso kuriamų filmų aurą (vienas naujausių jo filmų "Viešbutis "Grand Budapest"). Plytų stogai, grindinys bei besilupantys dažai prideda šiam miestui dar daugiau žavesio ir dauguma lieka pakerėti spalvotųjų Trinidado fasadų.
 • Kiekvienas grįžęs iš Kubos patvirtina - muzika čia skamba visur. Trinidadas garsėja savo šokiais pagrindinėje miesto aikštėje. Gausybė muzikantų, vietinių gyventojų ir atvykusių keliautojų įsisuka į užkrečiamus salsos, rumbos, mambos ir kitus lotyniškuosius ritmus. Iki vidurnakčio galima mokytis ar praktikuoti pramoktus salsa žingsnelius, nors nedrąsiausieji taip pat neliūdės stebėdami besisukančias poras. O labiausiai įsijautę gali pratęsti vakarėlį netoliese esančiuose klubuose ar oloje įsikūrusioje diskotekoje "Ayala".
 • Agyvendinimas Casas Particulares - privačiuose kubiečių namuose, priklausančiuose vienai šeimai. Įprastai toks apgyvendimas nelabai skiriasi nuo viešbučių kambarių - čia rasite tiek patogias lovas, drabužių spintas bei rašomuosius stalus, tiek bendrus vonios kambarius. Didžiausias Casa Particular privalumas yra tas, kad jame gyvendami turėsime galimybę pajusti tikrą kubietišką dvasią ir pamatyti vietinių gyventojų kasdieninę buitį.

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius