Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur slidinėsime 2022-23 m. žiemą? | Skirtumai tarp Italijos, Prancūzijos ir Andoros

24.10.2022 0
Kur slidinėsite šią žiemą? Jei dar neturite idėjos - Estravel rekomenduoja Jums rinktis iš tų krypčių, į kurias šį žiemos sezoną bus vykdomi tiesioginiai užsakomieji skrydžiai: Italija, Prancūzija, Andora.

Lietuvos verslo konfederacijos verslo misijos 2022-2023

21.10.2022 0
Džiaugiamės galėdami būti Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) kelionių partneriu ir kviečiame įmones, norinčias praplėsti verslo horizontus, susipažinti su šia organizacija ir keliauti į LVK organizuojamas misijas.

Aviakompanijų lojalumo programos: kodėl verta tapti jų nariu?

18.10.2022 0
Kaip gauti ne tik geras kainas, bet ir puokštę papildomų naudų planuojant kelionę lėktuvu? Estravel rekomenduojamas sprendimas - prisijungti prie įvairių aviakompanijų lojalumo programų! Kas tai yra, kaip lojalumo programos veikia ir kokia jų nauda Jums - pasakojame šioje atmintinėje.

39 savaitės kelionių naujienos: kokie skrydžiai ir kelionės prasideda spalį?

30.09.2022 0
Sveiki atkeliavę į dar vieną nuostabų rudens mėnesį! Žengiame į spalį su džiaugsmu, nes turime labai gerų naujienų keliautojams. Sužinosite viską Estravel 39-os savaitės aktualijų apžvalgoje.

Atostogos lapkričio pradžioje: kur dar yra vietų?

28.09.2022 0
Šiemet pirmą kartą turėsime net du papildomus laisvadienius lapkričio pradžioje. Keliavimo laikotarpis šiuo metu tikrai labai populiarus - vaikams mokyklose atostogos, tad keliauja daug šeimų, o poros prisideda keletą dienų prie laisvadienių ir taip pat turi savaitę atostogų. Todėl laisvos vietos net ir keletą mėnesių prieš būna išparduotos.Tačiau Estravel visuomet atranda galimybių keliauti! Jūsų dėmesiui - 6 kryptys tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus, kur dar yra vietų Jūsų lapkričio pirmosios savaitės atostogoms.

Kur keliauti 2023 m. vasaros sezoną? | Net 18 “airBaltic” skrydžių naujienų (4 tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus)

28.09.2022 0
Šią savaitę turime itin didelę progą švęsti - ne tik praūžūsią Tarptautinę Turizmo dieną, bet ir net 18 naujų skrydžių krypčių 2023 vasaros sezonui, į kurias skraidins mūsų partneriai airBaltic. Puiki naujiena ir tai, kad iš 18 krypčių net 4 jų bus vykdomos tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus! O tai reiškia, kad keliautojams atsiveria daugiau ir patogesnių vasaros atostogų galimybių.

2 naujienos iš Egipto ir kt. 38 sav. kelionių naujienos

23.09.2022 0
Rugsėjis pamažu keliauja į pabaigą - o Estravel mes ją labai mėgstame, nes švenčiame profesinę mūsų turizmo industrijos darbuotojų šventę - Turizmo dieną! Nors tikrąją Turizmo dieną švęsime antradienį - turizmo dienos renginiai prasideda jau šiandien. Apie viską plačiau - tradicinėje Estravel 38 sav. apžvalgoje.

Skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus | Informacija

16.08.2022 0
Puiki žinia iš vienos geriausių aviakompanijų Europoje - “Turkish Airlines”. Nuo 2022 m. spalio 30 d. skrydžiai maršrutu Vilnius-Stambulas-Vilnius bus vykdomi net 14 kartus per savaitę! Dažnesni skrydžiai - daugiau patogių galimybių pasiekti Stambulą ir dešimtis kitų egzotiškų krypčių bei platesnis kelionių datų pasirinkimas.

Idėjos gurmaniškam poilsiui, drąsūs aviakompanijų pokyčiai ir kt. 31 sav. kelionių naujienos

05.08.2022 0
Laikas bėga nepaprastai greitai - jau praėjo pirmoji paskutinio vasaros mėnesio savaitė. Tai reiškia, kad vasaros atostogoms liko vos keletas savaičių. Tad kur keliauti poilsio dabar, paskutinėmis rugpjūčio savaitėmis ir kur išvykti jau ant kulnų vasarai lipantį rugsėjį? Visi atsakymai - Estravel 31-osios sav. kelionių aktualijų apžvalgoje.