Kelionė po Italiją

Pažintinės kelionės metu aplankysite: Florenciją-Romą-Vatikaną-Vezuvijaus ugnikalnį-Pompėją-Sorentą-Kaprio salą-Neapolį ir dar daugiau

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
kelionė autobusu + 9 n. viešbučiuose + pusryčiai ir vakarienės + ekskursinė programa
Kaina:
nuo 628 €

Kelionės programa

Italija tarsi magnetas traukia istorijos, kultūros ir gamtos mylėtojus bei vilioja gurmanišku itališku maistu. O kur dar poilsis nuostabiuose paplūdimiuose! Kelionė autobusu nuo Venecijos iki Kaprio salos – puikus būdas leistis į pažintį su šia nuostabia šalimi ir vienos kelionės metu aplankyti mažiausią pasaulio valstybę Vatikaną ir net 9, kvapą gniaužiančius miestus: Gracą, Florenciją, Romą, Pompėją, Kaprio salą, Neapolį, Sieną, Veneciją.

Kelionės metu nuvažiuosite ~5700 km.

1 diena:

Lietuva – Lenkija – Čekija (~1090 km). Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Brno – Gracas – Venetas (~775 km). Pusryčiai. Išvykstate Italijos link. Pakeliui trumpam sustojate Štirijos sostinėje Grace, kuriame aplankote Herrengasse, Landhaus – istorinę valdžios būstinę, Šv. Egidijaus katedrą. Laisvu metu galite papietauti arba pasikelti į Pilies kalną. Pakeliui į Italiją dar stabtelite Austrijos pakelės užeigoje (apie 16 val.). Vėlai vakare, apie 21 val., atvykstate į Veneto regioną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Venetas – Florencija – Roma (~490 km). Pusryčiai. Išvykstate į Toskanos regiono sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Naudodami viešąjį transportą, greitai ir patogiai pasiekiate miesto centrą. Ekskursija po miestą aplankant Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę; Lankote žymųjį Florencijos turgų, kuriame galite papietauti. Taip pat laisvu laiku siūlome aplankyti Medičių šeimos koplyčią. Vykstate Romos link. Apie 20:30 val. pasiekiate nakvynės vietą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

4 diena:

Roma (~100 km). Pusryčiai. Pažintis su antikine Roma: Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70 000 žiūrovų; Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas, stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos; Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią. Laisvas laikas pietums. Tęsiate ekskursiją: Panteonas arba „visų dievų šventykla“ stebina sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Žymiausios miesto aikštės: Venecijos aikštė, Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upiųfontanu. Apie 19:30 val. grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

5 diena:

Roma – Vatikanas (~100 km). Pusryčiai. Išvykstate į „amžinąjį miestą ant septynių kalvų” – Romą. Šiandien visą dieną skiriate ekskursijai po mažiausią pasaulio valstybę ir katalikybės centrą Vatikaną. Aplankote didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Esant galimybei, gėritės Romos panorama nuo Šv. Petro bazilikos kupolo, į kurį veda 330 laiptelių (galima kilti ir liftu). Lankote vieną žymiausių Europoje Vatikano muziejų: XV a. Rafaelio freskomis tapytos popiežiaus Julijaus II apartamentų salės, Pinakoteka (dailės galerija), Mikelandželo ištapyta Siksto koplyčia, kurioje renkamas popiežius. Viešbutį pasiekiate apie 20 val. vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fiuggi apylinkėse.

6 diena:

Vezuvijaus ugnikalnis – Pompėja – Sorentas (~245 km). Pusryčiai. Vykstate į Kampanijos regioną, kerintį nuostabiu kraštovaizdžiu, vaizdingomis pakrantėmis ir įdomiomis lankytinomis vietomis. Vietiniu transportu vingiuotu, siauru keliu kylate į kalną kol pasiekiate didingąjį Vezuvijaus ugnikalnį, kuris išsiveržęs 79 m. po storu pelenų sluoksniu palaidojo netoliese esančią Pompėją, taip išsaugodamas miestą ateities kartoms. Palikę autobusą, pėsčiomis lipate pasigrožėti Vezuvijaus krateriu ir nuostabia jūros bei Neapolio panorama. Nusileidę nuo kalno, vykstate į muziejų po atviru dangumi – Pompėją. Papietaujate ir leidžiatės į ekskursiją. Atrodo lyg gyvenimas nutrūko vakar ir beveik niekas per 2 000 metų nepasikeitė. Gatvelės grįstos lavos akmenimis, namai dekoruoti freskomis, gausu kepyklų, tavernų, pirčių, teatrų, šventyklų, net viešnamių. Išvykstate Sorento link. Apie 20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sorento apylinkėse.

7 diena:

Kaprio sala – Neapolis – Roma (~300 km). Pusryčiai. Plaukiate laivu į Kaprio salą, dar vadinamą „Rojaus sodu žemėje“, kurioje kadaise gyveno imperatoriai ir paprasti žvejai; sala buvo piratų prieglobstis ir tremties vieta; vėliau – dailininkų ir poetų Meka. Plaukimas trunka apie 2 val. Atplaukę galite poilsiauti prie jūros arba, pasikėlę keltuvu, apžiūrėti Kaprio ir Anakaprio miestelius ir pasikelti į aukščiausią salos vietą – Saulės kalną (589 m). Esant palankioms oro sąlygoms, siūlome (už papildomą mokestį apie 20 eur/asm.) grožėtis sala plaukiant aplink ją arba nuplaukti į melsvoje šviesoje skendinčią Žydrąją grotą (už papildomą mokestį apie 20 eur/asm.). Saloje auginama daug citrinmedžių, iš kurių vaisių gaminamas likeris Limoncello. Esant galimybei, likerio degustacija. Pavakare plaukiate į Neapolio uostą. Pravažiuojate Kampanijos regiono sostinę – Neapolį. Vykstate Romos link. Apie 21:30 val. pasiekiate viešbutį. Vėlyva vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

8 diena:

Roma – Siena – Venecija (~500 km). Pusryčiai. Vykstate į Toskanos regiono miestą – Sieną. Ekskursija po miestą pėsčiomis: vėduoklės pavidalo centrinė Piazza del Campo aikštė, užimanti buvusio romėnų forumo vietą, Visuomenės rūmai, kuriuose įsikūrę muziejus, bei grakšti gotikinė rotušė su 102 m aukščio Torre del Mangia varpine; mažytis Gajos fontanas, į kurį vanduo iki šiol patenka iš 500 metų senumo akveduko; viena didingiausių katedrų Italijoje, kurioje puikiai dera skulptūra, tapyba ir Pizos įtaką patyrusi romaninė-gotikinė architektūra. Laisvas laikas pietums. Vykstate Venecijos link. Apie 20:30 val. pasiekiate viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Venecijos.

9 diena:

Venecija – Austrija – Čekija (~825 km). Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens” – Veneciją. Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą” aplankant Šv. Morkaus aikštę, Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsiųtiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Po pietų (apie 13:30 val.) išvykstate Čekijos link. Kelionė per Austriją. Trumpam stabtelite Austrijos pakelės užkandinėje. Labai vėlai vakare, apie 24 val., atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

10 diena:

Čekija – Lenkija – Lietuva (~1090 km). Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • kelionė autobusu;
 • 9 n. 3-4* viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai (9 kartus) ir vakarienės (7 kartus);
 • ekskursinė programa (dalomoji medžiaga);
 • kelionės vadovo paslaugos.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;
 • mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai ~ 165 €/asm. už visus objektus (Medičių Šeimos koplyčia Florencijoje, Šv. Petro bazilika Romoje, Vezuvijaus ugnikalnis, Pompėja, pasikėlimas keltuvu į Saulės kalną, plaukimas laivu į Šv. Morkaus aikštę Venecijoje, Šv. Morkaus bazilika, pasikėlimas į 100 m aukščio Varpinę);
 • kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos;
 • papildomas maitinimas kelionės metu: pietūs, gėrimai vakarienių metu;
 • arbatpinigiai;
 • miestų turistiniai mokesčiai;
 • įėjimo bilietai ~ 100 €/asm. į: Koliziejų, Vatikano muziejų, plaukimas į Kaprio salą (būtina užsisakyti prieš išvykstant);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į Italiją reikalinga viza?

Lietuvos Respublikos piliečiams vykstant į Italiją vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Italiją? 

Keliaujant į Italiją Lietuvos Respublikos piliečiams būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK). Daugiau informacijos apie dokumentus, kurie reikalingi keliaujant į Italiją skaitykite oficialiame URM puslapyje.

Ar rekomenduojate keliaujant į Italiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Italiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Italiją?

Keliaujant į Italiją, privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Italijoje?

Oficiali valiuta Italijoje – euras, todėl vykstant į šią šalį valiutos keitimu rūpintis nereikės.

Ką rekomenduojate paragauti atostogų Italijoje metu?

Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus. Be to, italai laikomi geriausiais kulinarais, tad būtinai paragaukite picų – kiekviename regione jos skirtingos! Italija garsėja makaronų tradicijomis, tad nepraleiskite progos išragauti gausybę skirtingų pastos patiekalų. Kiekvienas regionas turi savo tradicinius padažus ir pateikimo būdus bei makaronų formą. Išragaukite skirtingų sūrių ir kumpių, pavyzdžiui,  garsiojo Buratos sūrio ar Prosčiuto kumpio. Italai labai mėgsta šviežias jūros gėrybes, todėl jų paragauti viešint Italijoje tikrai derėtų. Italijos duonos kultūra taip pat unikali – paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius kruasanu ir garsiąja espresso italiano.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Italijoje?

Geriausios lauktuvės iš viešnagės gastronomijos tėvyne vadinamos Italijos – įvairūs maisto produktai. Tai galėtų būti unikalus itališkas vynas, sūriai, kumpiai, naminiai makaronai ar alyvuogių aliejus.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +37052125805
 • Susisiekti
 • Roma Taradzevičiūtė
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti