Slidinėjimas Prancūzijoje

Slidinėjimas populiariame Prancūzijos kurorte La Plagne

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-13 - 2020-03-14 (2 dienos)
Įskaičiuota:
skrydis + 7 n. apartamentuose + pervežimai + registruojamas bagažas
Kaina:
asmeniui keliaujant dviese nuo 509 €, kaina asmeniui keliaujant keturiese nuo 445 €

Kelionės programa

La Plagne vienas populiariausių slidinėjimo kurortų Prancūzijoje. La Plagne susideda iš dešimties kalnų kaimelių, iš kurių septyni yra pagrindiniai, skirti slidinėjimui. Tai idealus pasirinkimas tiek aktyvioms šeimos atostogoms, tiek patyrusiems kalnų slidinėjimo fanams, kurių pagrindinis tikslas kuo didesnis nučiuožtų kilometrų skaičius. La Plagne kurorte yra 134 slidinėjimo trasos, suskirstytos pagal sudėtingumą. Šiame regione didesnė dalis paprastų mėlynųjų trasų, tačiau netrūksta ir raudona bei juoda spalva pažymėtų trasų, skirtų kalnų slidinėjimo profesionalams. La Plagne regione – ne tik puikios sąlygos žiemos sportui, bet ir užburiantys snieguotų viršūnių vaizdai ir žavingi kaimeliai žemutinėje kalnų slėnių dalyje, keltuvais sujungti sujungti su slidinėjimo regionu.

1 diena:

Vilnius – Lijonas. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Lijoną. Pervežimas iš Lijono oro uosto į La Plagne slidinėjimo kurortą.

Apsistosite „Plagne Belekote“ apartamentinio tipo viešbutyje. Plagne Belekote – tai jaukus kalnų kaimelis, išsidėstęs 1930 m aukštyje ant kalnų šlaitų, tarp keltuvų ir slidinėjimo trasų. Ekstremalius pojūčius mėgstančių slidinėtojų traukos centras – „Plagne Belekote“ ledynai su itin sudėtingomis trasomis.

Nakvynė apartamentinio tipo viešbučių komplekse.

2 diena:

La Plagne. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos La Plagne slidinėjimo kurorte.

La Plagne slidinėjimo kurortas puikiai subalansuotas įvairaus amžiaus žiemos sporto mėgėjams. Tiek pradedantieji, tiek patyrę profesionalai čia atras savo mėgstamas trasas ir galės efektyviai mokytis bei tobulėti. Na, o jei kurią dieną nuspręsite pailsėti nuo slidinėjimo, galėsite išbandyti ir kitas pramogas La Plagne kurorte, pavyzdžiui: skrydį parasparniu ar čiuožinėjimą pačiūžomis.

Nakvynė apartamentinio tipo viešbučių komplekse.

3 diena:

La Plagne. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos La Plagne slidinėjimo kurorte. Nakvynė apartamentinio tipo viešbučių komplekse.

4 diena:

La Plagne. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos La Plagne slidinėjimo kurorte. Nakvynė apartamentinio tipo viešbučių komplekse.

5 diena:

La Plagne. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos La Plagne slidinėjimo kurorte. Nakvynė apartamentinio tipo viešbučių komplekse.

6 diena:

La Plagne. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos La Plagne slidinėjimo kurorte. Nakvynė apartamentinio tipo viešbučių komplekse.

7 diena:

La Plagne. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos La Plagne slidinėjimo kurorte. Nakvynė apartamentinio tipo viešbučių komplekse.

8 diena:

Lijonas – Vilnius. Pervežimas į Lijono oro uostą. Tiesioginis skrydis iš Lijono į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius-Lijonas, Lijonas-Vilnius;
 • rankinis bagažas: iki 5 kg/asm.;
 • registruojamas bagažas: iki 20 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • 7 n. apartamentinio tipo viešbutyje.
 • kelionės ir sveikatos draudimas*;
 • slidinėjimo inventoriaus gabenimas;
 • slidinėjimo leidimas (ski pass);
 • ekskursijos*;
 • aukštesnės kategorijos apartamentai;
 • maitinimas kelionės metu.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Ar keliaujant į Prancūziją reikalinga viza?

Vykstant į šią šalį Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi slidinėjimo kelionei į Prancūziją?

Keliaujant į Prancūziją reikia turėti ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos galiojantį Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę (ATK). Daugiau informacijos apie reikiamus dokumentus vykstant į Prancūziją rasite čia.

Kokias kelionės draudimo rūšis rekomenduojate rinktis vykstant slidinėti į Prancūziją?

Vykstant į slidinėjimo kelionę rekomenduojame pasirūpinti kelionės, sveikatos ir civilinės atsakomybės draudimu. Tai padaryti galite paspaudę ant nuorodos arba kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą reikalingą informaciją.

Kokie skiepai reikalingi skrendant į Prancūziją? 

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į Prancūziją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Prancūzijoje?  

Oficiali valiuta Prancūzijoje – euras (EUR), todėl keliaujant slidinėti į Prancūziją nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo.

Kuo ypatingas La Plagne slidinėjimo kurortas?

La Plagne kurortas yra universalus – jis tinkamas tiek ramiam šeimyniniam slidinėjimui, tiek ekstremalių pojūčių žiemos sporto gerbėjams, kadangi čia yra visokio sudėtingumo trasų. Čia taip pat veikia naktinio slidinėjimo trasos (Aime la Plagne ir Plagne Centre). La Plagne susideda iš dešimties kalnų kaimelių, iš kurių septyni yra pagrindiniai, skirti slidinėjimui: Aime la Plagne (2100 m), Bele Plagne (2050 m), Plagne Soleil (2050 m), Plagne kaimelis (2050 m), Plagne Belekote (1930 m), Plagne Centre (1970 m) ir Plagne 1800 (1800 m). Jie išsidėstę ant kalnų šlaitų, tarp keltuvų ir slidinėjimo trasų. Šiuose mažuose kurortuose yra visko, ko reikia poilsiui ir pramogoms: restoranų, barų, prekybos centrų, vaikų darželių ir slidinėjimo mokyklų. Automobilių parkavimas gatvėje visuose kaimeliuose nemokamas, kaip ir visuomeninis transportas iki vidurnakčio. 

Ką verta paragauti Prancūzijoje?

Atostogaudami Prancūzijoje nepraleiskite progos pasimėgauti gurmaniška vietos virtuve. Baltojo vyno padaže troškintos midijos, patiekiamos dideliame puode su gruzdintomis bulvytėmis, žymusis kepenėlių delikatesas foie gras, kamambero sūris ar prancūziška svogūnų sriuba – šiais gurmaniškais valgiais garsėja šalis. Romantiškai vakarienei rinkitės austres ir meistriškai paruoštos sraiges su šampanu. Viešėdami Prancūzijoje nepamirškite stabtelėti valandėlei ir pasimėgauti gardžia espresso kava ir dar šiltu prancūzišku kruasano rageliu ar gardžiu migdoliniu macaroons sausainiu.

Ką parvežti lauktuvėms iš slidinėjimo kelionės į Prancūziją?

Be puikių įspūdžių ir nuotraukų lauktuvėms iš kelionės galite parvežti prancūziškų skanėstų – macaroons sausainių, vyno ar sūrių, džiovintų levandų, parfumerijos ir kosmetikos gaminių, papuošalų keramikos ir kitų meno dirbinių.

PLAGNE BELLECOTE 2*, LA PLAGNE

„Plagne Bellecote 2*“ – tai apartamentinio tipo viešbučio kompleksas netoli Plagne Belekote kurortinio kaimelio (atstumas: apie 200 metrų). Šalia yra keltuvai ir slidinėjimo trasos. Poilsiautojų traukos centras – šildomas baseinas po atviru dangumi. „Plagne Bellecote 2*“ – tai puikus pasirinkimas mėgstantiems paprastumą bei norintiems įsimintinų slidinėjimo atostogų Prancūzijoje. 

Kiekvienuose apartamentuose yra reikalingi baldai ir buitinė technika (televizorius, virtuvinė technika ir t.t.). Pavalgyti galima kurorte esančiose kavinėse ar restoranuose. 

Plagne Belekote, kaip ir kituose La Plagne kurorto kalnų kaimeliuose beveik nėra įprastų gatvių – vietoj automobilių pro viešbučio langą galima išvysti slidinėjančius žmones ir be didelio triukšmo lyniniais keliais praplaukiančias kabinas. 

Atstumas iki kurorto centro  – apie 4 km. Tai sporto ir administracinis kurorto centras, kuriame verda naktinis gyvenimas. Būtent čia susikerta slidinėjimo trasos ir lyniniai keliai. Plagne Centre gausu jaukių kavinaičių ir restoranų, kuriuose galėsite sušilti ar pasimėgauti prancūziškais patiekalais. Viešnagės metu galėsite aplankykite ir kitą netoliese esantį žymų kalnų kaimelį – Plagne 1800, kuris garsėja olimpine bobslėjaus trasa, laikoma viena iš techniškiausių pasaulyje. 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti