Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Aviakompanijų lojalumo programos: kodėl verta tapti jų nariu?

16.07.2024 0
Kaip gauti ne tik geras kainas, bet ir puokštę papildomų naudų planuojant kelionę lėktuvu? Estravel rekomenduojamas sprendimas - prisijungti prie įvairių aviakompanijų lojalumo programų! Kas tai yra, kaip lojalumo programos veikia ir kokia jų nauda Jums - pasakojame šioje atmintinėje.

Kaip saugiai praleisti laiką oro uostuose? Laukiamieji kambariai (lounges)

12.07.2024 0
Jeigu iki skrydžių yra nemažai laiko - visuomet klientams rekomenduojame skrydžio laukti patogiai verslo kambariuose (business lounges).   Kodėl verta skrydžių laukti Business Lounge?

Kur keliauti 2024-25 m. rudens-žiemos sezoną? | “airBaltic” skrydžių naujienos

03.07.2024 0
Kaip gera bebūtų mums lietuviams pavasarį ir vasarą, tradiciškai turime ruoštis ir artėjančiam 2024-25 m. rudens-žiemos atostogų sezonui! Skubame su Jumis pasidalinti labai puikiomis Estravel partnerių airBaltic naujienomis apie plečiamą skrydžių geografiją iš Baltijos šalių ir didėjančius skrydžių dažnius vienomis populiariausių krypčių. Kokios šios naujienos? Kviečiame sužinoti!

Kur keliauti 2024 m. vasaros sezoną? | „airBaltic“ skrydžių naujienos

20.06.2024 0
Naujos skrydžių kryptys 2024 vasaros sezonui, į kurias skraidins mūsų partneriai airBaltic! Iš jų net kelias galėsite pasiekti tiesioginiais skrydžiais iš Lietuvos. O tai reiškia, kad keliautojams atsiveria daugiau ir patogesnių vasaros atostogų galimybių. Plačiau - Estravel bloge.

Kur slidinėsime 2024-25 m. žiemą? | Skirtumai tarp Italijos, Prancūzijos ir Austrijos

05.06.2024 0
Kur slidinėsite šią žiemą? Jei dar neturite idėjos - Estravel rekomenduoja Jums rinktis iš tų krypčių, į kurias šį žiemos sezoną bus vykdomi tiesioginiai užsakomieji skrydžiai: Italija, Prancūzija ir Austrija. Iki 2024 m. gegužės 30 d. galima užsakyti slidinėjimo kelionę patraukliausiomis sąlygomis, mažiausia pradine įmoka ir rasti daugiausiai vietų populiariausiuose viešbučiuose geriausiomis kainomis.

Puiki naujiena: tiesioginiai skrydžiai į Reikjaviką su “PLAY airlines”

13.05.2024 0
Nuostabi naujiena keliautojams - iš Lietuvos tiesioginius reguliariuosius skrydžius pradės vykdyti aviakompanija, kurios iki šiol Lietuvoje dar nebuvo - PLAY airlines. Nuo 2024 m. gegužės 25 d. aviakompanija vykdys tiesioginius skrydžius maršrutu Vilnius - Reikjavikas - Vilnius.

#Estravel Travel Agent Academy: kaip pradėti profesinį kelią kelionių industrijoje ir tapti vienu geriausiai apmokamų darbuotojų turizme?

15.04.2024 0
Šiemet Estravel atvėrė naujos turizmo talentų kalvės - Estravel Travel Agent Academy - duris. Akademijoje jaunus turizmo specialistus auginame į profesionalius kelionių konsultantus. Akademijos antrasis kursas prasideda jau rugsėjį. Siųsk savo CV mums talentai@estravel.lt

Naujas skrydžių maršrutas: Denveris iš Stambulo

05.04.2024 0
Dar viena nauja skrydžių kryptis, su kuria lietuviams atsiveria puikios jungtys per Stambulo oro uostą į Deneverį JAV! Pirmasis skrydis įvyks šių m. birželio 11 d. Skrydžiai vykdomi 3 kartus per savaitę, o nuo liepos 9 d. - 4 kartus per savaitę. Skrendant į Denverį tiek pirmyn, tiek ir atgal - numatoma nemokama nakvynė Stambule.

2024 vasaros aviacinis sezonas | Skrydžių naujienos keliautojams

31.03.2024 0
Kokios skrydžių naujienos šį vasaros sezoną dar labiau padės augti keliautojų skaičiui Lietuvos oro uostuose? Estravel komanda tęsia tradiciją ir pristato visas svarbiausias naujojo 2024 m. vasaros aviacinio sezono naujienas ir aktualijas.