Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Dar palankesnės sąlygos skrydžių bilietų keitimui

01.04.2022 0
Pirmaisiais pandemijos mėnesiais daugelis aviakompanijų pristatė lanksčias lėktuvų bilietų keitimo sąlygas, kitaip dar vadinamas geros valios politika (toliau - GVP). Džiugi žinia ta, kad daugelis aviakompanijų ir toliau pratęsia GVP galiojimą. Tad kokias sąlygas populiariausios iš Lietuvos skrydžius vykdančios oro linijų bendrovės taiko dabar?

#Estraveltalentai keliauja: Žydrės įspūdžiai iš Malaizijos

23.03.2022 0
Malaizija po 2 metų pertraukos vėl atveria sienas keliautojams! Keliauti į šią nuostabią šalį galėsime jau nuo balandžio 1-osios. Malaizija - išskirtinė kryptis, kuri savyje talpina viską, ką Aziją turi geriausio. O kas labiausiai įsiminė Estravel vadovei, kelionių ekspertei Žydrei, keliaujant po Malaiziją - skaitykite ir sužinokite.

Nauja kryptis iš Vilniaus: skrydžiai į Hamburgą

22.03.2022 0
Skrydžių krypčių sąrašą ir toliau pildo naujienos - nuo gegužės 3 d. bus pradedami vykdyti tiesioginiai skrydžiai iš Viniaus į Hamburgą! Skrydžius vykdys Latvijos reguliariųjų skrydžių aviakompanija “airBaltic”. Skrydžiai į Hamburgą bus vykdomi tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Kodėl verta keliauti į Vietnamą, Islandiją ir kt. 11 sav. kelionių naujienos

18.03.2022 0
Vis daugiau šalių atsiveria keliautojams. Kur keliauti dabar norintiems ne tik pailsėti, bet ir aktyviai pažinti įvairių šalių įdomybes? Estravel rekomendacijos bei aktualios 11 metų savaitės naujienos - Jūsų dėmesiui.

Keliautojams atsiveria Vietnamas

18.03.2022 0
Šiemet turime daug gerų žinių visuomet svajojusiems nukeliauti į Azijos šalis - po beveik dviejų metų keliautojams atsiveria Malaizija! Reikalavimai, taisyklės, kelionių ir lėktuvų bilietų pasiūlymai planuojantiems kelionę.

Keliautojams atsiveria Malaizija

16.03.2022 0
Šiemet turime daug gerų žinių visuomet svajojusiems nukeliauti į Azijos šalis - po beveik dviejų metų keliautojams atsiveria Malaizija! Reikalavimai, taisyklės, kelionių ir lėktuvų bilietų pasiūlymai planuojantiems kelionę.

Informacija iš Ukrainos į Lietuvą atvykstantiems (LT, EN, RU, UA kalbomis)

09.03.2022 0
Estravel komanda pasidarbavo ir prisideda prie patikimos informacijos sklaidos - į vieną vietą sudėjome informaciją su kontaktais: kaip galima atvykti iš Ukrainos į Europos šalis, kur kreiptis atvykus, kur gauti apgyvendinimą ir pan. Informaciją pateikiame lietuvių kalba (vertimas anglų ir rusų kalbomis bus netrukus).

Pasikeitmai ir naujienos skrendantiems su “LOT” lenkų avialinijomis

08.03.2022 0
“LOT” avialinijos - vienos populiariausių tarp lietuvių, o ypatingai skrendantiems iš Vilniaus į Lenkijos miestus ar per Lenkiją skrendantiems į tolimesnes kryptis. Nuo kovo 21 d. skrendantiems šia aviakompanija bus pokyčių - dalyje skrydžių nebebus Premium Economy klasės vietų. Daugiau informacijos apie pasikeitimus - šiame įraše.

Pokyčiai keliautojams dėl Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Moldovos

08.03.2022 0
Estravel komanda atrinko aktualiausią informaciją paruošė įrašą, kuriame rasite informaciją kokios aviakompanijos atšaukė skrydžius į Ukrainą ir aplinkinius regionus, didžiųjų lietuvos kelionių organizatorių informaciją dėl vykdomų kelionių ir daugiau. Gavę daugiau informacijos - įrašą atnaujinsime. Patikiname, kad visa informacija yra tik iš oficialių, patikimų ir patikrintų šaltinių.