Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Nemokama nakvynė Stambule – kaip ją gauti?

01.07.2022 0
Jūsų kelionių planuose numatomi skrydžiai su vienomis geriausių avialinijų Europoje - "Turkish Airlines"? Tuomet Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pasinaudoti išskirtine galimybe ir gauti nemokamą nakvynę Stambule!

Kelionių patarimai: kaip elgtis kilus streikams oro uostuose arba sutrikus skrydžiams dėl kitų priežasčių??

01.07.2022 0
Po pandemijos oro uostuose ir aviakompanijose visame pasaulyje trūksta darbuotojų. Dėl šios priežasties, pastaruoju metu, įvairiuose oro uostuose padažnėjo trumpalaikiai darbuotojų streikai, dėl darbuotojų trūkumo taip pat gali pasitaikyti atšauktų arba perkeltų skrydžių, vėlavimų ir pan. Kaip elgtis ir kur kreiptis, jeigu keliaujate tuo metu, kai numatomas streikas arba skrydžiai atšaukti/perkelti dėl kitų apribojimų? Estravel […]

Svarbi žinia norintiems keliauti šią vasarą ir kt. 24 sav. kelionių naujienos

17.06.2022 0
Šią vasarą norinčių keliauti paskutinę minutę - tūkstančiai, tačiau daugelyje skrydžių jau nebėra vietų iki pat liepos vidurio ar pabaigos, o mažiausių kainų kai savaitė 5* viešbutyje kainuoja 300 € - tikėtis neverta. Leiskite sau rinktis šios vasaros atostogas iš to, ko norite, o ne iš to, kas liko. O norintiems rinktis išskirtines vasaros atostogas - 24 metų sav. kelionių naujienos, idėjos ir svarbios turizmo aktualijos

2022-23 m. žiemos sezono naujiena: skrydžiai į Marakešą iš Rygos

16.06.2022 0
Puikios naujienos skrydžių pasaulyje - pristatome naują 2022-2023 m. žiemos sezono skrydžių kryptį iš Rygos oro uosto - Marakešas! Tad kiek kainuoja lėktuvų bilietai į Marakešą, kuriomis savaitės dienomis bus vykdomi skrydžiai ir ką įdomaus pamatyti bei nuveikti Marakeše - sužinosite šiame bloge.

#Estraveltalentai keliauja: Irenos įspūdžiai ir patarimai keliaujantiems į Albaniją

13.06.2022 0
Estravel kelionių ekspertė Irena ką tik grįžo iš kelionės po Albaniją, ir sako, kad šią kryptį - verta rinktis vasaros kelionei. Sužinokite viską - kodėl Albanija, kaip ją patogiausia pasiekti, ką joje verčiausia pamatyti ir ką verta žinoti kiekvienam keliaujančiam. Jūsų dėmesiui - Irenos įspūdžiai ir kelionių patarimai planuojantiems kelionę į Albaniją.

Nauji tiesioginiai skrydžiai į vasaros kryptis ir kt. 23 sav. kelionių naujienos

09.06.2022 0
Prabėgo dar viena vasaros savaitė. Šią savaitę naujienos labai palankios tiems keliautojams, kurie planuoja keliones tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais, švenčių ir kruizų gerbėjams. Kviečiame skaityti ir sužinoti svarbiausias 23-ios metų savaitės Estravel kelionių naujienas.

Renginiai Klaipėdoje – ką veikti Klaipėdoje šią vasarą?

08.06.2022 0
Klaipėdai šiemet ypatingi metai - miestas švenčia savo 770-ąjį jubiliejų! O tai reiškia, kad įvairiais jubiliejiniais renginiais, koncertais, festivaliais visą vasarą gali džiaugtis ir miesto gyventojai, ir miesto svečiai. Estravel atrinko ryškiausių ir įdomiausių vasaros renginių Klaipėdoje sąrašą bei turiningo poilsio Klaipėdoje pasiūlymus.

Kaunas Europos kultūros sostinė 2022 | Kokie renginiai Kaune vyksta šiemet?

08.06.2022 0
Europos kultūros sostinės titulas - didelis nuopelnas kiekvienam miestui. Šiemet, 2022 metais šiuo titulu gali didžiuotis Lietuvos laikinoji sostinė - Kaunas. Estravel komanda, norintiems pažinti Kauną kaip Europos kultūros sostinę, atrinko įdomiausių kultūrinių renginių rekomendacijas bei trumpo poilsio Kaune pasiūlymus, kurie šiemet tikrai verti Jūsų dėmesio.

Vilnius pradėjo švęsti 700-ąjį gimtadienį | Renginiai Vilniuje

08.06.2022 0
Ar žinote, kad sausio 25 d. Vilniaus miestui sukako net 699 metai? Gimtadienio proga mieste įžiebtas įspūdingas šviesų festivalis, su kurio pradžia pradedame laukti ir 700-ojo Vilniaus jubiliejaus. Artėjantį 700 metų jubiliejų Vilnius švenčia ne tik šį savaitgalį, bet ir visus metus.