Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

AKCIJA iki gegužės 31 d.
 Wi-Fi + EASY gėrimų paketas tik 160 €/asm.
AKCIJA IKI BALANDŽIO 8 D.
Super gera kaina verslo klasės kelionei, išvykstant balandį-gegužę.
Svarbu žinoti prieš užsakant!
Nakvynių skaičius kinta nuo pasirinktos kelionės datos. Dėl konkrečios kelionės datos teiraukitės Estravel kelionių konsultanto.
BLACK FRIDAY AKCIJA
Super geros kainos galioja tol, kol yra vietų!
Pasiūlymas jau nebegalioja!
Šios kelionės galiojimo laikas baigėsi.  Kreipkitės ir mielai pasiūlysime Jums panašią kelionę.
Pasiūlymas jau negalioja!
Šio kruizo galiojimo laikas baigėsi.  Kreipkitės ir mielai pasiūlysime Jums panašų kruizą.
Išparduota
Šioje kelionėje visos vietos išparduotos. Susisiekite keliones@estravel.lt dėl kito panašaus kelionės pasiūlymo.
Svarbu
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime paruošti individualų užsakymą.
Verta žinoti
Į užklausas dėl degustacijų atsakome darbo dienomis, 08:00-17:00 val.
Dėmesio
Keliaujant į šalį būtina turėti užpildytą atvykimo formą.
Dėmesio
Pasiūlymu galėsite pasinaudoti praėjus visuotiniam karantinui Lietuvoje.
Dėmesio
Svarbu žinoti, kad lietuviams, grįžus į Lietuvą, privaloma saviizoliacija.
Dėmesio!
Svarbu žinoti, kad lietuviams, atvykus į Estiją ir grįžus iš jos į Lietuvą, privaloma saviizoliacija.
Dėmesio!
Nuvykus į Latviją, laikinai privaloma 10 d. saviizoliacija. Išimtis taikoma tranzitui.
Dėmesio!
Dėmesio! Grįžus iš Šveicarijos privaloma 14 d. saviizoliacija.
Dėmesio!
Dėmesio! Grįžus iš Prancūzijos privaloma 14 d. saviizoliacija.

Azija – įdomiausios kelionių idėjos ir Estravel keliautojų atsiliepimai

18.07.2024 0
Azijos žemynas keliautojus vilioja egzotiškais kraštovaizdžiais, nuostabiais miestais ir kaimeliais, turtinga kultūra, gardžiu maistu ir svetingais vietiniais gyventojais, tačiau pasirinkti atostogų kryptį tarp daugybės įstabių šalių gali būti nelengva. Todėl norintiems aplankyti Aziją jau artėjantį rudenį-žiemą, Estravel komanda atrinko įdomiausias poilsines, pažintines ir kruizines keliones, kurias rekomenduoja ne tik patys, bet ir mūsų keliautojai.

Kelionės į Aziją – ką verta žinoti planuojantiems kelionę?

17.07.2024 0
Kiekviena Azijos šalis turi savo unikalias tradicijas bei papročius, į kurias verta atkreipti dėmesį planuojant kelionę. Dar prieš atostogas pasidomėję kultūrinėmis normomis, ne tik geriau pažinsite lankomas Azijos šalis, bet ir parodysite pagarbą bei sukursite teigiamą ryšį su vietiniais gyventojais.  Šiame blogo įraše dalinamės keliais praktiniais patarimais, kurie bus vertingi planuojantiems kelionę į Aziją bei įdomiausiomis lankytinomis vietomis, miestais.

Estravel rekomenduoja: ateities konferencija „Futurescape 2024“ Vilniuje

17.07.2024 0
Mūsų partneriai, asociacija „Investors’ Forum”, Vilniuje, rugsėjo 6 d., organizuoja „Futurescape 2024“ konferenciją, kuri siekia suburti regiono ir pasaulio verslo, viešojo sektoriaus, politikos ir mokslo bendruomenės lyderius. Mums smagu pasidžiaugti, kad esame šios konferencijos kelionių rėmėjai ir padedame atskraidinti iš Japonijos pasaulinio lygio pranešėjus. Plačiau - Estravel bloge.

EXPO 2025 paroda Japonijoje

17.07.2024 0
Artimiausia “EXPO 2025” paroda vyks Osakoje, Japonijoje. Parodoje dalyvaujančios įvairios pasaulio šalys turės progą pristatyti save organizatorių parinktos temos kontekste. Kokia tema numatyta? Kiek laiko truks paroda? Kokios temos bus nagrinėjamos? Kviečiame daugiau skaityti Estravel blog'e.

Kur keliausime šią žiemą? Dabar geriausios užsakymo sąlygos

16.07.2024 0
Turbūt esate girdėję lietuvišką patarlę „Slides ruoškite vasarą”? Ji puikia tinka ir kelionių mylėtojams: žiemos atostogas planuokite vasarą, nes labiausiai apsimoka. Vasarą galioja geriausios užsakymo sąlygos: maža pradinė įmoka, lanksčios kelionių keitimo galimybės ir ne tik. Daugiausiai vietų populiariausiuose viešbučiuose ir tiesioginiuose užsakomuosiuose skrydžiuose. Yra vietų ir dar gana patrauklių kainų rudens mokinių atostogoms bei per Kalėdas, Naujuosius metus.  TOP mūsų rekomenduojami žiemos atostogų variantai - šiame blogo įraše.

#Estraveltalentai keliauja: Jelenos įspūdžiai iš Tuniso: paplūdmiai kaip Nidoje, itin žemos kainos ir puikūs viešbučiai

16.07.2024 0
Apie Tunisą pasakoja Estravel kelionių ekspertė Jelena, grįžusi iš kelionės po šią Šiaurės Afrikos šalį. Jeigu Tunisas yra Jūsų norimų aplankyti šalių sąraše -skaitykite ir sužinokite šviežiausius įspūdžius iš Tuniso bei naudingus kelionių patarimus planuojantiems atostogas Tunise.

Aviakompanijų lojalumo programos: kodėl verta tapti jų nariu?

16.07.2024 0
Kaip gauti ne tik geras kainas, bet ir puokštę papildomų naudų planuojant kelionę lėktuvu? Estravel rekomenduojamas sprendimas - prisijungti prie įvairių aviakompanijų lojalumo programų! Kas tai yra, kaip lojalumo programos veikia ir kokia jų nauda Jums - pasakojame šioje atmintinėje.

Futbolo fanai renkasi Madeirą, TOP viešbutis Abu Dabyje ir daugiau 28 sav. kelionių naujienų

12.07.2024 0
Su džiaugsmu kviečiame skaityti 28 sav. kelionių aktualijas - įsikvėpkite būsimoms atostogoms! Kur geriausia ilsėtis Jungtiniuose Arabų Emyratuose? Kodėl futbolo fanai privalo aplankyti Madeirą? Kokios naujienos ir akcijos svajojantiems apie kruizines atostogas? Ir tai dar ne viskas - kviečiame sužinoti ir daugiau aktualijų, ką turi žinoti kiekvienas kelionių entuziastas.

5 dalykai kurie daro Madeiros salą unikalia

12.07.2024 0
Estravel kelionių ekspertai sako, kad Madeira – tiesiog privalo atsirasti Jūsų 2024-2025 m. atostogų sąraše. Kas daro Madeiros salą tokia unikalia ir populiaria tarp keliautojų visame pasaulyje? Estravel komanda pristato TOP 5 dalykus dėl ko Madeirą įsimyli keliautojai.