Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kokios akcijos kelionėms dar galioja? | 4 sav. kelionių naujienos

27.01.2023 0
Šią savaitę tikrai nėra nieko svarbiau keliautojams, kaip didžioji turizmo savaitė. Šį savaitgalį Vilniuje vyksta kelionių paroda, o Estravel šia proga visą savaitę lepina kelionių nuolaidomis. Tad šioje 4 metų savaitės apžvalgoje: kokios nuolaidos dar galioja, aktualiausi patarimai ir daugiau.

TOP 7 patarimai planuojantiems keliones su vaikais

27.01.2023 0
Žinome, kad kelionės su vaikais tėveliams gali tapti tikru iššūkiu - tačiau Estravel paruošė Jums TOP 7 patarimų atmintinę planuojntiems keliones su šeima. Esame tikri, kad šios rekomendacijos Jums padės sumažinti pasiruošimo kelionei stresą ir leis suplanuoti atostogas taip, kad jos nuo pat išvykimo iki grįžimo, dovanotų tik gražiausius prisiminimus, ypatingas patirtis ir nuotykius.

TOP 5 unikaliausios patirtys Vilniuje

24.01.2023 0
Jeigu ieškote patirčių, kurias galite patirti tik Vilniuje - čia jų gausu. Autentiška, apgalvota ir modernu. Estravel komanda ištyrinėjusi ir išbandžiusi unikaliausias patirtis atrinko Jums TOP 5, kurias kviečia išbandyti ir Jus. Geriausia jomis mėgautis su artimiausių žmonių kompanija!

Vilnius pradėjo švęsti 700-ąjį gimtadienį | Renginiai Vilniuje

24.01.2023 0
Ar žinote, kad sausio 25 d. Vilniaus miestui sukako net 699 metai? Gimtadienio proga mieste įžiebtas įspūdingas šviesų festivalis, su kurio pradžia pradedame laukti ir 700-ojo Vilniaus jubiliejaus. Artėjantį 700 metų jubiliejų Vilnius švenčia ne tik šį savaitgalį, bet ir visus metus.

Turizmo savaite 2023: geriausi kelionių pasiūlymai vienoje vietoje

23.01.2023 0
Ši savaitė - geriausias metas suplanuoti visų 2023 metų atostogas, nes Lietuvoje prasideda didžioji TURIZMO savaitė! O tai reiškia, kad keliautojai lepinami puikiomis nuolaidomis įvairiausioms kelionėms po visą pasaulį.

Didinamas skrydžių dažnis iš Vilniaus į Helsinkį

20.01.2023 0
Nuo birželio 15 d. suomių aviakompanija “Finnair” atnaujina skrydžius maršrutu Vilnius-Helsinkis-Vilnius. Helsinkis - vienas patogiausių oro uostų, kuris leidžia greičiausiai pasiekti įvairias kryptis Azijoje ir Amerikoje.

Malaizija: kaip nuskristi, ką aplankyti ir kiek kainuoja?

19.01.2023 0
Malaizija: kokias vietas aplankyti, su kokiomis aviakompanijomis nuskristi, kaip planuoti kelionę, kad pamatytumėte maksimaliai. Estravel kelionių ekspertų patarimai ir vertingos rekomendacijos.

TOP patirtys vaikams Madeiroje

17.01.2023 0
Artėja pavasario ir vasaros mokinių atostogos. Vienas didžiausių klausimų tėvams vaikų atostogų metu - kaip užtikrinti kokybišką vaikų laisvalaikį gryname ore? Estravel rekomendacija - keliauti į Madeirą! Dovanokite geriausias ir įsimintiniausias patirtis vaikams egzotiškiausioje Europos saloje. Ką Madeiroje nuveikti su vaikais? TOP patirtis Jums rekomenduoja Žydrė, kuri su savo skirtingo amžiaus atžalomis daugiau nei pusę metų gyveno Madeiroje.

Poilsinės kelionės 2023 m. vasarą – išankstiniai pardavimai

03.01.2023 0
Ypatingai geros naujienos - išankstinis poilsinių vasaros kelionių pardavimas! Nepraleiskite galimybės įsigyti vasaros atostogas net 15-oje krypčių labai patraukliomis užsakymo sąlygomis. Pradinė įmoka - 20 % asm. nuo kelionės kainos.