Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Nemokamas skonių gidas, naujametinių kelionių idėjos ir kt. 32 sav. kelionių naujienos

12.08.2022 0
Šiandien prasideda ilgasis šventinis Žolinių savaitgalis - sveikiname su artėjančia vasariška švente ir esame įsitikinę, kad Jūs ją švęsite geriausiai - kurdami įsimintinas patirtis Lietuvoje ir pasaulyje. Ilgasis savaitgalis - puiki proga planuoti abūsimas atostogas. Estravel 32 metų savaitę atrinko tikrai egzotiško poilsio idėjas ir turizmo naujienas, kurios įkvėps keliauti. Tiesiog negalėsite atsispirti kelionių šauksmui!

Atnaujintas gurmaniškų vietų Vilniaus gidas “Skanus Vilnius”

12.08.2022 0
Vilnius savo puikiais restoranais ir boutique kavinukėmis prilygsta populiariausiems Europos miestams. Ir iš tiesų, Vilniuje galima rasti viso pasaulio skonius - autentiškus lietuviškus, meksikiečių, peruviečių, japonų, italų, karibiečių ir kt. Pristatome atnaujintą Vilniaus skonių žemėlapį, kuriame - gurmaniškiausios ir geriausiai vertinamos vietos kur paragauti šių skonių.

Naujametinės kelionės: Abu Dabis – prabangių 2023 m. pradžiai (JAE)

11.08.2022 0
O kur keliauti norint Naujuosius 2023-iuosius metus pasitikti tikrai prabangiai, įdomiai ir originaliai? Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja planuoti naujametines keliones į Abu Dabį - turtingiausią Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) emyratą, kuris turi kuo nustebinti ir visko mačiusius keliautojus.

“Celebrity BEYOND” – kas naujo šiame invovatyviausiame ir prabangiausiame ‘Celebrity Cruises’ laive?

10.08.2022 0
Celebrity BEYOND laivas - dar prabangesnis, dar didesnis, dar inovatyvesnis. Kaip sako patys laivo kūrėjai - šiame laive ištobulinome tobulumą. Laivo interjerą ir architektūrą kūrė garsiausiai pasaulio dizaineriai ir architektai. Kruizinių kelionių gerbėjams leistis į kelionę jūromis šiuo laivu tiesiog privaloma! Tad kas naujo šiame laive ir kuo jis skiriasi nuo savo seserinių laivų EDGE ir APEX?

Kokios kelionės sulaukė daugiausiai Jūsų dėmesio? 29 sav. kelionių naujienos

22.07.2022 0
Viešoje erdvėje girdime nemažai pasisakymų, kaip visame pasaulyje oro uostuose yra didelės eilės, atšaukiami skrydžiai ir, kad nėra vietų kur išvykti atostogų šiai vasarai. Taip, kelionės atsigauna rekordiškai ir oro uoste norint priduoti bagažą gali tekti palaukti ilgiau, tačiau mūsų Lietuvos oro uostai dirba puikiai, lėktuvų netrūksta, o kur keliauti pasirinkimo tikrai yra!

10 dalykų, ką turite žinoti apie pasiruošimą kelionėms dar šią vasarą

22.07.2022 0
Tiems, kuriems keliauti norisi ir norisi tai daryti dabar, mūsų komanda paruošė 10 dalykų atmintinę, ką verta žinoti dabar, kad kelionės planavimas ir pati kelionė būtų sklandesnė ir malonesnė.

Vilnius pradėjo švęsti 700-ąjį gimtadienį | Renginiai Vilniuje

22.07.2022 0
Ar žinote, kad sausio 25 d. Vilniaus miestui sukako net 699 metai? Gimtadienio proga mieste įžiebtas įspūdingas šviesų festivalis, su kurio pradžia pradedame laukti ir 700-ojo Vilniaus jubiliejaus. Artėjantį 700 metų jubiliejų Vilnius švenčia ne tik šį savaitgalį, bet ir visus metus.

Įpusėjo vasara: kur dar yra vietų poilsiui? 28 sav. kelionių naujienos

15.07.2022 0
Ar galite patikėti, kad vasara jau įpusėjo? O tai reiškia, kad įpusėjo ir daugelio keliautojų atostogos. Jeigu dar nesuplanavote poilsio per artimiausias savaites - esate ten, kur reikia - Estravel 28-os metų savaitės aktualijų apžvalgoje.

Kur keliauti 2022-23 m. rudens-žiemos sezoną? | “airBaltic” skrydžių naujienos

15.07.2022 0
Šis rudens-žiemos sezonas bus pirmasis po pandemijos, kai į daugelį šalių galėsime keliauti tik su minimaliais arba visiškai be jokių ribojimų. Tad tokią progą tiesiog būtina atšvęsti keliaujant! Estravel partneriai airBaltic šiemet turi labai gerų naujienų ir pozityvių pasikeitimų planuojantiems keliones keleto mėnesių bėgyje. Kokios jos? Kviečiame sužinoti!