Poilsis Maldyvuose

Ypatingas viešbutis, kuriame galėsite lankytis povandeniniame restorane ir iš jo stebėti koralinius rifus

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydis iš Vilniaus + 7n. 4+* viešbutyje + pilnas maitinimas + pramogos + pervežimai
Kaina:
nuo 1825€

Kelionės programa

Jei svajojate apie prabangias atostogas Maldyvuose, kurių metu bus pasirūpinta nepakartojamomis akimirkomis – poilsiaukite ypatingame  4+* viešbutyje! Šis rojaus kampelis alsuoja išpuoselėta prabanga: gyvensite labai prabangioje paplūdimio viloje, nuo kurios vos keli žingsniai iki kristalo žydrumo vandenyno, mėgausitės „viskas įskaičiuota plus“ maitinimo paslauga ir gėrimais.  Išbandysite save golfo, nardymo, buriavimo, maisto gaminimo pamokose.

1 diena:

Vilnius – Malė. Skrydis iš Vilniaus (VNO) į Malė (MLE) su tarpiniu persėdimu.

2 diena:

Malė. Atvykimas į Maldyvų oro uostą ir pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.

3 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje ar pažintis su Maldyvais.

Krištolo skaidrumo vanduo, balto smėlio paplūdimiai, palmės ir prabangūs nameliai ant vandenyno kranto čia sukuria ramybės oazę. Keliautojai poilsį Maldyvuose renkasi dėl užburiančio vandenyno pasaulio, kuris tiesiog žydi nuo gyvūnijos gausos.

Nakvynė ir maitinimas viešbutyje.

4 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje ar pažintis su Maldyvais.

Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti nardytojų ypatingai mėgstamus HP arba Bananų rifus, kur galite pamatyti įspūdingus koralinių rifų darinius bei įvairiaspalves žuvis. Išbandykite banglenčių sportą, plaukite kajakais ar vandens motociklais bei kitas vandens pramogas.

Rekomenduojame leidžiant laiką poilsio oazėje susipažinti su kitomis Maldyvų salomis. Maldyvų sostinėje Malėje pamatysite iš koralų pastatytą Hukuru Miskiiy mečetę, Nacionalinį muziejų ir Sultono parką, apsipirksite Malės žuvies, vaisių bei daržovių turguje. Verta apsilankyti vienoje iš daugelio negyvenamų salų, kur galėsite žvejoti iš laivo, laimikį kepti ant laužo, o naktį praleisti po žvaigždėtu dangumi.

Nakvynė ir maitinimas viešbutyje.

5 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje ar pažintis su Maldyvais.

Nakvynė ir maitinimas viešbutyje.

6 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje ar pažintis su Maldyvais.

Nakvynė ir maitinimas viešbutyje.

7 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje ar pažintis su Maldyvais.

Nakvynė ir maitinimas viešbutyje.

8 diena:

Maldyvai. Atostogų malonumai privačioje viešbučio saloje ar pažintis su Maldyvais.

Nakvynė ir maitinimas viešbutyje.

9 diena:

Malė – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Malės oro uostą ir skrydis namo.

10 diena:

Vilnius. Nusileidimas Vilniaus oro uoste.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Malė, Malė – Vilnius (su tarpiniu persėdimu)
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas (apie 30-40 min lėktuvu);
 • 7 n.  4+* viešbutyje;
 • pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės;
 • aktyvios pramogos.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • papildomai galite apsidrausti nuo COVID-19 ligos – užsakyti draudimą internetu;
 • vietiniai mokesčiai, mokami atvykus (6-7 USD asm./1n.);
 • galimybė sustoti ir pažinti Stambulą;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto arba užsakyti draudimą internetu.

Ar keliaujant į Maldyvus reikia vizos?

Keliaujant į Maldyvus trumpalaikiam vizitui iki 30 dienų reikalinga viza. Vizai gauti būtini: pasas, galiojantis 6 mėnesius po kelionės, atgalinio skrydžio bilietas, pakankamas lėšų kiekis kelionės trukmei, dokumentas, įrodantis apie apsistojimą viešbutyje Maldyvuose, medicininių išlaidų draudimas. Daugiau informacijos suteiks Estravel kelionių konsultantas.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Maldyvus?

Skrendant į Maldyvus būtina turėti galiojantį Lietuvos Respublikos piliečio pasą. Daugiau informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Maldyvus užsisakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką reikia žinoti keliaujant į Maldyvus? 

Kaip ir visos šalys, taip ir Maldyvai įgyvendina saugumo priemones dėl COVID-19. Pagrindiniai dalykai, ką turite žinoti keliaudami į Maldyvus: 

 • Nuo 2020 m. spalio 15 d. Visi atvykstantys į Maldyvus, vyresni nei 1 metų amžiaus asmenys turi pateikti neigiamą COVID-19 PGR testo sertifikatą anglų kalba spausdinta ir elektronine forma (likus 24 val. iki išvykimo) paspaudę čia. PGR – testas  turi būti atliktas ne anksčiau kaip 72 val. iki pirmojo įlaipinimo oro uosto.
 • Neigiamo COVID-19 testo sertifikate turi būti informacija anglų kalba: vardas ir pavardė, kaip nurodyta pase, paso numeris, pilnas pavadinimas ir laboratorijos adresas, testo tipas, testo atlikimo data, rezultatas.
 • Keliautojai taip pat turi užpildyti sveikatos deklaraciją, kuri turi būti užpildyta 2 kartus internete štai čia. Pirmą kartą deklaracija pildoma prieš atvykstant, ne vėliau kaip 24 val. iki atyvkimo. Antrą kartą – prieš išvykstant, ne vėliau kaip prieš 24 val. 
 • Užpildžius sveikatos deklaraciją ir gavus QR kodą būtina jį išsisaugoti. QR kodą parodysite lipdami į lėktuvą ir eidami per patikros punktus.
 • Jei grįžtantiems turistams reikia atlikti neigiamą PGR testą, prašome iš anksto apie tai pranešti viešbučio personalui. PGR testą skrydžiui atgal, turistas už papildomą mokestį gali atlikti savo atostogų viešbutyje, kuris vėliau turi būti pridėtas prie keliautojo sveikatos deklaracijos apie grįžimą (išvykimą) iš Maldyvų Respublikos.
 • Keleiviai privalo laikytis saugaus, mažiausiai 1 metro atstumo iki bagažo surinkimo vietų.
 • Oro uosto administracija saugos ir dezinfekuos bagažo vežimėlius po kiekvieno atskiro naudojimo.
 • Naujos taisyklės dėl bagažo vykstant vandens lėktuvu: (iš Maldyvų oro uosto į viešbutį ir atgal)  – 3 kg rankinis bagažas, 20 kg registruotas bagažas. Papildomo bagažo mokestis 5 USD/1 kg.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia atlikti COVID-19 testą ir grįžus saviizoliuotis. Privaloma saviizoliacija 10 d. ir testas (atliktas ne anksčiau kaip 48 val. arba atvykus). Saviizoliaciją galima sutrumpinti po 7 d. atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą rezultatą. Nuo kovo 10 d. būtinas neigiamas testas atliktas ne seniau nei 72 val. iki atvykimo. Testuotis atvykus nebus galimybės.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Maldyvus?

Keliaujant į Maldyvus privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Maldyvuose?

Oficiali valiuta Maldyvuose – rufija (MVR), kuri dalijama į 100 larių. Daugelis kurortų priima JAV dolerius. Rufijos kursą galite patikrinti čia.

Ką veikti Maldyvuose?

Kelionė į Maldyvus – tai poilsio, paplūdimių ir vandens sporto rojus. Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti HP arba Bananų rifus, kur atsivers nuostabus povandeninis pasaulis, išbandykite banglenčių sportą, plaukite kajakais, vandens motociklais bei išbandykite kitas vandens pramogas. Aplankykite sostinę Malę ir kitas gyvenamas ar negyvenamas salas. Ilsėdamiesi viešbutyje pasinerkite į SPA teikiamus malonumus.  Daugiau apie poilsį Maldyvuose ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Maldyvų turizmo puslapyje.

Kaip patogiausia keliauti Maldyvuose?

Salą, kurioje mėgausitės poilsiu apeisite pėsčiomis. Jeigu norėsite keliauti po kitas Maldyvų salas, rekomenduojame rinktis vandens transportą. Kelionės laiveliais, kateriais – pigiausia kelionės forma šioje salų valstybėje. Pageidaujantiems didesnio patogumo yra kita alternatyva – vandens lėktuvai. Jums pageidaujant Estravel ekspertai pasirūpins papildomomis pervežimo paslaugomis ir ekskursijomis.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Maldyvuose?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Maldyvuose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Maldyvuose suteiks konsultantas.

Rekomenduokite, ką paragauti Maldyvuose?

Maldyvuose didžiulė jūros gėrybių įvairovė, todėl nenuostabu, jog didžiausia dalis patiekalų yra iš salas supančio vandenyno. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti nuostabaus tuno kario, egzotinės Garudiyja, bei niekada anksčiau nematytų neragautų vaisių.

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Maldyvų?

Populiariausios lauktuvės iš Maldyvų – įvairūs suvenyrai, kurių įsigysite specialiose parduotuvėse arba Malės turguje. Parvežkite lauktuvių iš atostogų Maldyvuose egzotiškų tropinių salų vertybių – rankdarbių iš kriauklių, tekstilės gaminių, sarongų arba įsigykite vietinių prieskonių.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Maldyvus?

„Skrydis į Maldyvus neprailgo. Jausmas atvykus į salą kažkoks nežemiškas – viskas atrodo tarsi reklaminėje skrajutėje. Viskas suorganizuota, valtis jau laukia, geriamasis vanduo paruoštas. Viešbutį pasiekėme paplūdimio automobiliu: juo mus į registratūrą nugabeno nuo lieptelio, nors eiti pėsčiomis būtų ne daugiau kaip 3 minutės. Trumpai tariant, aukščiausio lygio komfortas ir aptarnavimas garantuoti, o Jūs tik ilsėkitės ir nieko nedarykit. Ačiū Estravel už nuostabią kelionę!“

„KUREDU ISLAND RESORT & SPA“ 4+*, LHAVYJANI ATOLL.

Leiskite sau prabangiai ilsėtis labai kokybiškame 4+* viešbutyje su pilnu maitinimu ir aktyviomis pramogomis.

Ragaukite garsiausių šefų patiekalų povandeniniame restorane, kuris atvers įspūdingus vaizdus į koralinį rifą, išbandykite vegetarišką virtuvę „Veg Beach Shack“, rytų skonius pajuskite „The Far East“ restorane, viduržemio jūros virtuvė atsiskleis pas „Franco“. „Sangu“ vyninė supažindins su geriausiais vynais iš viso pasaulio, o desertui – „Island Ice“ ledainės vilionės. Kasdien atraskite vis naują viešbučio barą, o pusryčiams, pietums ir vakarienėms išsirinkite iš 4-ių tarptautinių ir vietinių patiekalų restoranų.

Išbandykite save įskaičiuotose nardymo, buriavimo, golfo pamokose, leiskitės į kulinarines keliones maisto gaminimo užsiėmime. Į kainą taip pat įskaičiuotas romantiškas Saulėlydžio kruizas, kuris atskleis fantastiškai gražias panoramas aplinkinėse Maldyvų salose.

Ilsėdamiesi viešbutyje galėsite nemokamai lankytis fitneso centre, aktyviai leisti laiką žaisdami tenisą, tinklinį, badmintoną, stalo tenisą, biliardą, smiginį ar užsiimti joga.  Maldyvų salynų grožį ir povandeninį pasaulį galėsite tyrinėti naudodamiesi nemokamais viešbučio kajakais ir burlentėmis.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Gita Rimšienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti