Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.
KITOS PASLAUGOS

Automobilio parkavimas online
Automobilių stovėjimo aikštelės oro uostuose
Traukinių bilietai
Kemperių nuoma užsienyje
JAV, Kanada, Skandinavija, Islandijoja, Australija, Naujoji Zelandija, Pietų Afrika, Namibija, Botsvana, Zimbabvė
Vilniaus oro uosto PRIVILEGIJŲ KORTELĖ
Kelionių vadovai - Lonely Planet
Vizos
Keliavimas su vaikais
Kelionės autobusu
Kelionės išsimokėtinai
Aviabilietai internetu
Dovanų čekis

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

  »  Kitos paslaugos   »  Kelionių draudimas

Kelionių draudimas

Estravel rekomenduoja Seesam kelionės draudimą

Net puikiai suplanuotoje kelionėje nutinka netikėtų dalykų. Staigus negalavimas, trauma ar medikų pagalbos poreikis gali iškilti netikėčiausiu metu, tokiu būdu sutrikdydami Jūsų kelionės planus. Negalime būti garantuoti, jog bagažas atvyks laiku ar nedings ir, apskritai, ar niekas nesutrukdys išvykti į seniai suplanuotą kelionę. Keliaudami už Lietuvos ribų visada jausitės saugiau turėdami kelionės draudimą.

Seesam kelionių draudimas yra įvairių rūšių - jį sudaro penki skirtingi draudimo produktai, iš kurių Jūs renkatės Jums reikalingus: medicininių išlaidų kelionėje draudimas, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, bagažo draudimas, neįvykusios ar nutrūkusios kelionės draudimas ir civilinės atsakomybės draudimas, kuris atlygins kelionės metu Jūsų netyčia padarytus nuostolius tretiesiems asmenims.

Daugiau apie kiekvieną draudimą:

1. Medicininių išlaidų arba sveikatos draudimas Jums atlygins netikėtas medicinines išlaidas, prasidėjusios ūmios ligos, sužalojimo dėl nelaimingo atsitikimo, šilumos ar saulės smūgio atveju. Seesam draudimo kompanija tokiu atveju kompensuoja:

 • transportavimą iki artimiausios gydymo įstaigos;
 • gydytojo apžiūrą ir suteiktą pirmąją pagalbą;
 • būtinus medicininius tyrimus diagnozei nustatyti;
 • nelaimingo atsitikimo metu sugadintų akinių, klausos aparatom dantų protezo taisymą ar naujų įsigijimą (iki 175 Eur sumos);
 • nelaimingo atsitikimo metu sugadintų rūbų cheminį valymą ir taisymą ar naujų įsigijimą (iki 100 Eur sumos);
 • telefoninius pokalbiusm skambinant į gydymo įstaigą ir/ar draudimo bendrovę (iki 60 Eur sumos);
 • odontologo pagalbą ūminiam danties skausmui pašalinti (iki 175 Eur sumos);
 • gydytojo apžiūrą ir suteiktą pirmąją pagalbą dėl nėštumo komplikacijų (iki 250 Eur sumos).

Mirties dėl ūmios ligos ar kelionės metu įvykusio nelaimingo atsitikimo atveju apmokamos išlaidos už Apdraustojo palaikų pargabenimą į Lietuvos Respubliką arba laidojimo užsienyje išlaidos.

2. Pasirinkus draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, draudimo išmoka mokama kelionėje dėl nelaimingo atsitikimo mirus, patyrus nuolatinį neįgalumą ar traumą. Apdraudžiamos mirties, neįgalumo, traumos rizikos.

 • Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju Apdraustojo teisėtiems paveldėtojams išmokama vienkartinė draudimo sumos dydžio išmoka.
 • Neįgalumo atveju draudimo išmoka mokama, kai Apdraustajam ne vėliau kaip per vienerius metus nuo nelaimingo atsitikimo dienos yra nustatomi draudimo taisyklių priede "Neįgalumas" nurodyti kūno sužalojimai.
 • Traumos atveju draudimo išmoka yra mokama, kai Apdraustasis patiria kūno sužalojimus, nurodytus draudimo taisyklių priede "Traumos".

3. Bagažo draudimas Jums atlygins išlaidas, susijusias su bagažo dingimu, sugadinimu ar vėlavimu. Bagažo vėlavimo daugiau nei 6 val. atveju draudimas apmoka būtinų daiktų įsigijimo išlaidas užsienyje, o jam visiškai pradingus - prarasto bagažo nuotolius.

Draudikas atlygina išlaidas tokiais atvejais:

 • vežėjui perduoto bagažo praradimas, sunaikinimas, sugadinimas;
 • bagažo sugadinimas ar sunaikinimas dėl kelionės metu įvykusio kelių eismo įvykio;
 • bagažo praradimas dėl vagystės su įsilaužimu ar apiplėšimo kelionės metu;
 • vežėjui perduoto bagažo vėlavimas į galutinį kelionės tašką (kaip nurodyta kelionės biliete) daugiau kaip 6 val.

Bagažo sugadinimo atveju apmokamos bagažo remonto išlaidos.

Bagažo sunaikinimo ar praradimo atveju už naujus (ne senesnius kaip 1 metų) daiktus atlyginama analogiško naujo daikto įsigijimo kaina. Draudimo išmoka už senesnius kaip 1 metų amžiaus daiktus apskaičiuojama atsižvelgiant į jų amžių ir nusidėvėjimą.

Asmens dokumentų praradimo atveju Draudikas kompensuoja naujo dokumento išdavimo valstybės rinkliavą.

Bagažo vėlavimo atveju atlyginamos būtinų daiktų, be kurių Apdraustasis negali apsieiti kelionės metu (rūbai, higienos reikmenys ir pan.) įsigijimo išlaidos.

4. Neįvykusios ar nutrūkusios kelionės draudimas atlygins netikėtas išlaidas, susijusias su nenumatytu kelionės atšaukimu ar nutrūkimu dėl apdraustojo ar jo artimųjų, bendrakeleivio sunkios ligos ar mirties, netikėtos žalos apdraustojo turtui, taip pat išlaidas, patirtas dėl vėlavimo į tarpinį reisą.

Taip pat atlyginamos išlaidos, siekiant patekti į numatytą kelionės tikslą, jei vėluojate atvykti į kelionės pradžios vietą ar persėsti tarpiniame kelionės punkte dėl to, kad viešojo transporto priemonė, kuria keliavoti iki kelionės pradžios vietos ar iki tarpinio kelionės punkto, vėluoja dėl blogų oro sąlygų, stichinių nelaimių, techninio gedimo, nusikaltimo arba automobilis, kuriuo Apdraustas keliavo iki kelionės pradžios vietos patenka į eismo įvykį.

5. Civilinės atskomybės draudimas atlygins netyčia kelionės metu Jūsų padarytus nuostolius tretiesiems asmenims dėl kūno sužalojimo, neįgalumo, mirties sukėlimo ar turto sugadinimo.

Seesam kelionių draudimo taisyklės (galioja nuo 2015 m. liepos 1 d.)

Kas yra kelionės draudimas?

Dėl draudimo teiraukitės Estravel American Express kelionių konsultanto tel.: 8 5 212 5805 arba el. paštu sales@estravel.lt


 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius