Apie mus

Esame patikimas kelionių partneris tiek planuojant  asmenines atostogas, tiek siekiant verslo ar įmonės tikslų. Džiaugiamės kelionių organizavimo verslą Lietuvoje sėkmingai vystydami jau 23 metus. Kasdien Estravel kelionių centre Vilniuje keliautojus konsultuoja 40 profesionalių kelionių konsultantų.Apie mus

Paskutinį dešimtmetį keliavimo svarba išaugo labai stipriai. Keliaujame skirtingų tikslų vedami:

  • atostogų;
  • mokslo ar mainų programų;
  • verslo ar komandiruočių.

Kartu su keliavimo svarba labai stipriai išaugo ir kelionių geografija. Keliautojams kyla daug klausimų:  kaip, kur, kada planuoti kelionę, kokias kelionių paslaugas būtina užsakyti iš anksto, kada geriausios kainos.

Tikime, kad profesionalų kelionių konsultantą nemažiau svarbu turėti nei  gydytoją, advokatą ar bankininką. Estravel kelionių organizatorius kasdien investuoja tiek finansinius, tiek laiko resursus, siekdamas suteikti darbuotojams naujausių žinių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, JAV ir Australijoje.

 

APIE KELIONIŲ KONSULTANTUS

Stipriai išaugus kelionių skaičiui ir išsiplėtus keliaujančiųjų geografijai, suformavome komandas Estravel kelionių centre, kurios specializuojasi, kad geriausiai įgyvendintų keliautojų lūkesčius.

Verslo kelionių komandos tikslas padėti kiekvienam keliautojui pasiekti savo darbinius tikslus geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Visiškai nesvarbu, ar keliaujate kartą per mėnesį, ar 50 kartų, kiek jūsų kolegų keliauja kasdien. Per daugiau nei 20 kelionių organizavimo patirties metų sukūrėme kelionių organizavimo įrankius, kurie tenkina tiek individualiai dirbančio, tiek globalios korporacijos kelionių poreikius.

Apie mus

Laisvalaikio (poilsinių ir pažintinių) kelionių komandos tikslas – išsiaiškinus keliautojų poreikius parinkti tinkamiausią kelionę, kuri ne tik leistų pailsėti fiziniam kūnui, bet praturtintų dvasią bei įkvėptų naujiems tikslams.

Viešųjų pirkimų komandos tikslas – padėti biudžetinėms įmonėms vykdyti viešuosius pirkimus skaidriausiu būdu bei užtikrinti kainos ir kokybės santykį keliaujantiems valstybės tarnautojams.

Kelionių Lietuvoje komandos tikslas – suteikti pažinimo džiaugsmą tiek įmonių darbuotojams, tiek svečiams, atvykstantiems į mūsų nuostabų kraštą. Jeigu reikia pramoginės dienos išvykos jūsų komandai ar planuojate didelę konferenciją Lietuvoje, mūsų paslaugos ir patarimai jums tikrai pravers.

Motyvacinių kelionių komandos tikslas – kartu su jumis sukurti tokią kelionę, kuri suburtų jūsų komandą siekti bendrų tikslų greičiausiu būdu, motyvuotų jūsų partnerius ir klientus dirbti išvien.

Kelionė – tai ne tik lėktuvų bilietai ir viešbučiai. Kelionė – įspūdžiai ir patirtys bei dalis jūsų pačių istorijos. Tad kviečiame į keliavimą žiūrėti atsakingai, o kartu ir išradingai, nes kelionė  – geriausia investicija.