Atostogos Kefalonijos saloje, Graikijoje

Nebrangios, bet įsimintinos atostogos Kefalonijos saloje - Jonijos jūros perle!

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2021-10-04 - 2021-10-11 (8 dienos)
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7 n. 2* apartamentuose + pervežimas + bagažas
Kaina:
nuo 415€

Kelionės programa

Mėgstate poilsį mažiau turistų lankomose vietovėse? Norite tokią vietą atrasti Graikijoje? Atostogos Kefalonijos saloje, Graikijoje bus pats geriausias pasirinkimas! Estravel kelionių ekspertai paruošė puikų kelionės pasiūlymą tiems keliautojams, kurie nori daugiau pakeliauti po salą ir ieško patogios, bet nebrangios nakvynės vietos.

1 diena:

Vilnius — Kefalonijos sala

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Kefalonijos salą. Atvykus – pervežimas į viešbutį, įsikūrimas jame.

Atostogos Kefalonijos saloje. Nakvynė 2* viešbutyje “Travlos Studios”.

2 diena:

Kefalonijos sala

Atostogos Kefalonijos saloje 2* viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kefalonijos sala. 

Kodėl atostogos Kefalonijos saloje, Graikijoje, bus labai įdomios?  Čia rasite visko – nuo gražiausių balto smėlio paplūdimių iki puikių graikiškų tavernų ir šimtmečius, o kartais ir tūkstantmečius istorijos liudijančius istorinius paminklus. Atostogas Kefalonijos saloje galite pradėti nuo artimiausio kurorto aplankymo – Poro, ten pasivaikščioti pakrante, išsimaudyti Jonijos jūroje ar paragauti graikiškos virtuvės patiekalų.

Nakvynė  2* “Travlos Studios” viešbutyje.

3 diena:

Kefalonijos sala

Atostogos Kefalonijos saloje 2* viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kefalonijos sala. 

Ko gero viena žinomiausių Kefalonijos salos įžymybių – Myrtos paplūdimys, su nuostabiais kalnais ir akinančiai baltu smėliu. Šalia stūkso didžiulės uolos, kurios susilieja ir su pakrante, ir su neįtikėtinai žydru jūros vandeniu. Būtinai atostogų Kefalonijos saloje metu aplankykite šį paplūdimį.

Nakvynė  2* “Travlos Studios” viešbutyje.

4 diena:

Kefalonijos sala

Atostogos Kefalonijos saloje 2* viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kefalonijos sala. 

Ieškantiems unikalių patirčių rekomenduojame dieną skirti Argostolio uostui  stebėkite čia plaukiojančius laivus šalia nuostabių kalnų peizažų. Iš šio uosto taip pat galite leistis į ekskursijas laivu stebėti jūrinių vėžlių, kurie yra Kefalonijos salos pasididžiavimas!

Nakvynė  2* “Travlos Studios” viešbutyje.

5 diena:

Kefalonijos sala

Atostogos Kefalonijos saloje 2* viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kefalonijos sala. 

Dar viena unikali patirtis atostogų Kefalonijoje metu bus apsilankymas požeminiuose urvuose – vieni lankomiausių urvų yra Melissani – verta apsilankyti ne tik į urvo vidų, bet ir aplink jį apiplaukti laiveliu. 

Nakvynė  2* “Travlos Studios” viešbutyje.

6 diena:

Kefalonijos sala

Atostogos Kefalonijos saloje 2* viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kefalonijos sala. 

Nuostabių įspūdžių taip pat patirsite Nacionaliniame Ainos kalno parke, iš kurio Jums atsivers ne tik Kefalonijos, bet ir Zakinto ir  kitų mažų Graikijos salų panoramos. Pušynai, jūra ir nuostabūs vaizdai akims kiekviename žingsnyje – visa tai kas nustebins Jus atostogų Kefalonijos saloje metu.

Nakvynė  2* “Travlos Studios” viešbutyje.

7 diena:

Kefalonijos sala

Atostogos Kefalonijos saloje 2* viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kefalonijos sala. 

Žinoma, Graikijos salos – neįsivaizduojama be nuostabių paplūdimių gausos. Atostogų Kefalonijos saloje metu galite aplankyti ne tik Myrtos paplūdimį, bet ir Antisamos paplūdimį su jaukiu baru šalia, Emplisi paplūdimį kurio pakrantėje populiaru nardyti, raudono smėlio Xi paplūdimį ar uolėtą Pessada paplūdimį. 

Nakvynė  2* “Travlos Studios” viešbutyje.

8 diena:

Kefalonijos sala — Vilnius

Pervežimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis iš Kefalonijos salos į Vilnių.

Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Kefalonijos sala, Kefalonijos sala – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • registruojamas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • pervežimai oro uostas-viešbutis, viešbutis – oro uostas (pervežimai vyksta autobusu ir keltu);
 • 7 n. 2* viešbutyje; 
 • lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • aukštesnės kategorijos kambarys arba kitas viešbutis (teirautis kelionių konsultanto);
 • programoje nenumatytas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Kokie dokumentai reikalingi planuojant atostogas Kefalonijos saloje, Graikijoje?

Kelionei į Graikiją būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK), kuri galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės datos. Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant į Graikiją rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate planuojant atostogas Kefalonijos saloje, Graikijoje užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Graikiją rekomenduojame pasirūpinti kelionės ir sveikatos draudimu. Jį galite užsakyti internetu paspaudę ant nuorodos arba kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris Jums suteiks visą reikalingą informaciją.

Kokie skiepai privalomi planuojant atostogas Kefalonijos saloje, Graikijoje?

Keliaujant į šalį privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Ką būtina žinoti keliaujant į Graikiją 2021 m.? Kokie galioja reikalavimai keliaujant į Graikiją?

 • Prieš vykstant į Graikiją, 72 val. iki kelionės būtina atlikti COVID-19 testą, PGR tipo ir turėti su savimi neigiamą testo atsakymą įrodantį dokumentą.
 • Jeigu esate skiepyti pagal pilną vakcinacijos programą – testo atlikti nereikia, būtina turėti skiepus įrodantį dokumentą. 
 • COVID-19 testo prieš kelionę atlikti nereikia vaikams iki 5 m. 
 • 24 val. iki atvykimo į Graikiją būtina užpildyti keleivio lokalizacijos formą (PLF) ir gauti QR kodą. Jį būtina turėti su savimi visos kelionės metu. 
 • Atvykus į Graikijos oro uostus, pasirinktiems keliautojams gali būti atliktas COVID-19 greitasis testas. Gavus teigiamą testo rezultatą, keliautojai karantinuojami specialiuose karantino viešbučiuose mažiausiai 10 d. Graikijos vyriausybės lėšomis. Po 10 d. atliekamas pakartotinis PGR tyrimas.
 • Rekomenduojame keliaujant užsisakyti COVID-19 sveikatos ir karantino išlaidų draudimą. Dėl draudimo užsakymo galite kreiptis į Estravel.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia užpildyti elektroninę NVSC formą ir gauti registraciją patvirtinantį QR kodą.
 • Prieš grįžtant į Lietuvą visi keliautojai privalo atlikti COVID-19 testą ir turėti neigiamą testo atsakymą patvirtinantį dokumentą. 
 • Grįžus į Lietuvą saviizoliacija būtina 10 dienų. Saviizoliacija susitrumpinti galima iki 7 dienų, 7-ąją saviizoliacijos dieną atlikus COVID-19 testą ir gavus neigiamą atsakymą. Rekomenduojame testui užsiregistruoti dar prieš grįžtant į Lietuvą,

Kokia valiuta Kefalonijos saloje, Graikijoje?  

Oficiali valiuta Graikijoje – euras (EUR), todėl valiutos keitimu rūpintis nereikės.

Ką aplankyti atostogų Kefalonijos saloje metu, Graikijoje?

Kelionės metu nepraleiskite progos pasigrožėti žymiausiais salos paplūdimiais: Myrtos, oranžinio smėlio Ksi, Platia Ammos  bei netoliese esančiu Kounopetros, garsėjančiu judančia uola. Rekomenduojame keltu nuvykti iki salos sostinės Argostolio, kuriame verta aplankyti istorijos ir archeologijos muziejus. Kiti žymūs objektai saloje: įstabaus grožio Melisanio urvas (požeminis ežeras), Drogaračio stalaktitų urvai ir Nacionalinis gamtos parkas.

Kaip geriausia pažinti Kefalonijos salą atostogų metu?

Poilsį Graikijos saloje Kefalonijoje derinkite su pažinimu! Keliauti čia patogiausia automobiliu. Galite rinktis ir kitus būdus pažinti Kefalonijos salą: žygiai pėsčiomis, vaizdingi maršrutai dviračiais ar motoroleriais. Tiems, kurie vairuoti nenusiteikę – Estravel kelionių organizatoriai pasirūpins įdomiomis ekskursijomis ir autobusais.  

Ką rekomenduojate paragauti atostogų Kefalonijos saloje metu, Graikijoje? 

Estravel kelionių ekspertai pataria paragauti ne vieną tūkstantmetį skaičiuojančios graikų virtuvės tradicinių patiekalų: Tzatziki – tradicinio agurkų ir jogurto padažo, baklažanų ir mėsos apkepo Musaka, vietinių balandėlių Dolmades įsuktų į vynuogės lapą, o be graikiškų salotų su fetos sūriu pietūs išvis neįsivaizduojami. Jeigu norite išragauti visko – užsisakykite žuvies arba mėsos patiekalų Meze rinkinį ir būtinai paskanaukite Raki gėrimo.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Kefalonijos saloje, Graikijoje?

Kelionių ekspertai pataria parvežti natūralaus alyvuogių aliejaus – tai graikiškasis auksas, iš kurio gaminamas ne tik aliejus, bet ir įvairūs kosmetikos gaminiai, kurie taip pat gali būti vertinga dovana. Populiarios lauktuvės iš Graikijos: natūralios jūros kempinės, suvenyrai, medus ar odos gaminiai.

 

“TRAVLOS STUDIOS”, 2*,  KEFALONIJOS SALA, GRAIKIJA
Be maitinimo

Planuojantiems aktyvesnes atostogas Kefalonijos saloje ir norintiems daugiau pamatyti salos, o ne viešbučio – rekomenduojame apgyvendinimui rinktis ekonominės klasės, 2* viešbutį “Travlos Studios. Viešbutis įsikūręs ramioje Poro kurorto dalyje, tad po dienos kelionių po salą tikrai galėsite pailsėti ramiai ir kokybiškai. 

Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite čia.  

Atstumai nuo viešbučio: iki uolėto paplūdimio – 0,03 km, iki Poro kurorto centro – vos 1 km, iki Kefalonijos salos oro uosto Agrostolyje – 37 km. 

Viešbutyje yra tik 10 kambarių, tad keliautojų čia nesutiksite daug. Beje, viešbutyje gali apsistoti tik suaugusieji 16 metų ir vyresni keliautojai, tad Jūsų poilsio netrikdys mažieji keliautojai.  

Viešbutyje galite rinktis iš 3 skirtingų apgyvendinimo tipų – klasikinį standartinį kambarį su balkonu ar terasa, studijos tipo kambarį su vaizdu į kalnus arba studijos tipo kambarį su vaizdu į jūrą.

Viešbutyje yra bevielis internetas. Jei  nuomositės automobilį, galėsite jį palikti viešbučio automobilių aikštelėje. Netoli viešbučio, Poro kurorto centrinėje dalyje yra keli barai ir keli restoranai, kuriuose galėsite atsigaivinti gėrimais, paragauti graikiškų patiekalų ir daugiau.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė
  Kelionių konsultantė