Pažintinė kelionė po Egiptą

Pažinkite įdomiausias Egipto vietas vienoje kelionėje, aplankant Abu Simbelį, Luksorą, Karalių slėnį, Lordo Kičnerio salą ir dar daugiau

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-21 - 2020-03-28 (8 dienos)
Įskaičiuota:
skrydžiai + 5 n. kruize + 3 n. viešbučiuose + maitinimas + ekskursijos + gido paslaugos + pervežimai
Kaina:
nuo 629€

Kelionės programa

Keliaukite į istorijomis ir legendomis apie dievybes bei faraonus apipintą Egiptą. Pažintinė kelionė “Faraonų lobiai” vos per 1 savaitę leis pamatyti įdomiausias ir žymiausias šalies vietas ir nukeliauti ~1000 kilometrų. Didžiąją kelionės dalį plauksite nuostabiu 5* lygio kruizu garsiąja Nilo upe – taip kadaise po Egiptą keliaudavo faronai! Kruizo maršrutas nepaliks abejingų: aplankysite gražiausias, įdomiausias ir daugybę istorijų slepiančias Egipto vietas, šventyklas, kavapietes ir kitus lankytinus objektus. Prieš ir po kruizo po naktį praleisite geruose viešbučiuose Marsa Alame, kuriuose galėsite atsigauti ir kokybiškai pailsėti, prieš ir po pažinimo džiaugsmų.

 

1 diena:

Vilnius – Marsa Alamas. Tiesioginis skrydis į Marsa Alamą Egipte iš Vilniaus. Pervežimas į viešbutį, įsikūrimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Marsa Alamas. Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną – laisvas laikas pramogoms viešbutyje, savarankiškoms kelionėms po Marsa Alamo apylinkėms arba ekskursijoms (už papildomą mokestį).

3 diena:

Asuanas – Gilai – Lordo Kičenerio sala  (~370 km). Rytą pradėsite pusryčiais viešbutyje, o po jų keliausite į Asuaną, miestą prie Nilo upės, kur įsikursite ir papietausite laive. Asuano miestą pažinsite ekskursijos* metu – aplankysite užtvanką, kuri laikoma vienu iš XX amžiaus technikos stebuklų, pamatysite nebaigtą statyti obeliską, apsilankysite UNESCO saugomoje Izidės šventykloje Filų saloje. Į šventyklą pateksite taku tarp 18 metrų pilonų, puoštų dailiais reljefais. Vėliau plauksite į Lordo Kičenerio salą, su išpuoselėtu botanikos sodu. Norintys galės apsilankyti tipiniame nubių (egiptiečių etninės grupės) kaimelyje arba už papildomą mokestį galės pakeliauti kupranugariais. Vakarienė ir nakvynė laive.

*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos gali keistis.

4 diena:

Abu Simbelis – Kom Ombas – Edfu  (~110 km). Pusryčiai laive. Norintiems už papildomą mokestį ekskursija Abu Simbel archeologinę Egipto vietą, kurios metu aplankomos šventyklos iškaltos uolose. Šventyklos čia pastatytos faraono Ramzio įsakymu – jos turėjo simbolizuoti Egipto didybę ir pasitikdavo atkeliaujančius iš Nubijos. 

Vėliau laukia ekskursija* po Kom Ombą – aplankysite šventyklą, skirtą vaisingumo dievui Sobekui, kuris būdavo vaizuodajamas su krokodilo galva bei dievui Haroeriui, vaizduojam su sakalo galva. Pietūs laive. Kelionę tęsite plaukdami į Edfu, kuriame apsilankysite dievo Horo švenykloje – vienoje geriausiai išsilaikiusių Egipto šventyklų. Plaukimas link Luksoro. Vakarienė ir nakvynė laive.  

*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos gali keistis.

5 diena:

Karalių slėnis  (~60 km). Pusryčiai. Šią dieną aplankysite* kone garsiausią Egipto vietą – Karalių slėnį, Egipto karalių amžinojo poilsio vietoje su uolose iškaltais 64 kapaviečių kompleksais. Apsilankysite Hačepsutos šventykloje, kur ypatingą dėmesį atkreipkite į reljefus and sienų. Vėliau vyksite prie 18 metrų aukščio Memnono kolosų – vienintelės išlikusios Amenchotepo III šventyklos dalies. Vakarienė ir nakvynė laive.

*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos gali keistis.

6 diena:

Karalių slėnis – Luksoras (~40 km). Pusryčiai. Šią dieną aplankysite* Karnako šventyklų kompleksą. Po pietų už papildomą mokestį rekomenduojame pasivažinėti po Luksoro centrą karietomis arba keliauti į ekskursiją „Šviesa ir garsas“ Karnake. Pietūs laive. Po pietų – ekskursija po Luksorą, miestą pietinėje senovės Tėbų dalyje, Nilo rytuose. Lankysitės Luksoro šventykloje, kuri pastatyta Amenchotepo III garbei. Vakarienė ir nakvynė laive.

*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos gali keistis.

7 diena:

Luksoras – Marsa Alamas (~350 km). Pusryčiai laive ir išsiregistravimas iš laivo. Kelionė į Marsą Alamą, kur apsistosite viešbutyje. Laisvas laikas pramogoms viešbutyje ar savarankiškoms kelionėms po Marsa Alamą. Pietūs, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Marsa Alamas – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Turėsite šiek tiek laisvo laiko poilsiui (priklausomai nuo skrydžio laiko). Pervežimas į Marsa Alamo oro uostą ir tiesioginis skrydis į Vilnių. 

 • Estravel kelionių ekspertų pagalba ir konsultacijos;
 • tiesioginis skrydis Vilnius – Marsa Alamas, Marsa Alamas – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • visi kelionės programoje numatyti pervežimai;
 • gido paslaugos lietuvių kalba;
 • 4n. 5* kategorijos laive;
 • maitinimas laive kruizo metu: pusryčiai, pietūs, vakarienės;
 • 2n. 3-4* viešbučiuose Marsa Alame;
 • maitinimas viešbučiuose Marsa Alame: 1n. pusryčiai ir pietūs, 2n. „viskas įskaičiuota”.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu*;
 • privalomi mokesčiai už ekskursijas pagal programą (mokama vietoje): įėjimo bilietai ir vietiniai gidai – apie 225 USD, vaikams iki 12 metų – apie 113 USD, arbatpinigiai – apie 40 USD;
 • Egipto viza Marsa Alamo oro uoste – 25 USD;
 • papildomas maitinimas nenurodytas kelionės programoje; 
 • papildomos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Ar keliaujant į Egiptą reikalinga viza?

Keliaujant į Egiptą Lietuvos Respublikos piliečiams viza yra būtina. Vizą galėsite įsigyti Egipto oro uoste (kaina ~25 USD).

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Egiptą?

Keliaujant į Egiptą būtina turėti su savimi Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galioja ne trumpiau nei 6 mėnesius po paskutinės kelionės į Egiptą dienos. Daugiau informacijos apie dokumentus, kurie reikalingi skrendant į Egiptą rasite čia. 

Ar rekomenduojate keliaujant į Egiptą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Egiptą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Egiptą?

Keliaujant į Egiptą privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Jų sąrašą rasite čia. 

Kokia valiuta Egipte?

Oficiali valiuta: Egipto svaras (EGP). Euro ir svaro santykį rasite čia. Rekomenduojame Egipte rekomenduojame atsiskaitinėti tik egiptietiška valiuta.

Ką rekomenduojate paragauti Egipte? 

Egipto virtuvės patiekalai pasižymi gana aštriu skoniu, nes gaminami naudojant daug įvairiausių prieskonių ir padažų. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja paragauti tradicinių egiptietiškų patiekalų: troškintų pupelių su alyvuogių aliejumi ir prieskoniais, avinžirnių kukulių – falafelių, lęšių ir ryžių troškinio ar Koshary makaronų.

Ką rekomenduojama parvežti lauktuvėms iš Egipto?

Populiariausios lauktuvės iš Egipto įprastai būna įvairūs kvapieji aliejai, egiptietiška medvilnė, labai populiaru parvežti papiruso su egiptietiškais paveikslėliais, papuošalų su alebastro akmeniu ar kartušą – amuletą, saugantį nuo „piktos akies”.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė