Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Saviizoliacijos reikalavimai Europoje

23.10.2020 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jš į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.

Žiemos malonumai ir slidinėjimas Laplandijoje! | Webinaras

22.10.2020 0
Spalio 28 d. kviečiame Jus sudalyvauti 11-ame Estravel webinare, kuriame kalbės apie slidinėjimo keliones Laplandijoje dar šią žiemą.

Kelionių naujienos: 42 sav.

16.10.2020 0
Linkėdami mėgautis kelionių teikiamais malonumais kaip įmanoma dažniau, atrinkome Jums 42-os sav. kelionių naujienas, kuriose – ne tik svarbiausios aktualijos, bet ir kelionių pasiūlymai!

Ką turi žinoti kiekvienas verslo keliautojas? | Webinaras

15.10.2020 0
Jau 10-ąjame Estravel webinare, Estravel komanda diskutuos koks skirtumas tarp keliavimo verslo ir laisvalaikio tikslais ir dar daugiau. 

Skrydžiai į Stambulą nuo spalio 17 d.

14.10.2020 0
Džiugi ir ilgai laukta žinia keliautojams – nuo spalio 17 d. „Turkish Airlines“ aviakompanija atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Stambulą ir atgal! Vilnius-Stambulas-Vilnius skrydžių tvarkaraštis Skrydžiai Vilnius-Stambulas-Vilnius bus vykdomi tris kartus per savaitę – pirmadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Žemiau pateikiame skrydžių Vilnius-Stambulas-Vilnius tvarkaraštį. Skrydžiai nurodyti vietos laiku. Maršrutas Savaitės diena Išvykimas Atvykimas Laikotarpis: 2020 m. […]

Kur keliauti per rudens moksleivių atostogas? | Webinaras

12.10.2020 0
Jau 9-ajame Estravel webinare pristatysime puokštę pasiūlymų šeimoms, ieškančioms unikalių idėjų kur ir kaip praleisti šių metų rudens moksleivių atostogas. 

Kelionių naujienos: 41 sav.

09.10.2020 0
Kol dar yra šiek tiek laiko iki rinkimų - kviečiame paskaityti Estravel 41-os metų savaitės kelionių apžvalgoje.

Kokie pokyčiai laukia keliautojų “RIXOS” tarptautinės grandinės viešbučiuose šį sezoną?

01.10.2020 0
Prabangūs “RIXOS” tarptautinės grandinės viešbučiai – vieni iš, turbūt, geriausiai prisitaikiusių prie dabartinės pandeminės situacijos pasaulyje. Greita reakcija ir aukščiausių higienos reikalavimų įgyvendinimas leido viešbučių tinklui palikti dalį viešbučių veikiančių, o dalyje – netgi teikti prabangias saviizoliacijos paslaugas keliautojams. Todėl galime teigti, kad pandemijos akivaizdoje “RIXOS” viešbučiai keliautojus priimti pasiruošę visu 100%. Estravel kelionių ekspertė […]

Dažniausiai keliautojų užuodami klausimai šiuo metu

28.09.2020 0
Per paskutines keletą dienų sulaukėme ypatingai daug skambučių. Matome, kad keliavimo poreikis yra didelis, tačiau keliautojams kyla daug klausimų. Dažniausiai užduodamus klausimus susisteminome ir pateikiame atsakymus Jums.