Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

  »     »     »  

Autentiška Kuba - skrisk ir važiuok!   18.09.2017

Kelionės datos:  2018 02 02 - 2018 02 10
                              2018 03 02 - 2018 03 10

Dėl kitų datų teirautis.

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

 

Į Kubą būtina nuvažiuoti, kol ji yra unikali, stebinanti ne tik gamtos vaizdiniais, bet ir savo kultūra, stiliumi, retro automobiliais, romu, cigarais, ore plazdančiais muzikos garsais. Tai tarsi kitas pasaulis, kuriame reikia pamiršti mums įprastą gyvenimą ir visą laiką tikėtis ko nors netikėto.
 

sales@estravel.lt

SKRYDIS +  ĮDOMI SAVARANKIŠKO PAŽINIMO PROGRAMA + 7 NAKVYNĖS + AUTOMOBILIO NUOMA
Kaina: nuo 1799 EUR asmeniui, keliaujant keturiese vienu automobiliu;
           nuo 1949 EUR asmeniui, keliaujant dviese vienu automobiliu.

KELIONĖS PROGRAMA:
Diena  Maršrutas Programa
1 d. Vilnius Havana Skrydis Vilnius – Europos miestas – Havana. Atvykus sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus. Privatus pervežimas iš Havanos oro uosto į privačius namus Havanoje. Nakvynė Havanoje.
2 d.
Havana Ryte vyksite išsinuomoti automobilį. Diena skirta pažinčiai su Havana. Galėsite aplankyti Morro Cabanos apžvalgos aikštę, pamatyti Ginklų aikštę, Ofisijos gatvę, Šv.Pranciškaus aikštę. Kubietiško romo muziejuje susipažinsite su šio gėrimo gamybos procesu, jo degustacija. Pasivaiksčiosite po Senąją aikštę. Toliau tęsite ekskursiją po šiuolaikinę Havaną, Revoliucijos aikštę bei Universiteto kalną. Vakare už papildomą mokestį siūlome pamatyti pramoginį pasaulinio lygio spektaklį „Tropikana“, kuriame groja ir šoka daugiau kaip 200 artistų ir groja 50-ųjų metų muzika nuo Cha-Cha-Cha iki Mambo ir nuo Son iki Salsos.
3 d.
Hemingvėjaus pėdomis (~50 km) Ryte siūlome vykti iki San Francisco de Paula, kur gyveno žinomas JAV rašytojas Ernestas Hemingvėjus. Būtent gyvendamas Havanoje jis sukūrė „Senį ir jūrą“ ir „Kam skamba varpai“? Grįžę į Havaną siūlome  aplankyti Abos Mundos viešbutį, kurio 501 kambaryje gyveno rašytojas, lankėse vietos knaipėse. Visai netoli viešbučio yra ir kelios mėgstamiausios Hemingvėjaus kubietiškų kokteilių gėrimo vietos - La Bodeguita del Medio“ baras, kuriame rasite Hemingėvjaus ranka užrašytą  „Mano mojito La Bodegitoje, mano dakiris – El Floriditoje“ užrašą. El Floriditos bare Hemingvėjus kartu su baro savininku ir sukūrė legendinį daqiri kokteilį.
4 d.
Havana – Pinar del Rio – Vinales (190 km) Po pusryčių vaizdingu keliu vyksite į Vinjaleso slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje. Į lietuvių kalbą išvertus Vinjales reiškia vynuogynų slėnis. Tai karstinis slėnis vakarų Kuboje. Slėnį supa Sierra de los Organos kalnai, kuriuose gausu olų, urvų, karstinių įgriuvų. Aplankysite tabako fabriką Kandelarija, sustosite fermoje „El Paraiso“, kur pamatysite paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimo būdą, įvertinsite jų svetingumą ir nuoširdumą.  Nustebsite, koks vaistas pasirodo gali būti tabakas. Galėsite vietoje nusipirkti gaminamų cigarų ir kartų su vietinais išmoksite juos teisingai rūkyti.  Toliau apžiūrėsite Indėno urvą. Plauksite valtimi požemine upe. Toliau vyksite prie vadinamosios Priešistorinės sienos – senovinių uolų su piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą žemėje. Kilsite į  “Los Jazmines“ apžvalgos aikštelę, kur Vinjaleso slėnio vaizdas atsiveria visu savo grožiu.  Nakvynė Vinjales apylinkėse.
5 d.
Vinales – Soroa – Las Terrazas (135 km) Ryte vyksite į orchidėjų botanikos sodą Soroa miestelyje, kur galėsite pamatyti net 350 įvairių orchidėjų rūšių. Toliau vyksite į UNESCO saugomą biosferos rezervatą Las Terrazas bei apsilankysite kavos plantacijose.  Pasivaikščioję po Siera del Rosario kalnus, išsimaudysite San Juan upės natūraliuose baseinuose.  Nakvynė Las Terrazas.
6 d.
Las Terrazas – Guama – Cienfuegos (290 km) Pakeliui į Sienfuegosą, sustosite Guamoje, kur turėsite neilgą pasiplaukiojimą laiveliu iki Tresoro lagūnos, garsėjančios nuostabiais vaizdais. Po pietų atvyksite į Sjenfuegosą – „šimto liepsnų“ miestą, laikomą gražiausiu miestu pajūryje. Dėl prancūziškos kilmės Sjenfuegosas napanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosite po Marti parką, apžiūrėsite Del Valle rūmus, „Tomas Terry“ teatrą, kultūros vertybiū namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą, užburiančią nuostabiais prancūziškais vitražiniais langais. Nakvynė Sienfuegose.
7 d.
Cienfuegos – Santa Clara – Sancti Spiritus – Sugar Mill Valley - Trinidad Vykstant į Trinidadą, sustosite Santa Claros miestelyje, sustosite prie memorialo Che Guevarai. Jo atvaizdas tapo Vakarų populiariosios kultūros fetišu, o pats revoliucionierius – maištaujančio jaunimo štabu. Pakeliui dar užsuksite į plantacijas „Manaca Iznaga“, sustosite apžvalgos aikštelėje pasigrožėti Cukraus malūnų slėnio panorama. Atvykus pažintis su UNESCO pasaulio paveldo saugomu Trinidadu. Trinidadas žymus savo unikaliu kolonstinių laikų architektūros paveldu. Išlikusios akmenimis grįstos gatvės, barokinės architektūros, pastelinių spalvų pastatais, aikštėmis ir rūmais. Seniau šis miestas buvo svarbus kaip cukranendrių platancijų valdymo centras. Šis miestas jaukiai įsitaisęs tarp kalnų ir vandenyno. Aplankysite pagrindinę aikštę, grafo oKantero rūmus, pagrindinę Trejybės parapijos bažnyčią su įspūdingai puoštu altoriumi. Degustuosite kokteilio „Canchanchara“ to paties pavadinimo bare.
8 d.
Trinidad – Havana
Laisvas laikas savarankiškam pasivaikščiojimui po miestą. Per pietus išvyksite link Havanos. Atvykę priduosite išnuomotą automobilį. Skrydis Havana – Vilnius.
9 d.
Havana Vilnius
 Atvykimas namo.
 
KELIONĖS NUOTAIKA:

poilsis estravel

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • skrydžiai Vilnius(VNO) - Havana (HAV) - Vilnius(VNO) (persėdimas viename iš Europos miestų);
 • rankinis bagažas (iki 8kg/asmeniui);
 • registruojamasis bagažas (1 vienetas iki 23 kg/žmogui);
 • ekonominės klasės automobilio nuoma, pvz.Peugeot208;
 • apgyvendinimas pas vietos gyventojus su bendrais patogumais;
 • pervežimai oro uostas - privatūs namai Havanoje;
 • Kubos turistinė kortelė.
 • kelionės ir sveikatos draudimas;
 • priemoka už apgyvendinimą ekonominės klasės viešbučiuose - 270 EUR/asmeniui;
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma;
 • poilsis Kuboje po pažintinės programos;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.
EKSPERTO KOMENTARAS APIE KUBĄ:  
 • Havanoje pro akis tikrai nepraslys ir karštas pietiečių temperamentas, dainomis ir šokiais aidinčios gatvės ir skersgatviai, spalvingai pasipuošusios damos, vos dantyse nulaikančios rankos storumo cigarus. Galiu garantuoti, įspūdžiai patirti Havanoje, privers pamiršti mums įprastą žiemos šaltį, kuklumą ir susivaržymą. Šis miestas išlaisvins Jūsų sielas gavalingai puotai.
 • Havanos naktinis gyvenimas, garsėjantis linksmybėmis ir malonumais, kasdien į Havaną privilioja daug muzikos ir kino žvaigždžių bei turistų. Vedado kvartale yra didžioji dalis miesto klubų, o Playa kvartalas garsėja kabaretais ir „nepadoriomis" diskotekomis. Drąsiai galima sakyti, kad Havana yra Europitieškas Amsterdamas.
 • Kuboje beveik nepamatysite mūsų akiai normalių, modernių ir šiuolaikinių automobilių. Užtat automobilių klasikos gurmaną ir ne tik maloniai džiugins retro automobilių gausa ir įvairovė. Jų spalvingumas papildo saulėje apšviestus daugiaspalvius pastatus ir sudaro vientisą kvapų, garsų ir jausmų vienovę, kurios šešėliuose paslėptuose pavėsiuose tyliai vyksta paslaptys. Nesuklyskite, šie automobiliai tik išvaizdos yra senovinės, bet važiuoja greičiau nei vėjas. Galėsie save pamaloninti pasivažinėjimais šiais automobiliais ar pasigrožėti senamiesčiu arklių traukiamose karietose.
 • Nors spalvoto Kubos miesto įvaizdį turi Havana, tačiau realybėje šis titulas turėtų būti skiriamas Trinidadui. Kruopščiai atrinktų pastelinių atspalvių pastatai suteikia gatvėms Wes Anderso kuriamų filmų aurą (vienas naujausių jo filmų "Viešbutis "Grand Budapest"). Plytų stogai, grindinys bei besilupantys dažai prideda šiam miestui dar daugiau žavesio ir dauguma lieka pakerėti spalvotųjų Trinidado fasadų.
 • Kiekvienas grįžęs iš Kubos patvirtina - muzika čia skamba visur. Trinidadas garsėja savo šokiais pagrindinėje miesto aikštėje. Gausybė muzikantų, vietinių gyventojų ir atvykusių keliautojų įsisuka į užkrečiamus salsos, rumbos, mambos ir kitus lotyniškuosius ritmus. Iki vidurnakčio galima mokytis ar praktikuoti pramoktus salsa žingsnelius, nors nedrąsiausieji taip pat neliūdės stebėdami besisukančias poras. O labiausiai įsijautę gali pratęsti vakarėlį netoliese esančiuose klubuose ar oloje įsikūrusioje diskotekoje "Ayala".
 • Agyvendinimas Casas Particulares - privačiuose kubiečių namuose, priklausančiuose vienai šeimai. Įprastai kambariai nelabai skiriasi nuo viešbučių numerių - čia rasite tiek patogias lovas, drabužių spintas bei rašomuosius stalus, tiek bendrus vonios kambarius. Didžiausias Casa Particular privalumas yra tas, kad jame gyvendami turėsime galimybę pajusti tikrą kubietišką dvasią ir pamatyti vietinių gyventojų kasdieninę buitį.

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius