Kelionė į Slovėniją

2020 m. vasaros sezono naujiena - idealus pasirinkimas mėgstantiems aktyvų poilsį

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Tiesioginis skrydis iš Vilniaus + 7 n. 3* viešbutyje + pusryčiai ir vakarienės + grupiniai pervežimai
Kaina:
nuo 525€

Programa

Slovėnija – Balkanų pusiasalio šalis Europoje, kuri savyje talpina viską, kas geriausia: didingus Alpių kalnus ir puikiai dviratininkams tinkančias lygumas, vaizdingus ežerus ir  miestų panoramas tarsi iš atviruko, draugiškus šalimi besididžiuojančius vietinius, puikias vietas ekstremaliam sportui, paslaptingų olų ir urvų, daugybę muziejų ir istorinių objektų, vieną seniausių pasaulyje vynuogynų kuriame vynas gaminamas ir šiandien. O kur dar žavingos Adrijos jūros pakrantės, geri viešbučiai ir gausybę mineralų turintis vanduo. Dėl visų šių dalykų ir dar daugiau Slovėnija vis labiau populiarėja tarp keliautojų. 

Slovėnija – 2020 m. vasaros sezono poilsinių kelionių naujiena. Jau šią vasarą kviečiame ilsėtis Izolos mieste – šis turi gilias žvejybos tradicijas, tad čia stipriai išvystytos galimybės keliauti vandens transportu ar išbandyti vandens pramogas ir yra labai puikių vietų paragauti vietinių jūros gėrybių! 

1 diena:

Vilnius – Slovėnija. Tiesioginis skrydis į Slovėniją, Pulos oro uostą (PUY) iš Vilniaus. Atvykus oro uoste Jus pasitiks kelionės vadovas. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Kelionės programoje numatytas maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Izoloje arba pramogos arba pažintis su Slovėnija.  

Rekomenduojame pakeliauti po Izolą: pasivaikščiokite po žvejų miestelį šalia, dalyvaukite vynų degustacijoje laive, aplankykite “Izolana” muziejuje, dar vadinamu “Jūros namais”. Čia interaktyvios ekspozijos bus įdomios ir vaikams, o suaugę galės daugiau sužinoti apie miesto istoriją ir žvejybos tradicijas. Pasidarykite iškyla po alyvmedžiais ar užkopkite ir nužvelkite Adrijos jūrą nuo 80 metrų aukščio viršūnės Strunjan nacionaliniame rezervate.

Aktyvų poilsį mėgstantiems Izola taip pat turi ką pasiūlyti – paplaukiokite Adrijos jūra ant irklenčių, panardykite po jūros dugną ir išvyskite nuskendusį Romėnų palikimą ir artefaktus, dviračiais pasivažinėkite žaviu maršrutu, kur kadaise buvo vykdomas  traukinio maršrutas, šalia miškų ir vynuogynų pajodinėkite žirgais ar skroskite Adrijos jūrą burlente “Švyturio” paplūdimyje.

3 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Izoloje arba pramogos arba pažintis su Slovėnija.

4 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Izoloje arba pramogos arba pažintis su Slovėnija.

5 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Izoloje arba pramogos arba pažintis su Slovėnija.

6 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Izoloje arba pramogos arba pažintis su Slovėnija.

7 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Izoloje arba pramogos arba pažintis su Slovėnija.

8 diena:

Slovėnija – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio ir pervežimas į Pulos oro uostą (PUY) Tiesioginis skrydis į Vilniaus oro uostą (VNO).

Įskaičiuota

 • Estravel ekspertų pagalba ir konsultacijos;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Pula, Pula – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 5 kg;
 • registruojamas bagažas iki 20 kg;
 • grupiniai pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7n. 3* viešbutyje standartiniame kambaryje;
 • pusryčiai ir vakarienės.

Papildomai

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • kelionės programoje nenumatytas maitinimas (pietūs);
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Rekomendacijos

Ar reikalinga viza keliaujant į Slovėniją?

Trumpalaikiam buvimui slovėnijoje  Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Slovėniją?

Kelionei į Tunisą būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Šie dokumentai turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Slovėniją rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į  Slovėniją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Slovėniją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Slovėniją?

Planuojant kelionę į Slovėniją verta žinoti, kad privalomų skiepų nėra. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Slovėnijoje? 

Slovėnijos valiuta – euras, tad planuojant kelionę į Slovėniją galėsite nesirūpinti valiutos keitimu. 

Ką veikti atostogaujant Slovėnijoje, Izolos mieste?

Jeigu norėsite pažinti Izolos apylinkes, rekomenduojame pakeliauti po Izolą ir tiesiog susipažinti su šio miesto įdomybėmis. Pasivaikščiokite po žvejų miestelį šalia, dalyvaukite vynų degustacijoje laive, aplankykite “Izolana” muziejuje, dar vadinamu “Jūros namais”. Čia interaktyvios ekspozijos bus įdomios ir vaikams, o suaugę galės daugiau sužinoti apie miesto istoriją ir žvejybos tradicijas. Pasidarykite iškyla po alyvmedžiais ar užkopkite ir nužvelkite Adrijos jūrą nuo 80 metrų aukščio viršūnės Strunjan nacionaliniame rezervate.

Aktyvų poilsį mėgstantiems Izola taip pat turi ką pasiūlyti – paplaukiokite Adrijos jūra ant irklenčių, panardykite po jūros dugną ir išvyskite nuskendusį Romėnų Imperijos palikimą ir artefaktus, dviračiais pasivažinėkite žaviu maršrutu, kuriuo kadaise buvo vykdomas reikšmingas traukinio maršrutas, šalia miškų ir vynuogynų pajodinėkite žirgais ar skroskite Adrijos jūros bangas burlente Lighthouse paplūdimyje.

Ar galima užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos šalyje?

Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas lankytinose Izolos ar kitose Slovėnijos vietose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias ekskursijų Slovėnijoje  kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ką rekomenduojate paragauti Slovėnijoje?

Slovėnijos virtuvės patiekaluose persipina slovėnų, italų, austrų ir Viduržemio jūros regiono virtuvių skoniai, tad ką paragauti čia tikrai daug pasirinkimo! Būtinai paragaukite šalies paveldo – Karniolan dešros, Poticos – tradicinio slovėniško deserto su riešutų įdarais, Karst Prosciutto plonai pjaustyto kumpio. Viešint Slovėnijoje rekomenduojame apsilankyti vietiniuose turguose ir įsigyti bei paragauti šviežio derliaus ir vietinių ūkininkų gaminių: sūrių, medaus ar kumpių.  Būtinai paragaukite ar leiskitės į slovėniško vyno degustacijas (tikri slovėniški vynai – Zelen, Pinela ar Pikolit rūšių), vietiniame bare paragaukite ne masinės gamybos (kraft) alaus. 

Ką parvežti lauktuvėms iš Slovėnijos?

Puikios slovėniškos lauktuvės bus drakono statulelė ar simbolika (tai tarsi šalies simbolis), vertinantiems gastronomines lauktuves rekomenduojame į kolekciją įsigyti slyvų brendžio butelį “Slitovitz” ar slovėniško vyno, medaus ar jūros druskos iš Adrijos jūros. 

Viešbutis

SAN SIMON HOTEL RESORT 3*, Izola, Slovėnija 

Ilsėsitės 3* viešbutyje San Simon Hotel Resort. Paplūdimys ir viešbučio teritorija apsupta žalumos, tad ilsėsitės gražioje Slovėniškoje gamtoje. Puikiai tiks neieškantiems prabangos, norintiems tiesiog ramiai pailsėti pajūryje. 

Viešbutis yra netoli (apie 0,4 km atstmu) nuo žvyro-betono paplūdimio. Iki Izolos miesto centro yra 2 km., o iki Pulos oro uosto – ~100 km.Jei norėsite nukeliauti iki Slovėnijos sostinės Liublijanos – Jums reiks įveikti ~ 110 km. 

Pusryčiais ir vakarienėmis mėgausitės jaukiame viešbučio restorane, o panorus atsigaivinti gėrimais ar paragauti kokteilių – už papildomą mokestį apsilankykite viešbučio bare. 

Atsipalaidavimui viešbutyje yra įrengtas baseinas su gultais.Paplūdimyje yra gultai su skėčiais nuo saulės (už papildomą mokestį). Aktyvų poilsį mėgstantiems keliautojams viešbutyje yra paplūdimio tinklinio aikštelė. Daugiau aktyvių laisvalaikio veiklų rasite Izolos mieste. 

Vaikams viešbutyje yra įrengta žaidimų aikštelė su supynėmis ir čiuožykla, apsupta žalumos. Paplūdimyje yra mini vandens parkas su nusileidimo kalneliais ir baseinu. Jei keliaujate su kūdikiu, viešbutyje už papildomą mokestį Jums bus parūpinta vaikiška lovelė. 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti: