Ką reikia žinoti perkant kelionę kelionių agentūroje?

Pasaulyje susiklosčius pandeminei situacijai pasikeitė ne tik kasdieniai mūsų visų įpročiai, bet ir keliautojų įpročiai planuojant keliones. Saugumo reikalavimai, vykimo į šalis taisyklės keičiasi dažnai, todėl pastebime, kad vis dažniau keliautojai renkasi keliones užsakinėti kelionių agentūrose. Estravel komanda visuomet rekomenduoja keliones užsakinėti tik per patikimus kelionių organizatorius ir agentūras. Tačiau kaip neapsigauti, užsakinėjant kelionę agentūroje? Pateikiame naudingą informaciją, ką turi žinoti kiekvienas keliautojas.

Kaip pasitikrinti, ar kelionių agentūra ar organizatorius yra patikimi?

Prieš užsakant paslaugas kelionių agentūroje ar per kelionių organizatorių, visuomet rekomenduojame pasitikrinti, ar įmonė turi visas reikalingas veiklai vykdyti licencijas. Tai galite padaryti VVTAT (Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos) puslapyje paspaudę čia. 

Kodėl keliones verta užsakinėti Estravel kelionių agentūroje? 

Estravel kelionių agentūra Lietuvoje veikia jau 25 metus. Vilniuje įsikūrusiame mūsų biure, keliautojus kasdien konsultuoja 40 profesionalių kelionių ekspertų. Estravel sėkmingai aptarnauja klientus ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Amerikoje, Australijoje.

  • Esame patikimas kelionių organizatorius-agentūra, akredituota IATA (tarptautinės oro vežėjų asociacijos) ir atitinkame visus kelionių organizatoriui keliamus Turizmo departamento reikalavimus ir finansinius įsipareigojimus. 
  • Estravel – tarptautinė kelionių agentūra, kurios biurus galite rasti Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Australijoje ir net Amerikoje.
  • Estravel kelionių agentūra turi teisę parduoti daugiau nei 600 aviakompanijų bilietų. 
  • Estravel kelionių agentūra turi sutartis su visais kelionių organizatoriais Lietuvoje, taip pat Baltijos šalyse turime pasirašę sutartis su, ko gero, daugiausiai kelionių organizatorių, veikiančių  užsienyje.
  • Turime platų patikimų partnerių, teikiančių ekskursijų, pervežimų paslaugas, tinklą.
  • Keliautojams galime parduoti daugiau kaip 20 įvairiausių kruizinių kompanijų kruizų. Pavyzdžiui: “Celebrity Cruises“, “Royal Caribbean Cruises“, “Costa Cruises“, “Celestyal Cruises“, “MSC Cruises“, “Azamara Cruises“, “Silversea Cruises”, “Seabourn Cruise Line”, “Sea Cloud Cruises”, “Ama Waterways Cruises“, “Princess Cruises”, “Norwegian Cruise Line“, “Regent Seven Seas Cruises” ir dar daugiau kruizinių kompanijų, o “Oceania Cruises” kruizinės kompanijos pardavimams Lietuvoje turime išskirtines teises.
  • Jeigu keliautojas nėra tikras dėl kelionės planų, visuomet pasiūlysime poreikius geriausiai atitinkantį draudimą, kuris padės sumažinti nuostolius, jeigu Jūsų kelionės planai keistųsi. 
  • Didžiuojamės, kad savo klientams, prireikus, pagalbą suteikiame 24/7. 

Kada būtina reikalauti kelionės paslaugų sutarties, iš kelionių agentūros-organizatoriaus?

Keliautojams, užsakantiems daugiau nei vieną paslaugą (pavyzdžiui, užsakant nakvynes viešbučiuose ir aviabilietus ar daugiau kitų paslaugų) kelionių agentūroje ar per kelionių organizatorių, visuomet būtina reikalauti sutarties.  

Jeigu perkate kelionių paketus iš kelionių organizatorių, verta žinoti, kad sutartis visuomet bus pasirašoma organizatoriaus vardu. Pavyzdžiui, užsakant “Novaturo” kelionę Estravel kelionių agentūroje, sutartis bus pasirašoma Novaturo vardu. Atkreipkite dėmesį, kad norint pasirašyti tokią sutartį, kelionių agentūra turi turėti teisę atstovauti tam tikrą kelionių organizatorių. 

Primename, kad Estravel turi teisę parduoti keliones ir iš Lietuvoje, ir iš užsienyje veikiančių kelionių organizatorių. Estravel kelionių agentūroje galite užsakyti organizatorių “Novaturas”, “Itaka”, “Coral Travel” keliones. Kad keliautojams užtikrintumėme platų krypčių, viešbučių pasirinkimą, bendradarbiaujame ir su kelionių organizatoriais veikiančiais užsienyje. Tarp jų yra tokie kelionių organizatoriai kaip “G Adventures” “TUI Deutschland”, “TUI Poland”, “ITAKA Poland”, “Rainbow Tours”, “Airtours“, “Gulet”, “Club Med“, “Aurinko” ir dar dešimtys kitų. 

Norite užsakyti svajonių kelionę? Susisiekite su Estravel kelionių agentūros konsultantais nurodytais kontaktais: atvykite į mūsų biurą esantį adresu Konstitucijos pr. 26, susisiekite su mumis el. p. keliones@estravel.lt bei tel. nr. +37052125805! Esame pasiruošę padėti, patarti, rekomenduoti tik geriausius kelionių variantus.