Puiki akcija skrydžiams

Tokių žemų kainų skrydžių bilietams – jau ilgai nebuvo! Skelbiame 36 val. akciją skrydžių bilietams į įvairiausius pasaulio kampelius! Rezervuokite skrydžio bilietus internetu estravel.lt arba per mūsų kelionių konsultantus už labai gerą kainą jau šiandien, nes akcija galioja tik iki šio penktadienio (sausio 15 d.) 16:00!

Užsakę bilietus dabar, turėsite daug gražaus laiko planuoti kelionės detales, nes keliavimas galimas nuo 2021 m. balandžio  1 d. iki gruodžio 31 d.!

Kodėl skrydžių bilietus verta užsakyti Estravel?

  • 24/7 pagalba klientams – net jei ir naktį atšauktų skrydžius – Jumis bus pasirūpinta.
  • Galimas kelionės datos keitimas – turite laisvę koreguoti kelionės planus prireikus, net jau užsakius skrydžių bilietus.
  • Į kainą jau įskaičiuotas registruotas bagažas: 1 vnt. 30 kg arba 2 vnt. po 23 kg.
  • Galime pasirūpinti aviabilietų draudimu – taip net ir be priežasties atšaukę kelionę susigrąžinsite 80% sumokėtos sumos (tik kreipiantis į Estravel kelionių konsultantus).
  • Galimybė negrąžinamą bilietą paversti grąžinamu už minimalią priemoką – neįvykus kelionei, atgausite sumokėtą sumą (tik kreipiantis į Estravel kelionių konsultantus).
  • Pasirūpinsime ir papildomomis paslaugomis pagal numatytas kelionės datas: užsakysime viešbutį, ekskursijas, pervežimus, papildomą bagažą ir daugiau!

Galimybė gauti nemokamą nakvynę Stambule

Jeigu pasirinktos kelionės krypties skrydžio bilietai yra su persėdimu Stambule – rekomenduojame užsakyti juos kreipiantis į Estravel konsultantus (pirkti ne internetu). Jie gali Jums parūpinti nemokamą nakvynę Stambule, jeigu artimiausia skrydžio jungtis ekonominėje klasėje yra ne trumpesnė nei 12 val. (verslo klasėje – 9 val.)

Turite klausimų dėl skrydžių? Norite užsakyti aviabilietus? Norite suplanuoti kitas keliones? Mielai laukiame Jūsų užklausos el. p. sales@estravel.lt ar skambučio tel. nr. 85 212 58 05