Pažintis su Madagaskaru

Pažintinė kelionė po salą, aplankant Antananarivą-Ampefy-Analavory-Antsirabę-Ranomafaną-Fianarantsoa-Ranohirą-Ifaty-Tulearą

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Skrydis iš Vilniaus + bagažas + individuali pažintinė programa su anglakalbiu gidu + 14 n. viešbučiuose + pusryčiai
Kaina:
Akcija: keliaujant dviese asmeniui nuo 2590 €.; keliaujant keturiese asmeniui nuo 2190 €

Kelionės programa

Vienintele lemūrų šalimi tituluojama Madagaskaro sala – tikras unikalios gamtos, tik šiai salai būdingos augalijos ir nepaprastai įvairios gyvūnijos lopšys! Kur pažvelgsite – kraštovaizdžiai kvapą gniaužiantys: pursloti kalnų kriokliai, karštosios versmės, gausybė kalnų ir kalnelių bei įvairiausių kelių ir keliukų. 4-toji pagal ploto dydį pasaulio sala nustebins Jus savo svetingumu,  tik Madagaskare gyvenančiomis gyvūnų rūšimis, stulbinančio aukščio baobabais ir kitais savo stebuklais!

1 diena:

Vilnius – Antananarivo. Patogus skrydis (su persėdimais Europoje) iš Vilniaus į Ivato oro uostą Madagaskaro sostinėje. Atvykus į Antananaivo kelionės vadovas pasitiks Jus oro uoste ir kartu su grupe vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Antananarivo – Ampefy. Pailsėję viešbutyje, kelionę Madagaskaro saloje pradėsite vaizdingu kalnų maršrutu, važiuodami į salos vakarinę dalį. Stabtelėsite apsilankymui žaviųjų lemūrų parke, kuriame gyvena net 9 lemūrų rūšys, o teritorijos plotas siekia 5 hektarus! Po apsilankymo lemūrų parke, vyksite į nedidelį Madagaskaro salos kaimelį, kuriame pamatysite, kaip vietiniai gyventojai konstruoja nedidelius automobiliukus iš perdirbtų skardinių ir kitų medžiagų. Vėliau važiuosite įspūdingu vulkaniniu maršrutu ir atvyksite į Ampefy miestą, kuris garsėja ežerais ir kriokliais. Nakvynė jaukiame viešbutyje, įsikūrusiame šalia Kavitahos ežero.

3 diena:

Ampefy – Analavory. Trečiąją kelionės dieną pradėsite nuo apsilankymo garsiosiose Ampefy apylinkių krioklių prieigose, šalia kurių, per vulkaninį reljefą, teka Lily upė. Kelionę tęsite pasivaikščiojimu šalia nepaprastos išvaizdos natūraliai susiformavusių Analavory geizerių. Po ekskursijų – grįšite į viešbutį nakvynei šalia Kavitahos ežero.

4 diena:

Ampefy – Antsirabe. Pažintinę kelionę Madagaskaro saloje tęsite kelione iš Ampefy miesto į Antsirabe regiono apylinkes, kurios laikomos viena šalčiausių kalnuotųjų vietų visoje saloje. Į kitą kelionės tikslą vyksite visai šviežiai renovuotu keliu Soavinandriana – Faratsiho, kuris veda į purvo taką, besijungiantį su garsiuoju nacionaliniu 7-tuoju keliu, vedančiu į Sambaino miestą. Šio miesto apylinkėse išvysite daugybę smaragdinio žalumo ryžių laukų bei šlaitų. Po pasakiškai vaizdingo maršruto, atvyksite vandens miestą – Antsirabę. Ekskursijos Antsirabėje metu aplankysite gausybę karštųjų versmių bei 2 kraterinės kilmės ežerus.  Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Antsirabe – Ranomafana. Po pusryčių viešbutyje, Jūsų atostogos Madagaskaro saloje tęsis kelione į Ranomafanąnacionalinį parką, kurio teritorija padengta tropiniais miškais. Pakeliui į Ranomafaną trumpam stabtelėsite Ambositros mieste, kur aplankysite žymiuosius medžio drožinėjimo namus. Atvyksite į viešbutį, įsikursite ir keliausite į naktinį pasivaikščiojimą, kurio metu išvysite keletą naktinių Madagaskaro gyvūnų rūšių! Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Ranomafana – Fianarantsoa. Rytą pradėsite 40 tūkstančių hektarų ploto Ranomafano nacionaliniame parke, kuris tapęs namais daugeliui Madagaskaro gyvūnų rūšių: įvairiems lemūrams, daugiau nei 100-ui paukščių rūšių, chameleonams. Čia taip pat išvysite gausybę Madagaskarui būdingos augalijos: unikalių medicininių augalų, įvairiausių orchidėjų rūšių, tad neabejojame, kad čia bus į ką pažiūrėti! Pasivaikščiojimas truks apie 3-4 valandas. Po jo keliausite į Fianarantosos miestąBetsileo genties sostinę. Nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Fianarantsoa – Ranohira. Anksti ryte keliausite į Ranohiros miestą, pakeliui sustosite Amalavo mieste, kur aplankysite Antemoro popieriaus gamyklą, kurioje rankomis gaminamas ir įvairiausiais ornamentais dekoruojamas, iš Avohos medžio pagamintas, popierius. Kita stotelė – pasivaikščiojimas Anja parke, stebint lemūrų gyvenimą natūralioje aplinkoje. Nakvynė viešbutyje Ranohiroje.

8 diena:

Ranohira. Viešnagę Ranohiroje pradėsite Isalo Nacionaliniame parke, kuriame keletą valandų praleisite vaikščiodami  šiek tiek kalnuotais, šiek tiek drėgnais keliukais bei Isalo kalnų masyvais. Išvyste gausybę čia augančių alijošių ir tukvių. Prieš kelionę atgal į viešbutį galėsite atgauti jėgas ir pasimaudyti natūraliame kalnų baseine.

9 diena:

Ranohira – Tulear – Ifaty. Aukštais krūmynais, miškais ir Mahafalų gentainių išdidžiai dekoruotais paminklais apsuptomis pakelėmis keliausite į Tulearo miestą. Pakeliui aplankysite Arboretum miestą, kuriame gausu įvairiausių nykstančių augalų rūšių. Vėliau keliausite į Ifaty paplūdimį. Nakvynė viešbutyje.

10 diena:

Ifaty. Pasimėgauti Ifaty paplūdimio malonumais galėsite net 3 dienas! Rekomenduojame tingiai poilsiauti, atsigauti po įspūdžių kupinų ekskursijų Madagaskare, išbandyti vandens pramogas. Jeigu gulėti nuostabiame paplūdimyje pabos – aplankykite baobabų juosiamas apylinkes. Nakvynės viešbutyje.

11 diena:

Ifaty. Rekomenduojame tingiai poilsiauti paplūdimyje: atsigaukite po įspūdžių kupinų ekskursijų Madagaskare, išbandykite vandens pramogas. Jeigu ilsėtis nuostabiame paplūdimyje pabos – aplankykite baobabų juosiamas apylinkes. Nakvynė viešbutyje.

12 diena:

Ifaty. Rekomenduojame tingiai poilsiauti paplūdimyje: atsigaukite po įspūdžių kupinų ekskursijų Madagaskare, išbandykite vandens pramogas. Jeigu ilsėtis nuostabiame paplūdimyje pabos – aplankykite baobabų juosiamas apylinkes. Nakvynė viešbutyje.

13 diena:

Ifaty. Rekomenduojame tingiai poilsiauti Ifaty paplūdimyje: atsigaukite po įspūdžių kupinų ekskursijų Madagaskare, išbandykite vandens pramogas. Jeigu ilsėtis nuostabiame paplūdimyje pabos – aplankykite baobabų juosiamas apylinkes. Nakvynė viešbutyje.

14 diena:

Ifaty – Tulear – Antananarivo. Po nerūpestingo poilsio Ifaty paplūdimyje, grįšite į Tulearo miestą ir iš oro uosto skrisite į Antananarivo miestą.  Oro uoste Jus pasitiks kelionės vadovas ir palydės į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

15 diena:

Antananarivo. Šią dieną Jūsų laukią ekskursija į Ambohimangą bei suvenyrų turgų.

Vakare pervežimas į oro uostą.

16 diena:

Antananarivo – Vilnius. Patogus skrydis į Vilnių iš Antananarivo (su persėdimais Europoje). Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija bei pagalba kelionės metu;
 • DOVANA – medicininių išlaidų draudimas;
 • skrydžiai: Vilnius – Madagaskaras, Madagaskaras – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • rankinis bagažas: 1 vnt. iki 8 kg/asm.; registruotas bagažas: 2 vnt. iki 20 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas ir visi kelionės programoje nurodyti pervežimai;
 • 14n. 2-3* viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • įėjimo mokesčiai į parkus ir rezervatus (Ranomafana, Anja, Ranohira, Arboretum);
 • vietinių gidų ekskursijų paslaugos pagal programą;
 • apsilankymas Ambohimangoje ir rankdarbių turguje.
 • Viza į Madagaskarą (~35 EUR);
 • skrydis Tulear – Antananarivo (~250 EUR/asm.);
 • priemoka už aukštesnės klasės viešbučius  (650 EUR/asm. dviviečiame kambaryje);
 • programoje nenurodytas maitinimas;
 • pramogos ir ekskursijos Ifaty mieste;
 • asmeninės išlaidos.

Ar vykstant į Madagaskarą reikia turėti vizą?

Taip, patekimui į šalį būtina viza. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Madagaskarą?

Keliaujant į Madagaskarą būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris po grįžimo iš kelionės galiotų ne mažiau nei 6 mėnesius, su trimis tuščiais puslapiais ir atgalinės kelionės bilieto patvirtinimu. Būtina su savimi turėti paso originalą, rekomenduojama pasiimti ir foto kopiją. Jei turite daugiau klausimų dėl kelionės dokumentų, reikalingų keliaujant į Madagaskarą, rekomenduojame kreiptis į Estravel kelionių konsultantus arba susipažinti su informacija, kuri nurodyta oficialiame URM puslapyje.

Ar rekomenduojate keliaujant į Madagaskarą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą? 

Taip, keliaujant į pažintinė kelionė į Madagaskarą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar vykstant į Madagaskarą yra privalomų skiepų?

Privalomų skiepų vykstant į Madagaskarą nėra, tačiau yra rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Madagaskare?

Oficiali Madagaskaro valiuta – Madagaskaro ariatas (MGA). Euro ir ariato santykį rasite čia.

Kur galėčiau rasti daugiau informacijos apie Madagaskaro salą?

Jeigu norite daugiau pasidomėti Madagaskaro sala, rekomenduojame pasižvalgyti oficialiame Madagaskaro turizmo puslapyje.

Ką verta paragauti viešint Madagaskare?

Pažintinė kelionė į Madagaskarą – puiki proga paragauti įdaryto ungurio Smalona, kraujinių dešrų Sesika įvairių gruzdintų užkandžių, madagaskarietiškų keptų ryžių, jautienos patiekalų, įvairių daržovių patiekalų. Desertui rekomenduojame paragauti karamele aplietų kokosų gabalėlių. Aperityvui rekomenduojame paragauti iš ličio vaisių pagaminto gėrimo, namų gamybos romo ir ryžių vandens Ranovola.

Ką parvežti lauktuvėms iš Madagaskaro?

Pažintinė kelionė į Madagaskarą milžiniškais baobabų medžiais, tad lauktuvėms simboliškai galite parvežti baobabų sėklų, vietinių gyventojų gaminamų įvairių vaisių džemų, rankomis gaminto popieriaus, ličių medaus ar kavos.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas