Kelionė po Kubą

Savarankiška kelionė automobiliu aplankant: Havaną, Hemingvėjaus palikimą, Vinales, Soroa, Las Terrazas, Guamą, Trinidadą ir dar daugiau

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-04-20 - 2020-04-28 (9 dienos)
Įskaičiuota:
skrydis + įdomi savarankiško pažinimo programa + 7 nakvynės + automobilio nuoma
Kaina:
keliaujant dviese kaina asm. nuo 2199€; keliaujant keturiese kaina asm. nuo 1999€

Kelionės programa

Į Kubą būtina keliauti, kol ji yra unikali, stebinanti ne tik gamtos vaizdiniais, bet ir savo kultūra, stiliumi, retro automobiliais, romu, cigarais, ore plazdančiais muzikos garsais. Tai tarsi kitas pasaulis, kuriame reikia pamiršti mums įprastą gyvenimą ir visą laiką tikėtis ko nors netikėto. Geriausias būdas pažintį šį unikalų kraštą – kelionė po Kubą automobiliu pagal iš anksto sudarytą maršrutą.

1 diena:

Vilnius – Havana. Skrydis iš Vilniaus (VNO) į Havaną (HAV) su tarpiniu persėdimu. Atvykus sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus. Privatus pervežimas iš Havanos oro uosto į privačius namus Havanoje. Nakvynė Havanoje.

2 diena:

Havana. Ryte vyksite pasiimti nuomojamą automobilį. Diena skirta pažinčiai su Havana. Galėsite aplankyti Morro Cabanos apžvalgos aikštę, pamatyti Ginklų aikštę, Ofisijos gatvę, Šv. Pranciškaus aikštę. Kubietiško romo muziejuje susipažinsite su šio gėrimo gamybos procesu, jo degustacija. Pasivaikščiosite po Senąją aikštę. Toliau tęsite ekskursiją po šiuolaikinę Havaną, Revoliucijos aikštę bei Universiteto kalną. Vakare už papildomą mokestį siūlome pamatyti pramoginį pasaulinio lygio spektaklį „Tropikana“, kuriame groja ir šoka daugiau kaip 200 artistų ir skamba 50-ųjų metų muzika: nuo Cha-Cha-Cha, Mambo, Son bei temperamentingos Salsos.

3 diena:

Hemingvėjaus pėdomis. Ryte siūlome vykti iki San Francisco de Paula, kur gyveno žinomas JAV rašytojas Ernestas Hemingvėjus. Gyvendamas Havanoje jis parašė garsiuosius kūrinius: „Senis ir jūra“ ir „Kam skamba varpai“? Grįžę į Havaną galite aplankyti Abos Mundos viešbutyje esantį 501 kambarį, kuriame gyveno rašytojas. Visai netoli viešbučio yra ir kelios mėgstamiausios Hemingvėjaus kubietiškų kokteilių gėrimo vietos – „La Bodeguita del Medio“ baras, kuriame rasite Hemingvėjaus ranka užrašytą  „Mano mojito La Bodegitoje, mano dakiris – El Floriditoje“ užrašą. „El Floriditos“ bare Hemingvėjus kartu su baro savininku sukūrė legendinį daqiri kokteilį.

4 diena:

Havana – Pinar del Rio – Vinales. Po pusryčių vaizdingu keliu vyksite į Vinjaleso slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje. Į lietuvių kalbą išvertus Vinjales reiškia vynuogynų slėnį. Tai karstinis slėnis vakarų Kuboje, apsuptas Sierra de los Organos kalnų, kuriuose gausu olų, urvų, karstinių įgriuvų. Aplankysite tabako fabriką „Kandelariją“, sustosite fermoje „El Paraiso“, kur pamatysite iš arčiau tabaką auginančių paprastų valstiečių gyvenimo būdą, įvertinsite jų svetingumą ir nuoširdumą.  Nustebsite sužinoję, kad tabakas pasirodo gali būti vaistu! Galėsite nusipirkti vietinių gaminamų cigarų ir išmokti juos teisingai rūkyti.  Toliau apžiūrėsite Indėno urvą. Plauksite valtimi požemine upe. Vyksite prie Priešistorinės sienos – senovinių uolų su piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą žemėje. Kilsite į  „Los Jazmines“ apžvalgos aikštelę, kur Vinjaleso slėnio vaizdas atsiveria visu savo gražumu.  Nakvynė Vinjales apylinkėse.

5 diena:

Vinales – Soroa – Las Terrazas. Ryte vyksite į orchidėjų botanikos sodą Soroa miestelyje, kur galėsite pamatyti net 350 įvairių orchidėjų rūšių. Toliau vyksite į UNESCO saugomą biosferos rezervatą Las Terrazas bei apsilankysite kavos plantacijose. Pasivaikščioję po Siera del Rosario kalnus, galėsite pailsėti ir išsimaudyti San Juan upės natūraliuose baseinuose. Nakvynė Las Terrazas.

6 diena:

Las Terrazas – Guama – Cienfuegos. Pakeliui į Sienfuegosą, sustosite Guamoje, laiveliu plauksite iki Tresoro lagūnos, garsėjančios nuostabiais vaizdais. Po pietų atvyksite į Sjenfuegosą – „šimto liepsnų“ miestą. Dėl prancūziškos kilmės Sjenfuegosas nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosite po Marti parką, apžiūrėsite Del Valle rūmus, „Tomas Terry“ teatrą, kultūros vertybių namus ir Nekalto prasidėjimo Mergelės katedrą, užburiančią nuostabiais prancūziškais vitražiniais langais. Nakvynė Sienfuegose.

7 diena:

Cienfuegos – Santa Clara – Sancti Spiritus – Sugar Mill Valley – Trinidad. Vykstant į Trinidadą, sustosite Santa Claros miestelyje, prie Che Guevarai memorialo. Jo atvaizdas tapo Vakarų populiariosios kultūros fetišu, o pats revoliucionierius – maištaujančio jaunimo stabu. Pakeliui dar užsuksite į plantacijas „Manaca Iznaga“, sustosite apžvalgos aikštelėje pasigrožėti Cukraus malūnų slėnio panorama. Atvykus Jūsų laukia pažintis su UNESCO pasaulio paveldo saugomu Trinidadu. Trinidadas žymus savo unikaliu kolonistinių laikų architektūros paveldu. Išlikusios akmenimis grįstos gatvės, barokinės architektūros, pastelinių spalvų pastatai, aikštės ir rūmai. Seniau šis miestas buvo svarbiu cukranendrių plantacijų valdymo centru.  Aplankysite pagrindinę aikštę, grafo Kantero rūmus, pagrindinę Trejybės parapijos bažnyčią su įspūdingai papuoštu altoriumi. Degustuosite kokteilio „Canchanchara“ to paties pavadinimo bare.

8 diena:

Trinidad – Havana. Laisvas laikas savarankiškam pasivaikščiojimui po miestą. Per pietus išvyksite į Havaną. Atvykę grąžinsite nuomotą automobilį. Skrydis iš Havanos (HAV) į Vilnių.

9 diena:

Havana –Vilnius. Atvykimas namo.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu
 • skrydžiai: Vilnius – Havana, Havana – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • ekonominės klasės automobilio nuoma;
 • apgyvendinimas pas vietos gyventojus su bendrais patogumais.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • Kubos turistinė kortelė;
 • priemoka už apgyvendinimą ekonominės klasės viešbučiuose – 270 EUR/asmeniui;
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma;
 • parkavimo išlaidos;
 • poilsis Kuboje po pažintinės programos;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Kubą? 
Trumpalaikiam buvimui Kuboje Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Kubą?

Keliaujant į Kubą su savimi būtina turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne mažiau kaip 6 mėn. nuo kelionės pradžios. Vykstant į Kubą turistiniais tikslais būtina turėti turistinę kortelę. Taip pat yra reikalaujama turėti kelionės ir sveikatos draudimą, kurį pripažįsta Kubos institucijos. Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant į Kubą rasite oficialiame URM puslapyje čia. 

Ar rekomenduojate keliaujant į Kubą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Kubą kelionių ir sveikatos draudimas yra būtinas. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką daryti, jei turiu bilietus į JAV, tačiau visi skrydžiai į JAV dėl koronaviruso yra atšaukti? 

Jeigu nutiko taip, kad Jūsų skrydis į JAV planuojamas per 30 dienų nuo 2020 m. kovo 13 dienos, tikėtina, kad skrydis yra atšauktas. Daugiau informacijos ir atsakymus į rūpimus klausimus dėl skrydžių į JAV pokyčių rasite šiame 2020m. kovo 12 d. parengtame Estravel blogo įraše.

Kokie privalomi skiepai keliaujant į Kubą?

Keliaujant į Kubą privalomų skiepų nėra. Visų rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Kuboje?

Kuboje galima atsiskaityti Kubos pesais (CUP) ir Kubos konvertuojamaisiais pesais (CUC). Turistai Kuboje įprastai atsiskaito konvertuojamais pesais (CUC). Euro ir konvertuojamo peso santykį rasite čia.

Ką veikti Kuboje? 
Keliaujant po Kubą rekomenduojame išbandykite vandens pramogas: stebėkite muzikos ir šokio spektaklius vandenyje, išbandykite nardymą, banglentes, žvejybą atviroje jūroje, jėgos aitvarus, plaukiojimą su delfinais ir kt.

Ką verta aplankyti Kuboje? 
Nuskridę į Kubą aplankykite Varaderao Ambrosio olą, nacionalinį Varadero parką, Santisima Trinidad de Kuba, Pinar del Rijo, Siera de los Organos, Havanos ir Santjago miestus, leiskitės į cukraus gamyklų slėnį, apžiūrėkite Sjenfuegoso senamiestį, plaukite požemine El Indio upe, apsilankykite Trovos muzikos namuose, kur vyksta patys smagiausi salsos vakarai.

Ar galima kelionės metu užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Kuboje?

Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas lankytinose Kubos vietose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Kada geriausia skristi į Kubą?
Palankiausias metas kelionei į Kubą – nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Tai puikus metas išmainyti vėsius lietuviškus orus į saulėtą vasarą Karibuose, kur vidutinė oro temperatūra siekia 25 laipsnius šilumos.

Ką rekomenduojate paragauti Kuboje?

Atostogaudami Kuboje paragaukite tradicinių Asado ant griliaus keptos kiaulienos arba vištienos su ryžiais ir daržovėmis, Ajiaco česnakinio mėsos ir daržovių troškinio, Empanadas de carne pyragėlių su mėsa. Desertui pasimėgaukite gardžiais ledais, keptu kremu, saldžiomis spurgomis ar kitais saldumynais, kuriuos dievina kubiečiai. Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti E. Hemingvėjaus išgarsintus barus Bodeguita del Medio ir Floridita, kur galėsite paragauti daugiau vietinių patiekalų ir atsigerti gaivinančių kokteilių su kubietišku romu.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Kuboje?

Iš atostogų Kuboje rekomenduojame parvežti tikrų kubietiškų cigarų Cuba totalmente a mano ir Habanos, gero romo butelį – vienas populiariausių Havana Club, puiki dovana bus kubietiška kava – Sleita, Arabica SeranoWashed ar Turquino. Lauktuvėms puikiai tiks saldumynai ir egzotinių vaisių marmeladas.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Donatas Kaminskas
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti