Poilsinė kelionė į Kubą

Atostogos spalvingoje Kuboje, Cayo Santa Maria kurorte prie Atlanto vandenyno

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-17 - 2020-03-25 (9 dienos)
Įskaičiuota:
Skrydis iš Varšuvos + 7 n. 5* viešbutyje + „viskas įskaičiuota” maitinimas + bagažas + grupiniai pervežimai
Kaina:
nuo 1299€

Kelionės programa

Kubos žavesio su niekuo nesumaišysite! Spalvoti namai ir senoviniai „Chevrolette“ automobiliai siaurose gatvelėse susipina su įspūdinga kubietiška gamta ir unikaliu kultūros paveldu.  Estravel kelionių centro ekspertai paruošė Jums ypatingą pasiūlymą atostogoms margojoje Kuboje – patogus skrydis, 5*  viešbutis žavingame Cayo Santa Maria kurorte ir „viskas įskaičiuota“ maitinimas! Kurortas įsikūręs 13 km ilgio saloje, garsėjančioje nuostabaus grožio paplūdimiais — čia pėdas kutena baltas purus smėlis, o krištolinis vandenynas tiesiog užburia. Poilsinė kelionė į Kubą — idealus pasirinkimas norintiems atitrūkti nuo kasdienybės ir lietuviško rudens-žiemos sezono, atsipalaiduoti bei pažinti šią spalvingą šalį.

1 diena:

Varšuva – Santa Maria. Tiesioginis skrydis iš Varšuvos į Santa Clara. Grupinis pervežimas iš Santa Clara oro uosto į „Hotel Memories Paraiso Beach Resort” viešbutį Cayo Santa Maria kurorte. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Cayo Santa Maria. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kuba.

Mėgaukitės Cayo Santa Maria kurorto privalumais — maudykitės žydrajame vandenyne ar užsiimkite vandens pramogomis: plaukiokite katamaranais, baidarėmis, irklentėmis ar burlentėmis. Cayo Santa Maria garsėja spalvingu povandeniniu pasauliu, todėl leiskitės į nardymo nuotykį ir jį pažinkite. Pasivaikščiokite palmių apsuptais kurorto keliais, pasižvalgykite po „Plaza La Estrella” ar laivo formos „Plaza Las Dunas” – čia rasite kubietiškų suvenyrų. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

 

 

3 diena:

Cayo Santa Maria. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kuba. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

Poilsinės kelionės į Kubą metu rekomenduojame ne tik mėgautis tingiomis atostogomis prie baseino, bet ir leistis į nepamirštamą pažintį su spalvingąja šalimi. Apsilankykite kubietiškų cigarų fabrike, Ernesto Guevaros mauzoliejuje Santa Klaroje. Gamtos mylėtojams patiks Guanayara nacionalinis parkas, kuriame – įspūdingi kriokliai ir tropinė augalija. Leiskitės į pažintinius nuotykius cukraus gamyklų slėnyje ar apžiūrėkite Sjenfuegoso senamiestį. Nuvykite į autentiškąjį Trinidadą, garsėjantį kolonijine architektūra. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Cayo Santa Maria. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kuba.

Norintiems pažinti Kubos sostinę Havaną, rekomenduojame nuskristi ten iš Santa Maria oro uosto. Rekomenduojame aplankyti pagrindines Havanos įžymybes: Penktąją aveniu, Revoliucijos aikštę, universitetą, centrinį parką, Didįjį Havanos Teatrą ir katedros aikštę. Pavaikščiokite sostinės senamiesčiu, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą bei apsipirkite tradicinių rankdarbių turguje. Apsilankykite Hemingvėjaus pamėgtuose „El Florida“ ir „La Bodeguita del Medio“ baruose. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Cayo Santa Maria. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kuba. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Cayo Santa Maria. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kuba. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Cayo Santa Maria. Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kuba. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Santa Maria — Varšuva. Pusryčiai viešbutyje, grupinis pervežimas į Santa Clara oro uostą. Skrydis iš Santa Clara į Varšuvą.

9 diena:

Varšuva. Atvykimas į Varšuvą.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Varšuva – Santa Maria, Santa Maria – Varšuva;
 • rankinis bagažas iki 10 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • grupiniai pervežimai: oro uostas – viešbutis, viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. viešbutyje, standartiniame dviviečiame kambaryje;
 • „viskas įskaičiuota“ maitinimas;
 • Kubos turistinė kortelė.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu.*
 • savarankiškas nuvykimas iki Varšuvos oro uosto ir atgal;
 • ekskursijos*;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Ar reikalinga viza kelionei į Kubą?

Lietuvos piliečiams, vykstantiems trumpalaikiam, ne ilgesniam kaip 30 dienų, turistiniui vizitui į Kubą, viza nebūtina.

Kokie kiti dokumentai reikalingi vykstant į Kubą?

Prieš vykstant į šalį būtina įsigyti turistinę kortelę ir įsitikinti, kad Jūsų pasas galioja ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo kelionės pradžios. Daugiau informacijos apie reikalingus dokumentus keliaujant į Kubą rasite oficialiame URM puslapyje.

Ar rekomenduojate keliaujant į Kubą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą? 

Taip, keliaujant į Kubą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Kubą?

Keliaujant į Kubą privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą jų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Kuboje?

Kubos oficiali valiuta – Kubos pesai (CUP). Atsiskaityti Kuboje galite ir konvertuojamaisiais pesais (CUC). Turistai įprastai atsiskaitinėja CUC – konvertuojamaisiais pesais, kurio 1 pesas lygus 1 JAV doleriui.

Kada geriausia skristi į Kubą?

Palankiausias metas kelionei į Kubą – nuo lapkričio iki balandžio mėnesio, kuomet karštis šalyje nėra alinantis. Lietuviškasis rudens – žiemos sezonas idealus metas iškeisti vėsų orą į nepamirštamas atostogas Karibuose!

Ką verta aplankyti Kuboje?

Atostogų metu Kuboje rekomenduojame ne tik mėgautis tingiomis atostogomis prie baseino viešbutyje Varadere, bet ir leistis į nepamirštamą pažintį su šiuo Karibų jūros regiono perlu – Kuba. Poilsiaudami Kuboje aplankykite įspūdingą Varadero Ambrosio olą bei nacionalinį Varadero parką. Rekomenduojame apsilankyti Santisima Trinidad de Kuba, Pinar del Rijo, Siera de los Organos, Havanos bei Santjaro miestuose. Leiskitės į pažintinius nuotykius cukraus gamyklų slėnyje ar apžiūrėkite Sjenfuegoso senamiestį. Norintiems išskirtinių kubietiškų potyrių – rekomenduojame pasinaudoti galimybe plaukti požemine El Indio upe ar apsilankyti Trovos muzikos namuose, kuriuose galėsite poilsiauti Salsos ritmu!

Ką veikti Kuboje?

Ilsėdamiesi Kuboje, mėgaukitės pačia įvairiausia veiklų ir pramogų puokšte: pažiūrėkite į muzikos ir šokio spektaklius vandenyje, leiskitės į nuotykius nardydami žydruose Karibų jūros vandenyse, plaukiokite banglentėmis, išbandykite žvejo amplua atviroje jūroje, mokykitės leisti atviroje jūroje, plaukiokite su nuostabiaisiais delfinais, mokykitės cigaro vyniojim proceso,  važinėkite motociklais ar dviračiais, šokite į senovinę mašiną ir leiskitės į pažintį su Kuba!

Ar galima kelionės metu užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Kuboje?

Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas Kuboje. Estravel kelionių konsultantas bus nepakeičiamas pagalbininkas renkantis įdomiausius gidus ir nenuobodžias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos nuolat kinta, todėl apie konkrečias ekskursijų kainas Kuboje teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ar yra galimybė pratęsti poilsinę kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Kuboje. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pratęsti atostogas magiškoje Fuerteventūroje, Gran Kanarijoje arba atostogauti amžino pavasario saloje – Madeiroje. Daugiau pasiūlymų Jums suteiks Estravel kelionių konsultantas.

Ką rekomenduojate paragauti Kuboje?

Atostogaudami Kuboje būtinai paragaukite tradicinių, ant griliaus keptų mėsos patiekalų: kiaulienos ar vištienos su ryžiais ir daržovėmis, Ajiaco česnakinio mėsos ir daržovių troškinio. Kubą taip pat garsina Empanadas – tradiciniai pyragėliai su mėsos įdaru. Norintiems deserto – pasimėgaukite saldžiomis spurgomis, keptu kremu ar gardžiais gaivinančiais ledais.  Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti E. Hemingvėjaus išgarsintus barus: Bodeguita del Medio ir Floridita, kur galėsite atsigaivinti kokteiliais su kokybišku kubietišku romu.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Kuboje? 

Iš atostogų Kuboje rekomenduojame parvežti tikrų kubietiškų cigarų –  Cuba totalmente a mano arba  Habanos.  Tikros kubietiškos lauktuvės taip pat bus gero Havana Club romo butelis ar kvapni kubietiška kava (Sleita, Arabica Serano ar Turquino).  Smaližiams rekomenduojame parsivežti tradicinių Kubos saldumynų, vietinių gamybos džemų.

HOTEL MEMORIES PARAISO BEACH RESORT 5*, CAYO SANTA MARIA

Nerkite į atostogų malonumus Kuboje, Atlanto vandenyno pakrantėje. Viešbutis „Hotel Memories Paraiso Beach Resort” įsikūręs pačioje Cayo Santa Maria širdyje — kurorte atskiroje šiaurės Kubos saloje. Tai tikras rojaus kampelis su žydru vandenynu ir puikiu balto smėlio paplūdimiu — idealus pasirinkimas porų, šeimų ar draugų kompanijų poilsiui.

Viešbutis įsikūręs Kubos saloje, sujungtoje keliu su pagrindine sala, todėl aplinkines vietoves patogu pasiekti automobiliu ar autobusu. Iki artimiausio Santa Marijos oro uosto — 110 km, iki keliautojų pamėgto Trinidado — 179 km.

Nuo vitražų iki šiaudinių stogų ar žavių baltų namelių — viešbučio teritorijoje atgimsta tradicinis kubietiškas stilius bei Ispanijos kolonijinė architektūra. Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite čia.

Leiskitės į skonių keliones keturiuose puikiuose viešbučio restoranuose. Įvairūs ir gardūs maisto pasirinkimai Jūsų lauks bufeto principu veikiančiame pagrindiniame viešbučio restorane. Grilio patiekalais mėgaukitės à la carte restorane „La Parranda“, o tradicine Karibų virtuve — „El Caribeño“. Vakarieniauti galėsite puikiame „Tesica“ restorane, puoselėjančiame Viduržemio jūros kulinarijos tradicijos. Atsigaivinkite keturiuose baruose. Populiarios vietos atsipalaidavimui ir pokalbiams: „Route 66 Sports Bar“, foje esantis „El Louvre“, „Remediosbei „Balcón del Caribe” paplūdimio baras.

Atostogų Kuboje metu galėsite plaukioti viešbučio baseine, atsipalaiduoti ir pasimėgauti saule ant gultų.

Mėgstantiems aktyvų poilsį: sporto salė, du teniso kortai, tinklinio, futbolo ir krepšinio aikštelės, petankė, stalo tenisas, dartai, įvairūs stalo žaidimai. Nuotykių mėgėjai užsiimti vandens pramogomis: plaukioti katamaranais, baidarėmis, irklentėmis ar burlentėmis, nardyti.

Nuobodžiauti viešbutyje nebus kada — kiekvieną vakarą Jūsų laukia smagi ir įsimintina programa: įvairūs teatro ir muzikiniai pasirodymai. Poilsinės kelionės į Kubą metu galėsite lankyti kokteilių gaminimo pamokas, kuriose išmoksite ir dekoratyvinio vaisių pjaustymo. Kita poilsiautojų pamėgta pramoga: kas savaitę vykstantys putų vakarėliai, skambant gyvai atliekamai muzikai.

Keliaujantiems su vaikais viešbutis „Hotel Memories Paraiso Beach Resort” — idealus pasirinkimas. Patys mažiausieji (0-3 m.) bus prižiūrimi „Baby Club“. 5-12 metų amžiaus vaikų laukia smagi užimtumo programa „Kids Club“ erdvėje. Žaidimo aikštelės — visada prižiūrimos suaugusiųjų. Paaugliai galės bendrauti ir turiningai laiką leisti „Teens Lounge“. Mažiesiems poilsiautojams patiks interaktyvūs pasirodymai ir žaidimai, organizuojami charizmatiškų animatorių, persirengusių žaismingais personažais. Jūsų atžalos galės mėgautis saugiomis maudynėmis — viešbutyje įrengti specialūs baseinai vaikams bei kūdikiams.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti