Jordanija ir Izraelis

Populiari pažintinė kelionė aplankant Negyvąją Jūrą, Betliejų, Jeruzalę,Tel Avivą, Amaną, Petrą, Wadi Rum dykumą ir daug kitų vietovių

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-13 - 2020-03-14 (2 dienos)
Įskaičiuota:
Skrydžiai + 7 n. viešbučiuose +maitinimas + ekskursijos + gido paslaugos lietuvių kalba + pervežimai
Kaina:
nuo 779€

Kelionės programa

Net 1200 kilometrų ilgio maršrutas po didžiuosius Artimųjų Rytų perlusIzraelį ir Jordaniją. Gamtos grožis čia stulbinamas: oazes primenantys dykumų peizažai, miestai, perpildyti istorijos, žymiausos pasaulio religinės vietos, maudynės jūros paviršiuje Negyvojoje jūroje, safariai džipais po mėnulio paviršių primenančią Vadi Rumo dykumą, kelionė funikulieriumi iki garsios Masados tvirtovės kalnuose – jei norite iš naujo atrasti pažinimo džiaugsmus, ši nuotykių kupina pažintinė kelionė – Jums.

1 diena:

Vilnius – Taba. Tiesioginis skrydis į Tabą (Egipte) iš Vilniaus. Pervežimas į viešbutį Tabos apylinkes, įsikūrimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Taba – Negyvoji Jūra – Masada – Betliejus (~360 km). Pusryčiai viešbutyje Taboje. Po pusryčių kelionę tęsite kirsdami Izraelio sieną ir keliausite prie Negyvosios jūros, kur galėsite patirti ypatingą jausmą – plūduriuoti druskingoje jūroje. Po maudynių jūroje, keliausite link Masadossenovinės kalnų tvirtovės, į kurią kilsite funikulieriumi. Tai izraeliečiams – pasididžiavimo ir kovos už laisvę simbolis. Vėliau keliausite į Betliejaus miestelį, kuris yra ypatingai svarbi religinė vieta katalikams. Už papildomą mokestį vakare galėsite keliauti į ekskursiją* – „Naktinė Jeruzalė”. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos gali keistis.

3 diena:

Betliejus – Jeruzalė – Betliejus (~50 km). Rytą pradėsite pusryčiais viešbutyje, o po jų keliausite lankyti* žymiausių Betliejaus vietų: Kristaus gimimo bazilikos ir grotos, didžiausios pasaulyje Šv. Kotrynos bažnyčios (iš kurios visam pasauliui transliuojamos Piemenėlių mišios), Pieno gotos koplyčios. Vėliau keliausite į Jeruzalę – judaizmo, krikščionybės ir islamo religijos šventosios vietą, kurioje gausu sinagogų, bažnyčių ir mečečių. Aplankysite garsųjį Alyvų kalną su vaizdu į Jeruzalę ir saulėje spindinčiu aukso Uolos kupolu, Dominus Flevit bažnyčią, žymią raudų sieną – švenčiausią žydams vietą, Kristaus kapo baziliką bei Via Dolorosa kryžiaus kelią, vedantį link Golgotos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejaus mieste.

*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos gali keistis.

4 diena:

Betliejus – Tel Avivas – Keisarija – Akas – Haifa – Nazaretas (~240 km). Pusryčiai viešbutyje, po kurių kelionę tęsite link Tel Avivo, kuriame – apžvalginė ekskursija*. Vėliau keliausite į Keisarijos uostamiestį, kuriame daug išlikusių antikinių griuvėsių (pvz.: čia yra antikinis amfiteatras, kuriame dar dabar vyksta spektakliai, viadukas virš Viduržemio jūros). Toliau vyksite į Aką – vieną seniausių pasaulio jūrų uostų. Pasivaikščiosite šventykloje ir senamiestyje. Kelionę tęsite link Haifo miesto, esančio ant Karmelio kalno šlaitų su įspūdingais bahajų sodais – mieste aplankysite Stella Maris vienuolyną ir Elijaus grotą. Paskutinis šios dienos kelionės taškas – Nazaretas: lankysite Apsireiškimo baziliką, kuri yra didžiausia Artimųjų Rytų krikščionių šventovė. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nazarete.

*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos gali keistis.

5 diena:

Nazaretas – Džarašas – Amanas (~160 km). Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną keliausite į Jordaniją, sieną kirsite Šeicho Huseino tiltu. Vyksite į Džarašą, miestą, kuris vadinamas Azijos pompėją. Ekskursija* po vieną geriausiai išlikusių Romos miestų Artimuosiuose rytuose. Kelionę tęsite AmaneJordanijos sostinėje, kur išvysite romėnišką teatrą, citadelę, iš kurios atsiveria senamiesčio panorama. Kalvos teritorijoje – omejadų rūmai, Heraklio šventykla, Abasidų bokštas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Amane.

*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos gali keistis.

6 diena:

Amanas – Madaba – Petra (~260 km). Po pusryčių viešbutyje – pasivažinėjimas* Karališkuoju keliu, kuriuo eismas vyksta daugiau kaip 3 tūkstančius metų. Dabar tai vienas pagrindinių nacionalinių kelių, šalia kurio stūkso žinomiausi istoriniai paminklai. Vyksite į Madabąmiestą, garsėjantį mozaikomis – čia išvysite įspūdingas Bizantijos laikų mozaikas Šv. Jurgio cerkvėje, „Madabos žemėlapio“ mozaiką iš 2 mln. detalių. Kelionę tęsite link žymiausios Jordanijos vietos – uolose iškalto Petros miesto, saugomo UNESCO. Dabar tai vienas naujųjų pasaulio stebuklų. Vaikščiosite siauru Siko tarpekliu, kurio sienas puošia paveikslai. Vėliau kelionę tęsite link Didžiojo lobyno (čia buvo filmuojamas vienas iš Indianos Džounso filmų), karališkų katakombų, didelio romėnų amfiteatro, Themenos vartų ir Aukų vietos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 


*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos gali keistis.

7 diena:

Petra – Vadi Rumas – Akaba – Taba (~170 km). Pusryčiai viešbutyje. Išvyka* į Vadi Rumą – vieną gražiausių dykumos peizažų pasaulyje. Tai didelis tarpeklis dykumoje, kuriame už papildomą mokestį galėsite leisis į 2 val. safarį po dykumą džipais. Kelionę Jordanijoje baigsite Akaboje, mieste prie Raudonosios jūros. Laisvas laikas. Jei oro sąlygos bus tinkamos. Išvyka keltu arba išvyka į Tabą per Izraelį. Vakarienė, nakvynė viešbutyje Taboje.

*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos gali keistis.

8 diena:

Taba – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Tabos oro uostą. Tiesioginis skrydis Taba – Vilnius.

9 diena:

Vilnius. Atvykimas į Vilnių.

 • Estravel kelionių ekspertų pagalba ir konsultacijos;
 • tiesioginis skrydis Vilnius – Taba, Taba – Vilnius.
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 20 kg/as.;
 • visi kelionės programoje numatyti pervežimai;
 • gido paslaugos lietuvių kalba;
 • 2 n. Taboje Egipte;
 • 3 n. Izraelyje;
 • 2 n. Jordanijoje;
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • mokamos paslaugos (atsiskaitoma vietoje): bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, pasienio mokesčiai, audiogidas Izraelyje, išvyka keltu ar pervežimo per Izraelį išlaidos (~ 290 USD);
 • arbatpinigiai (~ 7 USD per dieną);
 • papildomas maitinimas – pietūs; 
 • papildomos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

* Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į Egiptą, Izraelį ir Jordaniją?

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Egiptą ir Izraelį būtina turėti vizą.

Kokie dokumentai reikalingi plaukiant į Egiptą, Izraelį ir Jordaniją?

Keliaujant su savimi būtina turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo kelionės pradžios. Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant, rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: EgiptasIzraelis, Jordanija.

Ar rekomenduojate keliaujant į Egiptą, Izraelį ir Jordaniją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į šias šalis rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Egiptą, Izraelį ir Jordaniją?

Keliaujant į šias šalis privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Egiptas, Izraelis, Jordanija.

Kokia oficiali šalių valiuta?

Egipto valiuta – Egipto svaras. Euro ir Egipto svaro santykį sužinosite čia. Izraelio valiuta – Izraelio Naujos šekelis. Euro ir Izraelio Naujos šekelio kursą sužinosite paspaudę čia.  Jordanijos valiuta – dinaras. Euro ir dinaro santykį rasite čia.

Ką rekomenduojate paragauti?
Tradiciniai Jordanijos patiekalai pasižymi ypatingu kvapnumu, naudojama daug daržovių, mėsa dažniausiai kepama grilyje. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti Musachan – alyvuogių aliejuje keptas viščiukas su svogūnų padažu, Mansaf – ėriukas su jogurtiniu padažu, Makliuba – troškintos daržovės su žuvimi arba mėsa, Yakhneh – mėsos ir įvairių daržovių troškinys, Shishkebab – ant žarijų kepta aviena arba vištiena su svogūnais ir pomidorais. Desertui – saldėsiai su datulių įdaru, sezamų sėklomis, riešutais ir medumi. Išbandykite tradicinę kavą su kardamono prieskoniu.

Izraeliečiai laikosi griežtų maisto reguliavimo taisyklių, nes tai, ką jie valgo turi būti košeriška. Rekomenduojame paragauti autentiškos Humuso tyrės iš avinžirnių, FalafeliųBureko pyragėlių įdarytų sūriu, špinatais arba bulvėmis, Pitos duonos paplotėlių, Tchinos gaminamos iš virto kunžuto, svogūnų ir pomidorų tyrės, vištienos sriubos Chalas bei Šv. Petro žuvies.

Ką parvežti lauktuvių?
Iš Jordanijos Estravel eksprtai rekomenduoja parvežti arabiškų suvenyrų, saldumynų, dekoratyvinių butelių su smėliu, spalvingų skarų, sidabro gaminių, prieskonių ar aliejaus.

Iš Izraelio parvežkite produktų, pagamintų iš Negyvosios jūros mineralų, suvenyrų religijos tematika.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė