Kelionė po Ispaniją

Kelionė automobiliu aplankant žymiausius Andalūzijos miestus: Granadą, Seviliją, Kordobą

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydis iš Vilniaus + 10 n. 4* viešbučiuose + pusryčiai + automobilio nuoma + autorinis Estravel maršrutas
Kaina:
nuo 990€

Kelionės programa

Per 11 dienų savarankiškai apkeliaukite gražiausias ir įspūdingiausias Ispanijos vietoves. Pamatykite net 3 UNESCO saugomus miestus, pažinkite unikalią vietovės kultūrą ir istoriją. Tai kraštas, kuris jungia Viduržemio jūrą ir Atlanto vandenyną, Europą ir Afriką, katalikiškas ir islamo tradicijas, todėl čia kiekvienas žengtas žingsnis stebina ir jaudina, todėl kelionė po Ispaniją automobiliu – puiki proga patirti nepamirštamų įspūdžių!

1 diena:

Vilnius – Malaga. Skrydis Vilnius (VNO) – Malaga (AGP) su tarpiniu persėdimu. Atvykimas. Automobilio pasiėmimas Malagos oro uoste. Nakvynė Toremolinos kurorte.

 

2 diena:

Toremolina – Granada. Pusryčiai viešbutyje. Važiuosite vaizdingu keliu iš Toremolinos į Granadą. Vakaras Granadoje. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena:

Granada. Trečią dieną rekomenduojame skirti Grenados miestui, kuris įrašytas į UNESCO paveldo sąrašą. Čia stovi vienas garsiausių architektūros šedevrų pasaulyje Alhambros rūmai su nuostabiais persiškais sodais ir arabiška architektūra. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena:

Granada – Kordoba. Pusryčiai viešbutyje. Kordoba – dar vienas UNESCO saugomas miestas. Čia būtinai rekomenduojame pamatyti visus architektūros vadovėlius puošiančią nežemiško grožio mečetę, kurios skliautai ir kolonos jus nukels šimtmečius atgal į Sevilijos arabiškąjį laikotarpį. Nakvynė viešbutyje.

 

5 diena:

Kordoba. Penktą dieną siūlome praleisti Kordoboje ir atrasti senamiesčio grožį, kulinarinį paveldą, vietinių turgų siūlomas gėrybes. Nakvynė viešbutyje.

 

6 diena:

Kordoba – Sevilija. Pusryčiai viešbutyje. Ryte patrauksite link legendinės Sevilijos. Sevilija – UNESCO globojamas miestas. Čia gimė ugningas flamenko, kuriuo pasigrožėti galima daugelyje senamiesčio vietų. Plaza de Torros koridos arenoje vyksta bulių kautynės, akį traukia puošni maurų architektūra, pasivaikščioti kviečia akmenimis grįstų senamiesčio gatvelių labirintas ir viena gyvybingiausių miesto vietų – Alameda de Hércules aikštė. Nakvynė viešbutyje.

 

7 diena:

Sevilija. Laikas pažinčiai su Sevilija. Nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Sevilija – Gibraltaras. Pusryčiai viešbutyje. Keliaukite į Gibraltarą, kur susitinka Atlanto vandenynas ir Viduržemio jūra, o liesdami kojomis Europą galėsite matyti Afriką! Tai nepaprastas jausmas, kuri būtina patirti kiekvienam bent kartą gyvenime! Nakvynė viešbutyje.

 

9 diena:

Gibraltaras – Marbelja. Pusryčiai viešbutyje. Marbelja – nuostabus kurortas ant Viduržemio jūros kranto. Kelionės pabaigą skirkite poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

 

10 diena:

Marbelja. Ilsėkitės Marbeljoje atrasdami senamiesčio grožį, skanaukite jūros gėrybių, šviežios žuvies, pasigrožėkite nuostabiomis smėlio kopomis ir paplūdimiais bei išsimaudykite jūroje. Nakvynė viešbutyje.

 

11 diena:

Malaga – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė iki Malagos (AGP) oro uosto. Automobilio grąžinimas ir skrydis į Vilnių (VNO).

 

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Malaga; Malaga – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • rankinis bagažas iki 8kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23kg/asm.;
 • B klasės automobilio nuoma (pvz.: VW Golf ar pan. kategorijos automobilis) – pasiėmimas ir grąžinimas oro uoste;
 • pagrindinis automobilio draudimas;
 • 10 n. 4* viešbučiuose standartiniuose dviviečiuose kambariuose;
 • maitinimas: pusryčiai visos kelionės metu;
 • autorinis Estravel kelionės maršrutas.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • kuras automobiliui;
 • papildomas maitinimas kelionės metu;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

 

Ar reikalinga viza kelionei į Ispaniją?

Ne, viza keliaujantiems į Ispaniją Lietuvos Respublikos piliečiams nebūtina.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Ispaniją?

Keliaujant su savimi būtina turėti ne mažiau kaip 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos galiojantį Lietuvos Respublikos pasą arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelę (ATK). Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus skrendant į Ispaniją ieškokite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Ispaniją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Ispaniją  rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra privalomų skiepų keliaujant į Ispaniją?

Keliaujant į Ispaniją skiepai nėra privalomi. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Ispanijoje?

Oficiali valiuta Ispanijoje  – euras, tad vykdami atostogų į Ispaniją galite nesirūpinti dėl valiutos keitimo.

Kodėl verta rinktis kelionę po Ispaniją automobiliu?

Didžiausias savarankiškos kelionės pagal Estravel ekspertų sudarytą maršrutą tas, kad per 11 dienų apkeliaujate patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietoves. Keliaudami savarankiškai patys galite nuspręsti kiek laiko kurioje vietoje norėsite praleisti. Estravel keliautojai paruošė patį geriausią maršrutą pažinčiai su Ispanija, todėl galite neabejoti, kad atostogos bus pačios įsimintiniausios.

Kokius miestus aplankysite savarankiškos kelionės metu?

Estravel kelionių ekspertai pasirūpino pačia geriausia pažintine programa: aplankysite Malagą, Toremoliną, Granadą, Kordobą, Seviliją, Gibraltarą ir Marbeliją.

Ar kelionė į Ispaniją automobiliu tinkama keliauti su vaikais?

Kelionė puikiai tinka keliauti su vyresnio amžiaus vaikais. Važinėdami nuomotu automobiliu patys esate savo laiko šeimininkai, todėl tempą pasirinksite tokį, koks bus patogus Jums ir Jūsų šeimai. Ispanija turtinga istorija ir architektūra, todėl mažieji tikrai liks sužavėti. Jeigu norėsite vežtis mažamečius vaikus – kreipkitės į kelionių konsultantą, kuris padės pakoreguoti maršrutą pagal Jūsų poreikius.

Kada geriausia keliauti į Ispaniją?

Skristi į Ispaniją rekomenduojame atslūgus vasaros karščiams. Rugsėjo pabaigoje – lapričio pradžioje orai yra tiesiog fantastiški: temperatūra pakyla nuo 25 – 27 laipsnių, o vanduo įšyla virš 20 laipsnių.

Ką verta paragauti Ispanijoje?

Savarankiškos kelionės metu naudokitės galimybe paragauti ispaniško maisto kiekviename mieste. Pradžiai – vienokąsnio užkandukai, vadinami Tapas. Tradiciniai ispaniškos virtuvės patiekalai: Gazpacho – šalta sriuba iš prinokusių pomidorų, Huevos a la Flamenca – kepti kiaušiniai su daržovėmis, chorizo dešra ir kumpiu, Pescaito Frito – smulki žuvis tešloje kepama alyvuogių aliejuje, Tortilla del Sacromonte – Granados omletas su inkstais, smegenėlėmis, pipirais ir žirneliais, Pato a la Sevillana – troškinta antiena su įvairiais prieskoniais ir chereso vynu, Rabo de Toro – troškinti buliaus uodegos gabalėliai su įvairiomis daržovėmis ir šlakeliu chereso vyno. Būtinai paragaukite tadicinės Paeljos su jūros gėrybėmis ar vištiena ir paskanaukite vietinės Sangrijos.

Ką parvežti lauktuvių iš Ispanijos?

Lauktuvėms iš atostogų Ispanijoje galite įsigyti vėduoklių, kastanječių, keramikos gaminių, skraisčių. Estravel ekspertai rekomenduoja parsivežti avies ar ožkos sūrių, ispaniško vyno, vytinto kumpio ar alyvuogių.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti