Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Dar palankesnės sąlygos skrydžių bilietų keitimui

17.02.2021 0
Estravel verslo klientų skyriaus vadovė Eglė Kaušienė pastebi, kad dėl viruso krizės, daug skrydžių jau galima įsigyti palankesnėmis kainomis, o datos keitimams aviakompanijos įgyvendina “geros valios politiką”. Kas tai? Plačiau - šiame straipsnyje.

Kokius dokumentus nuo šiol reikia turėti, atvykstant į Lietuvą?

08.02.2021 0
Nuo vasario 8 d., Lietuvos oro uostuose bei Klaipėdos jūrų uoste, įvestos papildomos atvykstančių keleivių kontrolės procedūros, siekiant sumažinti koronaviruso plitimo riziką.

Keičiasi kaukių dėvėjimo reikalavimai lėktuvuose

02.02.2021 0
Aviakompanijų grupė “Lufthansa Group” paskelbė, kad nuo šiol keleiviams įlipant į lėktuvą, skrydžio metu ir išlipant iš lėktuvo, nebebus galima dėvėti medžiaginių ar KN95/N95 standarto neatitinkančių apsauginių veido kaukių.

Ko negalima daryti oro uostuose ir lėktuvuose?

07.01.2021 0
COVID-19 pandemijos metu atsakingo keliavimo taisyklės yra dar labiau sugriežtintos, o į keleivių neatsakingą elgesį žiūrima dar atidžiau nei kada anksčiau. Dalinamės su Jumis naudinga pagrindinių taisyklių atmintine, kokio elgesio reikėtų vengti oro uostuose ir lėktuvuose.

BREXIT: ką reikia žinoti keliautojams Jungtinei Karalystei išstojus iš ES?

05.01.2021 0
Sausio 31 d. įsigalioja garsusi "Brexit" ir Jungtinė Karalystė pasitraukia iš Europos Sąjungos. Kaip tai paveiks keliautojus? Kokie pokyčiai laukia? Visi atsakymai - Estravel kelionių ekspertų blogo įraše.

Didinamas skrydžių į Stambulą skaičius iš Vilniaus

31.12.2020 0
Džiugios žinios keliautojams – nuo 2021 m. sausio 15 d. didinamas skrydžių Stambulas – Vilnius – Stambulas dažnis. Skrydžius vykdo viena geriausių aviakompanijų Europoje – “Turkish Airlines”.  Skrydžiai bus vykdomi keturis kartus per savaitę: pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais pagal žemiau nurodytą tvarkaraštį. Tvarkaraštyje skrydžių laikai nurodyti vietiniais laikais (Vilniaus – Lietuvos laiku, Stambulo – […]

Keliavimo apribojimai nuo gruodžio 16 d.

18.12.2020 0
Kas keičiasi kelionių pasaulyje sugriežtinus karantiną nuo gruodžio 16 d.? Apie keliavimo ribojimus ir pokyčius vienoje vietoje - Estravel blogo įraše.

“Ukraine International Airlines” atnaujina skrydžius į Kijevą iš Vilniaus

24.07.2020 0
Estravel pasiekė džiugi žinia iš “Ukraine International Airlines” - nuo liepos 24 d. aviakompanija atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Kijevą. Ką reikia apie tai žinoti?

Viskas ką reikia žinoti apie keliones į Vokietiją, Berlyną

16.07.2020 0
Estravel viešųjų pirkimų skyriaus vadovas Remigijus Nika šia proga dalinasi informacija, kuri bus naudinga planuojantiems keliones į Vokietiją ir jos miestą šeimininką – Berlyną.