Kelionė į Gardalendą

Ideali kelionė įvairaus amžiaus šeimos nariams į vieną geriausių Europos pramogų parkų

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-10-25 - 2020-10-30 (6 dienos)
Įskaičiuota:
patogus skrydis iš Vilniaus + 4 nakvynės viešbučiuose + pusryčiai + automobilio nuoma + 2 dienų bilietai į parką + DOVANA 2 dienų bilietas į akvariumą
Kaina:
suaugusiam nuo 650€; vaikui (iki 12 m.) nuo 530€

Kelionės programa

Padovanokite vaikams neišdildomus įspūdžius! Keliaukite į Italiją ir suderinkite visų šeimos narių norus, smagiai praleisdami laiką ne tikGardalendo“ pramogų parke, bet ir aplankydami Veroną bei Brešą! „Gardalendas“ tituluojamas vienu geriausių šalies pramogų parkų. Aplankykite „Gardalendą“, o mes Jums dovanosime apsilankymą „Sea Life“ akvariume, įsikūrusiame parko teritorijoje.

1 diena:

Vilnius – Bergamas – Breša. Skrydis iš Vilniaus į Bergamą. Automobilio pasiėmimas oro uoste. Nuvykimas nuomotu automobiliu iš Bergamo į Brešą. Nakvynė viešbutyje, Brešos senamiestyje.

2 diena:

Breša- Gardalendas. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Brešos mieste arba kelionė į Gardalendą ir visa diena pramogų parke. Brešos mieste, įsikūrusiame Alpių kalnų papėdėje, Jus pasitiks pasakiški vaizdai, gausus architektūros palikimas ir nedidelės itališkos kavinukės. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

„Gardalendas“. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė iki „Gardalendo“ pramogų parko išnuomotu automobiliu truks apie 40 min. „Gardalendo“ parkas yra nuostabiausias Italijoje! Įvairiausi atrakcionai bei šou paliks nepamirštamus įspūdžius. Čia kiekvienas ras sau tinkamiausią pramogą: adrenalino ieškotojams rekomenduojame išbandyti „Blu Tornado“, „Blu Adrenaline“, „Raptor“, o mažiesiems net 26 viliojančius atrakcionus! Pasinerkite į nuotykių ir fantazijos pasaulį drauge su Piteriu Penu skraidančioje saloje, linksmajame eksprese ir Doremi fermoje. Aplankysite įspūdingą „Gardalendo akvariumą“, kuris talpina daugiau nei 150 povandeninio pasaulio gyventojų rūšių. Parkas yra suskirstytas į temines zonas, kurias supa pasakiški gėlynai ir egzotinių augalų labirintai. Kelionė atgal į Brešą, nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Verona. Pusryčiai viešbutyje. Dienos išvyka į meilės miestą Veroną. Miestas žavi turistus savo senamiesčiu, siauromis gatvelėmis, viduramžiais susiformavusiomis aikštėmis, puoštomis kolonomis ir fontanais bei romantiška atmosfera. Legendinis Romeo ir Džiuljetos balkonas – keliautojų traukos centras. Nedideliame Džiuljetos name veikia muziejus, kuriame galite pamatyti XVI-XVII amžiaus freskas, paveikslus, keramiką ar aplankyti keičiamas šiuolaikines ekspozicijas. Rekomenduojame nuvykti į vieną didžiausių pasaulyje amfiteatrų – „Arena di Verona“, kuriame vyksta pasaulinio garso koncertai. Nakvynė Veronoje.

5 diena:

Verona – Bergamas – Vilnius.  Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Bergamo oro uostą ir automobilio grąžinimas. Skrydis į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Bergamas, Bergamas – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 10 kg/asm.;
 • 1 n. 4* viešbutyje Brešoje;
 • 2 n. 4* viešbutyje Gardaland Adventure Hotel;
 • 1 n. 4* viešbutyje Veronoje;
 • maitinimas: pusryčiai visos kelionės metu;
 • dviejų dienų įėjimo bilietai į Gardalendo atrakcionų parką;
 • dovana – įėjimas į Sea Life vandens parką;
 • B kategorijos automobilio nuoma.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • registruojamas bagažas (jei bus reikalingas);
 • kuras automobiliui visos kelionės metu;
 • pietūs ir vakarienės;
 • ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į Italiją reikalinga viza?

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstant į Italiją vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Italiją?

Keliaujant poilsiauti į Italiją pakanka su savimi turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, galiojantį ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos arba asmens tapatybės kortelę (ATK). Daugiau apie kelionės dokumentus, reikalingus keliaujant į Italiją skaitykite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Italiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Italiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į Italiją?

Vykstant į Italiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Italijoje?

Oficiali Italijos valiuta euras (EUR), tad vykstant į šią šalį valiutos keitimu rūpintis nereikės.

Ką verta pamatyti Veronoje atostogų metu?

Atostogų Italijoje metu nuvyksite į Veroną, kurioje pajausite romantišką atmosferą ir aplankysite legendinį Romeo ir Džiuljetos balkoną, muziejų, amfiteatrą „Arena di Verona“ ir pasivaikščiosite jaukiu senamiesčiu.

Ką veikti Gardalendo pramogų parke?

Pramogaudami Gardalende galėsite išbandyti adrenalino mėgėjams skirtus atrakcionus Blu Tornado, Blu Adrenaline, Raptor ir net 26 atrakcionus mažiesiems. Pasinersite į nuotykius su Piteriu Penu skraidančioje saloje, linksmajame eksprese ir Doremi fermoje, aplankysite įspūdingą Gardalendo akvariumą.

Ar yra galimybė pratęsti  kelionę Italijoje?

Taip, galite pratęsti atostogas Italijoje. Jeigu norite pratęsti atostogas – kreipkitės į kelionių konsultantą, kuris pateiks geriausius pasiūlymus.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Italijoje?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti grupines arba individualias ekskursijas Italijoje. Kelionių konsultantas bus nepakeičiamas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos nuolat kinta, tad tikslią informaciją apie ekskursijas Jums suteiks Estravel kelionių konsultantas.

Kiek kainuoja bilietai į pramogų parką?

Bilietai į pramogų parką jau įskaičiuoti į pasiūlymo kainą. 2 dienas pramogausite Gardalendo parke ir apsilankysite Sealife akvariume.

Ką paragauti Italijoje?

Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus – jie laikomi geriausiais kulinarais. Atostogaujant Italijoje būtina paragauti italų kulinarinio paveldo – pekorino sūrio. Italai labai mėgsta šviežias jūros gėrybes, todėl viešint Italijoje jų paragauti tikrai derėtų. Italijos duonos kultūra taip pat unikali – keliaudami po Italiją paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius kruasanu ir garsiąja kava espresso italiano. Nepraleiskite progos paragauti itališkos picos ir makaronų patiekalų – jie fantastiško skonio!

Ką parvežti lauktuvėms iš kelionės į Italiją?

Geriausios lauktuvės iš Italijos – maistas. Iš kelionės Italijoje rekomenduojame parvežti unikalaus vyno, pekorino sūrių, asilienos dešros, naminių makaronų ar alyvuogių aliejaus.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti