Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Svarbu!
Grįžusiems į LT privaloma 10 d. saviizoliacija (galima trumpinti 7-tąją dieną atlikus pakartotinį testą) ir neigiamas COVID-19 testas (atliktas ne anksčiau kaip 48 val.). Persirgusiems/vakcinuotiems ribojimai netaikomi.
Svarbu!
Nuo 2021 m. sausio 4 d. Kipras laikinai užveria sienas keliautojams (angl. lockdown).
Dėmesio!
Nuvykus į Latviją, laikinai privaloma 10 d. saviizoliacija. Išimtis taikoma tranzitui.
Dėmesio!
Pagal URM rekomendacijas, llaikinai rekomenduojama nevykti į Italiją.

Kelionių naujienos – 14 sav.

09.04.2021 0
Tikime, kad panaikinus judėjimo ribojimus tarp savivaldybių, keliausime daug atsakingiau ir sąmoningiau. O kur artimiausiu metu keliauti saugiai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje? Sužinosite tradiciniame 14 metų savaitės aktualijų naujienlaiškyje.

Atnaujinami skrydžiai į Maskvą iš Vilniaus

09.04.2021 0
SAS aviakompanija atnaujina skrydžius į Stokholmą iš Vilniaus nuo balandžio mėnesio. Tvarkaraštis, skrydžių kainos ir daugiau - Estravel bloge.

Apie pandemiją ir kaip plačiai keliauja Lietuviai | Podkastas su Žydre

09.04.2021 0
Apie turizmą pandemijos metu, “Rotary” jaunimo mainų programą ir darbostogavimą iš Žydrės Gavelienės lūpų‬ - specialiame podkaste  “Papasakok man” su Vija.

Webinaras apie Graikiją

08.04.2021 0
Jau šį trečiadienį kviečiame į Estravel webinarą, kuriame kalbėsime kodėl dar šią vasarą rinktis saugias atostogas Graikijoje! Estravel kelionių ekspertai ir įdomūs kviestiniai svečiai kalbės apie tai kokios salos bus pasiekiamos poilsiautojams, pasidalins aktualiomis žiniomis apie tvarkas viešbučiuose, lankytinuose objektuose, keliavimo ir skrydžių galimybes.

Saviizoliacijos reikalavimai Europoje

08.04.2021 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jš į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.

SPA Lietuvoje – kur galima kokybiškai ir saugiai ilsėtis?

07.04.2021 0
Kokie SPA viešbučiai ir sanatorijos jau veikia? Ar visos paslaugos teikiamos? Ką reikia žinoti prieš vykstant? Kaip yra užtikrinamas saugus ir kokybiškas keliautojų poilsis? Visus atsakymus bei su partneriais kruopščiai SPA paruoštas programas rasite specialioje keliautojo atmintinėje.

#Estraveltalentai keliauja: D.U.K Žydrei apie Madeirą

06.04.2021 0
Ką reikia žinoti apie keliavimą į Madeirą dabar? Tiesiogiai iš darbostogų Madeiroje į dažniausiai užduodamus klausimus Jums atsako Estravel vadovė Žydrė.

Kelionių naujienos: 13 sav.

02.04.2021 0
13-ąją metų savaitę keliautojams svarbių įvykių ir naujienų kaip niekad gausu. Kas, kur ir kada - greitai susigaudyti naujienų sūkuryje, Jums padės tradicinė Estravel savaitės aktualijų apžvalga. 

Ką būtina žinoti šiemet keliaujant į Turkiją?

31.03.2021 0
Ketvirtadienį, balandžio 1 d., iš Vilniaus oro uosto kyla pirmasis užsakomais lėktuvas, tiesioginiu reisu skraidinantis lietuvius į “viskas įskaičiuota” atostogų rojų - saulėtąją Turkiją! Džiugu, kad pirmieji 5 reisai jau yra užpildyti. O kodėl keliautojai renkasi Turkiją ir ką būtina žinoti, planuojant atostogas šioje šalyje?