Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionė į Laplandiją: įspūdinga žiemos pasaka su Kalėdų Seneliu

07.12.2023 0
Pasibeldus žiemai, galima drąsiai teigti – pasiruošimas šventėms prasidėjo. Kol vieni rašo laiškus Kalėdų Seneliui ir laukia dovanų po egle, kiti patys imasi planuoti kelionę į Laplandiją, o treti dovanas siunčia per „Omniva LT“ ir laukia, kol tokią kelionę laimės. Tad kuo stebuklinga Laplandija ir kodėl verta aplankyti šitą magišką kraštą?

Keliavimas su gyvūnais keltais. Ką verta žinoti?

07.12.2023 0
Kelionė su keturkoju draugu suteikia dar daugiau džiaugsmo, jei tinkamai kelionei su gyvūnu pasiruošta. Kad kelionė būtų sklandi, išvengumėte streso tiek Jūs, tiek Jūsų augintinis - pateikiame Baltijos jūra plaukiančių keltų kompanijų taisykles, kurias verta žinoti planuojantiems keliones su gyvūnais. 

2024 m. vasaros sezoną – dar 15 naujų skrydžių krypčių iš Lietuvos

01.12.2023 0
Puikios naujienos keliautojams planuojantiems keliones kitų metų vasarą - su Airijos oro bendrove Ryanair iš Lietuvos oro uostų galėsime pasiekti dar 15 Europos miestų.

Geriausių knygų rinkimai 2023 m.

01.12.2023 0
Estravel kelionių ekspertai apie įdomiausias kelionių patirtis sužino ne tik iš kelionių, bet ir iš knygų. O ką tikrai verta perskaityti galima sužinoti dalyvaujant 2023 geriausių knygų rinkimuose. Šiemet savo balsą kviečiame skirti knygoms apie keliones.

Vilniaus oro uosto parkingo rekonstrukcija šį sausį

01.12.2023 0
Nuo 2024 m. sausio mėn. pradžios Vilniaus oro uoste prasidės automobilių parkingo rekonstrukcija. Pertvarka vyks priešais Vilniaus oro uostą esančiose parkavimo aikštelėse. Rekonstrukcijos darbų metu  keleiviai bus nukreipiami į kitas trumpalaikiam sustojimui arba ilgalaikiam parkavimui skirtas vietas.  Ši žinia ypač aktuali tiems keliautojams, kurie jau nuo kitų metų pradžios turės keliones iš Vilniaus oro uosto. […]

Kodėl verta keliauti su „MSC Cruises“?

01.12.2023 0
Savo kelionių planuose esate nusimatę kruizinę kelionę, tačiau dar nežinote su kokia kruizine kompanija norėtumėte plaukti? Estravel rekomenduoja rinktis „MSC Cruises“. Kviečiame skaityti plačiau apie privalumus keliaujant su šia kruizine kompanija, naujieną apie arbatpinigių sistemą kruiziniuose laivuose, rekomenduojamas keliones ir daugiau.

#Estraveltalentai keliauja: Gretos patarimai planuojantiems kelionę į Dubajų

30.11.2023 0
Iš Dubajaus ką tik grįžo Estravel kelionių ekspertė Greta. Šviežiausiais kelionės įspūdžiais ir vertingais patarimais planuojantiems kelionę į Dubajų skubame pasidalinti su Jumis, nes Gretos nuomone – prabangiausią, novatoriškiausią ir kosmopolitiškiausią Jungtinių Arabų Emyratų miestą patirti verta kiekvienam keliautojui!

Kelionių draudimas: kada jo reikia, kiek kainuoja ir kokią draudimo rūšį pasirinkti?

30.11.2023 0
Dažnas keliautojas apie draudimą net nepagalvoja arba tam nenori skirti papildomo biudžeto - tačiau draudimas nėra brangus, o prireikus gali išsaugoti Jums tūkstančius. Todėl Estravel komanda visuomet savo klientams rekomenduoja planuojant kelionę pasirūpinti ir kelionės draudimu. Kad suorientuotume Jus kada, kodėl draudimo kelionėje reikia ir kiek draudimas kainuoja - paruošėme Jums šį įrašą.

#Estraveltalentai keliauja: 7 dalykai kuriuos būtina patirti kalėdinėje Vienoje

28.11.2023 0
Estravel komanda turi kasmetinę tradiciją - Kalėdinę kelionę, kurią įgyvendiname jau eilę metų. Kartu su kolegomis esame aplankę Paryžių, Amsterdamą, Madeirą, Stambulą, Londoną ir daugelį kitų nuostabių miestų, o 2023 m. kelionės tikslu tapo karališkoji Viena.