Akcija lėktuvų bilietams į JAV

Leiskitės į nepamirštamus nuotykius, keliones į JAV – turime išskirtinai gerų kainų pasiūlymus lėktuvų bilietams į tris žymius JAV metropolius: Niujorką, Dalasą ir Los Andželą! Įgyvendinkite amerikietišką svajonę ir susikurkite prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui. 

Super pasiūlymai:

✈️ Skriskite į Niujorką – pasinerkite į pulsuojančią Big Apple energiją, tikras dangoraižių džiungles. Tyrinėkite Times Square, apsilankykite Brodvėjaus spektaklyje ar pasivaikščiokite Centriniame parke.

✨ Atraskite Dalasą – atraskite pietietišką svetingumą Dalase, Teksase. Pasinerkite į turtingą istoriją Šeštojo aukšto muziejuje, pasimėgaukite gardžiais Tex-Mex virtuvės patiekalais arba apsipirkinėkite pasaulinio lygio parduotuvėse.

🌴 Mėgaukitės saule Los Andžele: šildykitės saulės spinduliuose ir Holivudo spindesiu Los Andžele, kur svajonės tampa realybe. Pasivaikščiokite Holivudo šlovės alėja, pasivažinėkite vaizdingu Ramiojo vandenyno pakrantės greitkeliu arba pamatykite mėgstamas žvaigždes Beverli Hilse.

Akcijos kainos galioja skrydžiams šiais laikotarpiais:

  • 2024 m. rugsėjo 1 d. – gruodžio 14 d. 
  • 2025 m. sausio 11 d. – vasario 27 d. 

Akcija lėktuvų bilietams į Niujorką, Dalasą ir Los Andželą galioja labai ribotą laiką – kol yra vietų, bet ne vėliau kaip iki gegužės 21 d

Nepraleiskite šio nepakartojamo pasiūlymo! Užsisakykite savo amerikietišką nuotykį jau šiandien ir leiskite kelionei prasidėti – skambinkite arba rašykite Estravel komandai ir užsakysime Jums lėktuvų bilietus į JAV. 

Primename, kad Estravel keliautojai gauna 24/7 pagalbą kelionėje (nuotoliniu būdu). Tai itin didelis privalumas tiems, kurie nori keliauti ramia širdimi ir žinoti, kad jei įvyktų nenumatyti skrydžių pokyčiai – Jumis bus pasirūpinta 100%.