Pažintinė kelionė po JAV vakarinę pakrantę

13 n. pažintinė kelionė autobusu aplankant Los Andželą, Didijį ir Braiso kanjonus, Las Vegasą, Mirties slėnį, Yosemite parką ir dar daugiau

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-13 - 2020-03-27 (15 dienų)
Įskaičiuota:
skrydžiai + rankinis bagažas + 13 n. viešbučiuose + ekskursinė programa autobusu + gido paslaugos + pervežimai
Kaina:
nuo 2340 €

Kelionės programa

JAV vakarinė pakrantė – vienas populiariausių Amerikos regionų, į kurį plūstama pažiūrėti Didžiojo kanjono, pramogauti Las Vegase, aplankyti uolėtą Braiso kanjoną, Yosemite nacionalinį gamtos parką ir daugybę kitų regiono įžymybių. Per 2 savaites pažintinėje kelionėje autobusu aplankykite šias ir dar daugiau populiarių JAV vakarinės pakrantės vietų. Į kelionės į JAV kainą jau įskaičiuoti skrydžiai, ekskursijos, nakvynės viešbučiuose, visi pervežimai ir nuotykių pilnas maršrutas.

1 diena:

VilniusLos Andželas. Skrydis Vilnius – Los Andželas su tarpiniais persėdimais. Atvykus į oro uostą –  savarankiškas nuvykimas iš oro uosto į viešbutį, kur susitiksite su kelionės vadovu. Nakvynė viešbutyje Los Andžele.

2 diena:

Los Andželas – Palm Springsas – Fyniksas/Skotsdeilas. Pažintį su vakarine JAV pakrante pradėsite kelione iš Los Andželo į Palm Springsą – gyvybingą kurortą, kuriame pramogauja garsiausios Holivudo įžymybės, o golfo mėgėjai šį žaidimą žaidžia žiūrėdami į didingus San Jacinto kalnus. Pasigrožėję kurortu, keliausite link garsaus Idio miestelio, kuris į “Coachella” festivalį kasmet pritraukia tūkstančius melomanų. Nakvynė viešbutyje Fynikse.

3 diena:

Fyniksas/Skotsdeilas – Sedona – Didysis kanjonas. Pažintinę kelionę po JAV tęsite Sonorano dykuma – pačia biologiškai turtingiausia dykuma Amerikoje. Vėliau atvyksite į Sedonos miestą, kurį supa įspūdingos raudonos akmeningos uolos. Pasigrožėję Sedonos didybe, keliausite link Didžiojo kanjono, o pakeliui dar sustosite pasižiūrėti labai siauro, tačiau gilaus Oak Creek kanjono. Paskutinis šios dienos taškas – Didysis kanjonas, dar laikomas vienu iš 7 pasaulio gamtos stebuklų. Tai viena gražiausių ir įspūdingiausių vietų žemėje. Nakvynė Didžiojo kanjono nacionaliniame parke.

4 diena:

Didysis kanjonas – Monumentų slėnis – Pauelo ežeras. Šią dieną keliausite per dykumą keliausite į Monumentų slėnį, kuris yra vienas iš ryškiausių vakarų Amerikos simbolių. Vakarop keliausite į Page miestelį prie Kolorado upės, kur pamatysite vieną gražiausių vandens telkinių – Pauelo ežerąNakvynė viešbutyje Page miestelyje.

5 diena:

Pauelo ežeras – Kanabo miestas – Braiso kanjonas. Jūsų laukia dar viena įspūdžių kupina diena – išvysite 2 didžiausią betoninę užtvanką Amerikoje, nuo kurios Jus stebins magiški Pauelo ežero peizažai. Kelionę tęsite Jutos valstijoje ir keliausite į Kanabą, žymų gigantiškomis uolomis miesto teritorijoje. Dienos pažiba – Braiso kanjonas, primenantis milžinišką amfiteatrą, sudarytą iš šimtų smailėjančių uolų. Nakvynė Braiso kanjono parke.

6 diena:

Braiso kanjonas – Ziono nacionalinis parkas – Las Vegasas. Kelionę tęsite žavingu Ziono nacionaliniame parke ir stebėsite masyvias uolas, kurias per ilgą laiką suformavo vėjas ir ir Virgin upės tekmė. Vakaras – Las Vegase, žymiausioje ir populiariausioje pasaulio pramogų sostinėje. Nakvynė viešbutyje Las Vegase. 

7 diena:

Las Vegasas. Laisva diena pramogoms ir pažinčiai su Las Vegasu. Keliaukite žiūrėti pasaulinio lygio Brodvėjaus miuziklų, išbandykite laimę niekad nemiegančiuose kazino ar apsipirkinėkite moderniose garsių prekių ženklų parduotuvėse. Vakaras ir nakvynė Las Vegase.

8 diena:

Las Vegasas – Mirties slėnis – Mamutų ežerai. Vos įvažiavus į Las Vegasą – įsiamžinkite prie miesto ženklo ir pradėkite dienos nuotykius. Keliausite į tylų, karštą ir labai garsų Mirties slėnį, kuris sumušė karščiausios pasaulio vietos rekordą. Po Mirties slėnio kelionę tęsite link Mamutų ežerų, nusidriekusių tarp didingų Siera Nevados kalnų. Nakvynė Mamutų ežerų parke.

9 diena:

Mamutų ežerai – Yosemite nacionalinis parkas. Rekomenduojame rytą pradėti pasiplaukiojimu gondolomis Mamutų ežeruose (už papildomą mokestį) ir pasigrožėti kalnų peizažais. Palikę Mamutų ežerus keliausite link Tiogos perėjos Siera Nevados kalnuose, kur Jums atsivers įspūdingi Yosemite nacionalinio parko kraštovaizdžiai bei galėsite išvysti Bridal ir Yosemite krioklius. Nakvynė Stoktono mieste.

10 diena:

Yosemite nacionalinis parkas – San Franciskas. Anksti ryte kelionę tęsite į San Franciską – vieną mylimiausių Amerikiečių miestų. Čia Jūsų laukia įdomi apžvalginė ekskursija ir laisvas laikas šiame didmiestyje. Už papildomą mokestį yra galimybė leistis į dviračių turą po vakarėjantį San Franciską. Nakvynė San Franciske.

11 diena:

San Franciskas. Laisva diena pramogoms ir pažinčiai su San Francisku. Nakvynė San Franciske.

12 diena:

San Franciskas – Monterėjus/Karmelis – Centrinė pakrantė. Kelionę tęsite link žavingo Moneterėjau ruožo, kuris žymus paplūdimiais ir pasakiško grožio namais. Rekomenduojame Monterėjuje aplankyti Žvejų kaimelį ir sardinių gamyklomis garsią „Cannary Row“ gatvę. Vėliau keliaukite į Karmelio miestelį prie jūros, kuriame gausu unikalių meno galerijų ir vienetinių parduotuvėlių. Nakvynė Santa Barbaroje.

13 diena:

Centrinė pakrantė – Santa Barbara – Malibu – Beverli Hilsas – Los Andželas. Priešpaskutinę kelionės dieną keliausite į baltais smėlio paplūdimiais ir palmėmis gausius Malibu ir Santa Barbaros kurortus, stabtelėsite Santa Monikoje – čia yra garsiojo „Route 66“ kelio pabaiga. Paskutinės ekskursijos metu Los Andžele išvysite garsiuosius Holivudo ir „Beverly Hills“ miestų ženklus. Nakvynė Los Andžele.

14 diena:

Los Andželas – Vilnius. Pervežimas iš viešbučio į Los Andželo oro uostą. Skrydis į Vilnių iš Los Andželo su tarpiniais persėdimais.

15 diena:

Vilnius. Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija bei pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Los Andželas, Los Andželas – Vilnius (su tarpiniais persėdimais);
 • rankinis bagažas iki 8 kg;
 • kelionės programoje nurodyti grupiniai pervežimai autobusu, pažintinės kelionės metu;
 • 13n. 2-4* viešbučiuose pagal kelionės programą;
 • anglakalbio gido paslaugos visos pažintinės kelionės metu; 
 • ekskursinė programa.

 

 

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • ESTA (elektroninis leidimas keliauti į JAV);
 • registruojamas bagažas;
 • pervežimas: oro uostas – viešbutis, viešbutis – oro uostas;
 • maitinimas kelionės metu;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza skrendant į JAV?

Trumpalaikei kelionei iki 90 d. į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos piliečiai prieš vykstant į JAV privalo gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau informacijos apie ESTA rasite čia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į JAV?

Vykstant į JAV su savimi reikia turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Ameriką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Ameriką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į JAV?

Keliaujant į JAV privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta JAV?

Oficiali valiuta Jungtinėse Amerikos Valstijose  – JAV doleris (USD). JAV dolerio kursą galite sužinoti paspaudę čia.

Kur ieškoti daugiau informacijos apie kelionę į Ameriką?

Daugiau apie geriausias kainas ir skrydžius į Ameriką bei kaip keliauti JAV suteiks Estravel kelionių ekspertai. Savarankiškai informaciją galite rasti oficialioje Amerikos turizmo svetainėje.

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant po Ameriką?

Viešėdami JAV turėsite galimybę paragauti viso pasaulio virtuvių. Norintiems atrasti amerikiečiams būdingą skonį Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti burgerių, šonkauliukų, amerikietiškų cezario salotų – patiekalų, kuriuos rasite bet kurios kavinės meniu. Norėdami pajusti tikrą amerikietišką dvasią išbandykite brunch arba vėlyvuosius pusryčius. Brunch Amerikoje labai populiarus, o jo metu galėsite paragauti visko, ko širdis geidžia – saldūs blyneliai, obuolių pyragas, vafliai, kiaušinienė, Benedikto kiaušiniai ar mėsainis.

Ką parvežti lauktuvių iš JAV?

Amerika garsėja prekybos centrų ir išparduotuvių gausa. Parvežkite lauktuvių kosmetikos, kvepalų ar kitų populiarių dizainerių gaminių. Jeigu ieškote pigesnių dovanų – draugus pamalonins smulkūs suvenyrai su amerikietiškomis ikonomis.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +37052125805
 • Susisiekti
 • Roma Taradzevičiūtė
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti