Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Atnaujinami skrydžiai į Stokholmą iš Vilniaus

24.11.2021 0
SAS aviakompanija atnaujina skrydžius į Stokholmą iš Vilniaus nuo balandžio mėnesio. Tvarkaraštis, skrydžių kainos ir daugiau - Estravel bloge.

Skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus | Informacija

15.11.2021 0
Nuo 2021 m. spalio mėnesio keičiasi skrydžių Vilnius – Stambulas - Vilnius tvarkaraštis. Skrydžius vykdo viena geriausių aviakompanijų Europoje - “Turkish Airlines”. 

Kaip saugiai praleisti laiką oro uostuose? Laukiamieji kambariai (lounges)

11.11.2021 0
Atsakome ir į įvairiausius rūpimus klausimus - kokios saugumo priemonės dabar yra taikomos oro uostuose, kokie reikalavimai keliami keleiviams atvykstant į oro uostą, kaip ir kur saugiai bei patogiai laukti savo skrydžio?

Didinamas skrydžių dažnis iš Vilniaus į Helsinkį

17.09.2021 0
Nuo birželio 15 d. suomių aviakompanija “Finnair” atnaujina skrydžius maršrutu Vilnius-Helsinkis-Vilnius. Helsinkis - vienas patogiausių oro uostų, kuris leidžia greičiausiai pasiekti įvairias kryptis Azijoje ir Amerikoje.

BREXIT: ką reikia žinoti keliautojams Jungtinei Karalystei išstojus iš ES?

07.09.2021 0
Sausio 31 d. įsigalioja garsusi "Brexit" ir Jungtinė Karalystė pasitraukia iš Europos Sąjungos. Kaip tai paveiks keliautojus? Kokie pokyčiai laukia? Visi atsakymai - Estravel kelionių ekspertų blogo įraše.

Kokios aviakompanijos atnaujina skrydžius 2021 m. pavasarį?

12.04.2021 0
Bendradarbiaujame su daug aviakompanijų, todėl naujieną apie skrydžių planus gauname tik iš patikimų, oficialių šaltinių. Žemiau pateikiame mūsų atrinktą informaciją apie lietuviams aktualius skrydžius iš Vilniaus/Palangos bei Rygos oro uostų. 

Atnaujinami skrydžiai į Maskvą iš Vilniaus

09.04.2021 0
SAS aviakompanija atnaujina skrydžius į Stokholmą iš Vilniaus nuo balandžio mėnesio. Tvarkaraštis, skrydžių kainos ir daugiau - Estravel bloge.

Startuoja vasaros aviacijos sezonas

26.03.2021 0
Paskutinį kovo sekmadienį, persukus laiką valanda į priekį, simboliškai prasideda aviacinis vasaros sezonas. Jau nuo balandžio mėn. keliautojai iš Lietuvos oro uostų galės pasiekti beveik 40 skirtingų krypčių.

Dar palankesnės sąlygos skrydžių bilietų keitimui

25.03.2021 0
Estravel verslo klientų skyriaus vadovė Eglė Kaušienė pastebi, kad dėl viruso krizės, daug skrydžių jau galima įsigyti palankesnėmis kainomis, o datos keitimams aviakompanijos įgyvendina “geros valios politiką”. Kas tai? Plačiau - šiame straipsnyje.