Pažintinė kelionė į Kosta Riką

Aplankykite įspūdingiausias Kosta Rikos vietas vienoje kelionėje: San Chosė-Tortuguero nacionalinis parkas-La Fortuna-Tamarindas

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-09-03 - 2020-09-15 (13 dienų)
Įskaičiuota:
skrydis iš Vilniaus + 12 n. viešbučiuose + pilnas maitinimas + pervežimai + ekskursijos ir pramogos + gido paslaugos
Kaina:
nuo 3290€

Kelionės programa

Kosta Rika – viena populiariausių atostogų krypčių Centrinėje Amerikoje. Čia galite pamatyti dar veikiančius ugnikalnius, apsilankyti įspūdinguose nacionaliniuose parkuose, stebėti spalvingą egzotinę florą bei fauną, ragauti atogrąžų vaisius, mėgautis aromatinga kava ir tiesiog džiaugtis gyvenimu nuostabioje aplinkoje. Šalies krantus skalauja Karibų jūra ir Ramusis vandenynas, o pakrantės pasižymi balto smėlio paplūdimiais. Pažintinė kelionė į Kostą Riką puikiai tiks tiems, kurie ieško gilių įspūdžių ir nori pamatyti bei paliesti kiekvieną Kosta Rikos žemės lopinėlį.

1 diena:

Vilnius – Kosta Rika. Skrydis Vilnius – San Chosė su persėdimais.

2 diena:

Kosta Rika. Atvykę į Kosta Rikos sostinę San Chosė, pervežimas į viešbutį. Trumpas poilsis. Šią dieną pažintį su šalimi pradėsite aplankydami Poas Vulkano Nacionalinį parką, kuriame iš arti stebėsite vis dar veikiantį ugnikalnį. Kosta Rika garsėja savo kava, todėl toliau ekskursijos metu aplankysite kavos plantaciją Doka Costa Rica, kur galėsite paragauti tikros kostarikietiškos kavos ir sužinoti apie jos gaminimą bei vartojimo kultūrą šiose apylinkėse. Taip pat aplankysite La Paz krioklių sodą, kur galėsite pasigrožėti penkiais kriokliais bei plytinčiais atogrąžų miškais bei patyrinėti egzotišką Kostą Rikos gyvūnijos pasaulį: egzotinius paukščius, bezdžiones, margaspalvius drugius ir dar daugiau. Nakvynė „Palma Real“ viešbutyje.

3 diena:

San Chosė – Tortuguero nacionalinis parkas. Dieną pradėsite nuo apsilankymo Tortuguero nacionaliniame parke. Pakeliui grožėsitės nuostabia Braulio Carrillo nacionalinio parko gamta, tropinių džiunglių ir kalnų kraštovaizdžiais. Pusryčių sustosite El Ceibo restorane, kuriame galėsite paragauti tradicinių Kosta Rikos patiekalų ir gėrimų. Papusryčiavę vyksite į La Pavoną prieplauką, iš kurios specialiu laivu plauksite į „Aninga“ viešbutį, esantį Tortuguere. Atvykimas į viešbutį. Pietūs. Po pietų vyksite į vaizdingą Tortuguero kaimelį, kuriame aplankysite jūrų vėžlių rezervuarą. Lankytojai gali prisidėti prie vėžlių išsaugojimo ir stebėti kaip maži vėžliukai išvysta šį pasaulį. Nakvynė „Aninga Lodge“ viešbutyje.

4 diena:

Tortuguero Nacionalinis parkas. Pusryčiai viešbutyje, po to laisvas laikas, kurio metu galėsite mėgautis viešbučio teikiamomis paslaugomis, pavyzdžiui, kajakais (pramoga įtraukta į kelionės kainą), o jeigu norėsite pailsėti, galėsite mėgautis ramybe ir maudynėmis baseine. Po pietų vyksite į turą valtimi po Tortuguero nacionalinio parko kanalą, kuriame žadą atims pasakiška augmenija bei gyvūnija. Čia galėsite pamatyti trijų rūšių beždžiones, margaspalvius drugelius, aligatorius, iguanas, vėžlius ir dar daugiau. Nakvynė „Aninga Lodge“.

5 diena:

Tortuguero Nacionalinis parkas – La Fortuna, Arenalis. Po pusryčių laivu vyksite iki La Pavona miestelio. Pasiekus La Pavoną, galėsite truputį atsikvėpti ir papietauti. Po to autobusu keliausite į La Fortuna miestelį, įsikūrusį netoli Arenalio ugnikalnio. Laisvas laikas, kuriuo metu galėsite grožėtis nuostabiais kraštovaizdžiais, vietinėse kavinukėse paragauti kostarikietiškų patiekalų bei įsigyti amatininkų dirbinių suvenyrų parduotuvėlėse. Nakvynė „Arenal Country Inn“ viešbutyje.

6 diena:

La Fortuna, Arenalis. Rytą pradėsite nuo pusryčių viešbutyje. Po pusryčių vyksite pasivaikščioti prie Arenalio ugnikalnio. Tai pats aktyviausias Kosta Rikos ugnikalnis, kurio išsiveržimai yra dažni, bet nestiprūs, todėl šis ugnikalnis sulaukia didelio turistų susidomėjimo. Pasibaigus žygiui, stebėsite saulėlydį ir turėsite galimybę pamatyti bei išgirsti iš ugnikalnio kylančius lavos pliūpsnius. Toliau vyksite į Tabacon hot springs terminius mineralinius šaltinius. Šie šaltiniai yra netoli Arenalio ugnikalnio ir nacionalinio parko, todėl būdami Tabacon galėsite jaustis lyg rojuje, apsuptame nuostabios, egzotiškos gamtos. Vakarienė nacionaliniame restorane. Nakvynė „Arenal Country Inn“ viešbutyje.

7 diena:

La Fortuna, Arenalis. Šiandien dieną pradėsite anksti keliaudami po La Fortuna apylinkes. Keliausite kabančiais tiltais, kurių ilgis siekia net 3,1 km. Vaikštant šiais tiltais galėsite stebėti miškus bei jų florą ir fauną iš viršaus. Kelionę tęsite aplankydami La Fortunos krioklius, kuriuose galėsite maudytis ar tiesiog grožėtis jų didingumu. Pietūs. Po pietų laisvas laikas. Nakvynė „Arenal Country Inn“ viešbutyje.

8 diena:

La Fortuna, Arenalis – Tamarindas. Po pusryčių vyksite į Tamarindo balto smėlio paplūdimį, esantį Ramiojo vandenyno pakrantėje. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė „Occidental Tamarindo“ viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimo tipu.

9 diena:

Tamarindas. Laisvas laikas, kurio metu galėsite mėgautis viešbučio teikiamais malonumais ir poilsiu paplūdimyje: paplaukioti viešbučio baseine, dalyvauti aktyviose viešbučio pramogose, apsilankyti SPA ir ramiai atsipalaiduoti, ar pakaituoti paplūdimyje. Nakvynė „Occidental Tamarindo“ viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu tipu.

11 diena:

Tamarindas – San Chosė. Iki pietų – laivas laikas. Pietūs. Po pietų kelionė į San Chosė. Nakvynė „Palma Real“ viešbutyje.

13 diena:

San Chosė – Vilnius. Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis San Chosė – Vilnius su persėdimais.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai Vilnius – San Chosė, San Chosė – Vilnius (su persėdimais);
 • oro uosto ir kuro mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • visi pervežimai nurodyti programoje;
 • 11 n. nurodytuose viešbučiuose standartiniuose dviviečiuose kambariuose;
 • maitinimas pažintinio turo metu: pusryčiai, pietūs ir vakarienės;
 • maitinimas poilsio metu: „viskas įskaičiuota“;
 • anglakalbio vietinio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus, įvardintus programoje.

 

 • Rekomenduojame keliauti apsidraudus kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • kuras kelionės metu;
 • arbatpinigiai;
 • papildomi žygiai, pramogos ir ekskursijos;
 • aukštesnės kategorijos viešbučiai kelionės metu;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Kosta Riką?

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kosta Riką ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia. Atvykstant reikalaujama pateikti atgalinį arba kelionei į kitą valstybę skirtą bilietą.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Kosta Riką?

Kelionei į Kosta Riką būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Kosta Riką rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Kosta Riką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Kosta Riką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Kosta Riką? 

Keliaujant į Kosta Riką privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti šalyje?  

Oficiali šalies valiuta yra Kosta Rikos kolonas (CRC). Euro ir kolono valiutos kursą galite sužinoti čia.

Kuo garsi Kosta Rika?

