Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Keliavimas su gyvūnais keltais. Ką verta žinoti?

07.12.2023 0
Kelionė su keturkoju draugu suteikia dar daugiau džiaugsmo, jei tinkamai kelionei su gyvūnu pasiruošta. Kad kelionė būtų sklandi, išvengumėte streso tiek Jūs, tiek Jūsų augintinis - pateikiame Baltijos jūra plaukiančių keltų kompanijų taisykles, kurias verta žinoti planuojantiems keliones su gyvūnais. 

Vilniaus oro uosto parkingo rekonstrukcija šį sausį

01.12.2023 0
Nuo 2024 m. sausio mėn. pradžios Vilniaus oro uoste prasidės automobilių parkingo rekonstrukcija. Pertvarka vyks priešais Vilniaus oro uostą esančiose parkavimo aikštelėse. Rekonstrukcijos darbų metu  keleiviai bus nukreipiami į kitas trumpalaikiam sustojimui arba ilgalaikiam parkavimui skirtas vietas.  Ši žinia ypač aktuali tiems keliautojams, kurie jau nuo kitų metų pradžios turės keliones iš Vilniaus oro uosto. […]

Išankstiniai 2024 m. vasaros kelionių pardavimai

01.12.2023 0
prasideda 2024 m. vasaros kelionių pardavimai - o tai reiškia - geriausios užsakymo sąlygos kelionėms! Kol vieni ieško priežasčių nekeliauti,  kiti ne tik keliauja, bet ir planuoja į priekį, nes žino, kad geriausios kelionių kainos ir daugiausiai laisvų vietų populiariausių viešbučiuose yra užsakant iš anksto. Geriausias laikas gauti mažiausią kainą atostogoms 2024 m. vasarą yra dabar.

#Estraveltalentai keliauja: 7 dalykai kuriuos būtina patirti kalėdinėje Vienoje

28.11.2023 0
Estravel komanda turi kasmetinę tradiciją - Kalėdinę kelionę, kurią įgyvendiname jau eilę metų. Kartu su kolegomis esame aplankę Paryžių, Amsterdamą, Madeirą, Stambulą, Londoną ir daugelį kitų nuostabių miestų, o 2023 m. kelionės tikslu tapo karališkoji Viena.

#Estraveltalentai keliauja: Žydrės įspūdžiai iš Malaizijos

26.11.2023 0
Malaizija po 2 metų pertraukos vėl atveria sienas keliautojams! Keliauti į šią nuostabią šalį galėsime jau nuo balandžio 1-osios. Malaizija - išskirtinė kryptis, kuri savyje talpina viską, ką Aziją turi geriausio. O kas labiausiai įsiminė Estravel vadovei, kelionių ekspertei Žydrei, keliaujant po Malaiziją - skaitykite ir sužinokite.

47 savaitės kelionių naujienos. Ką verta žinoti dabar?

24.11.2023 0
47 metų savaitė - nuostabi. Rygoje sužibo dar viena Michelin žvaigždė, pasaulis ir kartu mes - švenčiame Black Friday, o savaitę vainikuojame tradicine metine Estravel komandos kelione į karališkąją Vieną! Kol keliaujame patys - labai norime įkvėpti kelionėms ir Jus, tad kviečiame Jus planuoti ir svajoti apie keliones su svarbiausiomis šios sav. kelionių aktualijomis.

Pirmoji Michelin žvaigždė Latvijai ir šalies gurmaniškiausias gidas

24.11.2023 0
Didžiuojamės mūsų broliais latviais ir sveikiname su pirmąja Michelin žvaigždute Rygoje ir džiaugiamės, kad tai jau antroji Michelin žvaigždė Baltijos šalims! Max Cekot Kitchen restoranas Rygoje gavo šį prestižinį apdovanojimą.

Black Friday 2023 m.: nuolaidos kelionėms

22.11.2023 0
Lapkričio 24 d. visas pasaulis švęs Black Friday - didžiąją išpardavimų ir nuolaidų dieną. Gera žinia ta, kad juodasis penktadienis Estravel prasideda anksčiau! Kviečiame pasinaudoti juodai geromis nuolaidomis kruizinėms, poilsinėms ir kitoms kelionėms! 

Rekordinis keliaujančių skaičius iš Lietuvos | 45 sav. naujienos

10.11.2023 0
Norime pasidžiaugti, kad spalio mėnesį Lietuvos oro uostuose buvo fiksuotas rekordinis šiais metais aptarnautų keleivių skaičius - net 597 tūkst.! Tad kai visas pasaulis ir Lietuva keliauja, tikime, kad kelionėms neatsispirsite ir Jūs. Štai įdomiausios kelionių įdėjos 45 sav. naujienų apžvalgoje.