Būkime draugais Facebook! Dalyvaukite kurdami Estravel, praneškite naujienas, laimėkite konkursuose, sužinokite pirmi.

Rudens kolekcija
Kalėdinių mugių Europoje kolekcija

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

  »  Kelionės su vaikais   »  Disneilendas Paryžiuje (autobusu)

Disneilendas Paryžiuje (autobusu)
 printer friendly  send to friend

Šio pasiūlymo galiojimo laikas baigėsi. Jei domitės, mielai jums pateiksime tokį patį arba panašų  pasiūlymą pagal jūsų pageidaujamas datas.

Dar niekada nebuvo taip linksma su vaikais savaitgalį! 

Važiuokite linksmai autobusu į Paryžių! Europos Disneileindo namus! Disneilendas - tai pasakų miestas, kuriame privalo pagyventi kiekvienas vaikas ir net suaugęs! Kelionės kaina tik 969 Lt. vaikui ir 999 Lt. suaugusiam (kaina nurodyta vienam asmeniui keliaujant dviese) 

PARYŽIUS - DISNEILENDAS - CELĖ - BADELANDAS
 
Kelionės datos

2010 03 27 - 04 01

 

 

 

 

 


Kelionė autobusu + 4 nakvynės + pusryčiai + ekskursinė programa

1 diena
Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Prancūziją. Žaidimai, viktorinos, galvosūkiai, įdomios istorijos. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

3 diena
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Paryžių autobusu ir pėsčiomis: Defanso rajonas, Eliziejaus laukai, Invalidų rūmai, Dievo Motinos katedra, Liuksemburgo sodai… Vakare plaukiate *laivu Senos upe, klausotės prancūziškų dainų, grožitės tikrai karališku miestu. *Pasikėlę į Eifelio bokštą iš aukštybių apžvelgiate Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Pusryčiai. Atvykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS - tai magiška karalystė, kurioje gyvena laimingi V. Disnėjaus sukurti klasikinių pasakų herojai. Prasideda kelionė per 5 pasakų šalis ir kas minutę pildosi jūsų troškimai... „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu skraidančiu Gaelonu keliausite žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį, „Linksmojo kepurininko arbatos puodeliai“ susuks galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainios „Smalsiosios Alisos labirintas“. Disneilendo vaizdais gėrėsitės skraidydami ant drambliuko Dambio nugaros, švelnumo ir grožio paslaptis atvers „Miegančiosios gražuolės pilis“. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ ir viso pasaulio šokančios, dainuojančios lėlės nukels į tyrą vaikystės pasaulį.
„Pasienio šalyje“ patirsite Laukinių Vakarų realybę. Kirsdami požemines šachtas ir vėjų perpučiamas kalnų grandines traukiniu pakilsite į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleisite vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virsite indėnais. „Nuotykių šalyje“ netikėtumai tyko už kiekvieno kampo: per senovės griuvėsių liekanas atbulomis dardantis Indianos Džonso traukinys nuveš į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus pamatysite tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą, Aladino žibintas atvers užburtojo miesto vartus, kopdami į Robinzono medį galėsite išbandyti savo sugebėjimus išgyventi. Pati moderniausia „Atradimų šalis“ leis pasijusti kovotoju su blogiu, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginsite nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neš pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuosite fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius, profesorius Zalinskis stereo kino salėse jus sumažins iki obuolio dydžio. O kur dar šou, susitikimai su V. Disnėjaus personažais... Įspūdžių milijonas!
Vakare išvykstate Vokietijos link. Naktis autobuse.

5 diena
Ryte atvykstate į Celę - viduramžių dvasią išsaugojusį Šiaurės Vokietijos miestelį. Apie 350 metų Celė buvo Braunšveigo-Liūneburgo hercogų rezidencija, XIX a. Hanoverio hercogų vasaros rezidencija. Pamatysite vienus gražiausių Vokietijoje renesansinius hercogų rūmus, kuriuose dar ir šiandien veikia seniausias Vokietijoje „Pilies teatras“. Ryškiausia Celės įžymybė - senamiestis: daugybė puikiai restauruotų XVI-XIX a. fachverkinių namų, Rotušė, prancūziškojo stiliaus parkas. 2002 m. Celė pripažinta gražiausiu Vokietijos miestu. Pasivaikščioję po senamiestį, maloniai pailsėsite baseinų komplekse *Badeland. Išvykstate Lenkijos link. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

6 diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Įskaičiuota
Kelionė autobusu
4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Grupės vadovo paslaugos
Ekskursinė programa
Kelionės dokumentų sutvarkymas

Pastabos
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Alytaus
(*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 100 EUR už visus (*) pažymėtus objektus)
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti
Kelionės metu nuvažiuojama ~4700 km.
Priemoka už vienvietį kambarį - 420 Lt

 

leškote kitokio pasiūlymo?
Užsisakykite informaciją!
Pastaba: Jūsų elektroninio pašto adresas nebus naudojamas kitais tikslais ir neperduodamas trečiosioms šalims
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Oru prognoze

Pasaulio laikas

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Mato vienetu skaiciuokle

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Orų prognozė

Pasaulio laikas

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Mato vienetų skaičiuoklė

Vizos

                                                                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805  |   Rašykite sales@estravel.lt   |  Užeikite į Vilniaus g. 31 arba Šeimyniškių g. 1A