Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

  »     »     »  

Kanarų salos kviečia atostogauti ištisus metus  01.06.2017

estravel keliones

Kanarų salos – nuostabi vieta atostogoms Ispanijoje. Šiltas klimatas ir maloni, rami aplinka traukia ir šeimas su mažais vaikais, ir jaunus žmones, ir jau pensijos sulaukusius įvairių tautų žmones. Turbūt didžiausias Kanarų  privalumas prieš kitus mūsų pamėgtus pietų Europos kurortus – šiltas klimatas visus metus. Čia rasite ir šiltą vandenyną, ir saulę, ir gražius paplūdimius. Nors visos 7 Kanarų salyno salos yra išsidėsčiusios netoli Šiaurinės Afrikos, tačiau visos salos yra skirtingos ir traukia poilsiui vis skirtingus poilsiautojus.

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805


SKRYDIS IŠ VARŠUVOS + POILSIS PASIRINKTAME VIEŠBUTYJE + PERVEŽIMAI

TENERIFĖ iš Varšuvos

Kelionės kaina: nuo  717€ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis
Kelionės datos: 2017 07 20 – 2017 07 27 
                          2017 07 27 – 2017 08 03
Išvykimai galimi kiekvieną ketvirtadienį ir sekmadienį iki 2017 10 19. Galimos 7, 10, 11, 14 dienų kelionės.

atostogos estravel
Tenerifė – didžiausia iš visų septynių Kanarų salyno salų. Tenerifė labiausiai traukia savo gamta, unikaliu kraštovaizdžiu. Pats populiariausias gamtos kūrinys – Teidės ugnikalnis. Šio ugnikalnio kraterį iš viršaus pamatyti ryžtingai nusiteikę būna net patys pasyviausi turistai – tai neabejotinai salos, o gal net visų Kanarų simbolis. Tenerifė, turinti net du tarptautinius oro uostus – pietinėje ir šiaurinėje salos dalyje, simboliškai dalinama į dvi dalis: pietinę ir šiaurinę. Pietinėje Tenerifės dalyje visada šviečia saulė, tad kartais ši sala vadinama „amžinu pavasariu“. Tenerifės pietvakariuose įsikūrę geriausi kurortai – Kosta Adechė, Playa de Las Americas siūlo aukšto lygio aptarnavimą ir turi labai išvystytą turizmo infrtastruktūrą. Šiuose kurortuose telkiasi šiuolaikiški viešbučių kompleksai. Veiklos čia ras kiekvienas. Siūlomos įvairios ekskursijos, vyksta parodos. Kurortuose veikia daugybė prekybos centrų bei jaukių krautuvėlių. Aktyvaus poilsio mėgėjai turės galimybę išbandyti banglenčių sportą, buriavimą, vandens motociklus, parašiutus, pažinti povandeninį Atlanto vandenyno pasaulį. Puerto de la Kruzas įsikūręs Tenerifės šiaurinėje dalyje irgi yra vienas populiariausių salos kurortų. Kurortas vilioja poilsiautojus švelniu klimatu, įdomiu istoriniu centru, kurime išlikusi tradicinė salos architektūra, įvairiomis pramogomis. Šiame regione yra Lago Martiánez gamtos baseinai, botanikos sodas įkurtas 1788 m. Vaikams patiks pažintis su nuostabiu Loro parku, kuriame vyksta papūgų, delfinų, jūrų liūtų šou. O pailsėti kviečia žinomas vulkaninio smėlio miesto paplūdimys Jardin. Tenerifė puikiai tinka įvairiems poilsiautojams, šeimoms su vaikais bei draugų grupėms, aktyvaus poislio megėjams ir gamtos mylėtojams.
KELIONĖS PROGRAMA:

 

Maršrutas

Programa

1 d. 

Varšuva-Tenerifė

Nuvykimas iki Varšuvos oro uosto. Skrydis Varšuva-Tenerifė. Grupinis pervežimas į pasirinktą viešbutį.

2-7 d.

Tenerifė

Poilsis viešbutyje, laisvas laikas saloje. 

8 d. 

Tenerifė-Varšuva

Grupinis pervežimas viešbutis-oro uostas. Skrydis Tenerifė-Varšuva. Grįžimas iš Varšuvos namo.

VIEŠBUTIS „BLUE SEA INTERPALACE“ 4* (Puerto de la Kruz, TENERIFĖ)
Estravel

Tai gerai vertinamas 4* viešbutis, įsikūręs 1,5 km iki Puerto de la Kruzo miesto centro ir prekybos-pramogų komplekso „Lago Martinez“ bei 800 m nuo nuostabaus smelėto paplūdimio. Kiekvienas iš 225 įvairaus tipo kambarių yra ne tik erdvus, turintis didelius vonios kambarius, bet ir turintis modernią techniką (plokščiaekranį televizorių, nemokamą bevielį internero ryšį). Rekomenduojamas šeimos, porų ir draugų kompanijų ramiam poilsiui.

 
GRAN KANARIJA iš Varšuvos

Kelionės kaina: nuo  628 € asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje 3* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis
Kelionės datos: 2017 07 21 – 2017 07 28
                          2017 07 28 – 2017 08 04

Išvykimai galimi kiekvieną antradienį ir penktadienį iki 2017 10 17. Galimos 7, 10, 11, 14 dienų kelionės. 

estravel
Gran Kanarija – trečia pagal dydį iš Kanarų salų, iš kitų išsiskirianti žaluma. Tačiau saloje gausu ir plikų uolų laukų – gamtinės sąlygos daro Gran Kanariją be galo nemonotoniška, įdomia ir įvairia sala. Net iki dviejų kilometrų kylantys kalnai gali lemti gana skirtingas orų sąlygas skirtingos salos dalyse. Plačiau su Kanarų gamta geriausiai susipažinti galima Gran Kanarijoje esančiame Palmitos parke, kuriame  išvysite didelę augalų bei gyvūnų įvairovę. Gran Kanarijoje taip pat netrūksta kalnų, užgesusių ugnikalnių kraterių bei stačių, į vandenyną krentančių uolų. Tačiau čia yra ir ramiu smėlėtų įlankėlių, puikiai prižiūrimų paplūdimių, prabangių viešbučių ir gerų restoranų įvairovės ieškantiems turistams. Gran Kanarija tinkama ramiai poilsiui ir gamtos mylėtojams.
KELIONĖS PROGRAMA:

 

Maršrutas

Programa

1 d. 

Varšuva-Gran Kanarija

Nuvykimas iki Varšuvos oro uosto. Skrydis Varšuva-Gran Kanarija. Grupinis pervežimas į pasirinktą viešbutį.

2-7 d.

Gran Kanarija

Poilsis viešbutyje, laisvas laikas saloje. 

8 d. 

Gran Kanarija-Varšuva

Grupinis pervežimas viešbutis-oro uostas. Skrydis Gran Kanarija-Varšuva. Grįžimas iš Varšuvos namo.

VIEŠBUTIS „REBECCA PARK APPARTMENTS“ 3* (Playa del Ingles, Gran Kanarija)
estarvel poilsinė kelionė

Tai geras 3* viešbutis, įsikūręs 500m iki Playa del Ingles centro, 3 km iki žymiųjų Maspalomas kopų, 1,1 km iki plataus smėlio paplūdimio, pažymėto mėlynąja vėliava. Viešbutis turi didelę, teritoriją, nemažą baseiną bei tradicinio ispaniško stiliaus kambarius. Ilgas smėlio paplūdimys, diskotekos, vandens parkai, restoranai, suvenyrų parduotuvės – viskas šalia. Rekomenduojamas jaunimui bei šeimoms.

 
LANZAROTĖ iš Varšuvos

Kelionės kaina: nuo  739€ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje 3* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis
Kelionės datos: 2017 07 05 – 2017 07 12
                          2017 07 12 – 2017 07 19

Išvykimai galimi kiekvieną trečiadienį ir šeštadienį iki 2017 10 21.Galimos 7, 10, 14 dienų kelionės. 

estravel
Lanzarotė - kiek mažiau populiari iš Kanarų salų, tačiau ne ką mažiau verta dėmesio. Čia galima rasti ir prabangių kurortų, ir spalvotų paplūdimių, ir nuošalių žvejų kaimelių. Kaip ir kitur Kanaruose, pirmoje vietoje tarp lankomiausių objektų Lanzarotėje yra gamtos lobiai – Timanfaya nacionalinis parkas, užgesę krateriai su Marso peizažu aplinkui, garsieji Lanzarotės urvai, žalioji lagūna, stačios salos uolos ir jų apačioje dūžtančios vandenyno banga. Ši sala tikrai verta aktyvaus poilsio.
KELIONĖS PROGRAMA:

 

Maršrutas

Programa

1 d. 

Varšuva-Lanzarotė

Nuvykimas iki Varšuvos oro uosto. Skrydis Varšuva-Lanzarotė. Grupinis pervežimas į pasirinktą viešbutį.

2-7 d.

Lanzarotė

Poilsis viešbutyje, laisvas laikas saloje. 

8 d. 

Lanzarotė-Varšuva

Grupinis pervežimas viešbutis-oro uostas. Skrydis Lanzarotė-Varšuva. Grįžimas iš Varšuvos namo.

VIEŠBUTIS „MANSION NAZARET“ 3* (COSTA TEGUISE, Lanzarotė)
estravel atostogos

Tai geras 3* viešbutis, įsikūręs 200 m iki plataus smėlio Playa Las Cucharas paplūdimio, rytinėje salos dalyje kur susitelkusios visos pagrindinės pramogos, barai, parduotuvės. Viešbutis pastatytas tradiciniame ispaniškame stiliuje, tai žemos statybos apartamentinis viešbutis. Viešbučio teritorija gražiai apželdinta, sutvarkyta. Svečiai gali maudytis dideliame baseine, naudotis Spa paslaugomis. Kambariai nedideli, bet tvarkingi ir jaukūs. Rekomenduojamas jaunimui bei šeimoms.

 

FUERTEVENTŪRA iš Varšuvos

Kelionės kaina: nuo  945€ asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu
Kelionės datos: 2017 07 03 – 2017 07 10
                          2017 07 10 – 2017 07 17

Išvykimai galimi kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadieį  iki 2017 10 19. Galimos 7, 10, 14 dienų kelionės.
Estravel
Fuerteventūra gali Jums pasiūlyti ir poilsį dideliuose kurortiniuose kompleksuose, ir atokvėpį nuo civilizacijos visiškai laukiniuose paplūdimiuose, kur net keleto kilometrų spinduliu nesutiksite nė vieno žmogaus. Dėl vėjo ši sala vilioja vandens sporto mėgėjus: buriuotojus, banglentininkus bei jėgos aitvarų aistruolius. Ramaus poilsio mėgėjams bei šeimoms sala siūlo vienus geriausių paplūdimių Europoje. Spalvoti: gelsvi, pilki, juodi vulkaninio smėlio paplūdimiai puikiai tiks ramaus poilsio prie jūros ieškantiems salos svečiams. Fuerteventūroje pasitinka plačios lygumos - netipinės Kanarų saloms, šiltas ir sausas klimatas, juk netoliese Afrikos krantai ir dykumai būdingos ekosistemos - smėlis užima didžiąją dalį salos.
KELIONĖS PROGRAMA:

 

Maršrutas

Programa

1 d. 

Varšuva-Fuerteventūra

Nuvykimas iki Varšuvos oro uosto. Skrydis Varšuva- Fuerteventūra. Grupinis pervežimas į pasirinktą viešbutį.

2-7 d.

Fuerteventūra

Poilsis viešbutyje, laisvas laikas saloje. 

8 d. 

Fuerteventūra -Varšuva

Grupinis pervežimas viešbutis-oro uostas. Skrydis Fuerteventūra -Varšuva. Grįžimas iš Varšuvos namo.

VIEŠBUTIS „SBH CLUB PARAISO PLAYA“ 4* (PLAYA JANDIA, FUERTEVENTŪRA)
estravel keliones

Tai gerai vertinamas 4* viešbutis, įsikūręs ant nuostabaus Esquinzo paplūdimio, kuris yra platus, smulkaus smėlio. Nusileidimas iki paplūdimio laiptais. Kiekvienas iš 317 įvairaus tipo kambarių yra ne tik erdvus, turintis didelius vonios kambarius, bet ir modernią techniką (plokščiaekranį televizorių, nemokamą bevielį internero ryšį), bet ir didelius balkonus (dauguma jų atveria įspūdingą vaizdą į vandenyną). Rekomenduojamas šeimos, porų ir draugų kompanijų poilsiui.


ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
  • skrydis Varšuva - Tenerifė/Gran Kanarija/Lanzarotė/Fuerteventūra - Varšuva;
  • rankinis bagažas (iki 8kg/asmeniui);
  • registruojamasis bagažas (iki 20kg/žmogui);
  • 7 nakvynės pasirinktame viešbutyje su nurodytu maitinimu;
  • pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas.
  • kelionės ir sveikatos draudimas;
  • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
  • aukštesnės kategorijos viešbučio kambarys (teirautis kelionių konsultanto);
  • asmeninės išlaidos.
 Kelionė yra geriausia investicija į šeimą ir save! O šioje kelionėje turėsite galimybę daug pažinti ir kokybiškai pailsėti!

ypatingas poilsis


 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius