Kelionė į Maldyvus, Mafuši salą

Kelionė į Maldyvus ir retas Maldyvuose “viskas įskaičiuota” poilsis viešbutyje "RIU Atoll" (idealus viešbutis, jei norite planuoti darbostogas)

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Skrydis iš Vilniaus + 7 n. poilsis 4* viešbutyje + "viskas įskaičiuota" + pervežimai + rankinis ir registruotas bagažas
Kaina:
nuo 1890€

Kelionės programa

Svajojate puikias “viskas įskaičiuota” atostogas Maldyvuose, tačiau negalite ilgam išvykti? Savaitės tikrai pakaks! Leiskitės į nuotykį tarsi iš atviruko Maldyvuose, ilsėkitės mūsų rekomenduojamame kokybiškame viešbutyje ir mėgaukitės “viskas įskaičiuota” paslaugomis ir maitinimu tarpautinės “RIU” grandinės viešbutyje Mafuši saloje.

1 diena:

Vilnius-Malė. Skrydis Vilnius – Malė su tarpiniu persėdimu. 

2 diena:

Malė. Atvykimas į Maldyvus, Malės oro uostą. Pervežimas į viešbutį. Įsikūrimas ir maitinimas 4* viešbutyje “RIU Atoll“, Mafuši saloje.  

Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Maldyvai. Puikus poilsis mūsų rekomenduojamame 4* viešbutyje “RIU Atoll“, Mafuši saloje.  su “viskas įskaičiuota” maitinimu, unikalios vandens ir kitos pramogos bei poilsis.

Nakvynė, maitinimas ir kt. pramogos viešbutyje.

4 diena:

Maldyvai. Puikus poilsis mūsų rekomenduojamame 4* viešbutyje “RIU Atoll“, Mafuši saloje.  su “viskas įskaičiuota” maitinimu, unikalios vandens ir kitos pramogos bei poilsis.

Nakvynė, maitinimas ir kt. pramogos viešbutyje.

5 diena:

Maldyvai. Puikus poilsis mūsų rekomenduojamame 4* viešbutyje “RIU Atoll“, Mafuši saloje.  su “viskas įskaičiuota” maitinimu, unikalios vandens ir kitos pramogos bei poilsis.

Nakvynė, maitinimas ir kt. pramogos viešbutyje.

6 diena:

Maldyvai. Puikus poilsis mūsų rekomenduojamame 4* viešbutyje “RIU Atoll“, Mafuši saloje.  su “viskas įskaičiuota” maitinimu, unikalios vandens ir kitos pramogos bei poilsis.

Nakvynė, maitinimas ir kt. pramogos viešbutyje.

7 diena:

Maldyvai. Puikus poilsis mūsų rekomenduojamame 4* viešbutyje “RIU Atoll“, Mafuši saloje.  su “viskas įskaičiuota” maitinimu, unikalios vandens ir kitos pramogos bei poilsis.

Nakvynė, maitinimas ir kt. pramogos viešbutyje.

8 diena:

Malė – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas greitaeigiu kateriu į Malės oro uostą. Skrydis Malė – Vilnius su tarpiniu persėdimu. 

Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Malė, Malė – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 7 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • pervežimai/skrydis: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. 4* viešbutyje superior tipo kambaryje;
 • maitinimas: viskas įskaičiuota.

Papildomai:

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • vietiniai mokesčiai, mokami atvykus (6-7 USD asm./1n.);
 • ekskursijos;*
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto arba užsakyti draudimą internetu.

Ar keliaujant į Maldyvus (workation) reikia vizos?

Keliaujant į Maldyvus trumpalaikiam vizitui iki 30 dienų viza nėra reikalinga.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Maldyvus (workation)?

Skrendant į Maldyvus būtina turėti galiojantį Lietuvos Respublikos piliečio pasą. Daugiau informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Maldyvus (workation) užsisakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką reikia žinoti keliaujant į Maldyvus (workation)

Kaip ir visos šalys, taip ir Maldyvai įgyvendina saugumo priemones dėl COVID-19. Pagrindiniai dalykai, ką turite žinoti keliaudami į Maldyvus: 

 • Nuo 2020 m. spalio 15 d. Visi atvykstantys į Maldyvus, vyresni nei 1 metų amžiaus asmenys turi pateikti neigiamą COVID-19 PGR testo sertifikatą anglų kalba spausdinta ir elektronine forma (likus 24 val. iki išvykimo) paspaudę čia. PGR – testas  turi būti atliktas ne anksčiau kaip 72 val. iki pirmojo įlaipinimo oro uosto.
 • Neigiamo COVID-19 testo sertifikate turi būti informacija anglų kalba: vardas ir pavardė, kaip nurodyta pase, paso numeris, pilnas pavadinimas ir laboratorijos adresas, testo tipas, testo atlikimo data, rezultatas.
 • Keliautojai taip pat turi užpildyti sveikatos deklaraciją, kuri turi būti užpildyta 2 kartus internete štai čia. Pirmą kartą deklaracija pildoma prieš atvykstant, ne vėliau kaip 24 val. iki atyvkimo. Antrą kartą – prieš išvykstant, ne vėliau kaip prieš 24 val. 
 • Užpildžius sveikatos deklaraciją ir gavus QR kodą būtina jį išsisaugoti. QR kodą parodysite lipdami į lėktuvą ir eidami per patikros punktus.
 • Jei grįžtantiems turistams reikia atlikti neigiamą PGR testą, prašome iš anksto apie tai pranešti viešbučio personalui. PGR testą skrydžiui atgal, turistas už papildomą mokestį gali atlikti savo atostogų viešbutyje, kuris vėliau turi būti pridėtas prie keliautojo sveikatos deklaracijos apie grįžimą (išvykimą) iš Maldyvų Respublikos.
 • Keleiviai privalo laikytis saugaus, mažiausiai 1 metro atstumo iki bagažo surinkimo vietų.
 • Oro uosto administracija saugos ir dezinfekuos bagažo vežimėlius po kiekvieno atskiro naudojimo.
 • Naujos taisyklės dėl bagažo vykstant vandens lėktuvu: (iš Maldyvų oro uosto į viešbutį ir atgal)  – 3 kg rankinis bagažas, 20 kg registruotas bagažas. Papildomo bagažo mokestis 5 USD/1 kg.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia atlikti COVID-19 testą ir grįžus saviizoliuotis. Privaloma saviizoliacija 10 d. ir testas (atliktas ne anksčiau kaip 48 val. arba atvykus). Saviizoliaciją galima sutrumpinti po 7 d. atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą rezultatą. Nuo kovo 10 d. būtinas neigiamas testas atliktas ne seniau nei 72 val. iki atvykimo. Testuotis atvykus nebus galimybės.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Maldyvus ?

Keliaujant į Maldyvus privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Maldyvuose?

Oficiali valiuta Maldyvuose – rufija (MVR), kuri dalijama į 100 larių. Daugelis kurortų priima JAV dolerius. Rufijos kursą galite patikrinti čia.

Ką veikti Maldyvuose (workation)?

Kelionė į Maldyvus – tai poilsio, paplūdimių ir vandens sporto rojus. Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti HP arba Bananų rifus, kur atsivers nuostabus povandeninis pasaulis, išbandykite banglenčių sportą, plaukite kajakais, vandens motociklais bei išbandykite kitas vandens pramogas. Ilsėdamiesi viešbutyje pasinerkite į SPA teikiamus malonumus.  Daugiau apie poilsį Maldyvuose ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Maldyvų turizmo puslapyje.

Kaip patogiausia keliauti Maldyvuose?

Salą, kurioje mėgausitės poilsiu apeisite pėsčiomis. Jeigu norėsite keliauti po kitas Maldyvų salas, rekomenduojame rinktis vandens transportą. Kelionės laiveliais, kateriais – pigiausia kelionės forma šioje salų valstybėje. Pageidaujantiems didesnio patogumo yra kita alternatyva – vandens lėktuvai. Jums pageidaujant Estravel ekspertai pasirūpins papildomomis pervežimo paslaugomis.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Maldyvuose?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Maldyvuose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Maldyvuose suteiks konsultantas.

 Ar rekomenduojate į Maldyvus keliauti su vaikais?

Taip, rekomenduojame atostogauti Maldyvuose su vaikais. Ši kryptis orientuota į poilsį, o dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ar žaidimų kambarius, kuriuose mažieji bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti keletą valandų poilsiui atskirai nuo atžalų.

Rekomenduokite, ką paragauti Maldyvuose workation kelionės metu?

Maldyvuose didžiulė jūros gėrybių įvairovė, todėl nenuostabu, jog didžiausia dalis patiekalų yra iš salas supančio vandenyno. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti nuostabaus tuno kario, egzotinės Garudiyja bei šviežutėlių vaisių.

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš workation kelionės Maldyvuose?

Populiariausios lauktuvės iš Maldyvų – įvairūs suvenyrai, kurių įsigysite specialiose parduotuvėse arba Malės turguje. Iš atostogų Maldyvuose lauktuvėms parvežkite egzotiškų tropinių salų vertybių – rankdarbių iš kriauklių, tekstilės gaminių, sarongų arba vietinių prieskonių.

RIU ATOLL 4*, DHAALU ATOLAS, MALDYVAI
“Viskas įskaičiuota 24/7”

 4* viešbutis “RIU Atoll bus tobulas pasirinkimas darbostogų kelionei į Maldyvus. Viešbutis naujas – keliautojams duris atvėrė vos 2019 metais. Viešbutis įsikūręs erdviame Dhaalu atole, privačioje dangiško grožio Mafuši saloje. Kaimyninėje saloje yra įkurtas „RIU Palace Maldivas“ 5* viešbutis, kurį pasieksite keliaudami pėsčiomis, per specialiai įrengtą salas jungiantį tiltą – tai unikali patirtis vaikštinėti viduryje vandenyno. Geriausia dalis – 24/7 “viskas įskaičiuota” maitinimo paslaugos. Atstumas nuo viešbučio iki Malės oro uosto – 180 km.

Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite paspaudę čia. 

RIU Atoll” 4* viešbutyje yra 264 šiuolaikiški, 4 skirtingų tipų kambariai (standartinis, prie paplūdimio ir dviejų tipų liuksai ant vandens). Dėl plataus paslaugų asortimento ir 24/7 viskas įskaičiuota paslaugų rekomenduojamas tiek šeimoms, tiek poroms, tiek solo keliautojams – ilsintis čia, niekuo nereikės rūpintis papildomai.

Viešbutyje yra 3 restoranai ir 4 barai.Dhoni” – pagrindis restoranas su terasa pasitiks Jus “viskas įskaičiuota” maitinimo paslaugoms, “Beef Steak House” – norintiems pasilepinti sultingais kepsniais, “Sofia” – ieškantiems itališkų skonių Maldyvuose. Barai atsigaivinimui ir pramogoms: “Boduberu” baras su terasa, sporto baras, “Sunshine” – baseino baras ir atskira poilsio zona.

Aktyviam laisvalaikiui viešbučio paplūdimyje rekomenduojame išbandyti įvairias vandens pramogas, kurioms nemokamą įrangą suteiks viešbutis: kajakus, irklentes, vandens dviračius bei paviršinį nardymą. Taip pat galėsite pasimokyti giluminio nardymo – viešbutis svečiams dovanoja 1 nemokamą giluminio nardymo pamoką su instruktoriumi. Sveikatos gerinimui – apsilankykite viešbučio sporto salėje, grupinėse treniruotėse „RIU Fit“ sporto zonoje. Atsipalaidavimui – sauna ir erdvus bekraštis baseinas. Pramogų čia daug visai šeimai.

Atpalaiduojančiam poilsiui – tinklo SPA “Renova su įvairiausiomis grožio, sveikatinimo procedūromis, masažais, nemokama sporto sale ir garine pirtimi (tik suaugusiems).

Vaikams „RIU Atoll“ viešbutyje – tikras rojus. Vaikai  smagiai leis laiką pramoginiuose šou (4-7 ir 8-12 metų amžiaus vaikams) bei „Riu Land“ vaikų klube su profesionaliais animatoriais ir gausybe įvairiausių aktyvių veiklų.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Daugiau egzotinių kelionių: