Apie mus

APIE ESTRAVEL

Esame patikimas kelionių partneris tiek planuojant  asmenines atostogas, tiek siekiant verslo ar įmonės tikslų. Džiaugiamės kelionių organizavimo verslą Lietuvoje sėkmingai vystydami jau daugiau kaip 27 metus. Kasdien Estravel kelionių centre Vilniuje keliautojus konsultuoja 56 profesionalūs kelionių konsultantai.

2023 m. esame išrinkti kaip Sėkmingiausias kelionių organizatorius Lietuvoje.

Paskutinį dešimtmetį keliavimo svarba išaugo labai stipriai. Keliaujame skirtingų tikslų vedami:

  • atostogų;
  • mokslo ar mainų programų;
  • verslo ar komandiruočių.

Kartu su keliavimo svarba labai stipriai išaugo ir kelionių geografija. Keliautojams kyla daug klausimų:  kaip, kur, kada planuoti kelionę, kokias kelionių paslaugas būtina užsakyti iš anksto, kada geriausios kainos.

Tikime, kad profesionalų kelionių konsultantą ne mažiau svarbu turėti nei gydytoją, advokatą ar bankininką. Estravel kelionių organizatorius kasdien investuoja tiek finansinius, tiek laiko resursus, siekdamas suteikti darbuotojams naujausių žinių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, JAV ir Australijoje.

ESTRAVEL VILNIUS DIREKTORĖS ŽYDRĖS GAVELIENĖS ŽODIS

Daugiau nei 30 metų aistrą keliauti pavyko suderinti su darbu ir jau 18 metų kuriam keliones kartu su 40 kelionių konsultantų. Koronaviruso pandemija pakoregavo keliautojų planus, tad viską ką turite žinoti apie keliones šiandien prireikus Jums mielai papasakos Estravel komanda. 

„Estravel“ – kelionių agentūrų tinklas Baltijos šalyse, galintis pasiūlyti platų spektrą įvairių kelionių bei kelionių internetinių įrankių savarankiškiems keliautojams. Sau keliame tikslą būti kiekvieno keliautojo širdyse geriausiais kelionių patarėjais. Mūsų komandą vieniją bendras pomėgis keliauti bei vertybė – keliauti atsakingai.“

APIE KELIONIŲ KONSULTANTUS

Stipriai išaugus kelionių skaičiui ir išsiplėtus keliaujančiųjų geografijai, suformavome komandas Estravel kelionių centre, kurios specializuojasi, kad geriausiai įgyvendintų keliautojų lūkesčius.

Verslo kelionių komandos tikslas padėti kiekvienam keliautojui pasiekti savo darbinius tikslus geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Visiškai nesvarbu, ar keliaujate kartą per mėnesį, ar 60 kartų, kiek jūsų kolegų keliauja kasdien. Per daugiau nei 20 kelionių organizavimo patirties metų sukūrėme kelionių organizavimo įrankius, kurie tenkina tiek individualiai dirbančio, tiek globalios korporacijos kelionių poreikius.

Laisvalaikio (poilsinių ir pažintinių) kelionių komandos tikslas – išsiaiškinus keliautojų poreikius parinkti tinkamiausią kelionę, kuri ne tik leistų pailsėti fiziniam kūnui, bet praturtintų dvasią bei įkvėptų naujiems tikslams.

Viešųjų pirkimų komandos tikslas – padėti biudžetinėms įmonėms vykdyti viešuosius pirkimus skaidriausiu būdu bei užtikrinti kainos ir kokybės santykį keliaujantiems valstybės tarnautojams.

Kelionių Lietuvoje komandos tikslas – suteikti pažinimo džiaugsmą tiek įmonių darbuotojams, tiek svečiams, atvykstantiems į mūsų nuostabų kraštą. Jeigu reikia pramoginės dienos išvykos jūsų komandai ar planuojate didelę konferenciją Lietuvoje, mūsų paslaugos ir patarimai jums tikrai pravers.

Motyvacinių kelionių komandos tikslas – kartu su jumis sukurti tokią kelionę, kuri suburtų jūsų komandą siekti bendrų tikslų greičiausiu būdu, motyvuotų jūsų partnerius ir klientus dirbti išvien.

Kelionė – tai ne tik lėktuvų bilietai ir viešbučiai. Kelionė – įspūdžiai ir patirtys bei dalis jūsų pačių istorijos. Tad kviečiame į keliavimą žiūrėti atsakingai, o kartu ir išradingai, nes kelionė  – geriausia investicija.