Nuskridę į Kosta Riką suprasite, kad šalis didžiuojasi kokybiškos ir aromatingos arabikos tradicijomis. Kosta Rika – viena unikaliausių kavos augintojų pasaulyje. Tai šalis, kurioje kavai teikiamas ypatingas dėmesys, o kavos pupelei netgi pastatytas paminklas. Kosta Rikoje auginti galima tik labai kokybišką arabika kavą, o robustos auginimas yra uždraustas įstatymu. Kostarikiečiai sako, kad būtent kavos plantacijų dėka jų šalis netapo „bananų respublika”, kaip kai kurios kaimyninės šalys.

Ką veikti Kosta Rikoje?

Atostogų Kosta Rikoje metu kavos plantacijose ragausite tikrosios kostarikietiškos kavos, lankydami tropinį Rūko mišką bei kabančius tiltus pasinersite į nepamirštamus nuotykius ir mėgausitės maudynėmis La Fortuna kriokliuose, pamatysite garsųjį Arenalio ugnikalnį, stebėsite jo veiklą bei atgausite jėgas karštųjų versmių baseinuose, lankysitės Tortuguero ir Braulio Carrillo nacionaliniuose parkuose ir mėgausitės tropinių džiunglių ir kalnų kraštovaizdžiais. Poilsio metu lepinsitės kaitria saule, balto smėlio paplūdimiais, SPA procedūromis ir mėgausitės aktyviomis vandens pramogomis.

Ką veikti viešbutyje?

Nuskridę į Kosta Riką galėsite išragauti skirtingų pasaulinių ir kostarikietiškų virtuvių valgius, leisti laiką prie vieno iš daugelio viešbučio barų, terasų, baseinų. Galėsite atsipalaiduoti kazino, sporto klube, SPA ar tiesiog ilsėtis privačiame paplūdimyje. Jūsų vakarus praskaidrins šou programos ir animatoriai.

Ar Kosta Rika tinkama kryptis kelionei su vaikais?

Taip, tai puiki kryptis neįpareigojančioms atostogoms su vaikais. Ši kryptis orientuota į poilsį, o dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ar žaidimų kambarius, kuriuose mažieji bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti keletą valandų poilsiui atskirai nuo atžalų.

Koks klimatas Kosta Rikoje?

Kosta Rikos klimatą galima skirstyti į sausąjį periodą: gruodžio – balandžio mėnesiais ir drėgnąjį: gegužės – lapkričio mėnesiais. Kosta Rikos orai ištisus metus lepina lankytojus malonia šiluma: žiemos laikotarpiu vid. temperatūra 19 laipsnių, o pavasario ir vasaros mėnesiais – 23 laipsnių.

Ar ilgai trunka kelionė į Kosta Riką?

Tiesioginių skrydžių į Kosta Riką iš Vilniaus nėra, tačiau Estravel ekspertai pasirūpins, kad kelionė neprailgtų, o persėdimai būtų kuo trumpesni ir patogesni.

Ką paragauti nuskridus į Kosta Riką?

Kosta Rikos virtuvė susideda iš europietiškų, afrikietiškų, azijietiškų bei indėnų kulinarijos tradicijų. Pagrindiniai kostarikiečių virtuvėje naudojami produktai yra ryžiai, pupos ir kukurūzai, o garnyrams dažnai naudojami kepti bananai. Lankydamiesi šalyje būtinai paragaukite tradicinio Kosta Rikos patiekalo, vadinamo Gaijo Pinto. Tai prieskoniais pagardintas ryžių, juodųjų pupelių, svogūnų, česnakų ir raudonosios paprikos mišinys.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Kosta Rikoje?

Planuojantiems namo parsivežti lauktuvių, kurios primintų įdomią kelionę po Kostą Riką, Estravel ekspertai rekomenduoja įsigyti gardžiosios kostarikietiškos kavos arba vietinių gaminamo kavos likerio Yum. Kosta Rikos turgeliuose taip pat galėsite surasti daug originalių, simbolinių rankų darbo gaminių. Vienas tokių yra spalvota skulptūrėlė Carreta, vaizduojantį vežimą – vienas populiariausių Kosta Rikos suvenyrų. Vežimas kadaise atliko svarbų vaidmenį Kosta Rikos istorijoje, nes 20 amžiaus pradžioje tai buvo vienintelė priemonė gabenti kavą iš kalnų į pakrantę.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti