Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Svarbi informacija
Komerciniai skrydžiai į Gruziją nebus vykdomi iki liepos 31 d.
Svarbi informacija
Dėl COVID-19, Norvegija keliautojams uždariusi sienas iki rugpjūčio 20 d.

Aviakompanijų planai nuo liepos mėn.

23.06.2020 0
Estravel komanda kasdien iš aviakomapanijų sulaukia vis daugiau džiugių žinių apie atnaujinamus skrydžius iš Lietuvos bei lietuviams artimo Rygos oro uosto Latvijoje.  Žinome, kad patikima ir patikrinta informacija tik iš oficialių šaltinių apie skrydžius šiai dienai planuojantiems keliones yra ypatingai svarbi – o būtent tokią informaciją žino ir keliautojams pateikia Estravel kelionių ekspertė Diana Žymančienė.  […]

Atnaujinami „airBaltic“ skrydžiai iš Lietuvos

05.06.2020 0
Atnaujinta birželio 5 d. Gera žinia “airBaltic” atnaujina skrydžius Vilnius – Ryga – Vilnius, Vilnius – Talinas – Vilnius. Tai pat atnaujinami skrydžiai iš Vilniaus į Taliną bei iš Talino į Amsterdamą, Kopenhagą ir Oslą. Visi šie skrydžiai bus vykdomi naujuoju orlaiviu “Airbus A220-300” lėktuvu, kuriame bus laikomasi griežtų higienos reikalavimų, norint užtikrinti saugius skrydžius […]

Atnaujinami skrydžiai į/iš Frankfurto oro uosto. Ką reikia žinoti keliautojams?

29.05.2020 0
Džiugios žinios pasiilgusiems kelionių – pamažu atnaujinami komerciniai keleiviniai skrydžiai. Viena pirmųjų aviakompanijų, atnaujinusių skrydžius – vokiečių bendrovė “Lufhansa”, startuojanti su skrydžiais iš Frankfurto oro uosto. Mūsų žiniomis, pirmieji paskelbti reisai jau išparduoti, o būsimi – pildosi labai greitai. Kada bus vykdomi skrydžiai Vilnius-Frankfurtas-Vilnius? Kokias kryptis šiai dienai keliautojai gali pasiekti iš Frankfurto oro uosto? […]

Skrydžių bilietų keitimas

29.05.2020 0
Atnaujint balandžio 11 d. Skrydžių atšaukimas/keitimas dėl koronaviruso pandemijos - viską ką reikia žinoti keliautojams, turintiems skrydžių bilietus kelionėms iki 2020 m. gegužės mėn. pabaigos. Pateikiame aviakompanijų, skraidančių iš Lietuvos sąlygas bilietų keitimui.

Informacija norintiems keisti skrydžių planus dėl koronaviruso

31.03.2020 0
Atnaujinta kovo 19 d. Šiame blogo įraše pateikiame aviakompanijų pateiktas sąlygas ir svarbią informaciją, norintiems dėl koronaviruso pavojaus pakeisti savo skrydžių planus. Gavę naujus pranešimus iš aviakompanijų - šį blogo įrašą atnaujinsime. Kviečiame sekti naujienas ne tik estravel.lt, bet ir mūsų Facebook bei Instagram paskyrose. 

Koronavirusas: ką daryti, jeigu atšaukti Jūsų skrydžiai į Kiniją?

05.03.2020 0
Ką daryti jei atšaukiami skrydžiai dėl koronaviruso iš ir į Kiniją? Estravel kelionių ekspertų paruošti naudingi patarimai kaip elgtis tokioje situacijoje..

Ką verta žinoti keliautojams, keliavusiems po koronaviruso paliestas zonas?

04.03.2020 0
Dėl keliautojų saugumo, daugelis pasaulio šalių, turistams, atvykstantiems iš koronaviruso paliestų zonų, įsivedė specialius reikalavimus ir rekomendacijas. Pateikiame visą šalių su jų pateiktomis rekomendacijomis sąrašą.

Ką keliautojams reikia žinoti apie koronavirusą?

28.02.2020 0
Reaguodami į naujus pranešimus  ir remdamiesi Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) skelbiama informacija paruošėme Jums informacinę atmintinę, ką šiai dienai reiktų žinoti apie keliones į koronaviruso paliestas zonas.

Kaip planuojant kelionę sumažinti finansinę riziką?

25.02.2020 0
Mieli keliautojai, planuojant keliones iš anksto, visuomet rekomenduojame pagalvoti apie galimas rizikas ir galimybes, kaip jas galima sumažinti. Jeigu norite keliauti į šalį/zoną/regioną, į kurią vykti gali būti pavojinga dėl plintančio koronaviruso, rekomenduojame kelionės paslaugas užsakyti ne bet kur, o Estravel kelionių agentūroje. Kodėl? Sužinokite čia!