Kelionė į Maldyvus

Nepamirštama kelionė į Maldyvus su poilsiu kokybiškame "Bandos Maldives" 4* viešbutyje prie nuostabaus koralinio rifo

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Skrydis iš Vilniaus + 7n. poilsis 4* viešbutyje + pusryčiai ir vakarienės + pervežimai + registruotas bagažas
Kaina:
nuo 1599€

Kelionės programa

Mėgaukitės nepamirštama kelione į Maldyvus, nedidelę Bandos salą ir ilsėkitės kokybiškame “Bandos Maldives” 4* viešbutyje prie nuostabaus koralinio rifo. Poilsiui šiame viešbutyje 2021 metais dabar galioja neįtikėtina akcija – nurodyta kelionės kaina jau yra beveik 400 mažesnė nei įprastai! Plačiau apie tai, kuo viešbutis ypatingas – sužinosite skiltyje “Viešbutis”.

1 diena:

Vilnius – Malė.

Skrydis Vilnius – Malė su tarpiniu persėdimu.

2 diena:

Malė. Atvykimas į Malės oro uostą. Pervežimas greitaeigiu kateriu į 4* “Bandos Maldives”. Įsikūrimas viešbutyje.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai 4* “Bandos Maldives” viešbutyje.

Pusryčiai, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai 4* “Bandos Maldives” viešbutyje.

Pusryčiai, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai 4* “Bandos Maldives” viešbutyje.

Pusryčiai, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai 4* “Bandos Maldives” viešbutyje.

Pusryčiai, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai 4* “Bandos Maldives” viešbutyje.

Pusryčiai, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai 4* “Bandos Maldives” viešbutyje.

Pusryčiai, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Malė – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas greitaeigiu kateriu į Malės oro uostą.

Skrydis Malė – Vilnius su tarpiniu persėdimu. Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Malė, Malė – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. 4* viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiai ir vakarienės.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • papildomai galite apsidrausti nuo COVID-19 ligos – užsakyti draudimą internetu;
 • vietiniai mokesčiai, mokami atvykus (6-7 USD asm./1n.);
 • ekskursijos;*
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto arba užsakyti draudimą internetu.

Ar keliaujant į Maldyvus reikia vizos?

Keliaujant į Maldyvus trumpalaikiam vizitui iki 30 dienų viza nėra reikalinga.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Maldyvus?

Skrendant į Maldyvus būtina turėti galiojantį Lietuvos Respublikos piliečio pasą. Daugiau informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Maldyvus užsisakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką reikia žinoti keliaujant į Maldyvus? 

Kaip ir visos šalys, taip ir Maldyvai įgyvendina saugumo priemones dėl COVID-19. Pagrindiniai dalykai, ką turite žinoti keliaudami į Maldyvus: 

 • Nuo 2020 m. spalio 15 d. Visi atvykstantys į Maldyvus, vyresni nei 1 metų amžiaus asmenys turi pateikti neigiamą COVID-19 PGR testo sertifikatą anglų kalba spausdinta ir elektronine forma (likus 24 val. iki išvykimo) paspaudę čia. PGR – testas  turi būti atliktas ne anksčiau kaip 72 val. iki pirmojo įlaipinimo oro uosto.
 • Neigiamo COVID-19 testo sertifikate turi būti informacija anglų kalba: vardas ir pavardė, kaip nurodyta pase, paso numeris, pilnas pavadinimas ir laboratorijos adresas, testo tipas, testo atlikimo data, rezultatas.
 • Keliautojai taip pat turi užpildyti sveikatos deklaraciją, kuri turi būti užpildyta 2 kartus internete štai čia. Pirmą kartą deklaracija pildoma prieš atvykstant, ne vėliau kaip 24 val. iki atyvkimo. Antrą kartą – prieš išvykstant, ne vėliau kaip prieš 24 val. 
 • Užpildžius sveikatos deklaraciją ir gavus QR kodą būtina jį išsisaugoti. QR kodą parodysite lipdami į lėktuvą ir eidami per patikros punktus.
 • Jei grįžtantiems turistams reikia atlikti neigiamą PGR testą, prašome iš anksto apie tai pranešti viešbučio personalui. PGR testą skrydžiui atgal, turistas už papildomą mokestį gali atlikti savo atostogų viešbutyje, kuris vėliau turi būti pridėtas prie keliautojo sveikatos deklaracijos apie grįžimą (išvykimą) iš Maldyvų Respublikos.
 • Keleiviai privalo laikytis saugaus, mažiausiai 1 metro atstumo iki bagažo surinkimo vietų.
 • Oro uosto administracija saugos ir dezinfekuos bagažo vežimėlius po kiekvieno atskiro naudojimo.
 • Naujos taisyklės dėl bagažo vykstant vandens lėktuvu: (iš Maldyvų oro uosto į viešbutį ir atgal)  – 3 kg rankinis bagažas, 20 kg registruotas bagažas. Papildomo bagažo mokestis 5 USD/1 kg.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia atlikti COVID-19 testą ir grįžus saviizoliuotis. Privaloma saviizoliacija 10 d. ir testas (atliktas ne anksčiau kaip 48 val. arba atvykus). Saviizoliaciją galima sutrumpinti po 7 d. atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą rezultatą. Nuo kovo 10 d. būtinas neigiamas testas atliktas ne seniau nei 72 val. iki atvykimo. Testuotis atvykus nebus galimybės.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Maldyvus?

Keliaujant į Maldyvus privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Maldyvuose?

Oficiali valiuta Maldyvuose – rufija (MVR), kuri dalijama į 100 larių. Daugelis kurortų priima JAV dolerius. Rufijos kursą galite patikrinti čia.

Ką veikti Maldyvuose?

Kelionė į Maldyvus – tai poilsio, paplūdimių ir vandens sporto rojus. Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti HP arba Bananų rifus, kur atsivers nuostabus povandeninis pasaulis, išbandykite banglenčių sportą, plaukite kajakais, vandens motociklais bei išbandykite kitas vandens pramogas. Ilsėdamiesi viešbutyje pasinerkite į SPA teikiamus malonumus.  Daugiau apie poilsį Maldyvuose ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Maldyvų turizmo puslapyje.

Kaip patogiausia keliauti Maldyvuose?

Salą, kurioje mėgausitės poilsiu apeisite pėsčiomis. Jeigu norėsite keliauti po kitas Maldyvų salas, rekomenduojame rinktis vandens transportą. Kelionės laiveliais, kateriais – pigiausia kelionės forma šioje salų valstybėje. Pageidaujantiems didesnio patogumo yra kita alternatyva – vandens lėktuvai. Jums pageidaujant Estravel ekspertai pasirūpins papildomomis pervežimo paslaugomis.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Maldyvuose?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Maldyvuose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Maldyvuose suteiks konsultantas.

 Ar rekomenduojate į Maldyvus keliauti su vaikais?

Taip, rekomenduojame atostogauti Maldyvuose su vaikais. Ši kryptis orientuota į poilsį, o dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ar žaidimų kambarius, kuriuose mažieji bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti keletą valandų poilsiui atskirai nuo atžalų.

Rekomenduokite, ką paragauti Maldyvuose?

Maldyvuose didžiulė jūros gėrybių įvairovė, todėl nenuostabu, jog didžiausia dalis patiekalų yra iš salas supančio vandenyno. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti nuostabaus tuno kario, egzotinės Garudiyja bei šviežutėlių vaisių.

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Maldyvų?

Populiariausios lauktuvės iš Maldyvų – įvairūs suvenyrai, kurių įsigysite specialiose parduotuvėse arba Malės turguje. Iš atostogų Maldyvuose lauktuvėms parvežkite egzotiškų tropinių salų vertybių – rankdarbių iš kriauklių, tekstilės gaminių, sarongų arba vietinių prieskonių.

“BANDOS MALDIVES” 4*, MALDYVAI

Jau dabar planuokite pasakiškas atostogas “Bandos Maldives” 4* viešbutyje, kuris įsikūręs nedidelėje Bandos saloje (North Male atole), kurioje būsite tik Jūs ir kiti viešbučio svečiai. Visa viešbučio teritorija yra supama žydro vandenyno, žaliuojančių palmių sodo ir vieno gražiausių koralinių rifų visuose Maldyvuose. 

Atstumas nuo viešbučio iki Malės oro uosto yra tik ~8 km. Tai didelis privalumas, nes pervežimai iš oro uosto ir atgal neužtruks (dažnai Maldyvuose iki viešbučio tenka vykti apie valandą). 

Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite paspaudę čia.

“Bandos Maldives” viešbutyje galite rinktis poilsį iš 8 skirtingų tipų kambarių – nuo standartinių iki pačių prabangiausų vandens vilų prie pat vandenyno kranto. 

Vertinantiems kokybišką maistą, viešbutis tikrai turi ką pasiūlyti. Pagrindiniame “Gallery” restorane mėgausitės pusryčiais ir vakarienėmis. “Grill Bar” restorane virtuvės šefai nustebins Jus sultingais mėsos didkepsniais ir kitais grilyje keptais patiekalais. “Sea Breeze” su lauko terasa ir vaizdu į vandenyną idealiai tiks romantiškam vakarui su šviežiomis jūros gėrybėmis, vaisiais. “Huvan” – tai nuostabi didelė erdvė pačiame vandenyne kuri patiks romantikams, ieškantiems daugiau privatumo. “Umi Yaki” restorane akis lepins “gyvas” kulinarinis šou. Pageidaujantys gali užsisakyti privačią vakarienę žvakių šviesoje paplūdimyje. Viešbutyje taip pat yra 2 puikūs barai, vienas iš jų – prie pat baseino. Juose profesionalūs barmenai paruoš Jums gardžius kokteilius.

Visapusiškam atsipalaidavimui viešbučio svečiams yra įkurtas prabangus “Orchid” SPA centras. Mėgaukitės lėtu poilsiu baseine, apsuptame tropinės aplinkos, palmių ir gėlynų. Pasilepinkite masažais, atpalaiduokite raumenis ir visą kūną garinėje pirtyje. 

Aktyvesnį poilsį mėgstantiems svečiams viešbutyje įrengtas sporto kompleksas, kuriame galėsite žaisti stalo tenisą, tinklinį ar pasikrauti energijos sportuojant ant geriausių treniruoklių. Vandens sporto centras Bandos saloje taip pat turi ką pasiūlyti: savarankiškai arba su profesionaliais treneriais išbandykite povandeninį nardymą, skroskite bangas pripučiama įranga arba banglente, išbandykite jėgos aitvarus. Norite – galite išbandyti ir egzotinių žuvų žvejybą. Ir tai tik labai maža dalis veiklų, galimų “Bandos Maldives” viešbutyje!

Vaikams viešbutyje taip pat bus ką veikti visų atostogų metu. “Kokko’s” vaikų klube mažuosius keliautojus prižiūrės ir kartu su jais žais profesionalūs kvalifikuoti specialistai. Vaikų klubas atviras įvairaus amžiaus vaikams, veikia nuo 8 val. ryto iki 17 val. vakaro. Vaikams taip pat yra atskiras meniu su vaikiškais patiekalais ir net vaikų mini SPA! 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti: