Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

DĖMĖSIO!
Į šią šalį šiuo metu Užsienio reikalų ministerija vykti nerekomenduoja.

Ką daryti keliautojams, turintiems skrydžių bilietus kelionėms dar šiam pavasariui?

24.03.2020 0
Atnaujinta kovo 26 d. Skrydžių atšaukimas/keitimas dėl koronaviruso pandemijos - viską ką reikia žinoti keliautojams, turintiems skrydžių bilietus kelionėms iki 2020 m. gegužės mėn. pabaigos. Pateikiame aviakompanijų, skraidančių iš Lietuvos sąlygas bilietų keitimui.

Informacija norintiems keisti skrydžių planus dėl koronaviruso

09.03.2020 0
Atnaujinta kovo 19 d. Šiame blogo įraše pateikiame aviakompanijų pateiktas sąlygas ir svarbią informaciją, norintiems dėl koronaviruso pavojaus pakeisti savo skrydžių planus. Gavę naujus pranešimus iš aviakompanijų - šį blogo įrašą atnaujinsime. Kviečiame sekti naujienas ne tik estravel.lt, bet ir mūsų Facebook bei Instagram paskyrose. 

Koronavirusas: ką daryti, jeigu atšaukti Jūsų skrydžiai į Kiniją?

05.03.2020 0
Ką daryti jei atšaukiami skrydžiai dėl koronaviruso iš ir į Kiniją? Estravel kelionių ekspertų paruošti naudingi patarimai kaip elgtis tokioje situacijoje..

Ką verta žinoti keliautojams, keliavusiems po koronaviruso paliestas zonas?

04.03.2020 0
Dėl keliautojų saugumo, daugelis pasaulio šalių, turistams, atvykstantiems iš koronaviruso paliestų zonų, įsivedė specialius reikalavimus ir rekomendacijas. Pateikiame visą šalių su jų pateiktomis rekomendacijomis sąrašą.

Ką keliautojams reikia žinoti apie koronavirusą?

28.02.2020 0
Reaguodami į naujus pranešimus  ir remdamiesi Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) skelbiama informacija paruošėme Jums informacinę atmintinę, ką šiai dienai reiktų žinoti apie keliones į koronaviruso paliestas zonas.

Kaip planuojant kelionę sumažinti finansinę riziką?

25.02.2020 0
Mieli keliautojai, planuojant keliones iš anksto, visuomet rekomenduojame pagalvoti apie galimas rizikas ir galimybes, kaip jas galima sumažinti. Jeigu norite keliauti į šalį/zoną/regioną, į kurią vykti gali būti pavojinga dėl plintančio koronaviruso, rekomenduojame kelionės paslaugas užsakyti ne bet kur, o Estravel kelionių agentūroje. Kodėl? Sužinokite čia!

Į ką atkreipti dėmesį planuojant keliones šiemet? Ž. Gavelienės interviu

11.02.2020 0
Pastaraisias metais lietuviai keliauja daug daugiau, ieško naujų krypčių, o svarbiausia - patirčių. Kokias šalis rinktis ateinančiam vasaros sezonui, kaip susiplanuoti atostogas ir kokios  kryptys yra populiariausios? Į šiuos klausimus atsako Žydrė Gavelienė, Estravel Vilnius generalinė direktorė.

Naujiena: Skrydžiai į Vankuverį su “Turkish Airlines”

07.02.2020 0
Džiugios žinios vis pasvajojantiems nukeliauti į Kanadą ar norintiems ten sugrįžti - dabar tai padaryti dar daugiau galimybių, nes nuo birželio 9 d. “Turkish Airlines” aviakompanija pradeda vykdyti skrydžius į Vankuverį. Tiesioginiai skrydžiai į Vankuverį (YVR) bus vykdomi 3 kartus per savaitę, iš Stambulo oro uosto (IST). 

Brexit: kokių pokyčių laukti keliautojams, JK išėjus iš ES?

31.01.2020 0
Sausio 31 d. įsigalioja garsusi "Brexit" ir Jungtinė Karalystė pasitraukia iš Europos Sąjungos. Kaip tai paveiks keliautojus? Kokie pokyčiai laukia? Visi atsakymai - Estravel kelionių ekspertų blogo įraše.