Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Svarbu
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime paruošti individualų užsakymą.
Verta žinoti
Į užklausas dėl degustacijų atsakome darbo dienomis, 08:00-17:00 val.
Dėmesio
Keliaujant į šalį būtina turėti užpildytą atvykimo formą.
Dėmesio
Pasiūlymu galėsite pasinaudoti praėjus visuotiniam karantinui Lietuvoje.
Dėmesio
Svarbu žinoti, kad lietuviams, grįžus į Lietuvą, privaloma saviizoliacija.
Dėmesio!
Svarbu žinoti, kad lietuviams, atvykus į Estiją ir grįžus iš jos į Lietuvą, privaloma saviizoliacija.
Dėmesio!
Svarbu žinoti, kad lietuviams atvykus į Latviją privaloma turėti negiamo Covid-19 testo pažymą bei privaloma saviizoliacija.
Dėmesio!
Nuvykus į Latviją, laikinai privaloma 10 d. saviizoliacija. Išimtis taikoma tranzitui.
Dėmesio!
Nuo 2020-09-01 Vengrija laikinai uždaro sienas keliautojams. Kviečiame planuoti keliones vėlesniam laikotarpiui.
Dėmesio!
Dėmesio! Grįžus iš Kroatijos privaloma 14 d. saviizoliacija.
Dėmesio!
Dėmesio! Grįžus iš Šveicarijos privaloma 14 d. saviizoliacija.
Dėmesio!
Dėmesio! Grįžus iš Prancūzijos privaloma 14 d. saviizoliacija.

TOP 10 renginių idėjų komandos formavimui 2023 m.

01.02.2023 0
Ieškote unikalios pramoginės veiklos, kuri suburtų komandą bendram tikslui, pramogai ar vakarėliui netolimoje ateityje? Estravel komanda atrinko TOP 10 populiariausių renginių programų, kuriomis Estravel klientai ne kartą praturtino savo įmonės renginius 2022 m. Esame tikri, kad tarp mūsų pačių išbandytų ir Estravel klientų pamiltų renginių programų atrasite ir tas, kurios tiks Jūsų įmonės kolektyvui.

Vilniaus oro uostas plečiasi: pradėtos naujo išvykimo terminalo Vilniaus oro uoste statybos

31.01.2023 0
Džiugios naujienos Lietuvos aviacijai bei turizmui ir visiems keliautojams - Vilniaus oro uostas plečiasi: oficialiai pradsidėjo naujo, ketvirtojo (T4), išvykimo terminalo statybos. Naujas keleivių išvykimo terminalas - strategiškai svarbus avacinis objektas - jis leis aptarnauti didesnį keleivių skaičių, diegti naujas inovacijas dar geresnėms keliautojų patirtims, padės užtikrinti didesnį efektyvumą kitose oro uosto operacijose.

#Estraveltalentai workation Madeiroje: kaip dirbam, ką veikiam ir kodėl rekomenduojame darbostogas šioje saloje?

30.01.2023 0
Šiuo metu visas Jūsų keliones planuojame iš nuostabaus grožio salos, nes Estravel biuras savaitei iš Vilniaus persikėlė į Madeirą! Kodėl Madeirą verta rinktis workation kelionei? Kaip organizuoti komandos darbą Madeiroje? Ką pamatyti laisvu nuo darbo metu saloje? Rekomendacijos ir patarimai – šiame įraše.

Kokios akcijos kelionėms dar galioja? | 4 sav. kelionių naujienos

27.01.2023 0
Šią savaitę tikrai nėra nieko svarbiau keliautojams, kaip didžioji turizmo savaitė. Šį savaitgalį Vilniuje vyksta kelionių paroda, o Estravel šia proga visą savaitę lepina kelionių nuolaidomis. Tad šioje 4 metų savaitės apžvalgoje: kokios nuolaidos dar galioja, aktualiausi patarimai ir daugiau.

TOP 7 patarimai planuojantiems keliones su vaikais

27.01.2023 0
Žinome, kad kelionės su vaikais tėveliams gali tapti tikru iššūkiu - tačiau Estravel paruošė Jums TOP 7 patarimų atmintinę planuojntiems keliones su šeima. Esame tikri, kad šios rekomendacijos Jums padės sumažinti pasiruošimo kelionei stresą ir leis suplanuoti atostogas taip, kad jos nuo pat išvykimo iki grįžimo, dovanotų tik gražiausius prisiminimus, ypatingas patirtis ir nuotykius.

TOP 5 unikaliausios patirtys Vilniuje

24.01.2023 0
Jeigu ieškote patirčių, kurias galite patirti tik Vilniuje - čia jų gausu. Autentiška, apgalvota ir modernu. Estravel komanda ištyrinėjusi ir išbandžiusi unikaliausias patirtis atrinko Jums TOP 5, kurias kviečia išbandyti ir Jus. Geriausia jomis mėgautis su artimiausių žmonių kompanija!

Vilnius pradėjo švęsti 700-ąjį gimtadienį | Renginiai Vilniuje

24.01.2023 0
Ar žinote, kad sausio 25 d. Vilniaus miestui sukako net 699 metai? Gimtadienio proga mieste įžiebtas įspūdingas šviesų festivalis, su kurio pradžia pradedame laukti ir 700-ojo Vilniaus jubiliejaus. Artėjantį 700 metų jubiliejų Vilnius švenčia ne tik šį savaitgalį, bet ir visus metus.

Turizmo savaite 2023: geriausi kelionių pasiūlymai vienoje vietoje

23.01.2023 0
Ši savaitė - geriausias metas suplanuoti visų 2023 metų atostogas, nes Lietuvoje prasideda didžioji TURIZMO savaitė! O tai reiškia, kad keliautojai lepinami puikiomis nuolaidomis įvairiausioms kelionėms po visą pasaulį.

Kelionių idėjos krepšinio, žiemos ir paplūdimių fanams | 3 sav. aktualijos

20.01.2023 0
Pagal Kinų kalendorių, prasideda Naujieji, juodojo vandens triušio metai. Prasminga simbolika ta, kad vandens stichija simbolizuoja keliavimą ir judėjimą, o triušis kinų kultūroje - ekonominę ir gyvenimo sėkmę. Tad sėkmingam šių metų kelionių planavimui - Estravel 3-ios sav. turizmo aktualijų apžvalga.