Trumpa kelionė į Italiją, A. Bocelli koncertą

Trumpa 4 d. kelionė į Italiją, apsilankant Andrea Bocelli koncerte – idealus pasirinkimas tikriems kelionių ir muzikos gurmanams!

DĖMĖSIO!
Į šią šalį šiuo metu Užsienio reikalų ministerija vykti nerekomenduoja.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-07-24 - 2020-07-27 (4 dienos)
Įskaičiuota:
Skrydžiai + 3 n. 4* viešbutyje + pusryčiai +bilietas į Andrea Bocelli koncertą + ekskursija + vyno degustacija + pervežimai
Kaina:
nuo 1580€

Kelionės programa

Ši trumpa kelionė į Italiją – tobulas pasirinkimas ne tik kelionių, bet ir muzikos gurmanams. Estravel kelionių ekspertai kviečia pasiklausyti visame pasaulyje žinomo, sielą glostančio operos dainininko Andrea Bocelli koncerto Italijoje, Lajatico amfiteatre, po atviru dangumi! Šis nepakartojamo dainininko koncertas – unikali galimybė ne tik pasigrožėti išskirtiniu reginiu klausantis užburiančių melodijų, bet ir pasigrožėti nuostabiąją Italija. Trumpos kelionės į Italiją metu aplankysite kvapą gniaužiančią Florenciją, grožėsitės viduramžius menančia Voltera, pasinersite į gurmaniškus potyrius degustacijos metu ir daug daugiau!

1 diena:

Vilnius – Florencija. Skrydis į Florenciją iš Vilniaus su tarpiniu persėdimu. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį miesto centre. 2,5 val. trukmės ekskursija Florencijoje.

Ekskursijos po Florencijos senamiestį metu stabtelkite ir pakelkite akis į senamiestyje išsirikiavusias architektūros grožybes:  Šv. Kryžiaus bažnyčią, Šv. Kryžiaus Pranciškonų aikštę, Signorijos aikštę, senuosius Mediči rūmus, Palazo Vecchio, Dante Alighieri rajoną, miesto katedrą, Respublikos aikštę, seniausią Europoje vaistinę, senąjį tiltą Ponte Vecchio bei Uffizi galerijos kiemelį…

Apžvelgsite gražiausią miesto dalį, pamatysite visus svarbiausius miesto objektus, kurie yra lyg nušlifuoti renesanso juvelyrikos stebuklai. Malonioms pažintims su italų kultūra rekomenduojame apsilankyti jaukiose kavinukėse – stebėkite verdantį vietos gyvenimą, maisto kultūrą bei bendravimo manieras. Tai puikus būdas su viskuo susipažinti iš arčiau, mėgaujantis gardžiu patiekalu ar kvapniu kavos puodeliu.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Florencija – Voltera. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Volterą. Nuvykus – apgyvendinimas 4* viešbutyje. Po pietų – vynų degustacija su gurmaniškais užkandžiais.

Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena:

Voltera. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Volteroje, kurį rekomenduojame skirti pažinčiai su nuostabiu Volteros miestu.

Voltera – įspūdingas miestas, įsikūręs ant kalvos. Pažinčiai su miestu aplankykite: žavingą senamiestį, Volteros rotušę, Magistrų rūmus,  vieną pirmųjų Volteros bokštų bei romėnų amfiteatrą.

~18 val. pervežimas autobusu į Lajatico amfiteatrą (~30 km). 20:30 Jūsų lauks visame pasaulyje garsaus italų operos dainininko Andrea Bocelli koncertas. Koncertas vyks nuostabioje vietoje – Lajatico amfiteatre, po atviru dangumi.

Apie vidurnaktį – pervežimas į viešbutį Volteroje. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena:

Voltera – Florencija – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių – pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Skrydis iš Florencijos į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Florencija, Florencija – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • visi kelionės programoje numatyti pervežimai;
 • 3 n. 4* viešbutyje, standartiniame dviviečiame kambaryje;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • 2,5 val. ekskursija Florencijoje;
 • vyno degustacija Volteroje;
 • 4-os kategorijos koncerto bilietas seconda poltrona.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • registruojamas bagažas;
 • pageidaujantiems – aukštesnės kategorijos koncerto bilietas;
 • pageidaujantiems – aukštesnės kategorijos kambariai viešbučiuose;
 • pageidaujantiems – verslo klasės skrydžių bilietai;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Italiją?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Italiją ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi trumpai kelionei į Italiją?

Kelionei į Italiją būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK), kuri galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Italiją rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate trumpam keliaujant į Italiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Italiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą arba skaitykite čia.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Italiją?

Keliaujant į Italiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta šalyje?  

Oficiali valiuta Italijoje – euras (EUR), todėl keliaujant į Italiją nereikės rūpintis valiutos keitimu.

Ką aplankyti trumpos kelionės Italijoje metu?

Trumpos kelionės į Italiją metu aplankysite Florenciją. Joje rekomenduojame aplankyti įdomiausius objektus, tokius kaip Šv. Kryžiaus bažnyčia, garsioji Duomo katedra, senieji rūmai Palazo Vecchio, garsaus rašytojo Dante Alighieri rajonas, Uffizi galerijos kiemelis, seniausia Europos vaistinė, Signorijos aikštė.

Ką rekomenduojate paragauti trumpos kelionės Italijoje metu?

Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus ir nenuostabu, kad italai laikomi geriausiais kulinarais. Būtinai paragaukite picų – kiekviename regione jos vis kitokios ir vis geresnės. Italija ne šeip sau garsėja makaronų tradicijomis – galite išragauti gausybę skirtingų pastos patiekalų. Kiekvienas regionas turi savo tradicinius padažus ir pateikimo būdus bei makaronų formą. Kelionės į Italiją metu pamėginkite skirtingų sūrių ir kumpių, pvz. garsusis Burata sūris ar Prosciutto kumpis. Italijos duonos kultūra taip pat unikali – viešėdami Italijoje paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius kruasanu ir garsiąja espresso italiano.

Trumpos kelionės į Italiją metu, lankantis Florencijoje rekomenduojame paragauti garsiųjų itališkų ledų Gelato, Crostini užkandžių, Toskaniškos duonos, Cornetto (itališkų kruasanų), Florentietiško pyrago, Tagliatelle makaronų. Tai tikrai nepakartojami itališkos virtuvės skoniai!

Ką parvežti lauktuvių iš trumpos kelionės Italijoje?

Geriausios lauktuvės iš atostogų Italijoje – maistas. Tai galėtų būti unikalus itališkas vynas, sūriai, kumpiai, skirtingų formų ir spalvų naminiai makaronai ar alyvuogių aliejus. Simbolišku prisiminimu apie trumpą kelionę į Italiją gali būti vietinių amatininkų dirbiniai su Šekspyro kūrinių simbolika.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti: